موبایل

Galaxy Z Flip3 5G

سه تلفن Galaxy Z Flip3 5G. یکی بازشده است و با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی رو به بالا قرار دارد. یکی با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی در حالت Flex است. دیگری تاشده است و زمان روی Cover Screen نمایش داده می‌شود. سه تلفن Galaxy Z Flip3 5G. یکی بازشده است و با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی رو به بالا قرار دارد. یکی با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی در حالت Flex است. دیگری تاشده است و زمان روی Cover Screen نمایش داده می‌شود.

Galaxy Z Fold3 5G

دو تلفن Galaxy Z Fold3 5G، یکی تاشده از پشت و دیگری بازشده با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی دیده می‌شوند. قلم S Pen Fold Edition به تلفن تاشده تکیه داده است. دو تلفن Galaxy Z Fold3 5G، یکی تاشده از پشت و دیگری بازشده با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی دیده می‌شوند. قلم S Pen Fold Edition به تلفن تاشده تکیه داده است.

رویدادهای مهم مراسم رونمایی

اشکال در رنگ‌های مختلف طوری مرتب شده‌اند تا مکعبی با سایه بلند ایجاد شود. اشکال در رنگ‌های مختلف طوری مرتب شده‌اند تا مکعبی با سایه بلند ایجاد شود.

صوتی‌تصویری

تلویزیون‌های بی رقیب QLED را کشف کنید

تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد. تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد.

کیفیت بینظیر تصویر با UHD های سامسونگ

Crystal UHD Crystal UHD

تصویر بزرگ‌تر همیشه بهتر است

QLED 2020 QLED 2020

لوازم خانگی

از یخچال همه چیز تمام خود لذت ببرید

Refrigerators Refrigerators

عملکرد موثر و بی‌نقص حباب‌ها با فناوری ™EcoBubble

هوای خود را داشته باشید

با دستگاه تصفیه هوای ایستاده

Air Purifier Air Purifier

محصولات برگزیده

01
ما پرسیدیم، شما پاسخ دادید، بنابراین آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم
02
Unbox & Discover
03
زمین بهتری را تصور کنید

آیا بدنبال یافتن موضوع خاصی هستید؟

*تصویر Galaxy Z Fold3 5G، Galaxy Z Flip3 5G و S Pen Fold Edition برای اهداف تصویرگری شبیه‌سازی شدند.

* S pen Fold Edition به طور جداگانه فروخته می‌شود و فقط با Galaxy Z Fold3 5G سازگار است.

*تصویر دو تلفن Galaxy Z Fold3 5G و قلم S Pen Fold Edition برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Note20 و Note20 Ultra که از زاویه‌ای دیده می‌شود که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه‌ روی صفحه دیده می‌شود برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر یازده تلفن Galaxy S20 FE که به‌صورت دایره‌ای و ایستاده قرار گرفته و برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند. 

*تصویر شبیه‌سازی شده است. در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد. Galaxy A52 با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. این رتبه‌بندی براساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر ۱ متری آب شیرین برای حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب‌صابون نشویید. در‌صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم مقاوم هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

*تصویر شبیه‌سازی شده است. در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد. Galaxy A72 با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. این رتبه‌بندی براساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر ۱ متری آب شیرین برای حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب‌صابون نشویید. در‌صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم مقاوم هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.