موبایل

Galaxy Z Fold4

دو تلفن Galaxy Z Fold4 سبز خاکستری کنار یکدیگر هستند. یکی با زاویه 45 درجه باز است و مثل چادر ایستاده قرار گرفته است. یک قلم S Pen Fold Edition به‌صورت مورب روی لولای آن قرار دارد. تلفن Galaxy Z Fold4 دیگر نیز روی لولای آن قرار گرفته و با زاویه‌ی منفرجه‌ باز است و یک تصویر زمینه رنگارنگ روبان‌مانند در صفحه نمایش اصلی دیده می‌شود. دو تلفن Galaxy Z Fold4 سبز خاکستری کنار یکدیگر هستند. یکی با زاویه 45 درجه باز است و مثل چادر ایستاده قرار گرفته است. یک قلم S Pen Fold Edition به‌صورت مورب روی لولای آن قرار دارد. تلفن Galaxy Z Fold4 دیگر نیز روی لولای آن قرار گرفته و با زاویه‌ی منفرجه‌ باز است و یک تصویر زمینه رنگارنگ روبان‌مانند در صفحه نمایش اصلی دیده می‌شود.

Galaxy Z Flip4

دو تلفن Galaxy Z Flip4 بنفش کنار یکدیگر هستند. یکی با زاویه 90 درجه باز است و صفحه نمایش اصلی آن یک تصویر زمینه زرد و ارغوانی روبان‌مانند را نمایش می‌دهد. دیگری تاشده و صفحه نمایش کاور آن همان تصویر زمینه را مشابه صفحه نمایش اصلی تلفن Galaxy Z Flip4 باز نشان می‌دهد. دو تلفن Galaxy Z Flip4 بنفش کنار یکدیگر هستند. یکی با زاویه 90 درجه باز است و صفحه نمایش اصلی آن یک تصویر زمینه زرد و ارغوانی روبان‌مانند را نمایش می‌دهد. دیگری تاشده و صفحه نمایش کاور آن همان تصویر زمینه را مشابه صفحه نمایش اصلی تلفن Galaxy Z Flip4 باز نشان می‌دهد.

نکات Unpacked

Galaxy Z بورا ارغوانی از پهلو دیده می‌شود که با زاویه 90 درجه باز شده و لولای آن به سمت راست است. شکل تلفن شبیه علامت بزرگتر است. 10 اوت 2022 عالی‌تر از امروز است. Galaxy Z بورا ارغوانی از پهلو دیده می‌شود که با زاویه 90 درجه باز شده و لولای آن به سمت راست است. شکل تلفن شبیه علامت بزرگتر است. 10 اوت 2022 عالی‌تر از امروز است.

Galaxy Watch5 | Watch5 Pro

دو ساعت کنار یکدیگر هستند و ساعت مچی Watch5 بنفش سمت چپ، بند ارغوانی دارد و روی صفحه ساعت آن، زمان را نشان می‌دهد. ساعت مچی Watch5 Pro سمت راست، تیتانیومی مشکی است و بند مشکی دارد و روی صفحه ساعت آن، زمان را نشان می‌دهد. دو ساعت کنار یکدیگر هستند و ساعت مچی Watch5 بنفش سمت چپ، بند ارغوانی دارد و روی صفحه ساعت آن، زمان را نشان می‌دهد. ساعت مچی Watch5 Pro سمت راست، تیتانیومی مشکی است و بند مشکی دارد و روی صفحه ساعت آن، زمان را نشان می‌دهد.

Galaxy Buds2 Pro

سه دستگاه Galaxy Buds2 Pro در یک خط هستند. هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds2 Pro بنفش در جلو، دو ایرباد دارد که در بالای قاب بسته معلق هستند. بعد از قاب بسته و سفید وسطی، یک قاب سربی بسته Buds2 Pro قرار دارد. سه دستگاه Galaxy Buds2 Pro در یک خط هستند. هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds2 Pro بنفش در جلو، دو ایرباد دارد که در بالای قاب بسته معلق هستند. بعد از قاب بسته و سفید وسطی، یک قاب سربی بسته Buds2 Pro قرار دارد.

صوتی‌تصویری

عصر فناوری Neo QLED امروز آغاز می‌شود

Neo QLED Neo QLED

تلویزیون‌های بی رقیب QLED را کشف کنید

تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد. تلوزیون QLED  در مرکز خانه قرار گرفته و تصویری از جنگل را نمایش میدهد.

کیفیت بینظیر تصویر با UHD های سامسونگ

Crystal UHD Crystal UHD

تصویر بزرگ‌تر همیشه بهتر است

QLED 2020 QLED 2020

لوازم خانگی

از یخچال همه چیز تمام خود لذت ببرید

Refrigerators Refrigerators

عملکرد موثر و بی‌نقص حباب‌ها با فناوری ™EcoBubble

هوای خود را داشته باشید

با دستگاه تصفیه هوای ایستاده

Air Purifier Air Purifier

تمام سامسونگ، یکجا جمع شده است.

نمایشگاه جهانی 2030
بوسان، کره

میزبان شما در دسامبر 2023

این تصویر متعلق به شهر بوسان است که بناهای معروف و جاذبه‌های گردشگری آن را به تصویر می‌کشد. لوگوی نمایشگاه جهانی 2030 بوسان، کره درج شده است. این تصویر متعلق به شهر بوسان است که بناهای معروف و جاذبه‌های گردشگری آن را به تصویر می‌کشد. لوگوی نمایشگاه جهانی 2030 بوسان، کره درج شده است.

محصولات برگزیده

01
ما پرسیدیم، شما پاسخ دادید، بنابراین آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم
02
داستان طراحی Neo QLED 8K
03
ریزوتو کدو با ادویه و خامه
04
با G·NUSMAS، فرازمینی کنجکاو، آشنا شوید

آیا بدنبال یافتن موضوع خاصی هستید؟

*تصویر شبیه‌سازی شده است. قلم S Pen Fold Edition جداگانه فروخته می‌شود و فقط با Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Fold3 سازگار است.

*تصویر صفحه ساعت برای هدف نمایشی شبیه‌سازی شده است. موجود بودن رنگ‌ها، اندازه‌ها، مدل‌ها و بندها ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

*تصویر شبیه‌سازی شده است. رنگ‌های موجود Galaxy Buds2 Pro ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

**موجود بودن رنگ‌ و مدل ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.

***Galaxy A53 5G دارای رتبه IP67 است. نتایج بر اساس شرایط آزمایش غوطه‌وری تا عمق 1 متری آب شیرین به مدت حداکثر 30 دقیقه به دست آمده است. فقط در برابر فشار اندک آب مقاوم است.

*تصویر شبیه‌سازی شده است. موجود بودن رنگ برای هر کشور یا شرکت مخابراتی فرق می‌کند.

*تصویر Galaxy Z Fold3 5G، Galaxy Z Flip3 5G و S Pen Fold Edition برای اهداف تصویرگری شبیه‌سازی شدند.

* S pen Fold Edition به طور جداگانه فروخته می‌شود و فقط با Galaxy Z Fold3 5G سازگار است.

*تصویر دو تلفن Galaxy Z Fold3 5G و قلم S Pen Fold Edition برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.