افزایش قدرت نمایشگرها برای ارتقای کسب‌وکارها

راهکار MagicINFO راهکاری همه‌جانبه برای پشتیبانی از محتوا، دستگاه و مدیریت داده است. کاربران می‌توانند از تولید محتوا گرفته تا انتشار و رصد، محتوا و دستگاه‌های خود را روی یک پلتفرم مدیریت کنند. MagicINFO می‌تواند داده‌های پخش و حتی فروش را در کنار هم تحلیل کند تا گزارش عملکرد بازاریابی در اختیارتان بگذارد.

محتوایتان را با قابلیت‌های بصری و قدرتمند زنده کنید

راهکار MagicINFO از سه مؤلفه اصلی ساخته شده که در کنار هم، ارتباطاتِ کامل و همه‌جانبه را ممکن می‌سازند: Author، Server و Player. با Author، می‌توانید از ابزارهای آسان تولید محتوا و رابط کاربری بهینه استفاده ببرید. Server امکان مدیریت محتوای جامع را با برنامه‌ریزی، تنظیم پخش، و توزیع محتوا فراهم می‌کد. Player این امکان را به شما می‌دهد که محتوا را تقریباً در هر فرمتی و بدون نیاز به نرم افزار یا سخت افزار خارجی پخش کنید.

با MagicINFO™، تفاوت را کشف کنید

امنیت پیشگام در صنعت

سامسونگ جهت حفاظت مشتریان در برابر تهدیدهای امنیتی جدید، گواهی ISO را به‌عنوان شناخته‌شده‌ترین و پراستفاده‌ترین گواهی استاندارد کسب کرد. پس از بررسی گسنرده، گواهی ISO27001 و ISO27701 به سامسونگ اهدا شد. MagicINFO اولین راهکار در صنعت صفحه نمایش دیجیتال است که هر دو گواهی را از ا« خود کرده . MagicINFO یالاترین سطح امنیت ممکن را در صنعت صفحه نمایش دیجیتال ارائه کرده و در سطح جهانی شناخته شده است.

ISO: سازمان جهانی استاندارد

مدیریت دستگاه و محتوای One-Stop

کاربران می‌توانند از راه دور همه‌چیز را روی پلتفرمی واحد مدیریت کنند تا محتوای نمایشگر را کنترل کرده، به تنظیمات سخت‌افزار دسترسی داشته و ایرادات را برطرف نمایند. MagicINFO حتی می‌تواند با نرم‌افزار مدیریت فعلی شما همگام شود. مدیریت دستگاه ارتقایافته امکان چک کردن پیشرفته سلامت دستگاه و به‌روزرسانی‌های فرم‌ور هدف را فراهم می‌کند.

بینشِ افزوده با تحلیل مدرک پخش

راهکار MagicINFO™ Insight تاریخچه مدرک پخش (PoP) را از نمایشگرها جمع‌آوری و تحلیل کرده، و میزکار ارتقایافته ابزارهای بیشتری برای بهینه‌سازی محتوا در اختیارتان می‌گذارد. راهکار MagicINFO™ Insight گزارش‌های عملکرد کاملی به شما می‌دهد که بازگشت سرمایه محتوا را با جداول سه‌بعدی برای تحلیل بصری بهتر در اختیارتان می‌گذارند.

پخش قدرتمند با پشتیبانی از تغییرات در لحظه

با بارگذاری داده‎های فروش در پلتفرم، MagicINFO می‌تواند پخش محتوا را با فروش واقعی آیتم‌ها مقایسه کند تا همبستگی و اثرگذاری را تشخیص دهد. این کار به کسب‌وکارها کمک می‌کند بفهمند کدام بخش از محتوا مؤثر عمل می‌کند و کدام بخش خیر، تا تغییرات لازم را در لحظه اعمال کرده و بازگشت را به حداکثر برسانند.

منابع