بهترین در کار و بازی

مانیتورهای وضوح بالای Samsung با نمایش محتوای بیشتر، تصاویر واضح‌تر و دارا بودن فناوری‌های نمایشی پیشرفته، بهترین انتخاب برای هر نوع کاری است. از برنامه‌های حرفه‌ای گرفته تا ویژگی چندوظیفگی و بازی، مانیتورهای وضوح بالا کیفیت کارتان را بهبود می‌بخشند.

چرا رزلوشن بالا؟

محتوای روی‌صفحه بیشتر، شفافیت بالاتر

مانیتورهای WQHD ما 2.25 برابر تراکم پیکسلی بیشتری نسبت به مانیتورهای فول اچ‌دی دارند. سری UHD ‏4 برابر تراکم پیکسلی بیشتری نسبت به فول اچی‌دی دارند. شفافیت بالاتر تنها ویژگی مانیتورهای وضوح بالا نیست: در مانیتور وضوح بالا محتوای روی‌صفحه بیشتری دارید.

تصویر یک دریاچه طبیعی در صفحه نمایش وجود دارد. وضوح صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عریض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد. تصویر یک دریاچه طبیعی در صفحه نمایش وجود دارد. وضوح صفحه نمایش به ترتیب از FHD به WQHD و سپس به UHD تغییر می‌کند تا محدوده عریض‌تری در یک صفحه نمایش قابل مشاهده باشد.

بهره‌وری بیشتر

وضوح بالا نه تنها تصاویر را شفاف‌تر، بلکه در هر بار محتوای بیشتری نیز نمایش می‌دهد. هر چه وضوح بالاتر باشد، محتوای بیشتری می‌توانید در تمامیت کامل آن مشاهده کنید. با کمترین نیاز به پیمایش روی فایل‌های Excel خود کار کنید و محتوای وب را مرور کنید. فوتوشاپ و ویرایش عکس‌ها با نیاز به زوم کم، راحت‌تر خواهد بود.

وضوح بالا اکنون حداقل استاندارد است

محتواهای 4k اکنون همه جا یافت می‌شوند. تصاویر و ویدئوهایی که با گوشی‌های هوشمند این روزها گرفته می‌شوند همگی UHD هستند و شبکه‌های اینترنتی مانند Netflix فیلم‌ها را در قالب UHD نمایش می‌دهند. بسیاری از بازی‌های امروزی ما UHD هستند. از همه این محتواها در مانیتورهای وضوح بالا لذت بیشتری ببرید و لذت به مراتب بیشتر با مانیتور وضوح بالای Samsung داشته باشید.

نحوه لذت بردن بیشتر از محتوای 4K را با مانیتور وضوح بالای Samsung یاد بگیرید. بسیاری از تصاویر، مانند تصویر فیلم‌ها و بازی‌های روی تلفن همراه را می‌توان با تنظیم روی مانیتور نمایش داد. نحوه لذت بردن بیشتر از محتوای 4K را با مانیتور وضوح بالای Samsung یاد بگیرید. بسیاری از تصاویر، مانند تصویر فیلم‌ها و بازی‌های روی تلفن همراه را می‌توان با تنظیم روی مانیتور نمایش داد.

بهترین در نوآوری

مانیتورهای وضوح بالای Samsung دارای نوآوری‌هایی مانند فناوری نقطه کوانتومی جدید هستند. نمایشگرهای نقطه کوانتومی Samsung با پشتیبانی از محدوده رنگ بسیار وسیع‌تر نسبت به فناوری‌های تصویرپردازی قدیمی، لذت تصاویر طبیعی‌تر و زنده‌تر را فراهم می‌کنند.

فناوری وضوح بالا مطابق با نقاط کوانتومی است

بهترین مانیتورهای وضوح بالای Samsung قابلیت‌هایی بیشتر از فقط وضوح بالا دارند. مهمترین مزیت آنها فناوری نقطه کوانتومی است. رنگ‌ها در فناوری نقاط کوانتومی در اندازه نانو نمایش داده می‌شوند از اینرو به شدت واقعی و زنده بوده و جزئیات واضح‌تر هستند.

نام معتبر چه مزیتی دارد؟

پیشگامی Samsung در حوزه ساخت مانیتور به خاطر اعتباری است که به مرور زمان و در نتیجه تجربه مشتریان از مانیتورهای ما بدست آمده است. بنابراین منطقی است که بخواهید گرانترین مدل مانیتور وضوح بالا را از Samsung خریداری کنید.

انتخاب اول

از سال 2014 Samsung به مدت چهار سال متوالی انتخاب اول خریداران مانیتورهای UHD در جهان بوده است.

