شگفتی بیش از پیش
Neo QLED
جدیدترین تلویزیون Neo QLED 2023 سامسونگ بر روی سطحی شبیه آب شناور است.
16 سال تلویزیون رتبه 1 جهانی. سامسونگ به‌مدت 16 سال در رتبه اول برند تلویزیون‌ها قرار دارد.

Neo QLED سامسونگ با کیفیت بی‌نظیر صدا و تصویر که در کلاسی متفاوت از خودش قرار دارد، برتری را به اوج می‌رساند

کیفیت تصویر Neo QLED

تصویری واقعی که شما را به خود جذب می‌کند

Quantum Matrix Technology

از جزئیات فوق‌العاده در تاریک‌ترین و روشن‌ترین صحنه‌ها لذت ببرید. دلیل تصویر درخشان Neo QLED فناوری Quantum Matrix Technology است که از LED‌های نوآورانه Quantum Mini (یک چهلم اندازه LED‌های معمولی) برای ارائه کنترل دقیق‌تر نور استفاده می‌کند.1

LEDهای Quantum Mini تصویری از اسب ایجاد می‌کنند. مقایسه‌ای از 2 اسب انجام می‌شود. یکی با چراغ‌های معمولی و دیگری در تلویزیون Neo QLED ایجاد می‌شود. اسب زنده به‌آرامی حرکت می‌کند.

پردازنده عصبی Quantum

با ارتقاء هوش مصنوعی هوشمند که به‌صورت خودکار صحنه‌به‌صحنه را ضبط می‌کند، محتوای خود را بهبود ببخشید و بهینه کنید. پردازنده دارای هوش چندگانه منحصربه‌فرد سامسونگ، Neo QLED را سوق می‌دهد تا بهترین تجربه مشاهده را بدون توجه به آنچه که تماشا می‌کنید، ارائه دهد.2

پردازنده عصبی Quantum در حال پردازش تصاویر یک بازی بیسبال است. یک بازیکن بیسبال، چوب خود را برای ضربه زدن به توپ تاب می‌دهد.

صدای Neo QLED

صدای فراگیر سینمایی در خانه

صدای ردیابی اشیا و Dolby Atmos®‎

با فناوری OTS (صدای ردیابی اشیا) سامسونگ، عمیق‌تر در تجربه سطح بالاتر Dolby Atmos®‎ غرق شوید. OTS با صدایی که هر حرکتی را ردیابی می‌کند، هر صحنه‌ای را ضبط می‌کند، بنابراین احساس می‌کنید در حال تماشای فیلم در سینما هستید.

مردی در اتاق نشیمن، از طریق Neo QLED گویی در سینما نشسته است و از صدای فراگیر مسابقات اتومبیلرانی لذت می‌برد.

Q-Symphony

کیفیت صدای قدرتمند را از هماهنگی کامل بین تلویزیون و بلند گوی خطی تجربه کنید. در حالی که بلندگوهای اکثر تلویزیون‌ها هنگام روشن بودن بلند گوی خطی خاموش می‌شوند، Q-Symphony سامسونگ به تلویزیون‌ها و بلند گوی خطی سازگار خود اجازه می‌دهد تا صدا را همزمان پخش کنند تا صدای فراگیر جذاب‌تری ایجاد کنند.3

صدا در ابتدا فقط زمانی که Q-Symphony خاموش است از بلندگوی میله‌ای خارج می‌شود، اما پس از روشن شدن Q-Symphony صدا با تلویزیون هماهنگ می‌شود.

طراحی Neo QLED

از هر زاویه‌ای، ظاهر بی نقص آن، فضای شما را زیباتر می‌کند

جدیدترین Neo QLED سامسونگ با چرخش 360 درجه، از همه جهات نشان داده می‌شود.

 • طراحی Infinity One
 • صفحه Infinity
 • بلندگوهای گرد
 • یک تلویزیون Neo QLED در حالی دیده می‌شود که One Connect باریک قابل اتصال به پشت آن متصل است.

  One Connect باریک قابل اتصال
 • جدیدترین تلویزیون Neo QLED سامسونگ، طبیعت را روی صفحه نمایش موجود در اتاق نشیمن نشان می‌دهد.

