Galaxy برنده جایزه

Galaxy برنده جایزه

جوایز نوآوری نمایشگاه CES® 2021

ساعت هوشمند ردیاب سلامتی شیک، Galaxy Watch3، نشان افتخار دریافت کرد.

جوایز نوآروی نمایشگاه CES®‎ براساس مطالب ثبت‌شده توسط شرکت‌های دارای نشان افتخار به محصولات اعطا می‌شود. CTA نه صحت موارد ارسالی را تأیید می‌کند و نه محصولات را آزمایش می‌کند.

دو ساعت هوشمند Galaxy Watch3، یکی به رنگ مشکی مات و دیگر برنز مات، هر دو از جلو دیده می‌شوند، درحالی‌که صفحه ساعت حالت آنالوگ را نمایش می‌دهد. آرم جایزه نشان افتخار، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES. دو ساعت هوشمند Galaxy Watch3، یکی به رنگ مشکی مات و دیگر برنز مات، هر دو از جلو دیده می‌شوند، درحالی‌که صفحه ساعت حالت آنالوگ را نمایش می‌دهد. آرم جایزه نشان افتخار، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES.

ساعت مچی Galaxy Watch Active2

با جدیدترین رفیق تندرستی و سلامتی آشنا شوید. فعالیت‌ها را دقیق‌تر دنبال کنید، گزارش‌های مربوط به سلامتی را روی یک صفحه نمایش بزرگ‌تر با ظاهری جدید دریافت کنید.

زنی در حال تمرین کردن که یک ساعت مچی Galaxy Watch Active2 روی مچ دستش دارد زنی در حال تمرین کردن که یک ساعت مچی Galaxy Watch Active2 روی مچ دستش دارد

Galaxy
Watch3

پیشرفته‌ترین مانیتور برای پایش سلامت در ساعتی هوشمند

ساعت مچی که مراقب شما است. Galaxy Watch3 بهره‌وری در سطح تلفن هوشمند و فناوری پیشرو در زمینه موارد مربوط به سلامت را در یک دستگاه کلاسیک و عالی با هم ترکیب می‌کند. پیشرفته‌ترین Galaxy watch که تاکنون داشته‌ایم، با Galaxy Watch3 می‌توانید به‌راحتی زندگی و سلامتتان را مدیریت کنید — سلامتی و تندرستی‌تان را در اختیارتان قرار می‌دهد.

نمای جلو از Galaxy Watch3 ‏45 میلی‌متری به رنگ مشکی مات با یک صفحه ساعت مچی کلاسیک ورزشی. نمای جلو از Galaxy Watch3 ‏45 میلی‌متری به رنگ مشکی مات با یک صفحه ساعت مچی کلاسیک ورزشی.

بند هوشمند Galaxy Fit

بند هوشمند Galaxy Fit، با وزنی سبک و در عین حال بادوام، نسل بعدی ردیاب تناسب اندام است. ردیابی خودکار تناسب اندام کمک می‌کند روی تمرینات خود متمرکز شوید.

زنی در حال انجام حرکات کششی به‌صورتی که به طرف پاهایش خم شده و کفشش را گرفته و یک بند هوشمند Galaxy Fit روی مچ دستش دارد زنی در حال انجام حرکات کششی به‌صورتی که به طرف پاهایش خم شده و کفشش را گرفته و یک بند هوشمند Galaxy Fit روی مچ دستش دارد

برنامه‌هایی که شما را فراتر می‌برند

با طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها، از مجموعه برنامه‌های مخصوص Galaxy گرفته تا بسیاری از برنامه‌های مختلف شخص ثالث که امکان دانلودشان وجود دارد، کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید.

ساعت مچی Galaxy Watch Active2 به رنگ مشکی که از روبرو دیده می‌شود و با نمادهایی از برنامه‌های مختلف ساعت هوشمند احاطه شده است: Spotify، ‏Endomondo، ‏Swim.com، ‏Strava، ‏C25K‏، ‏Golf Navi Pro، ‏Maison‏‏ Kitsune، ‏Smart Caddie، و MyFitnessPal ساعت مچی Galaxy Watch Active2 به رنگ مشکی که از روبرو دیده می‌شود و با نمادهایی از برنامه‌های مختلف ساعت هوشمند احاطه شده است: Spotify، ‏Endomondo، ‏Swim.com، ‏Strava، ‏C25K‏، ‏Golf Navi Pro، ‏Maison‏‏ Kitsune، ‏Smart Caddie، و MyFitnessPal

* در دسترس بودن برنامه‌ها برای دستگاه‌های Galaxy ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

مربی زندگی در جیب شما

یک حساب سامسونگ ایجاد کنید و از دسترسی به برنامه Samsung Health لذت ببرید تا بتوانید فعالیت‌ها، تغذیه و خوابتان را پیگیری کنید و برای بهبود سلامتی خود اهدافی را تعیین نمایید.

ساعت مچی Galaxy Watch Active2 به رنگ صورتی طلایی و بند هوشمند Galaxy Fit به رنگ مشکی در هر طرف یک تلفن هوشمند Galaxy با بخش برنامه‌های تناسب اندام از برنامه Samsung Health روی صفحه نمایش ساعت مچی Galaxy Watch Active2 به رنگ صورتی طلایی و بند هوشمند Galaxy Fit به رنگ مشکی در هر طرف یک تلفن هوشمند Galaxy با بخش برنامه‌های تناسب اندام از برنامه Samsung Health روی صفحه نمایش