تغییرات جدید

سری Samsung Galaxy Watch را کشف کنید

ردیابی خواب

شما را برای به خواب رفتن مهیا می‌کند

حسگر BioActive Sensor

ترکیب بدنی شما را اندازه می‌گیرد

دوام

صفحه نمایش جلویی کریستال یاقوتی کبود

Galaxy Watch5 Pro

عکس کج‌شده یک دستگاه Galaxy Watch5 Pro مشکی تیتانیومی سخت با بند بسته که کثیفی بلند کرده، دوام دستگاه را ثابت می‌کند و همزمان عملکرد دوچرخه‌سواری صفحه ساعت را نشان می‌دهد. عکس کج‌شده یک دستگاه Galaxy Watch5 Pro مشکی تیتانیومی سخت با بند بسته که کثیفی بلند کرده، دوام دستگاه را ثابت می‌کند و همزمان عملکرد دوچرخه‌سواری صفحه ساعت را نشان می‌دهد.
یک مرد کج‌شده ریش‌دار در فضای باز نزدیک علف‌زار و کوه می‌دود و همزمان یک Galaxy Watch5 Pro خاکستری تیتانیومی به دست دارد که مسیرها را در مچ چپ او نشان می‌دهد. یک مرد کج‌شده ریش‌دار در فضای باز نزدیک علف‌زار و کوه می‌دود و همزمان یک Galaxy Watch5 Pro خاکستری تیتانیومی به دست دارد که مسیرها را در مچ چپ او نشان می‌دهد.

ردیابی مسیر با GPS

کالری سوزی خود را همیشه ردیابی کنید

باتری

قدرت در طول تمرین شما

دوام

صفحه نمایش جلویی کریستال یاقوتی کبود

ترکیب بدن

شنیدن صدای بدن کافی نیست. آن را بشناسید

رهگیری فعالیت روزانه و ورزش

یک تمرین را مشخص کنید. می‌تواند آن را رهگیری کند

شیک و نمادین

طراحی شیک، بی‌درز و نمادین

Galaxy Watch4 Classic

نیمه صفحه ساعت Galaxy Watch4 Classic مشکی به صورت چشمگیر نمایش داده شده است و روی لبه پخ، جنس مواد، و صفحه ساده ساعت که زمان را نشان می‌دهد، تمرکز شده است. نیمه صفحه ساعت Galaxy Watch4 Classic مشکی به صورت چشمگیر نمایش داده شده است و روی لبه پخ، جنس مواد، و صفحه ساده ساعت که زمان را نشان می‌دهد، تمرکز شده است.
مردی روی کاناپه نزدیک دیوار بتونی نشسته و توپی را نزدیک شانه‌های خود در دو دست دارد و Watch4 Classic روی مچ چپ او، بند قهوه‌ای دارد. مردی روی کاناپه نزدیک دیوار بتونی نشسته و توپی را نزدیک شانه‌های خود در دو دست دارد و Watch4 Classic روی مچ چپ او، بند قهوه‌ای دارد.

کلاسیک و لوکس

طراحی کلاسیک که واقعاً ماندگار است

رهگیری فعالیت روزانه و ورزش

پیشرفت خود را تا رسیدن به اهداف سلامتی خود، ردیابی کنید

فشار خون و ECG

همه داده‌هایی که برای قلب مهم است