Neo QLED Smart TV

روش‌هایی کاملاً جدید برای هوشمندتر کردن زندگی روزمره شما
 • هاب هوشمند

  محتوای مورد علاقه خود را یک‌جا کشف کنید، تا زمان کمتری را برای جستجو و زمان بیشتری را برای پخش فیلم، بازی و نمایش‌های مورد علاقه‌تان صرف کنید.4

  یک تلویزیون Neo QLED در حال نمایش هاب هوشمند است که توسط Tizen پشتیبانی می‌شود.

  یک تلویزیون Neo QLED، روی صفحه در حال نمایش هاب هوشمند تحت پشتیبانی Tizen است. یک خانواده 3 نفره با هم در حال تماشای تلویزیون هستند.

 • بازی در فضای ابری

  در Neo QLED خود به هزاران بازی ابری و برنامه‌های مستقل دسترسی داشته باشید. برای بازی‌های مورد علاقه خود، کافی است یک دسته وصل کنید، زیرا دیگر نیازی به کنسول جداگانه نیست.5

  رابط کاربری هاب هوشمند روی صفحه، نمایش داده می‌شود. سه آرم خدماتی (XBOX،‏ NVIDIA GeForce Now و utomik) و یک دسته بازی بدون سیم در اطراف تلویزیون دیده می‌شود.

  زنی با دسته بازی در حال مرور هاب هوشمند است. رابط کاربری هاب هوشمند روی صفحه، نمایش داده می‌شود. سه آرم سرویس (XBOX،‏ NVIDIA GeForce Now و utomik) و یک دسته بازی بدون سیم در اطراف تلویزیون دیده می‌شود.

 • SmartThings

  آسوده باشید و اجازه دهید SmartThings به‌طور یکپارچه به همه دستگاه‌های خانه هوشمند صفحه‌نمایشتان متصل شود، بر آنها نظارت و آنها را کنترل کند. با یک هاب داخلی IoT، اکنون می‌توانید از اتصال پیشرفته بدون دستگاه‌های اضافی کاملاً لذت ببرید.6

  نماد Wifi در بالای رابط کاربری SmartThings قرار دارد. SmartThings لامپ، جاروبرقی، تهویه مطبوع و ماشین لباسشویی را کنترل می‌کند.
 • دستیارهای صوتی چندگانه

  Bixby یا Amazon Alexa - انتخاب با شما است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با SolarCell Remote خود حرف بزنید8 از این دستیاران صوتی برای جستجوی نمایش‌های تلویزیونی، برنامه‌های باز و موارد دیگر استفاده کنید.7

Neo QLED خود را انتخاب کنید

سری محصول

 • دسته‌بندی

 • اندازه صفحه نمایش

 • وضوح

 • کنتراست

 • پردازنده

 • HDR

 • Gaming motion

 • Dolby Atmos®

 • صدای ردیابی اشیا

 • طراحی

 • Smart TV

Neo QLED با لوازم جانبی بهتر است

 • جدیدترین تلویزیون Neo QLED سامسونگ بر روی دیوار آویزان است و با پایه نصب دیواری چرخشی خودکار به‌صورت افقی و عمودی می‌چرخد.

  پایه دیواری چرخش خودکار 9,10
 • Studio Stand9
 • SlimFit Cam9

* تلویزیون رتبه 1 جهانی: منبع – Omdia ژانویه 2022. این نتایج مورد تأیید سامسونگ نیست. هر نوع مسئولیت اتکاء به این نتایج به عهده شخص ثالث است.

* تصاویر شبیه‌سازی شده و فقط برای اهداف نمایشی است. ظاهر و ویژگی‌های طراحی که تأثیری بر عملکرد محصول نمی‌گذارد ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.

