برند

ما پرسیدیم، شما پاسخ دادید، و بر همین اساس آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم

به ما گفتید که از تلفن رؤیایی خود چه می‌خواهید، تلفن Galaxy S20 FE پاسخ ما به خواسته شما است. در نسخه Fan Edition داستانی نهفته است.

اطلاعات بیشتر
تصویر هوایی دو زن که در کنار هم روی چمن‌ها دراز کشیده‌اند. زن سمت چپ یک بلوز یقه‌دار آبی به تن دارد، در حالی که زن سمت راست یک تاپ سبز لیمویی پوشیده است. سر آنها از دو انتهای مخالف به هم چسبیده است. هر دوی آنها به دوربین لبخند می‌زنند. تصویر هوایی دو زن که در کنار هم روی چمن‌ها دراز کشیده‌اند. زن سمت چپ یک بلوز یقه‌دار آبی به تن دارد، در حالی که زن سمت راست یک تاپ سبز لیمویی پوشیده است. سر آنها از دو انتهای مخالف به هم چسبیده است. هر دوی آنها به دوربین لبخند می‌زنند.

متأسفانه نتیجه‌ای یافت نشد.

میراث ما

A smartphone's display unfolds horizontally to feature a multi-colored butterfly on-screen. A smartphone's display unfolds horizontally to feature a multi-colored butterfly on-screen.

آینده را برملا کنید

ببینید که چگونه پیروزی های فنی گذشته در حال حاضر در کف دست خود را آشکار.

Smartphone screen features an image drawn with the S Pen Smartphone screen features an image drawn with the S Pen

فراتر از یک قلم

چگونه قلم S فراتر از نقش خود را به عنوان یک ابزار ساده است.

Internal view of the phone Internal view of the phone

گوشی که بر اساس ناممکن‌ها ساخته شده است

اونا گفتند که نميشه اينکارو کرد اما ما اينکارو کرديم .

Man at the top of a snowy peak Man at the top of a snowy peak

شرایط سخت

ساخته شده تا شما را تا انتهای زمین و فراتر از آن دنبال کند.

طراحان فرانسوی مبلمان، برادران بورولیک (رونان و اروان) در حال تماشای Serif ۲۰۱۹ در یک اتاق نشیمن مدرن طراحان فرانسوی مبلمان، برادران بورولیک (رونان و اروان) در حال تماشای Serif ۲۰۱۹ در یک اتاق نشیمن مدرن

ماجرای طراحی Serif

Serif که توسط براداران بورولک طراحی شده است فصل جدیدی را در زیبایی‌شناسی تلویزیون رقم می‌زند.

Galaxy
Note20 | 20 Ultra

نیمه بالایی Galaxy Note20 به رنگ سبز مات و Galaxy Note20 Ultra به رنگ برنزی مات، هر دو تلفن از قسمت پشت و از زاویه سه‌رخ دیده می‌شوند. قلم S Pen همرنگ هر کدام از تلفن‌ها به تلفن تکیه داده شده است. نیمه بالایی Galaxy Note20 به رنگ سبز مات و Galaxy Note20 Ultra به رنگ برنزی مات، هر دو تلفن از قسمت پشت و از زاویه سه‌رخ دیده می‌شوند. قلم S Pen همرنگ هر کدام از تلفن‌ها به تلفن تکیه داده شده است.