قدرت مشارکت

شرکت های بزرگ جهانی، تولیدکنندگان مستقل نرم افزار و شرکای با دقت انتخاب شده به ما کمک می کنند تا ایده ها و نوآوری های خود را به زندگی شما بیاوریم. سخت افزار. نرم افزار. پیاده سازی. این اجزا هستند که محصولات را به راهکارهای کامل (end-to-end) تبدیل می کند.

اتحادهای استراتژیک

ما با نام های پیشرو در کسب و کار همکاری می کنیم تا راهکارهایی در کلاس جهانی به بازار عرضه کنیم.

IBM

ایجاد ابر ترکیبی (Hybrid Cloud) با استفاده از متخصصین هوش مصنوعی برای پیشبرد نوآوری سازمانی. اتصال دستگاه های فعال 5G سامسونگ و امنیت با تحول دیجیتال IBM، فقط چند نمونه برجسته از همکاری های ما با IBM در چند دهه اخیر است. با جفت شدن فن آوری های در حال ظهور با نیازهای جامعه، ما راهکارهایی را ارائه می دهیم که به شرکت ها کمک می کند تا از رفاه و ایمنی کارگران خود در صنایع مختلف از خدمات مالی تا انرژی، مراقبت های بهداشتی تا تولید کمک کنند

ماکروسافت

بصورت پیشقرض راهکارهای مایکروسافت آفیس 365 را همراه برنامه های سازنده ای مانند OneDrive، Outlook و Your Phone در دستان شما قرار دادیم. درکنار Word و Excel و PowerPoint.

قابلیت های جدید push-to-talk n در Teams مایکروسافت، ارتباطات صوتی را بر روی ابر در Galaxy Xcover Pro فراهم می کند. این همکاری قسمتی از نیروی محرکه تجربه دسکتاپ مجازی ویندوز با سامسونگ DEX است.

سیسکو

سامسونگ و سیسکو همکاری می کنند تا آینده کاری بدون وقفه ای رقم بزنند.
ما دستگاه های تلفن همراه سامسونگ را برای شبکه های سیسکو بهینه کرده ایم، به تعریف استانداردهای صنعتی کمک کردیم و آنها را برای بهترین تجربه آزمایش کرده ایم. مانند Galaxy S10، اولین دستگاه با پشتیبانی از Wi-Fi 6 .
برای همکاری سازمانی، ما جلسات WebEx را با سامسونگ DEX غنی کرده ایم، حالا می توانیم هر صفحه ای را به یک فضای بهره وری جهت کار، ملاقات و تبادل نظر تبدیل کنیم.

 

برنامه شریک سامسونگ ناکس

برای توسعه دهندگان راه حل های سازمانی - با Samsung Knox همکاری کنید.
تصویر مردی نشسته است و به زن سمت چپ خود نگاه می کند که تمرکزش در حالی است که لپ تاپ نقره ای را در دامان خود گرفته است. تصویر مردی نشسته است و به زن سمت چپ خود نگاه می کند که تمرکزش در حالی است که لپ تاپ نقره ای را در دامان خود گرفته است.
 

راه حل موبایل را بیابید

راه حل موبایلی را پیدا کنید که برای تجارت شما مفید است.
زنی در مقابل پس زمینه تار می ایستد و با زنی دیگر که در پیش زمینه تمرکز ندارد دست می دهد. زنی در مقابل پس زمینه تار می ایستد و با زنی دیگر که در پیش زمینه تمرکز ندارد دست می دهد.