کلیات

کلیات

به‌عنوان یک شهروند شرکتی در عرصه جهانی، تلاش می‌کنیم تأثیر مثبتی داشته باشیم و در این حین محصولات و سرویس‌های خلاقانه و جدیدی ارائه دهیم

به‌عنوان یک شهروند شرکتی در عرصه جهانی، تلاش می‌کنیم تأثیر مثبتی داشته باشیم و در این حین محصولات و سرویس‌های خلاقانه و جدیدی ارائه دهیم

نمایی پانوراما از شخصی که روی ستونی بلند ایستاده است که مشرف به دریاچه و کوه‌ها است. نمایی پانوراما از شخصی که روی ستونی بلند ایستاده است که مشرف به دریاچه و کوه‌ها است.

استراتژی‌های حفظ و نگهداری و راهکارهای دوستدار محیط زیست ما مسیر رسیدن به آینده‌ای پایدارتر را هموار می‌کند

محیط زیست

PlanetFirst: زمین اولویت ما است

نمایی پانوراما از دختری جوان که در امتداد مسیری باریک و خاکی در وسط زمینی سرسبز و خرم در حال دوچرخه‌سواری است. نمایی پانوراما از دختری جوان که در امتداد مسیری باریک و خاکی در وسط زمینی سرسبز و خرم در حال دوچرخه‌سواری است.

ما از فناوری و منابع خود برای حمایت از انجمن‌های محلی و ایجاد فرصت‌هایی برای مبتکران نسل بعدی استفاده می‌کنیم.

شهروندی شرکتی

توانمندسازی نسل بعدی برای آزاد کردن پتانسیل کامل خود

گروهی از کودکان با تی‌شرت‌های زرد و آرم آبی رنگ سامسونگ باهم بازی می‌کنند و لبخند می‌زنند. یکی از آنها کره‌ای پلاستیکی را در هوا، نگاه داشته است. گروهی از کودکان با تی‌شرت‌های زرد و آرم آبی رنگ سامسونگ باهم بازی می‌کنند و لبخند می‌زنند. یکی از آنها کره‌ای پلاستیکی را در هوا، نگاه داشته است.

بهره‌مندی حداکثری از فناوری با ابزار و منابع برای داشتن سبک زندگی دیجیتالی سالم

مسئولیت دیجیتال

تعهد ما به سلامت و ایمنی دیجیتالی برای همه

تصویری با سبکی خاص و واضح از تلفن Samsung Galaxy، تبلت، قلم S Pen، ‏Galaxy Buds و یک فنجان قهوه. تصویری با سبکی خاص و واضح از تلفن Samsung Galaxy، تبلت، قلم S Pen، ‏Galaxy Buds و یک فنجان قهوه.

ما به آزادی و حقوق بنیادی همه افراد احترام می‌گذاریم

کار و حقوق انسانی

تلاش می‌کنیم بالاترین استانداردها را حفظ کنیم

زن و مردی در فضایی روشن و اداری، روی صندلی‌های سالن استراحت نشسته‌اند و لبخند به لب دارند. این زن در حال دست دادن با فرد سومی است که در این نما پیدا نیست. زن و مردی در فضایی روشن و اداری، روی صندلی‌های سالن استراحت نشسته‌اند و لبخند به لب دارند. این زن در حال دست دادن با فرد سومی است که در این نما پیدا نیست.

متعهدیم فضای کاری متنوع و فراگیری ایجاد کنیم که برای دیدگاه‌ها و پس‌زمینه‌های مختلف ارزش قائل باشد

تنوع و فراگیرسازی

پرورش فرهنگی متنوع برای ایجاد آینده‌ای بهتر

گروهی از افراد با نژادهای مختلف، در یک سو از میزی اداری، باهم دست خود را بلند کرده‌اند و می‌زنند قدش. گروهی از افراد با نژادهای مختلف، در یک سو از میزی اداری، باهم دست خود را بلند کرده‌اند و می‌زنند قدش.

روابط ما با تأمین‌کنندگانمان بر پایه انصاف و اعتماد است. با یکدیگر همکاری می‌کنیم تا زنجیره تأمینی پایدار و اخلاقی ایجاد کنیم.

زنجیره تأمین پایدار

تضمین می‌کنیم که مواد ما به‌طور مسئولانه و اخلاقی تولید شده‌اند

نمایی نزدیک از گروهی از افراد که دستانشان روی هم قرار داده‌اند که نشان‌دهنده کار تیمی و همکاری است. نمایی نزدیک از گروهی از افراد که دستانشان روی هم قرار داده‌اند که نشان‌دهنده کار تیمی و همکاری است.

رویکرد ما نسبت به پایداری

ارزش پایداری سامسونگ

ارزش اقتصادی

تعهد ما به نوآوری و رشد همیشگی

به حداکثر رساندن سود و ارزش‌های سهامدار (نوآوری در محصولات و خدمات)

تلاش‌های ما برای ایجاد فناوری‌ها و محصولات مبتکرانه مسیر رسیدن به سودآوری را هموار و محرک‌های جدید رشد را تضمین می‌کند. تلاش می‌کنیم نوآوری را در تار و پود فرهنگ شرکتی‌مان قرار دهیم و در عین حال با ایجاد هم‌افزایی از طریق استفاده از منابع خارجی نوآوری باز را دنبال کنیم. در حین انجام این کار، یک قدم به ساخت اکوسیستمی برای توسعه محصولات مبتکرانه که نیازهای بازارهای مدام در حال تغییر امروز را برطرف می‌کنند نزدیکتر می‌شویم. تلاش‌های ما برای ایجاد فناوری‌ها و محصولات مبتکرانه مسیر رسیدن به سودآوری را هموار و محرک‌های جدید رشد را تضمین می‌کند. تلاش می‌کنیم نوآوری را در تار و پود فرهنگ شرکتی‌مان قرار دهیم و در عین حال با ایجاد هم‌افزایی از طریق استفاده از منابع خارجی نوآوری باز را دنبال کنیم. در حین انجام این کار، یک قدم به ساخت اکوسیستمی برای توسعه محصولات مبتکرانه که نیازهای بازارهای مدام در حال تغییر امروز را برطرف می‌کنند نزدیکتر می‌شویم.

ارزش اجتماعی

ما در راستای دنیایی پایدارتر برای همه فعالیت می‌کنیم

کمک به جامعه پایدار (دستیابی به اهداف SDG سازمان ملل)

کولاژی از عکس‌ها از ابتکارات پایداری سامسونگ در سراسر جهان و آرم توسعه پایدار سامسونگ به همراه نمادی از دو دست. کولاژی از عکس‌ها از ابتکارات پایداری سامسونگ در سراسر جهان و آرم توسعه پایدار سامسونگ به همراه نمادی از دو دست.

دانلود گزارش‌ها و سیاست‌های ما

گزارش‌های پایداری

منشور اخلاقی جهانی

دستورالعمل‌ها و قوانین مربوط به محیط زیست

سیاست‌های کار

راهنما و منشور اخلاقی تأمین‌کنندگان

گزارش مواد معدنی مسئولانه

سیاست مدیریت ریسک مالیاتی