راهکارهای نمایش هتلی

LYNK™ REACH 4.0

کارافزاری برای مدیریت مرکزی محتوا

LYNK™ REACH 4.0 LYNK™ REACH 4.0

سیستم/ساختار تعریف

هتل‌ها می‌توانند از آخرین فناوری مدیریت هتل‌داری برای ایجاد تجربه‌ای متمایز برای میهمانان استفاده کنند. برنامه LYNK REACH 4.0 با تلفیق مزیت‌های حاصل از فناوری‌های هتل‌داری SINC و REACH، یک کارافزار جامع را برای مدیریت محتوا در اختیار می‌گذارد. برنامه LYNK REACH 4.0 با فناوری‌های ارتقادهنده‌ی بهره‌وری و مزیت‌های دیگری، اعم از شبکه‌های ارائه‌دهنده، اطلاعات بیشتر، گزینه‌های ارتباطی آسان و مدیریت کارآمد اتاق‌ها، باعث بهبود تجربه میهمان می‌شود.
کارافزار LYNK REACH 4.0 به عنوان یک راهکار یکپارچه مدیریت محتوا، از قابلیت‌های LAN، WIFI و زیرساخت‌های هم‌محور برای تقویت عملیات مدیریت، نظارت و خدمات‌رسانی به میهمانان بهره می‌گیرد. هتل‌داران می‌توانند با ساخت و ارائه خدمات اختصاصی که توسط سرورهای مدیریت اموال انحصاری (PMS) و الگوهای سفارشی انتقال داده می‌شود، تجربه‌ای به‌یادماندنی‌تر را برای میهمانان ایجاد نمایند. این خدمات شامل طیفی از شبکه‌های IP و RF، اپلیکیشن‌ها و خدماتی می‌شود که بازتابی است از انچه میهمانان در خانه و از دستگاه‌های همراه‌شان انتظار دارند.
افزون بر این، کارافزار LYNK REACH 4.0 امکان برقراری ارتباط دوسویه بین واحد مدیریتی هتل و میهمانان را میسر می‌سازد. قابلیت کارآمد کنترل از راه دور در این کارافزار که مخصوص نمایشگرهای داخل اتاق است تضمین‌کننده‌ی ارائه خدمات باکیفیت به صورت آنی می‌باشد، آن هم بدون عملیات کاری و نگهداری در داخل اتاق.

DEFINITION SYSTEM/ARCHITECTURE DEFINITION SYSTEM/ARCHITECTURE

جلب توجه بیشتر نسبت به برند هتل و خدمات آن با یک شبکه ویدئویی خوش‌آمدگویی

کارافزار LYNK REACH 4.0 هتل‌ها را قادر می‌سازد که با استفاده از شبکه‌های ویدئویی خوش‌آمدگویی، اطلاعات مفید را به نحوی گیراتر به حضور میهمانان برسانند. مدیران هتل می‌توانند با بارگذاری آسان ویدئوها یا قراردهی آدرس‌های اینترنتی (URL)، شبکه‌ای متشکل از چندین کلیپ را به صورت سفارشی بسازند که امکانات رفاهی هتل را به نمایش بگذارد یا پیشنهادات ویژه، رویدادهای محلی یا جاذبه‌های گردشگری را تبلیغ کند. مدیران هتل می‌توانند محیط کلیپ ویدئویی را به تناسب نیازهای خود تغییر دهند و نمایشگر را یا روی حالت تمام‌صفحه یا با اندازه دلخواه تنظیم کنند. قابلیت پخش جریانی این تبلیغات ویژه در چندین شبکه به صورت همزمان باعث ایجاد یک جریان درآمدزای دیگر برای هتل‌ها می‌شود و شناخت برند را بیشتر می‌کند.

