دوربین

Galaxy s7 edge نگهداشته شده به صورت افقی

عملکرد در نور کم

بیشتر وقت‌هایی که باید عکس گرفت، نور به اندازه کافی وجود ندارد. یا داخل ساختمان هستیم یا خورشید غروب کرده است. با Galaxy S7 و S7 edge دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت. ‌با دریچه لنز بازتر F1.7 و پیکسل‌های بزرگتر 1.4µm ، نور بیشتری در سنسور تصویر دریافت می‌شود، که باعث می‌شود عکس‌های شما کاملا واضح و دقیق باشند.

*عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

منظره در غروب
منظره در صفحه نمایش galaxy s7 نشان داده شده است

Dual Pixel 12MP

برای اولین بار در تلفن‌های هوشمند، همه پیکسل‌های سنسور تصویر به جای یک دیود، دو دیود حساس نسبت به نور دارند، به این معنی که با Dual Pixel Sensor همانند دوربین‌های DSLR می‌توانید با سرعت و دقت چشم‌های انسان روی سوژه فوکوس کنید.

قطعات دوربین galaxy s7، ویژگی dual pixel sensor را نشان می‌دهد.

فوکوس انقلابی

تمام پیکسل‌ها در Dual Pixel Sensor برای شناسایی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد، و فوکوس خودکار را که بسیار سریع و یکپارچه عمل می‌کند، فعال کرده و حرکت‌های ناگهانی را حتی اگر نور کم باشد، ثبت می‌کند.

*عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

حرکت‌های سریع با دوربین Galaxy s7 edge گرفته می‌شود

پانورامای متحرک

برای اولین بار،‌ می‌توانید در عکس‌های پانوراما حرکت‌ها را ثبت کنید. پانورامای ثابت همزمان گرفته می‌شود که شامل ثبت یکپارچه و پشت سر هم واضح‌ترین فریم‌های نسخه متحرک می‌باشد. برای زنده کردن لحظات،‌ کاری که باید انجام دهید این است که انگشت را روی صفحه بکشید یا Galaxy S7 و S7 edge را به اطراف حرکت دهید.

.Image is simulated*

Motion photo Hyperlapse

یک. دو. سه. سیییییب! Motion photo‌ سه ثانیه از لحظات زیبایی که قبل از فشار دادن دکمه شاتر اتفاق می‌افتد را ثبت می‌کند. همچنین می‌توانید انتخاب کنید کدام لحظه را می‌خواهید بعنوان عکس ثابت نگه دارید. *عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge. سرزندگی شهر خود را در time-lapse حرفه‌ای ثبت کنید. با فناوری vDIS حرکات ایجاد شده در اثر لرزش دست جبران شده و فقط واضح‌ترین فریم‌ها به هم متصل می‌شوند و یک عکس با کیفیت ارائه می‌گردد. *vDIS : تثبیت دیجیتال تصویر ویدیویی *عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

  • Motion photo در galaxy s7 edge نشان داده می‌شود
  • Hyperlapse در galaxy s7 edge نشان داده می‌شود
گوشی galaxy s7 edge در دست

Spotlight

با روشن کردن Spotlight در Beauty Mode، بعضی قسمت‌های چهره خود را پرنورتر کرده و زیبایی خود را دو چندان کنید. قدرت و جهت نورپردازی را می‌توان برای جلوه‌های مختلف، تنظیم کرد.

Selfie flash

نور مناسب، دنیایی متفاوت ایجاد می‌کند. بخصوص برای سلفی‌ها. فلاش جلویی از کل نمایشگر sAMOLED استفاده می‌کند تا با تابش ملایم و انتشار نور به طور مساوی،‌ چهره شما را روشن کند.

Wide selfie

وقتی می‌خواهید سلفی گروهی بگیرید، دوربین را تا 120˚ به دو طرف حرکت دهید تا کسی خارج از عکس قرار نگیرد. لبخندهای شاد در همه طرف وجود دارد.

*عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

استفاده از spotlight هنگام گرفتن سلفی با galaxy s7 camera
استفاده از فلاش سلفی هنگام گرفتن سلفی با galaxy s7 camera
گرفتن سلفی گسترده با galaxy s7 camera
0.46mm

دوربین پشت

نمای galaxy s7 edge از بغل