روشی مطمئن و ایمن برای انتقال محتویات به Galaxy


موقع تغییر به Galaxy، نیازی نیست با محصول قدیمی خود خداحافظی کنید. محتوایی که پیشتر استفاده می‌کردید - عکس‌ها، تنظیمات و سابقه تماس - در Galaxy جدید نیز همراه شما خواهند بود.

انتقال داده ها به سرعت و به راحتی از دستگاه قدیمی خود به یک Galaxy جدید منتقل می شود ، که توسط یک جفت اسکوتر زوم می شود از سمت چپ به راست بزرگنمایی می کند ، یکی با قاب های شبیه سازی شده یک دستگاه قدیمی و دیگری با شکل یک دستگاه جدید Galaxy که قاب بندی شده است. بین دو وسیله نقلیه یک اثر حرکت تاری وجود دارد که نشان دهنده سرعت آن است.

خوشحالی براحتی منتقل می‌شود


برند جدید Galaxy را امتحان کنید و همه دستاوردهای خودتان را وارد مسیرتان کنید. تمام عکس‌ها، تاریخ های تقویم، هشدارها و حتی سابقه تماس‌های خود را نگه دارید. ما جابجایی را تا جای ممکن آسان کردیم تا به سمت آن شیرجه بزنید.

رابط Smart Switch بر روی یک دستگاه Galaxy شبیه سازی شده است. دسته بندی های متنوعی از محتوا را می توان برای انتقال انتخاب یا انتخاب نکرد. تماس ها و مخاطبین ، پیام ها ، برنامه ها ، صفحه اصلی ، تنظیمات ، تصاویر و فیلم ها بر روی صفحه نمایش داده می شوند.

Smart Switch با دستگاه قدیمی شما سازگار است


جابجایی به Galaxy از سیستم عامل دیگر با Smart Switch سخت نیست. این برنامه در دستگاه‌های بسیاری کار می‌کند و ارتقاء به Galaxy را برای همه روندی بی‌عیب کرده است.

در سمت چپ ، یک تصویر از تلفن هوشمند نماد بارگذاری را نشان می دهد. فلش های سمت راست به سمت دستگاه جدید Galaxy در سمت راست نشان می دهد که داده ها منتقل می شوند. رابط دستگاه Galaxy کپی کردن داده های کپی Smart Switch دستگاه از دستگاه قدیمی را نشان می دهد و پیشرفت در درصد و دقیقه باقی مانده است.

روشهای بیشتر برای اتصال


با هر روشی مناسب شماست انتقال دهید، نسخه پشتیبان تهیه کنید یا بازیابی کنید. اتصال دستگاه به دستگاه برقرار کنید یا از فایل پشتیبان یک حافظه خارجی استفاده کنید.

انتقال داده ها به صورت بی سیم از یک دستگاه قدیمی به یک Galaxy جدید.

انتقال بدون سیم

یک دستگاه قدیمی را با کابل USB به یک Galaxy جدید وصل کنید.

اتصال با کابل USB

از رایانه خود داده را به دستگاه Galaxy بازگردانی کنید.

بازیابی از رایانه خودتان

بازیابی داده ها از کارت SD دستگاه Galaxy .

بازیابی از کارت SD

انتقال داده های خودتان در چند مرحله ساده


Smart Switch کار را آسان می‌کند. کافی است برنامه را اجرا و تحت هدایت مرحله به مرحله انتقالی کامل و ایمن را انجام دهید.

‎※‎دریافت اطلاعات بیشتر درباره استفاده از Smart Switch Mobile کلیک کنید.