بهترین در کار و بازی

مانیتورهای وضوح بالای Samsung با نمایش محتوای بیشتر، تصاویر واضح‌تر و دارا بودن فناوری‌های نمایشی پیشرفته، بهترین انتخاب برای هر نوع کاری است. از برنامه‌های حرفه‌ای گرفته تا ویژگی چندوظیفگی و بازی، مانیتورهای وضوح بالا کیفیت کارتان را بهبود می‌بخشند.

یک مانیتور روی میز اتاق قرار دارد و ورزش راگبی در حال پخش شدن در صفحه این مانیتور است. مرد در حال نگاه کردن به مانیتور است و روی میز چند تبلت، تلفن همراه، هدفون، موس، کیبورد، گل داخل گلدان و کتاب وجود دارد.

چرا رزلوشن بالا؟

محتوای روی‌صفحه بیشتر، شفافیت بالاتر

مانیتورهای WQHD ما 2.25 برابر تراکم پیکسلی بیشتری نسبت به مانیتورهای فول اچ‌دی دارند. سری UHD ‏4 برابر تراکم پیکسلی بیشتری نسبت به فول اچی‌دی دارند. شفافیت بالاتر تنها ویژگی مانیتورهای وضوح بالا نیست: در مانیتور وضوح بالا محتوای روی‌صفحه بیشتری دارید.

تصویر یک دریاچه طبیعی در صفحه نمایش وجود دارد. وضوح صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عریض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد.
تصویر یک دریاچه طبیعی در صفحه نمایش وجود دارد. وضوح صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عریض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد.

بهره‌وری بیشتر

وضوح بالا نه تنها تصاویر را شفاف‌تر، بلکه در هر بار محتوای بیشتری نیز نمایش می‌دهد. هر چه وضوح بالاتر باشد، محتوای بیشتری می‌توانید در تمامیت کامل آن مشاهده کنید. با کمترین نیاز به پیمایش روی فایل‌های Excel خود کار کنید و محتوای وب را مرور کنید. فوتوشاپ و ویرایش عکس‌ها با نیاز به زوم کم، راحت‌تر خواهد بود.

روی صفحه نمایش یک صفحه ابزار وجود دارد که تصویر کودکی را در یک باغ گل ویرایش می‌کند. وضوح تصویر صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عرض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد.
روی صفحه نمایش یک صفحه ابزار وجود دارد که تصویر کودکی را در یک باغ گل ویرایش می‌کند. وضوح تصویر صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عرض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد.

وضوح بالا اکنون حداقل استاندارد است

محتواهای 4k اکنون همه جا یافت می‌شوند. تصاویر و ویدئوهایی که با گوشی‌های هوشمند این روزها گرفته می‌شوند همگی UHD هستند و شبکه‌های اینترنتی مانند Netflix فیلم‌ها را در قالب UHD نمایش می‌دهند. بسیاری از بازی‌های امروزی ما UHD هستند. از همه این محتواها در مانیتورهای وضوح بالا لذت بیشتری ببرید و لذت به مراتب بیشتر با مانیتور وضوح بالای Samsung داشته باشید.

نحوه لذت بردن بیشتر از محتوای 4K را با مانیتور وضوح بالای Samsung یاد بگیرید. بسیاری از تصاویر، مانند تصویر فیلم‌ها و بازی‌های روی تلفن همراه را می‌توان با تنظیم روی مانیتور نمایش داد.

بهترین در نوآوری

مانیتورهای وضوح بالای Samsung دارای نوآوری‌هایی مانند فناوری نقطه کوانتومی جدید هستند. نمایشگرهای نقطه کوانتومی Samsung با پشتیبانی از محدوده رنگ بسیار وسیع‌تر نسبت به فناوری‌های تصویرپردازی قدیمی، لذت تصاویر طبیعی‌تر و زنده‌تر را فراهم می‌کنند.

فناوری وضوح بالا مطابق با نقاط کوانتومی است

بهترین مانیتورهای وضوح بالای Samsung قابلیت‌هایی بیشتر از فقط وضوح بالا دارند. مهمترین مزیت آنها فناوری نقطه کوانتومی است. رنگ‌ها در فناوری نقاط کوانتومی در اندازه نانو نمایش داده می‌شوند از اینرو به شدت واقعی و زنده بوده و جزئیات واضح‌تر هستند.

