تندرستی، روش شما

* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. تجربه کاربری/رابط کاربری ممکن است، بسته به نسخه نرم‌افزار، مدل، منطقه و عوامل دیگر، متفاوت باشد.

خواب شبانه خوب با عادات خوب خوابیدن شروع می‌شود

کیفیت کلی خواب شما به همان اندازه تعداد ساعات خواب اهمیت دارد. خوابتان را در طول شب پایش کنید و اطلاعات آماری ارزشمند مربوط به کیفیت واقعی خواب را دریافت کنید.
Samsung Health اهداف روزانه و برنامه‌های راهنمایی ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند عادت خواب سالمی داشته باشید.

  • * فقط برای اهداف مرتبط با تندرستی عمومی در نظر گرفته شده است. راهنمای خواب فقط برای کاربرد شخصی ارائه می‌شود. برای استفاده جهت شناسایی، تشخیص، درمان هر گونه وضعیت پزشکی یا اختلال خواب در نظر گرفته نشده است. لطفاً برای مشاوره با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.
  • * در سری Galaxy Watch4 و بالاتر در دسترس است.
  • * تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. تجربه کاربری/ رابط کاربری ممکن است، بسته به نسخه نرم‌افزار، مدل، منطقه و عوامل دیگر، متفاوت باشد.
  • * برای ضبط صدای خروپف خود، هنگام خواب ساعتتان را بپوشید و تلفن خود را روی یک سطح ثابت و نزدیک به سرتان قرار دهید، مانند یک پاتختی، به‌طوری‌که قسمت پایین تلفن به سمت شما باشد.

دستیابی کارآمد به هدف تناسب اندام با «ترکیب بدنی»

اهداف درست را بر اساس سنجش بدن با «پایش ترکیب بدنی» تنظیم کنید. همچنین می‌توانید نکاتی دریافت کنید که در رسیدن به اهدافتان به شما کمک خواهند کرد.

  • * برای استفاده جهت شناسایی، تشخیص، درمان هر گونه بیماری یا وضعیت پزشکی در نظر گرفته نشده است. اندازه‌گیری‌ها فقط برای اطلاع شخصی هستند. لطفاً برای مشاوره با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.
  • * فقط در سری Galaxy Watch4 و بالاتر در دسترس است.

مسیر خودتان را مشخص کنید و از تمرین لذت ببرید

فایل مسیر پیش‌تنظیم را (قالب GPX*) در Galaxy Watch خود وارد کنید و در مسیر حرکت کنید.
* GPX (قالب تبادل GPS): قالب فایل عمومی حاوی اطلاعات مکان و به‌طور اختیاری ارتفاع، زمان و سایر اطلاعات است.

* زمانی در دسترس است که فایل مسیر قالب GPX برای پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری یا کوهپیمایی وارد شود و مسیر در تنظیمات Samsung Health به‌عنوان مقصد تنظیم شود.
* فقط در Galaxy Watch5 Pro در دسترس است.

بهبود زندگی شما

با دوستان و خانواده به اهدافتان برسید


با Samsung Health به شیوه‌ای سرگرم‌کننده و تعاملی به اهداف تناسب اندام خود دست پیدا کنید. با دوستان و خانواده یک مسابقه دوستانه
برگزار کنید تا همه همواره احساس مسئولیت کنند و در مسیر درستی به سوی اهداف خود قرار گیرند.

تمرین کردن با هر چیزی در خانه

از برنامه روزانه تکراری خسته شده‌اید؟ Samsung Health ویدیوهایی را از مربیان حرفه‌ای آماده کرده است که به شما برنامه‌های تناسب اندام جدیدی را از جمله حرکات کششی، کاهش وزن، تمرین‌های استقامتی و موارد بیشتر آموزش می‌دهند. این دقیقاً همان چیزی است که برای سرعت بخشیدن به تمرین خود به آن نیاز دارید. در حین ورزش از ساعت مچی خود بازخورد آنی دریافت کنید. اکنون می‌توانید ضربان قلب و مقدار کالری خود را روی صفحه پیگیری کنید.

* لازم است که در حین اجرای یک برنامه تناسب اندام در Samsung Health، Galaxy Watch را بپوشید

بیایید روز را با چند کار آرامبخش تموم کنیم

بدن، ذهن و روح خود را آرام کنید. ابزارهای مدیتیشن قدرتمندی را کشف کنید که به شما کمک خواهند کرد در کل روز اضطراب خود را کم کنید. روز خودتان را با تفکری آرام به پایان برسانید و ذهن‌تان را با موسیقی آرامش بخش و محتویات داستان‌هایی آرامش دهید که به شما کمک خواهند کرد به‌راحتی به خواب بروید.

* ممکن است برخی از مطالب هزینه اضافی به همراه داشته باشد و ورود به حساب Calm الزامی باشد.

پشتیبانی که انتظار دارید

قابلیت «ردیابی سیکل» که تحت پشتیبانی Natural Cycles°‎ قرار دارد، به شما کمک می‌کند تا جنبه‌های منحصربه‌فرد مدیریت علائم مرتبط با سلامت خود را درک کنید و در عین حال اطلاعات آماری شخصی و محتوای آموزشی را ارائه دهید. تلفن Galaxy و Galaxy Watch اکنون آماده پشتیبانی از زنانی هستند که در هر مرحله از راه خود که باشند دوستشان داریم.

شما همان چیزی هستید که می‌خورید

با ضبط کردن وعده‌های غذایی و خوراکی‌های روزانه خود به کمک Samsung Health، عادات غذایی سالمی برای خود ایجاد کنید. عادات غذایی خود
را بسته به ویتامین‌ها و مواد مغذی مصرفی در طول روز مشخص کنید، و اقداماتی را برای دستیابی به یک رژیم غذایی متعادل‌تر انجام دهید.

به‌راحتی با این موارد جفت می‌شود

با Galaxy که همگام با زندگی‌تان است، زندگی هوشمندتری را تجربه کنید.

نحوه استفاده

برای استفاده از Samsung Health راه‌های ساده‌ای را پیدا کنید

ایمنی داده با
Samsung Knox

داده‌های سلامت شما با رعایت ملاحظات امنیتی در Samsung Knox ذخیره می‌شوند.

دریافت برنامه

اکنون برنامه Samsung Health را دانلود کنید.

 

Galaxy S23 Ultra

نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S23 Ultra. نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S23 Ultra.
 

برنامه‌ها و سرویس‌ها

تلفن هوشمند Galaxy نمادهای مختلف «برنامه‌ها و سرویس‌ها» (Apps & Services) را نشان می‌دهد. در هر دو سمت تلفن هوشمند، افراد را می‌توان با دستگاه‌های Galaxy و در حالت‌های مرتبط با «برنامه‌ها و سرویس‌های Galaxy» مشاهده کرد. تلفن هوشمند Galaxy نمادهای مختلف «برنامه‌ها و سرویس‌ها» (Apps & Services) را نشان می‌دهد. در هر دو سمت تلفن هوشمند، افراد را می‌توان با دستگاه‌های Galaxy و در حالت‌های مرتبط با «برنامه‌ها و سرویس‌های Galaxy» مشاهده کرد.

  • تمام خدمات، قابلیت‌ها، عملکردها، محتوا، رابط‌های کاربری و مزایای توصیف‌شده در اینجا ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر یابد، و قابلیت دسترسی آنها بسته به کشور/منطقه، مدل دستگاه یا نسخه سیستم عامل متفاوت باشد. خدمات پولی بعد از
    خرید در دسترس هستند.
  • تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.