Increase Hotel Brand and Offerings Visibility with a Welcome Video Channel Increase Hotel Brand and Offerings Visibility with a Welcome Video Channel

بهینه‌سازی جریان کار با نظارت آنی و یک پلتفرم مدیریتی مرکزی

کارافزار LYNK REACH 4.0 سامسونگ با برخورداری از قابلیت‌‌های هوشمندی که ارائه‌دهنده‌ی گزارش‌های نظارتی آنی است و همچنین یک پلتفرم مرکزی که مدیران فناوری اطلاعات می‌توانند از طریق آن به مدیریت راه دور فرآیندها بپردازند، از هزینه کل مالکیت هتل‌داران می‌کاهد. هتل‌ها می‌توانند هریک از تلویزیون‌ها یا مجموعه‌ای از آنها را انتخاب نموده و بر تنظیمات تلویزیون و شبکه، نمایشگرهای اطلاعات اتاق و میهمان، و بر وضعیت پذیرش و تسویه میهمانان نظارت کنند. این قابلیت‌ها شیوه‌ای کارآمد را برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های کار و نگهداری پیش روی هتل‌ها می‌گذارد، چرا که پرسنل هتل دیگر نیازی نیست برای هر تغییر، هربار به تک‌تک اتاق‌های هتل سر بزنند.

Streamline Workflow with Real-Time Monitoring and a Central Management Platform Streamline Workflow with Real-Time Monitoring and a Central Management Platform

افزایش حداکثری امکان دسترسی میهمانان به سرگرمی و اطلاعات

کارافزار LYNK REACH 4.0 سامسونگ قابلیت دسترسی به مجموعه‌ای از شبکه‌های IP و RF را به مدیران هتل می‌دهد؛ بدین ترتیب، نقشه‌ای دوگانه از شبکه‌ها ایجاد می‌شود که در مقایسه با نمایشگرهای هتل‌داری استاندارد، قادر به ارائه‌ی گزینه‌های بیشتری برای سرگرمی و اطلاع‌رسانی به میهمانان است. مدیران هتل می‌توانند از طریق این دسترسی گسترده‌تر، به آسانی یک بانک شبکه تهیه و فعال‌سازی کنند تا نیازهای خاص میهمانان را برآورده سازند. بانک کانال گسترده LYNK REACH 4 هتل‌ها را قادر به ارائه‌ی محتوای پولی ویژه و تخصصی می‌کند که برای میهمانان مورد نظر موجود است. از این رو، یک منبع درآمد با قابلیت سودآوری بالا ایجاد می‌شود و از طرفی، گزینه‌های سفارشی بیشتری برای تماشا در اختیار میهمانان قرار می‌گیرد.

Maximize Guest Access to Entertainment and Information Maximize Guest Access to Entertainment and Information

تجربه‌ای متمایز برای میهمانان با دسترسی به اپلیکیشن‌ها

با LYNK REACH 4.0، هتل‌ها می‌توانند همان سرگرمی‌های تعاملی که میهمانان روی دستگاه‌های شخصی‌شان دارند را روی نمایشگرهای داخل اتاق برایشان فراهم سازند و بدین ترتیب موجب شادی و خرسندی آنها شوند. اسمارت هاب سامسونگ دروازه‌ای به سوی انواع مختلف اپلیکیشن‌هاست که پنجره‌ای به سوی محتواهایی بیشتر در مقایسه با تلویزیون‌های معمولی برای میهمانان واجد شرایط می‌گشاید. میهمانان با استفاده از اسمارت هاب و از طریق شبکه IP هتل می‌توانند به راحتی به اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی دسترسی یابند، از پخش جریانی موسیقی لذت ببرند، و اخبار را مشاهده کنند. نتیجه آن بهبود محتوا تلویزیونی به تناسب نیازهای هریک از افراد است.
هتل‌ها قابلیت فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی دسترسی به اپلیکیشن‌ها را دارند تا خدمات متمایزی را در اختیار گروه‌های میهمانان بگذارند.