در این تصویر تصاویر آتش‌بازی با پس‌زمینه نمای شب وجود دارد که فناوری نقطه کوانتومی را به نمایش گذاشته است. متنی نیز در این تصویر نوشته می‌شود که یک مانیتور وضوح بالای معمولی را با یک مانیتور وضوح بالای QLED مقایسه می‌کند.
این ویدئو تکنیک نقطه کوانتومی را نمایش می‌دهد. بعد از اینکه صفحه نمایش با پنل نقطه کوانتومی ترکیب شد، لبه‌های مانیتور درست می‌شوند. صفحه نمایش به دو قسمت «وضوح بالا» با کیفیت پایین و وضوح بالای QLED با کیفیت بالا تقسیم می‌شود و سپس به صفحه نمایش وضوح

نام معتبر چه مزیتی دارد؟

پیشگامی Samsung در حوزه ساخت مانیتور به خاطر اعتباری است که به مرور زمان و در نتیجه تجربه مشتریان از مانیتورهای ما بدست آمده است. بنابراین منطقی است که بخواهید گرانترین مدل مانیتور وضوح بالا را از Samsung خریداری کنید.

این تصویر قابل اعتماد بودن مانیتور Samsung را توضیح می‌دهد. تاریخچه مانیتورهای Samsung و همچنین مانیتور سال نشان داده می‌شوند، سپس تصویر مانیتور 2017 به صورت یک تصویر بزرگتر نمایش داده می‌شود. در سال 1981 اولین نسل از نمایشگرهای تک‌رنگ adapto. در سال 1997 اولین مانیتور TFT-LCD جهان. در سال 2002 اولین مانیتور دو لولای بازشوی جهان. در سال 2003 اولین مانیتور Touch of Color (ToC)‎ جهان. در سال 2011 اولین مانیتور بی‌سیم ایستگاه مرکزی جهان. در سال 2012 مانیتور حرفه‌ای روانه بازار شد. در سال 2014 اولین مانیتور منحنی جهان. در سال 2017 مانیتور حرفه‌ای ابرفوق عریض 32:9 49 اینچ.

انتخاب اول

از سال 2014 Samsung به مدت چهار سال متوالی انتخاب اول خریداران مانیتورهای UHD در جهان بوده است.

به عنوان تصویری که محبوب‌ترین مانیتور Samsung یعنی ue590 و ud590 را در بازار مانیتورهای فوق وضوح بالا برای چهار سال پیاپی توضیح می‌دهد. شماره 1 با صدای بلند نوشته می‌شود و دو مانیتور بزرگ نمایش داده می‌شوند. در سال 2014 مدل UD590. در سال 2015 مدل‌های UD590 و UE590. در سال 2016 مدل‌های UD590،‏ UE590 در UD590 و UE590

بهترین در راحتی

حالت محافظ چشم در مانیتورهای ما باعث کاهش خستگی چشم شده و تجربه تماشای راحتی‌تری را فراهم می‌آورد. همچنین گزینه‌های تنظیم ارتفاع، محور، چپ و راست و چرخش پایه به شما اجازه می‌دهد تا مانیتور را در وضعیتی مطلوب تنظیم نمایید تا باعث کاهش درد گردن هنگام نشستن طولانی جلوی مانیتور شود.

بهترین در سرعت

مانیتورهای وضوح بالای Samsung دارای ویژگی زمان واکنش سریع 1 میلی‌ثانیه (MPRT) و نرخ رفرش صفحه 144 هرتز برای ایجاد کمترین تاری هنگام حرکت بوده و همچنین انتقال صحنه‌های نرمی دارند. بعلاوه بدون شک از مرور نرم‌تر وب و تماشای ملایم‌تر محتوای ویدئو لذت خواهید برد.

زمان واکنش فوق سریع باعث ایجاد حرکت و انتقال تصویر بی‌نقص می‌شود.

