ملاحظات قانونی

 

سلب مسئولیت عمومی

از اینکه از وب‌سایت سامسونگ (وب‌سایت) بازدید می‌کنید، خرسندیم و امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مورد نظر شما را فراهم کنیم.

با توجه به برخی محدودیتهای قانونی که برای تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های اينترنتی اعمال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به دقت خوانده و در صورتی که با آنها موافق نیستید از سایت خارج شوید.

بدیهی است که در صورت استفاده از سایت، به طور ضمنی فرض می‌شود که شما مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و با آن موافق هستید.

این سایت مشتمل بر متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد و غيره است که تمامی حقوق آنان متعلق به Samsung Gulf Electronics FZE (شرکت) و شرکتهای مادر و وابسته آن می‌باشد و حق تالیف در هر یک از این موارد انحصاراً متعلق به شرکت خواهد بود. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون اجازه سامسونگ ممنوع است.

شرکت بی نقص و کامل بودن اطلاعات این سایت در مورد کالاها و خدمات شرکت را تضمین نمی‌کند.

شرکت مسوولیتی در قبال آسیب موقت یا دایمی که مستقیم یا غیر مستقیم از استفاده این سایت به وسایل شما در نتیجه ی عدم مطالعه و رعایت راهنمای استفاده از خدمات وبسایت سامسونگ می رسد، ندارد. با استفاده شما از خدمات این سایت فرض بر این خواهد بود که شما راهنمای استفاده ی خدمات مربوطه را مطالعه نموده و پذیرفته اید.

در وب سایت سامسونگ لینکهایی به دیگر سایت‌ها قرار خواهد گرفت، شرکت تلاش خواهد کرد که فقط لینک سایت‌هایی را قرار دهد که شامل اطلاعات درست باشند. در هر حال شرکت مسوولیتی در قبال محتوای دیگر سایت‌های لینک شده در این وبسایت ندارد.