موبایل

Galaxy Z Fold2

Galaxy Z Fold2 Galaxy Z Fold2

Galaxy S21 | S21+ 5G

نمای پشت گوشی گلکسی S21 Ultra 5G+ به رنگ بنفش و نمای گوشی گلکسی S21 Ultra 5G از جلو. گوش ای که نمای روبرو دارد تصویر پس زمینه مرجانی دارد. نمای پشت گوشی گلکسی S21 Ultra 5G+ به رنگ بنفش و نمای گوشی گلکسی S21 Ultra 5G از جلو. گوش ای که نمای روبرو دارد تصویر پس زمینه مرجانی دارد.

Galaxy Buds Pro

بهترین صداهای دنیای خود را بشنوید

هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds Pro به رنگ بنفش از نمای خارجی دیده می‌شوند که در بالای محفظه شارژ همرنگ می‌چرخند. هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds Pro به رنگ بنفش از نمای خارجی دیده می‌شوند که در بالای محفظه شارژ همرنگ می‌چرخند.

صوتی‌تصویری

تلویزیون‌های بی رقیب QLED را کشف کنید

تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد. تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد.

کیفیت بینظیر تصویر با UHD های سامسونگ

Crystal UHD Crystal UHD

تصویر بزرگ‌تر همیشه بهتر است

QLED 2020 QLED 2020

لوازم خانگی

از یخچال همه چیز تمام خود لذت ببرید

Refrigerators Refrigerators

عملکرد موثر و بی‌نقص حباب‌ها با فناوری ™EcoBubble

هوای خود را داشته باشید

با دستگاه تصفیه هوای ایستاده

Air Purifier Air Purifier

محصولات برگزیده

01
ما پرسیدیم، شما پاسخ دادید، بنابراین آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم
02
Unbox & Discover
03
زمین بهتری را تصور کنید

آیا بدنبال یافتن موضوع خاصی هستید؟

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Note20 و Note20 Ultra که از زاویه‌ای دیده می‌شود که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه‌ روی صفحه دیده می‌شود برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر یازده تلفن Galaxy S20 FE که به‌صورت دایره‌ای و ایستاده قرار گرفته و برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند. 

*تصویر شبیه‌سازی شده است. در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد. Galaxy A52 با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. این رتبه‌بندی براساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر ۱ متری آب شیرین برای حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب‌صابون نشویید. در‌صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم مقاوم هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

*تصویر شبیه‌سازی شده است. در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد. Galaxy A72 با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. این رتبه‌بندی براساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر ۱ متری آب شیرین برای حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب‌صابون نشویید. در‌صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم مقاوم هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.