موبایل

Galaxy S24 Ultra

دو تلفن Galaxy S24 Ultra خاکستری تیتانیومی، یکی از جلو و دیگری از پشت همراه با قلم S Pen تعبیه‌شده دیده می‌شوند. Galaxy AI اینجا است. دو تلفن Galaxy S24 Ultra خاکستری تیتانیومی، یکی از جلو و دیگری از پشت همراه با قلم S Pen تعبیه‌شده دیده می‌شوند. Galaxy AI اینجا است.

+Galaxy S24 | S24

Galaxy S24 plus به رنگ بنفش کبالتی از جلو و Galaxy S24 به رنگ زرد کهربایی از پشت دیده می‌شود. Galaxy AI اینجا است. Galaxy S24 plus به رنگ بنفش کبالتی از جلو و Galaxy S24 به رنگ زرد کهربایی از پشت دیده می‌شود. Galaxy AI اینجا است.

Galaxy Z Fold5

Galaxy Z Fold5 Galaxy Z Fold5

سری Galaxy Tab S9

Galaxy Tab S9، S9+ و S9 Ultra در حالت پرتره به صف شده‌اند و در کنار هم و روی هم قرار گرفته‌اند و یک پس‌زمینه موج رنگارنگ روی همه صفحه‌ها قرار دارد. قطرات آب در اطراف سه دستگاه هستند و یک S Pen به سمت صفحه نمایش Galaxy Tab S9 اشاره می‌کند. Galaxy Tab S9، S9+ و S9 Ultra در حالت پرتره به صف شده‌اند و در کنار هم و روی هم قرار گرفته‌اند و یک پس‌زمینه موج رنگارنگ روی همه صفحه‌ها قرار دارد. قطرات آب در اطراف سه دستگاه هستند و یک S Pen به سمت صفحه نمایش Galaxy Tab S9 اشاره می‌کند.

Galaxy Watch6 | Watch6 Classic

پنج دستگاه سری Galaxy Watch6 در یک خط مورب قرار دارند. هر یک بند ساعت متفاوتی دارد و یک صفحه نمایش متفاوت را نمایش می‌دهد. پنج دستگاه سری Galaxy Watch6 در یک خط مورب قرار دارند. هر یک بند ساعت متفاوتی دارد و یک صفحه نمایش متفاوت را نمایش می‌دهد.

صوتی‌تصویری

عصر فناوری Neo QLED امروز آغاز می‌شود

Neo QLED Neo QLED

تلویزیون‌های بی رقیب QLED را کشف کنید

تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد. تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد.

کیفیت بینظیر تصویر با UHD های سامسونگ

Crystal UHD Crystal UHD

تصویر بزرگ‌تر همیشه بهتر است

QLED 2020 QLED 2020

لوازم خانگی

Bespoke My Life

خانه خود را پایدارتر، زیباتر و یکپارچه تر کنید.

Bespoke My Life Bespoke My Life

از یخچال همه چیز تمام خود لذت ببرید

Refrigerators Refrigerators

عملکرد موثر و بی‌نقص حباب‌ها با فناوری ™EcoBubble

هوای خود را داشته باشید

با دستگاه تصفیه هوای ایستاده

Air Purifier Air Purifier

محصولات برگزیده

01
«تصویربرداری در شب» چیست؟ راهنمای اصول و مبانی
02
چگونه HDR روش بازی کردن شما را تغییر می‌دهد
03
ریزوتو کدو با ادویه و خامه
04
با G·NUSMAS، فرازمینی کنجکاو، آشنا شوید

آیا بدنبال یافتن موضوع خاصی هستید؟

* تصویر شبیه‌سازی شده است. برای برخی از ویژگی‌های هوش مصنوعی، ورود به سیستم حساب سامسونگ الزامی است.

* تیتانیوم فقط روی قاب دستگاه استفاده شده است. قاب شامل کلیدهای میزان صدا و کناری نمی‌شود.

* برای برخی از ویژگی‌های هوش مصنوعی، ورود به سیستم حساب سامسونگ الزامی است.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. UX/UI واقعی ممکن است متفاوت باشد.

* S Pen Fold Edition جداگانه فروخته می‌شود و تنها با Z Fold5، Z Fold4 و Z Fold3 سازگار است. Flex mode در زوایای بین 75˚ و 115ca˚پشتیبانی می‌شود.

* موجودی رنگ و مدل ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.

* به +Galaxy Tab S9، Tab S9 و Tab S9 Ultra رتبه‌بندی IP68 داده شده است. بر اساس شرایط آزمایش فرو بردن در عمق حداکثر 1.5 متری آب شیرین برای حداکثر مدت 30 دقیقه است. استفاده از آن در ساحل یا استخر توصیه نمی‌شود.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. تجربه کاربری/رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد. Buds Controller با Samsung Galaxy Buds+، Samsung Galaxy Watch4 و مدل‌های مرتبط بعدی سازگار است. «حذف فعال صدای مزاحم محیط» (ANC) در Galaxy Buds Live و مدل‌های بعدی پشتیبانی می‌شود. Samsung Galaxy S23 Ultra،‏ Samsung Galaxy Watch5، و Samsung Galaxy Buds2 Pro جداگانه فروخته می‌شوند. موجود بودن رنگ‌ها، اندازه‌ها، مدل‌ها و بندهای ساعت ممکن است برای هر کشور یا حامل متفاوت باشد. Wreckfest ⓒ2022 THQ Nordic AB, Sweden. Wreckfest نشان تجاری ثبت‌شده THQ Nordic AB, Sweden است. همه حقوق محفوظ است. دیگر نشان‌های تجاری، آرم ها و حقوق نسخه‌برداری (کپی‌رایت) جزو اموال مالکان مرتبط است. در Samsung Galaxy Store و دیگر فروشگاه‌های برنامه کشورهای منتخب برای فروش عرضه شده است. محتوای بازی برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست.

* تصویر صفحه ساعت برای هدف نمایشی شبیه‌سازی شده است. موجود بودن رنگ‌ها، اندازه‌ها، مدل‌ها و بندها ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

* تصویر شبیه‌سازی شده است. رنگ‌های موجود Galaxy Buds2 Pro ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

** موجود بودن رنگ‌ و مدل ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.

* "ترجمه همزمان"  نیازمند اتصال به اینترنت و ورود به حساب Samsung Account می باشد. "ترجمه همزمان" فقط بر روی برنامه تلفن داخلی گوشی در دسترس است. برخی از زبان ها ممکن است نیازمند دانلود بسته زبان باشند. این سرویس نسبت به زبان ممکن است در دسترس باشند. دقت نتایج تضمین نمی شود.