به عنوان تصویری که محبوب‌ترین مانیتور Samsung یعنی ue590 و ud590 را در بازار مانیتورهای فوق وضوح بالا برای چهار سال پیاپی توضیح می‌دهد. شماره 1 با صدای بلند نوشته می‌شود و دو مانیتور بزرگ نمایش داده می‌شوند. در سال 2014 مدل UD590. در سال 2015 مدل‌های UD590 و UE590. در سال 2016 مدل‌های UD590،‏ UE590 در UD590 و UE590 به عنوان تصویری که محبوب‌ترین مانیتور Samsung یعنی ue590 و ud590 را در بازار مانیتورهای فوق وضوح بالا برای چهار سال پیاپی توضیح می‌دهد. شماره 1 با صدای بلند نوشته می‌شود و دو مانیتور بزرگ نمایش داده می‌شوند. در سال 2014 مدل UD590. در سال 2015 مدل‌های UD590 و UE590. در سال 2016 مدل‌های UD590،‏ UE590 در UD590 و UE590

بهترین در راحتی

حالت محافظ چشم در مانیتورهای ما باعث کاهش خستگی چشم شده و تجربه تماشای راحتی‌تری را فراهم می‌آورد. همچنین گزینه‌های تنظیم ارتفاع، محور، چپ و راست و چرخش پایه به شما اجازه می‌دهد تا مانیتور را در وضعیتی مطلوب تنظیم نمایید تا باعث کاهش درد گردن هنگام نشستن طولانی جلوی مانیتور شود.

بهترین در سرعت

مانیتورهای وضوح بالای Samsung دارای ویژگی زمان واکنش سریع 1 میلی‌ثانیه (MPRT) و نرخ رفرش صفحه 144 هرتز برای ایجاد کمترین تاری هنگام حرکت بوده و همچنین انتقال صحنه‌های نرمی دارند. بعلاوه بدون شک از مرور نرم‌تر وب و تماشای ملایم‌تر محتوای ویدئو لذت خواهید برد.

زمان واکنش فوق سریع باعث ایجاد حرکت و انتقال تصویر بی‌نقص می‌شود.

* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

بهترین در ارتباط

مانیتورهای وضوح بالای Samsung با داشتن پورت‌های USB ‏نوع C دستگاه‌هایی چندقابلیتی هستند. آنها می‌توانند به عنوان هاب‌های دسکتاپی باشند که صفحه دستگاه‌ها را نمایش داده و آنها را شارژ می کنند و همچنین از DP، ‏Mini DP و USB پشتیبانی می‌کنند.

با USB‏ نوع C همه‌کاره می‌توانید برق، داده‌ها و سیگنال‌های نمایشی را بین دستگاه‌ها تبادل کنید.

* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

* برخی از مانیتورها همه قابلیت‌های ذکرشده را ندارند.

بهترین در چندوظیفگی

مانیتورهای وضوح بالا نسبت به نمایشگرهای فول اچ دی فضای نمایشگر بیشتری را فراهم می‌کنند و انتخابی ایده‌آل برای انجام کارهای چندوظیفگی هستند. همچنین نرم‌افزارهای تصویر کنار تصویر،‏ تصویر در تصویر و کادر تنظیم آسان امکان مشاهده و مدیریت چندین فضای کاری را در یک لحظه فراهم می‌کنند.

صفحه عریض 21:9

نمایشگر منحنی فوق عریض فضای نمایش بیشتری برای ایده‌های بزرگ بدون دردسرهای دو مانیتور فراهم می‌آورد. می‌توانید تجربه‌ای کاملاً بی‌نقص از چندوظیفگی با یک مانیتور داشته باشید.

تصویر کنار تصویر

با قابلیت تصویر کنار تصویر که دو منبع ورودی را به یکدیگر متصل می‌کند چندوظیفگی به صورت ملایم‌تر انجام می‌گیرد.

کادر تنظیم آسان

با کادر تنظیم آسان می‌توانید صفحه نمایش خود را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کنید و پنجره‌ها را مرتب سازید.

مجموعه مانیتورهای وضوح بالا

Ultra WQHD

مانیتور منحنی فوق عریض ممتاز CF79‏ 34 اینچ

WQHD

مانیتور منحنی نقطه کوانتومی ‏CH71‏ 27 اینچ / 32 اینچ

نقد و بررسی

« Samsung با محصول CF791 خود که هیچ کسی نمی‌تواند به آن بی‌اعتنا باشد محصولات دیگرش را شکست داده است - محبوبیت‌های دیجیتال

این تصویری است که نقد و بررسی و همچنین رتبه‌بندی مانیتور Samsung را نشان می‌دهد. در سازمان نظرات قابل اعتماد، مدل‌های UE 850‏ 4.5 ستاره دریافت کردند، در Digital Treats Educational's Choice مدل CF791‏ 4.5 ستاره دریافت کرده است و در نظر کارشناس مدل CF791 دریافت کرده است. این تصویری است که نقد و بررسی و همچنین رتبه‌بندی مانیتور Samsung را نشان می‌دهد. در سازمان نظرات قابل اعتماد، مدل‌های UE 850‏ 4.5 ستاره دریافت کردند، در Digital Treats Educational's Choice مدل CF791‏ 4.5 ستاره دریافت کرده است و در نظر کارشناس مدل CF791 دریافت کرده است.

جوایز

مانیتورهای منحنی وضوح بالای Samsung به طراحی منحنی نوآورانه و فناوری نمایش غوطه‌ورانه مشهور می‌باشند.

تصویر فناوری مانیتور وضوح بالای تحسین‌شده Samsung را نشان می‌دهد. علامت تاییدیه TUV 1500R و علامت جوایز نهایی 2017 Idea. تصویر فناوری مانیتور وضوح بالای تحسین‌شده Samsung را نشان می‌دهد. علامت تاییدیه TUV 1500R و علامت جوایز نهایی 2017 Idea.