Differentiate Guest Experience with Application Access Differentiate Guest Experience with Application Access

ارائه محتوای سفارشی به نحوی آسان‌تر از طریق رابط کاربری سفارشی

رابط کاربری LYNK REACH 4.0، با برخورداری از قابلیت سفارشی‌سازی، به هتل‌داران کمک می‌کند تا تجربه‌ای پربارتر و شخصی‌تر برای میهمانان از محیط داخل اتاق ایجاد نمایند. با بکارگیری ابزار «محتواسازی» که تحت رابط کاربری جدید پشتیبانی می‌شود، توسعه محتوا امری ساده‌تر و آسان‌تر شده است.
کارفزار LYNK REACH 4.0 دارای مجموعه‌ای از الگوهای کاملاً قابل سفارشی‌سازی و با کاربری آسان است که به مدیران محتوا کمک می‌کند پورتالی با پیام‌ها و تصاویر قابل ویرایش در پس‌زمینه بسازند. این کارافزار مجهز به الگوهای رابط کاربری ساده و در دسترس نیز می‌باشد که فرآیند مدیریت، توسعه و بکارگیری محتوا را تسهیل می‌کند. این رابط کاربری دارای یک منوی ساده‌شده به همراه تنظیماتی به شکل نمودار درختی است که شبیه سیستم پوشه‌‌بندی دسکتاپ بوده و مکان‌یابی آیتم‌های منو را سرعت می‌بخشد. رابط کاربری مذکور امکان قرار دادن عکس، ویدئو یا متن و همچنین تغییر دادن مکان یا اندازه آیتم‌ها را به مدیران هتل می‌دهد.

Deliver Custom Content Easier through a Customized User Interface Deliver Custom Content Easier through a Customized User Interface

ارائه خدمات اختصاصی از ابتدای پذیرش تا زمان تسویه حساب

با پلتفرم LYNK REACH 4.0 سامسونگ این تضمین حاصل می‌شود که میهمانان طی مدت اقامتشان، از توجه اختصاصی و دسترسی آسان به بخش‌های رفاهی و خدماتی برخوردار می‌شوند.
• در مرحله پذیرش: سرور LYNK REACH 4.0 با بهره‌گیری از سرور مدیریت اموال هتل (PMS)، اطلاعات منحصر به‌فرد میهمانان را منتقل نموده و از آنها با پیام‌های خوش‌آمدگویی اختصاصی استقبال می‌کند.
• طی مدت اقامت میهمان: با منتقل شدن داده‌ها به سرور LYNK REACH 4.0، مدیران هتل می‌توانند پیام‌هایی اختصاصی و مرتبط با اقامت میهمانان را به آنها ارسال کنند؛ از فهرست رزرو رستوران گرفته تا برنامه زمانی سایر خدمات محل.
• تسویه حساب فوری: کارافزار LYNK REACH 4.0 کلیه هزینه‌های میهمانان را در نمایشگر داخل اتاق برجسته و سازمان‌دهی می‌کند تا امکان انجام امور تسویه حساب میهمان به نحو سریعتر ایجاد شود، به طوری که نیازی به مراجعه میهمان به لابی نباشد.

Offer Personalized Service from Check-in through Checko Offer Personalized Service from Check-in through Checko

ارتقای تجربه میهمان به کمک دسترسی آسان به اطلاعات ارزشمند و آنی

با LYNK REACH 4.0 هتل‌ها می‌توانند تجربه‌ای حرفه‌ای را برای میهمان ایجاد نمایند که بر مبنای برنامه‌های زمانی آنها و دلایلشان برای اقامت شکل گرفته باشد. میهمانان می‌توانند به آسانی به محتوای اینترنتی، ویدئویی و اپلیکیشنی دسترسی پیدا کنند، از جمله خدمات هتل، اطلاعات گردشگری، گزارشات آب و هوایی، اطلاعات پرواز و غیره، ضمن اینکه زبان‌های گوناگونی نیز در تلویزیون‌های داخل اتاق‌شان تحت پشتیبانی است. به عنوان مثال، روی تلویزیون‌هایی که در اتاق‌های افراد شرکت‌کننده در یک اجلاس خاص قرار دارد می‌توان رابط کاربری و منوی ویژه‌ای را در ارتباط با آن اجلاس نمایش داد، از جمله محل برگزاری رویدادها، زنگ‌های هشدار برای جلسات، و گزینه‌های سرگرمی. علاوه بر این، ویدئوها و عکس‌های معرف رویدادهای محلی و اطلاعات گردشگری، تخفیف‌های موجود و غیره را می‌توان برای دسترسی سریع و آسان میهمان به نمایش گذاشت.

Captivate audiences with effective digital messaging Captivate audiences with effective digital messaging