Samsung Health


احساس خوب با Samsung Health

گروهی از مردم جمع شده بودند ، لبخند می زدند ، همه لباس کت و شلوار عرق می پوشیدند ، به نظر می رسد بعد از دویدن با هم استراحت می کنند. در سمت راست ، داده های زمان ورزش او و حرکت هدفمند در تاریخ در برنامه Samsung Health .

کفش دویدن زن دونده.
یک Galaxy Watch عدم تقارن پاهای یک زن را نمایش می‌دهد. یک صفحه رابط کاربر گرافیکی معیارهای پیشرفته دویدن از جمله عدم تقارن و زمان تماس ضربه پا را نشان می‌دهد.

چه در حال دویدن*، دوچرخه‌سواری، یا شنا کردن باشید، Samsung Health به شما کمک می‌کند از آخرین وضعیت تناسب اندام خود مطلع شوید.
و حال شما می‌توانید به‌صورت یکپارچه Galaxy Watch خود را به تجهیزات Life Fitness ،Technogym و Corehealth متصل و تمرین‌های خود را دنبال کنید**.

* معیارهای پیشرفته دویدن تنها در Galaxy Watch3 موجود است.
** سازگاری ممکن است بسته به مدل/تجهیزات باشگاه و مدل Galaxy Watch متفاوت باشد.

غذاهای متنوعی روی میز رستوران.
صفحه رابط کاربر گرافیکی قابلیت Samsung Health Wellness که کالری دریافتی هفته، کالری دریافتی «امروز» و کالری و محتوای هر وعده غذایی را نمایش می‌دهد.

با ضبط کردن وعده‌های غذایی و خوراکی‌های خود به کمک Samsung Health، عادات غذایی سالمی برای خود ایجاد کنید. ارزیابی تراز مواد مغذی خود را بسته به ویتامین‌ها و مواد مغذی مصرفی در طول روز بررسی کنید، و اقداماتی را برای دستیابی به یک رژیم غذایی متعادل انجام دهید.

زنی که لباس شخصی دارد ، هنگام ورزش در فضای باز تلفن هوشمند خود را چک می کند.
یک Galaxy Watch سطح اکسیژن خون 98% را نمایش می‌دهد. یک صفحه رابط کاربر گرافیکی همان سطح اکسیژن خون را نشان می‌دهد، که در محدوده جمعیت عمومی قرار دارد.

با استفاده از Samsung Health همیشه خود را در بهترین وضعیت نگه دارید. اهدافی تعیین نمایید و پیشرفت روزانه خود را در زمینه فعالیت‌های جسمانی، شدت تمرین، کیفیت خواب، ضربان قلب، استرس و سطوح اکسیژن خون، دنبال کنید*.

* دسترسی به ویژگی‌هایی چون سطح استرس و اکسیژن خون ممکن است بسته به کشور و نوع دستگاه متفاوت باشد.
این موارد تنها برای اهداف تناسب اندام و سلامتی در نظر گرفته شده‌اند. این دستگاه و نرم‌افزارهای مربوطه به منظور استفاده در تشخیص بیماری یا دیگر شرایط، یا در درمان، کاهش درد، معالجه یا جلوگیری از بیماری، در نظر گرفته نشده‌اند.

زنی که راحت روی یک نیمکت استراحت می کند.
صفحه نمایش رابط کاربری گرافیکی که از ویژگی Samsung Health Mindfulness Samsung Health اطلاع می دهد.

بدن، روان و روح خود را آرام کنید. ابزارهای مدیتیشن قدرتمند برای ذهن‌آگاهی کشف کنید که کمک می‌کنند استرس خود را در طول روز کاهش دهید. روز خود را با کارهای آرامبخش پایان دهید و با موسیقی آرام و قصه‌هایی که کمک می‌کنند به راحتی بخوابید، به روح و روان خود استراحت بدهید.

"* ممکن است برخی مطالب مشمول هزینه‌های اضافی شوند.
* ورود به حساب سامسونگ و حساب Calm الزامی است.
* داشتن سیستم عامل Android 6.0 یا بالاتر الزامی است.
* این مطالب به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی و کره‌ای پشتیبانی می‌شود."