 1. LEDهای معمولی نشان‌داده‌شده در بالا بر پایه محصولات LED خود سامسونگ هستند.
 2. تجربه تماشا ممکن است بسته به انواع محتوا و قالب متفاوت باشد. ارتقاء کارآیی ممکن است درباره اتصال رایانه و «حالت بازی» امکان‌پذیر نباشد.
 3. Q-Symphony: سازگاری Q-Symphony را در مشخصات محصول بلندگوی میله‌ای بررسی کنید. بلندگوی میله‌ای به‌طور جداگانه فروخته می‌شود.
 4. هاب هوشمند: سرویس‌ها و توصیه‌های محتوا ممکن است در هر منطقه متفاوت باشد. موافقت با شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی هاب هوشمند قبل از استفاده الزامی است. برخی خدمات بعد از ثبت‌نام و اشتراک، برای تماشا در دسترس هستند. داشتن حساب سامسونگ الزامی است. احتمال دارد رابط کاربری بدون اعلان قبلی تغییر کند. الف. برای دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی‌های هوشمند موجود در دستگاه خود، از جمله سرویس‌های هوشمند مبتنی بر شبکه، برنامه‌هایی مانند بازی‌ها و خدمات پخش، عملکرد خانگی هوشمند و بسیاری موارد دیگر، به یک حساب سامسونگ نیاز دارید. ب. اگر نخواهید با حساب سامسونگ خود وارد دستگاه‌تان شوید، فقط می‌توانید به تلویزیون زمینی (قابل استفاده فقط برای دستگاه‌ها دارای تیونر) و دستگاه‌های خارجی، مثلاً از طریق HDMI وصل شوید. اگر در حال حاضر حساب سامسونگ ندارید، می‌توانید به‌آسانی در اینجا یک حساب ایجاد کنید: https://account.samsung.com/membership/intro - ثبت‌نام رایگان است. شرایط و ضوابط اعمال می‌شوند.
 5. . ویژگی‌ها و بازی‌های پشتیبانی‌شده ممکن است در کشور و مدل متفاوت باشند. ممکن است بسته به بازی خاصی که در Gaming Hub انجام می‌دهید، به یک دسته بازی نیاز باشد. دسته بازی جداگانه فروخته می‌شود. ممکن است بسته به بازی یا سرویس، لازم باشد که برنامه‌ها را دانلود کنید. ممکن است به اتصال اینترنت، و اشتراک سرویس بازی اضافی نیاز باشد. احتمال دارد سرویس‌های محتوا بدون اعلان قبلی تغییر کنند. داشتن حساب سامسونگ الزامی است. احتمال دارد رابط کاربری بدون اعلان قبلی تغییر کند.
 6. SmartThings: فناوری، کارکردها و قابلیت‌های موجود ممکن است برای هر کشور، ارائه‌دهنده سرویس، محیط شبکه یا محصول متفاوت باشند، و احتمال دارد بدون اعلان قبلی تغییر کنند. به اتصال Wi-Fi، بلوتوث یا سایر شبکه‌های بی‌سیم و ورود به حساب سامسونگ نیاز دارد. دستگاه‌های متصل به‌طور جداگانه فروخته می‌شوند. استفاده از فناوری آرام مستلزم رعایت اطلاعیه حفظ حریم خصوصی SmartThings و دستگاهی است که به‌طور خودکار ثبت شده است. احتمال دارد رابط کاربری بدون اعلان قبلی تغییر کند.
 7. دستیارهای صوتی چندگانه: سامسونگ ممکن است در هر زمان و بنا به صلاح‌دید خود، بدون هشدار یا اطلاعیه قبلی، سرویس‌های دستیار صوتی را تغییر دهد یا ارائه سرویس‌های دستیار صوتی را تعلیق کند یا ارائه سرویس‌های صوتی یا هر بخش از آن را متوقف سازد. محتوا، سرویس‌های تلویزیونی و قابلیت‌های به تصویر کشیده‌شده ممکن است در برخی مناطق و سرزمین‌ها در دسترس نباشد. داشتن حساب سامسونگ الزامی است. فرمان‌های صوتی Bixby، انگلیسی (ایالات متحده/انگلستان)، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، چینی و کره‌ای را تشخیص می‌دهد. همه لهجه‌ها، گویش‌ها و اصطلاحات قابل تشخیص نیستند. Alexa ،Amazon و تمام آرم‌های مرتبط، علائم تجاری Amazon.com, Inc.‎ یا شرکت‌های تابع آن هستند.
 8. برای شارژ کردن کنترل از راه دور با انرژی نوری، کنترل از راه دور تلویزیون را طوری قرار دهید که صفحه نوری آن رو به بالا باشد.
 9. لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شود.
 10. پایه دیواری چرخشی خودکار را می‌توان فقط بر روی مدل‌های سازگار مشخص نصب کرد. سازگاری مشخصات پایه نصب دیواری چرخشی خودکار را بررسی کنید.