زمان واکنش 1 میلی ثانیه مانیتور Samsung با زمان واکنش یک مانیتور معمولی مقایسه می‌شود. زمان مربوطه با استفاده از تصویر یک دوچرخه‌سوار نشان داده می‌شود. متن به صورت مانیتور معمولی و مانیتور CHG 70 Samsung نمایش داده می‌شود.
* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

بهترین در ارتباط

مانیتورهای وضوح بالای Samsung با داشتن پورت‌های USB ‏نوع C دستگاه‌هایی چندقابلیتی هستند. آنها می‌توانند به عنوان هاب‌های دسکتاپی باشند که صفحه دستگاه‌ها را نمایش داده و آنها را شارژ می کنند و همچنین از DP، ‏Mini DP و USB پشتیبانی می‌کنند.

با USB‏ نوع C همه‌کاره می‌توانید برق، داده‌ها و سیگنال‌های نمایشی را بین دستگاه‌ها تبادل کنید.

این تصویر USB نوع C را توضیح می‌دهد. همچنین ترمینال USB نوع C را توضیح می‌دهد که از مانیتور کشیده شده و به لپتاپ و سپس به داده‌ها، سیگنال DP و برق کشیده می‌شود و همچنین به صورت متن نیز همزمان نمایش داده می‌شود.
* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

بهترین در چندوظیفگی

مانیتورهای وضوح بالا نسبت به نمایشگرهای فول اچ دی فضای نمایشگر بیشتری را فراهم می‌کنند و انتخابی ایده‌آل برای انجام کارهای چندوظیفگی هستند. همچنین نرم‌افزارهای تصویر کنار تصویر،‏ تصویر در تصویر و کادر تنظیم آسان امکان مشاهده و مدیریت چندین فضای کاری را در یک لحظه فراهم می‌کنند.

صفحه عریض 21:9

نمایشگر منحنی فوق عریض فضای نمایش بیشتری برای ایده‌های بزرگ بدون دردسرهای دو مانیتور فراهم می‌آورد. می‌توانید تجربه‌ای کاملاً بی‌نقص از چندوظیفگی با یک مانیتور داشته باشید.

توضیحی درباره یک مانیتور عریض-عریض را نشان می‌دهد که تجربه استفاده از دو مانیتور در یک مانیتور را خواهید داشت. در سمت چپ دو مانیتور معمولی قرار دارند و یک متن مانیتور جفت معمولی، در سمت راست تصاویر و متن مانیتور CH89 Samsung قرار دارد.

تصویر کنار تصویر

با قابلیت تصویر کنار تصویر که دو منبع ورودی را به یکدیگر متصل می‌کند چندوظیفگی به صورت ملایم‌تر انجام می‌گیرد.

تصویری که قابلیت تصویر کنار تصویر را توضیح می‌دهد که بواسطه این قابلیت امکان اتصال دو منبع ورودی متفاوت به همدیگر وجود دارد. در سمت چپ متنی اتصال بین لپتاپ و HDMI را نشان می‌دهد، و در سمت راست متنی اتصال بین کامپیوتر و DP را نشان می‌دهد.

کادر تنظیم آسان

با کادر تنظیم آسان می‌توانید صفحه نمایش خود را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کنید و پنجره‌ها را مرتب سازید.

این تصویر نرم افزار کادر تنظیم آسان را توضیح می‌دهد که می‌توان با استفاده از آن چند صفحه نمایش را تفکیک کرد. در سمت راست متن کادر تنظیم آسان نوشته شده است.

مجموعه مانیتورهای وضوح بالا

این تصویری است که نقد و بررسی و همچنین رتبه‌بندی مانیتور Samsung را نشان می‌دهد. در سازمان نظرات قابل اعتماد، مدل‌های UE 850‏ 4.5 ستاره دریافت کردند، در Digital Treats Educational's Choice مدل CF791‏ 4.5 ستاره دریافت کرده است و در نظر کارشناس مدل CF791 دریافت کرده است.

نقد و بررسی

« Samsung با محصول CF791 خود که هیچ کسی نمی‌تواند به آن بی‌اعتنا باشد محصولات دیگرش را شکست داده است - محبوبیت‌های دیجیتال

تصویر فناوری مانیتور وضوح بالای تحسین‌شده Samsung را نشان می‌دهد. علامت تاییدیه TUV 1500R و علامت جوایز نهایی 2017 Idea.

جوایز

مانیتورهای منحنی وضوح بالای Samsung به طراحی منحنی نوآورانه و فناوری نمایش غوطه‌ورانه مشهور می‌باشند.