تمرین کردن با هر چیزی در خانه

خواب بهتر از اینجا شروع می‌شود

همه می‌توانند از داشتن خواب بهتر بهره‌مند شوند. از Galaxy Watch خود برای نظارت بر الگوهای خوابتان، بسته به مراحل مختلف خواب، استفاده کنید. گزارش‌های نموداری ارزشمند و امتیاز خواب* بدست آورید، تا بتوانید برنامه خواب خود را بهبود ببخشید و هر روز وقتی بیدار می‌‌شوید، احساس کنید که بیشتر استراحت کرده‌اید.

زنی روی تخت رو به پنجره نشسته و دستانش را به سمت بالای سر خود کشیده است. در پیش‌زمینه، Galaxy Watch زمان خواب واقعی و امتیاز خواب او را نشان می‌دهد. یک صفحه رابط کاربر گرافیکی مجموع زمان خواب او و تجزیه و تحلیل دقیق‌تر و ساعت به ساعت آن را نمایش می‌دهد.

* امتیاز خواب تنها در Galaxy Watch3 موجود است.

همه با هم بهتر شویم


کلید دستیابی به تناسب اندام داشتن انگیزه است. با دوستان و اعضای خانواده خود مسابقه بگذارید تا Samsung Health Together به روشی جالب‌تر به تناسب اندام بهتر دست پیدا کنید. بدین ترتیب، همه با هم برنده خواهید بود.

پشتیبانی که انتظار دارید


سلامت زنان خدمات پشتیبانی مفید برای پایش سیکل ماهانه، مدیریت علائم مرتبط و دیدگاه‌ها و محتویات شخصی‌شده از طریق شریک شما، Glow تقدیم می‌کند. ساعت Galaxy و سایر پوشیدنی‌ها اکنون برای پشتیبانی کامل از بانوانی که دوست داریم آماده هستند.

صفحه نمایش رابط کاربری گرافیکی GUI و Galaxy Watch اطلاعات ردیابی چرخه قاعدگی زنان را در برنامه Samsung Health می دهد.

برنامه‌ها و لوازم جانبی شریک


علاوه بر همه ابزارهایی که برای پایش یک سبک زندگی سالم نیاز دارید، برنامه‌های ثالث متعددی وجود دارند که برای ارائه منابع تکمیلی از قبیل دنبال کننده‌های رژیم غذایی و راهنماهای تناسب اندام آماده شده‌اند.

تصویری از نمادها برای برنامه های شخص ثالث سازگار با برنامه Samsung Health ( My Fitness Pal, Workout Trainer, Technogym, Lifesum ).
برنامه‌های همراه Samsung Health

کمک‌های مورد نیاز خود را از طریق برنامه‌های ثالث متعدد دریافت کنید که می‌توانند راهنمایی و پایش روزانه برای یک سبک زندگی سالم‌تر ارائه دهند. در App Store برای دانلود در دسترس است.

یک کاربر Galaxy که در مقیاس متصل است و به یک برنامه Samsung Health در یک دستگاه Galaxy متصل شده است ، که وزن کاربر را نشان می دهد.
دستگاه‌های دارای Samsung Health

با همگام‌سازی دستگاه‌های خود با ابزارهای مهم از قبیل دستگاه‌های سنجش قند و ترازوها، همیشه سلامت خود را تحت نظر داشته باشید و روز خود را با آمادگی شروع کنید.

امنیت داده‌ها با Samsung Knox


داده‌های سلامت شما با رعایت ملاحظات امنیتی در Samsung Knox ذخیره می‌شوند.

امن توسط Knox

* همه خدمات، ویژگی‌ها، عملکردها، محتویات، رابط‌های کاربری و مزایای تشریح شده در اینجا ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر یابند و موجودیت آنها ممکن است بر حسب کشور/منطقه، مدل دستگاه و نسخه OS متفاوت باشد. خدمات پولی پس از خرید در اختیار قرار می‌گیرند.
* تصاویر دستگاه و نمایشگر جهت نمایش شبیه‌سازی شده‌اند.