روشی مطمئن و امن برای انتقال داده‌های خود به Galaxy


هنگام جابجایی به Galaxy، نیازی نیست که با اطلاعات قدیمی‌تان خداحافظی کنید. داده‌ها و محتوایی که قبلاً استفاده می‌کردید،‌ از جمله عکس‌ها، ‌ویدیوها،‌ مخاطبین،‌ رویدادهای تقویم،‌ یادداشت‌ها و تنظیمات دستگاه،‌ در دستگاه Galaxy جدیدتان با شما خواهند ماند.

داده‌ها به‌سرعت و به‌سادگی از دستگاه قدیمی شما به دستگاه Galaxy منتقل می‌شوند و به‌صورت یک جفت اسکوتر که از چپ به راست بزرگنمایی می‌شود نشان داده می‌شود،‌ به گونه‌ای که یکی از آنها دارای قاب دور شبیه‌سازی‌شده دستگاه قدیمی است،‌ و دیگری دارای قابی به شکل دستگاه Galaxy جدید است. بین دو اسکوتر، جلوه حرکتی تاری وجود دارد که سرعتی بودن فرآیند را نشان می‌دهد.

حتی زمانی که از سیستم عامل دیگری می‌آیید، به سادگی می‌توانید جابجایی را انجام دهید


جابجا شدن به Galaxy از سیستم عامل دیگر نباید مشکل باشد. Smart Switch می‌تواند داده‌ها را از دستگاه‌های مختلف بسیاری انتقال دهد، و ارتقا به Galaxy را به فرآیند بدون دردسری برای همه افراد تبدیل کند. حالا این کار هوشمندانه خواهد بود.

در سمت چپ، ‌یک تلفن هوشمند Galaxy،‌ تبلت Galaxy،‌ و iPhone نماد بارگیری را روی صفحات خود نشان می‌دهند. پیکان‌هایی که به سمت دستگاه Galaxy جدید در سمت راست هستند نشان می‌دهند که داده‌ها در حال انتقالند. رابط دستگاه Galaxy نشان می‌دهد که Smart Switch در حال کپی کردن داده‌ها از دستگاه قدیمی است،‌ و پیشروی به‌صورت درصد و دقایق باقیمانده نشان داده می‌شود.

جابجایی از Android به Galaxy


کافی است این برنامه را اجرا کنید و انتقال را با دنبال کردن راهنمایی گام به گام کامل و امن انجام دهید.

جابجایی از iPhone/iPad به Galaxy


می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها، مخاطبین، رویدادهای تقویم، یادداشت‌ها و موارد دیگر را از iPhone یا iPad خود به Galaxy منتقل کنید. حتی می‌توانید داده‌های خود را از iCloud بیاورید.

سایر روش‌های انتقال داده‌ها


انتقال،‌ پشتیبان‌گیری یا بازیابی - هر روشی که برای شما مناسب‌تر است. اتصال دستگاه به دستگاه را برقرار کنید یا از یک فایل پشتیبان از فضای ذخیره‌سازی خارجی استفاده کنید.

یک نماد رایانه شخصی در سمت چپ قرار دارد و یک نماد دستگاه Galaxy در سمت راست واقع شده است. در بین آنها یک پیکان دوجهته دیده می‌شود.

پشتیبان‌گیری و بازیابی از رایانه شخصی یا Mac

یک نماد دستگاه Galaxy در وسط قرار دارد. در زیر Galaxy دو نماد دستگاه‌های ذخیره‌سازی میکرو USB و USB وجود دارد. در بین آنها، ‌یک پیکان دو جهته دیده می‌شود که نشان‌دهنده داده‌هایی است که بین Galaxy و دستگاه‌های ذخیره‌‌سازی منتقل می‌شوند.

پشتیبان‌گیری و بازیابی از فضای ذخیره‌سازی خارجی

دو نماد دستگاه در کنار هم با پیکانی که بین آنها از سمت دستگاه چپ به سمت دستگاه راست می‌رود، نشان داده شده است. به نظر می‌رسد که Galaxy سمت چپ مدل قدیمی‌تر، و Galaxy سمت راست مدل جدیدتر باشد.

اتصال با کابل USB

دو نماد دستگاه در کنار هم با پیکانی که بین آنها از دستگاه چپ به طرف دستگاه راست می‌رود، نشان داده شده است. بالای پیکان یک نماد WiFi قرار دارد. به نظر می‌رسد که Galaxy سمت چپ مدل قدیمی‌تر، و Galaxy سمت راست مدل جدیدتر باشد.

انتقال به‌صورت بی‌سیم

شرایط فنی

دستگاه‌های شما باید شرایط خاصی داشته باشند تا بتوانند با Smart Switch کار کنند.
موارد زیر را بررسی کنید تا ببینید که آیا سازگار هستند یا خیر.

شرایط فنی

Smart Switch برای Android

دستگاه سامسونگ با سیستم عامل Android نسخه 4.3 یا بالاتر

Smart Switch برای Windows

سیستم عامل: ‌Windows 7 یا بالاتر

نرم‌افزار مورد نیاز:
Microsoft Media Feature Pack
 
می‌توانید آن را از لینک‌های زیر دانلود کنید:
 
[برای Windows 7 و 8]
 
[برای Windows 10]

Smart Switch برای Mac

سیستم عامل: Mac OS X 10.9 یا بالاتر

مدل پشتیبانی شده MAC  
سخت‌افزار:‌ مدل‌های عرضه‌شده بعد از 2013*