سرگرمی

چگونه HDR روش بازی کردن شما را تغییر می‌دهد

هنگام بازی کردن در خانه، بر تأخیر صفحه نمایش و بر دشمنان فائق آیید.

بازی رایانه‌ای در صدر لیست موارد سرگرم‌کننده در خانه است. اما تصور کنید، زمانی که در آستانه فتح یک دنیای مجازی قرار دارید ناگهان صفحه نمایش دچار تأخیر می‌شود. و به چشمانتان فشار می‌آورید تا ببینید چه چیزی در تاریکی کمین کرده است. زمان بازی کردن، فناوری همه تفاوت‌ها را رقم می‌زند. تلویزیون مناسب بازی می‌تواند شما را از روی مبل به قلمروی دیگری ببرد. از سخت‌افزار تا نرم‌افزار، در اینجا می‌توانید ببینید چگونه تلویزیون HDR سامسونگ یک تجربه بازی کاملاً فراگیر را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما را کاملاً سرگرم بازی می‌کند.

تصاویری روشن و واضح تا دوست یا دشمن را اشتباه نگیرید

با تصاویر واقعی در گرافیک بازی دلخواهتان محو شوید. تلویزیون HDR دامنه‌ای وسیع از رنگ‌های واقعی و کنتراست ارائه می‌دهد برای همین هر صحنه رنگ زندگی واقعی به خود می‌گیرد. بازی با جزئیات واضح و کاملاً قابل مشاهده حتی در سایه‌های تاریک، هیجان‌انگیزتر می‌شود. اما این فقط به رنگ شگفت‌انگیز مربوط نمی‌شود. صحنه‌های اکشن بیشتری را هم‌زمان بر روی صفحه نمایش بزرگ و بسیار باریک ببینید، بنابراین هیچ چیز یا مهم‌تر از آن هیچ کس از چشم شما پوشیده نمی‌ماند.

تلویزیونی که کاملاً مناسب بازی است

با تلویزیون مناسب برای بازی که کارآیی آن با سطح شما سازگار است، نحوه تعاملتان با بازی یا به اصطلاح گیم‌پلی را به بهترین شکل رقم بزنید. حرکات ظریف و نامفهوم را درک کنید تا بتوانید با واکنشی غیرارادی خیلی سریع پاسخ دهید. با وجود تأخیر ورودی بسیار کم و سرعت حرکت بسیار بالا، هر صحنه اکشنی، تا آخرین جزئیات، روان و طبیعی خواهد بود. اکنون می‌توانید زمان‌بندی دقیق و مورد نیاز برای پیروزی بر دشمنانتان را پیدا کنید.

یک اتصال راحت و آسان

اجازه ندهید اتصالات پیچیده بازی شما را به تأخیر بیندازد. راهکار One Connect Box روشی ساده و مناسب برای اتصال یکباره همه کنسول‌های شما به تلویزیون هوشمند است. ویژگی «تشخیص خودکار» کنسول‌های وصل‌شده را شناسایی می‌کند. پس ماجراجویی بعدی خود را در کنسول انتخاب کنید و با لمس یک دکمه در آن شیرجه بزنید.

هر بازی را به همان صورتی که در نظر گرفته شده تجربه کنید

بازی‌های آنلاین دلخواهتان را روی صفحه نمایشی بزرگ با وضوح فوق‌العاده انجام دهید. با تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، می‌توانید هر بازی را با جزئیاتی دقیق و رنگ پویا مشاهده کنید. از طریق یک صفحه نمایش باکیفیت وارد فضای پرشور و هیجان و گرافیک محشر بازی‌هایی مانند Red Dead Redemption 2 شوید.
علاوه بر این، ویژگی‌های خاص بازی که با همکاری Xbox تولید شده، عملکرد بازی بی‌نظیری برای یک تجربه فراموش‌نشدنی در اختیارتان می‌گذارد.*

برای نشان دادن تأخیر ورودی کم تلویزیون QLED و ویژگی Freesync، دو سکانس عین هم در داخل بازی با یکدیگر نشان داده می‌شود. کاربر در میان ویرانه‌های قدیمی قدم می‌زند در همان حال تلاش می‌کند اهداف غیرضروری را حذف نماید. در سکانس «تأخیر ورودی زیاد»، کاربر به دلیل زمان پاسخ تأخیردار، هدف را از دست می‌دهد. در سکانس «تأخیر ورودی کم» کاربر به دلیل داشتن زمان پاسخ دقیق‌تر و کیفیت تصویر صاف‌تر، هدف را می‌زند. برای نشان دادن تأخیر ورودی کم تلویزیون QLED و ویژگی Freesync، دو سکانس عین هم در داخل بازی با یکدیگر نشان داده می‌شود. کاربر در میان ویرانه‌های قدیمی قدم می‌زند در همان حال تلاش می‌کند اهداف غیرضروری را حذف نماید. در سکانس «تأخیر ورودی زیاد»، کاربر به دلیل زمان پاسخ تأخیردار، هدف را از دست می‌دهد. در سکانس «تأخیر ورودی کم» کاربر به دلیل داشتن زمان پاسخ دقیق‌تر و کیفیت تصویر صاف‌تر، هدف را می‌زند.

شما را در دنیایی کاملاً جدید قرار می‌دهد

با کنار هم قرار دادن بالاترین قدرت تفکیک (4K و اکنون 8K)، فناوری HDR و حجم رنگ ٪‎‏‎100، تلویزیون‌های سامسونگ شما را به هر جایی که ماجراجویی بعدی بازی قرار دارد می‌برند. قلمروهای مخفی را کشف کنید، با آن توپ برق‌آسا و سریع امتیاز کسب کنید و با یک شلیک حماسی دشمنانتان را از پا درآورید. هر زمان آماده شدید برخی از این سرگرمی‌های جالب را در خانه انجام دهید، روی تلویزیونی که برای این کار آماده شده بازی کنید.

برای سطح بعدی آماده‌اید؟

کنتراست عمیق، جزئیات واضح و اتصال بی‌وقفه را در سطح دیگری تجربه کنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید

*ویژگی‌های بازی تلویزیونی که با همکاری سامسونگ و Xbox تولید شده تنها روی مدل‌های تلویزیون QLED سامسونگ موجودند.
** فقط دستگاه‌های سازگار.
*** همه دستگاه‌ها باید در شبکه یکسان قرار داشته باشند و به اتصال اینترنت نیاز است.
**** سرویس هوشمند و GUI (رابط کاربری گرافیکی) ممکن است برای هر مدل و منطقه‌ای متفاوت باشد.
***** موجود بودن محتوا و سرویس‌های شخص ثالث ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
****** تصاویر شبیه‌سازی‌شده و فقط برای اهداف نمایشی است. ظاهر و ویژگی‌های طراحی که تأثیری بر عملکرد محصول ندارند ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
******* شناسایی خودکار بین تلفن همراه و تلویزیون بسته به دستگاه همراه تفاوت خواهد داشت. در دستگاه‌های همراهی که از شناسایی خودکار پشتیبانی نمی‌کنند، برای شروع تنظیم، برنامه SmartThings را از روی تلفن همراه خود باز کنید.