رفتن به محتوا

رفتن به راهنمای دسترس پذیری

راهنمای دستیابی پذیری

اعلامیه ارتقای سطح دسترسی سامسونگ الکترونیک

سامسونگ الکترونیک خود را به بنا نهادن جهانی متعهد می داند که در آن هر مصرف کننده و مشتری، اعم از افراد معلول یا کسانی که دچار ناتوانی های مختلف هستند، بتوانند از ورای مرزها ارتباط برقرار کرده و از یک زندگی بهتر لذت ببرند. یک فلسفه سازمانی در محصولات، اطلاعات و خدمات ما بازتاب داده شده است که به گوناگونی و تنوع فرهنگی ارج می نهد. ما همواره در تلاشیم تا دسترس پذیری محصولات و وب سایت خود را برای کاربران بهبود بخشیده و از هیچ کوششی در راستای تضمین مناسب بودن محصولات و خدمات خود برای کلیه مشتریان، اعم از معلولین، سالخوردگان و یا افراد دچار ناتوانی فروگذار نخواهیم کرد.

با توسعه فناوری های ابتکاری و متنوع، دسترس پذیری را برای همگان بهبود می بخشیم.

ما با تکیه بر فعالیت های بلندمدت تحقیقات و توسعه، راحتی و دسترس پذیری تجهیزات هوشمند، تلویزیون های هوشمند، لوازم خانگی و دوربین های خود را برای افراد معلول و ازکارافتاده بهبود می بخشیم. به دلیل تعهدی که به تولید محصولات پشتیبانی کننده از تجربیات احساسی و پرداختن به نیازهای تمام مشتریان احساس می کنیم، فناوری های پیشرفته ما در زمینه تشخیص چهره، تشخیص حرکت، ارتباطات گفتاری و زمینه های دیگر به این حد از تکامل رسیده اند. ما به توسعه فناوری های ویژه نابینایان، افراد دچار ضعف بینایی، افرادی که دچار ناتوانی های جسمانی هستند و سالخوردگان ادامه خواهیم داد تا کلیه کاربران بتوانند از دسترسی گسترده به اطلاعات و دانسته ها بهره برده و به آسانی با خانواده و جامعه در ارتباط باشند.

ما یک محیط آنلاین برای ارائه اطلاعات و محتواهای گوناگون بنا نهاده ایم که استفاده از آن برای کلیه کاربران آسان است.

ما مطابق با شیوه های عملی و استانداردهای رایج عنوان شده در خط مشی دسترس پذیری محتوای وب (WCAG 2.0) طرح بهبود دسترس پذیری وب، کنسرسیوم جهانی وب (W3C WAI) در حال توسعه محتواهای آنلاینی هستیم که برای همگان، فارغ از وضعیت معلولیت یا ناتوانی، و بدون توجه به بستر کامپیوتری، سیستم عامل و یا مرورگر استفاده شده، سریعاً و به آسانی در دسترس باشند. وب سایت سازمانی ما، www.samsung.com،* با هدف بهبود دسترس پذیری برای کاربرانی با انواع و درجات ناتوانی یا معلولیت مختلف توسعه یافته است و تسهیلاتی مانند برنامه های صفحه خوان، راهنماهای گام به گام طریقه بزرگ کردن متن و یا تنظیم اندازه صفحه و گزینه های مختلف کنتراست برای بهبود خوانایی متون، و بسیاری امکانات دیگر را ارائه می نماید. سامسونگ الکترونیک همواره می کوشد تا محتواهای متنی و چندرسانه ای وب خود را برای کلیه کاربران در دسترس تر سازد.

ما در سامسونگ الکترونیک از شیوه ها و کارشناسان متعدد برای فراگیری درباره ویژگی و گزینه های اضافی که می توانند دسترس پذیری افراد معلول و یا از کار افتاده را تسهیل بخشند، استفاده می کنیم. از نظرات شما در این خصوص استقبال می کنیم. لطفاً در صورت داشتن هرگونه نظر یا پیشنهاد از طریق صفحات "تماس با ما" وب سایت های سامسونگ الکترونیک آنها را با ما در میان بگذارید. ما منتظر شنیدن نظرات و ایده های شما درباره گسترده تر و بهتر ساختن امکانات دسترس پذیری هستیم.

* تذکر: سامسونگ هیچ مسئولیتی در قبال دسترس پذیری سایت های دیگر، مانند Facebook، وبلاگ شرکت ها، کانال ها و دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی و یا خدمات بررسی مشتریان که ممکن است از سامسونگ (www.samsung.com) لینک گرفته باشند ندارد.

کمک های سامسونگ برای ارتقای سطح دسترسی شما

آیا تاکنون فکر کرده اید که چطور می توان از Samsung.com و کامپیوتر خود به نحو موثرتری استفاده کنید و تجربه دلپذیرتری داشته باشید؟

راهنمای ارتقای سطح دسترسی ما 5 شیوه جدید برای مشاهده و کار با وب سایت و 16 روش معمول تر برای انجام تنظیمات مختلف در کامپیوتر را به شما معرفی می کند تا بهترین استفاده ممکن را از وب سایت ما و تجربه کار با کامپیوتر خود داشته باشید.

شما به سایت سامسونگ آمریکا هدایت می شوید.

OK

close