روزتان را با دکس دگرگون کنید

با گوشی خود کار کنید. نمایش روی مانیتور یا صفحه نمایش شما. سامسونگ DEX با تجربه بدون وقفه بین دستگاهی را به شما میدهد که نحوه کار کردن شما را تغییر می دهد.

کابل تبدیل USB-C به HDMI و سایر تجهیزات به‌صورت جداگانه فروخته می‌شوند.

در دسترس همیشه و همه‌جا

با استفاده از مایکروسافت آفیس در سامسونگ دکس، تمامی ابزار کارتان هرجا که باشید، همراه‌تان خواهد بود. ارائه پاورپوینت‌تان را روی مانیتور دفتر کار تکمیل کنید و اصلاحات نهایی را در راه جلسه، روی گوشی‌تان اعمال نمایید. کافی‌ست به نمایشگری متصل شوید تا دستگاه‌تان تبدیل به دسکتاپ شود و در فرمت بزرگ قابل ارائه باشد. با دستگاه Galaxy مجهز به دکس، همه‌چیز همه‌جا در دسترس شماست.

سطحی نو از چندوظیفه بودن

سطح تازه‌ای از چندوظیفه بودن (multitasking) را تجربه کنید. در سامسونگ دکس، می‌توانید همزمان با دیدن تقویم رو گوشی‌تان، ارائه پاورپوینت‌تان را روی صفحه نمایشی بزرگ‌تر بررسی کنید، و یا هنگام مطالعه اسناد در دکس، بدون از دست رفتنِ تمرکز، جواب تلفن‌تان را بدهید. با سامسونگ دکس، دو صفحه نمایش دارید تا بتوانید دو برابر بهتر کارها را پیش ببرید.

استفاده بهینه از بودجه و منابع

هنگامی که دستگاه تلفن همراه شما می تواند به عنوان یک کامپیوتر کارایی را دوبرابر کند، این فقط کارایی نیست که افزایش می یابد. انتقال کار به تلفن همراه تنها کاهش فشار بودجه حمایت از هر دو زیرساخت های تلفن همراه و دسکتاپ می شود. بهره وری کامل PC در یک تبلت باریک با سامسونگ DEX. به سادگی با استفاده از دکمه DEX در پانل دسترسی سریع ، ویژگی هایی که به شما اجازه استفاده از تبلت خود را درست مانند یک کامپیوتر میدهد، در دسترس شما خواهد بود.

* فقط در برخی از مدل های Galaxy Tab مانند Galaxy Tab S4، S5E، S6، S7 و غیره پشتیبانی می شود.

* فقط در برخی از مدل های Galaxy Tab مانند Galaxy Tab S4، S5E، S6، S7 و غیره پشتیبانی می شود.

سامسونگ دکس کار را راه می‌اندازد

از ریسک غیرضروری بپرهیزید

هرباری که بین دو دستگاه، فایلی جابه‌جا می‌شود، دستگاه‌ها در معرض خطر قرار می‌گیرند. با سامسونگ دکس می‌توانید فقط از یک دستگاه استفاده کنید تا داده‌های مهم شما یک جا باشند. هرموقع نیاز داشتید، تنها کافی‌ست از صفحه نمایشی بزرگ‌تر استفاده کنید.

یک گوشی هوشمند و مانیتور هر کدام از برنامه های دریافتی و برنامه های کسب و کار را نشان می دهد، مانند قدرت قدرت یک گوشی هوشمند و مانیتور هر کدام از برنامه های دریافتی و برنامه های کسب و کار را نشان می دهد، مانند قدرت قدرت

برنامه‌های کاملاً سازگار

از برنامه‌های شریک توصیه‌شده سامسونگ استفاده کنید؛ مایکروسافت آفیس 365، ویدیوکنفرانس Webex، ابزارهای Adobe به‌علاوه برنامه‌های تجاری مورد نیاز شما که همه و همه با دکس سازگار شده‌اند. مایکروسافت آفیس 365 از پیش نصب شده و به‌محض کار شروع کار با گوشی، قابل استفاده است..

اشتراک Microsoft Office 365 به‌طور جداگانه فروخته می‌شود.

مانیتور سامسونگ با تصویر بکگراند بنفشِ روشن. پنجره‌های مایکروسافت اکسل و مایکروسافت پاورپوینت باز هستند. مانیتور سامسونگ با تصویر بکگراند بنفشِ روشن. پنجره‌های مایکروسافت اکسل و مایکروسافت پاورپوینت باز هستند.

آماده برای کسب‌وکار

با سامسونگ ناکس می‌توانید تجربه دکس را برای تمام کاربران‌تان و متناسب با سیاست‌های بخش IT شرکت‌تان، مستقر، مدیریت و سفارشی‌سازی کنید.

گوشی هوشمند سامسونگ معلق در هوا رو به بالا؛ یک پروانه مکانیکی با پنج پره مستطیلی آبی‌رنگ از صفحه نمایش بیرون می‌آید. گوشی هوشمند سامسونگ معلق در هوا رو به بالا؛ یک پروانه مکانیکی با پنج پره مستطیلی آبی‌رنگ از صفحه نمایش بیرون می‌آید.

ساخت راه‌های جدید برای کار

سامسونگ دکس به شرکت بنتلی اند بنتلی کمک می‌کند تا کارآمد باشد و در مخارج صرفه‌جویی کند: «از آنجایی که فقط یک دستگاه نیاز دارم، لازم نیست که هزینه‌ای برای خرید جدیدترین تبلت و لپ‌تاپ صرف کنم» دَن، مدیر بنتلی اند بنتلی

پیشروی با سامسونگ دکس

سامسونگ دکس به ScotRail کمک کرده تا سریع، آسان و مؤثر از کار اداری به کار هوشمندانه تغییر شیوه دهد: «برخی از مدیران ما که قبلاً از لپ‌تاپ استفاده می‌کردند، حالا وارد شرکت می‌شوند، لپ‌تاپشان را کنار می‌گذارند و به‌جایش از دکس استفاده می‌کنند.ـ» الن منکلارک، مدیر IT شرکت ScotRail

شرکایی که دکس را ممکن ساخته‌اند

مایکروسافت

ما ازطریق دسک‌تاپ مجازیِ قدرت‌گرفته از فناوری ابری مایکروست آژور، برنامه‌های تجاری قدرتمند مایکروسافت را برای استفاده شما روی دستگاه‌ در اختیارتان می‌گذاریم. هرجا که هستید، با اتصال 5G، به محیط کار دسک‌تاپ‌تان دسترسی پیدا کنید و سطح کارآیی خود را با مایکروسافت آفیس در دکس، بالاتر ببرید.

کاربران مایکروسافت آفیس باید اشتراک این برنامه را خریداری کنند.

مردی پشت میزی نشسته و درحال ویدیوکال روی مانیتور تجاری سامسونگ است. سمت راستش، زنی به جلو خم شده تا صفحه نمایش را ببیند. مردی پشت میزی نشسته و درحال ویدیوکال روی مانیتور تجاری سامسونگ است. سمت راستش، زنی به جلو خم شده تا صفحه نمایش را ببیند.

Cisco

با Cisco Webex Meetings، تجربه همکاری و بازدهی بهینه‌ای در سامسونگ دکس برای شما فراهم می‌کنیم. گوشی هوشمند شما اجرای همه‌ چیز را برعهده خواهد داشت تا بتوانید ویدیوکنفرانس‌هایی امن برگزار کرده، صفحه و محتوا را به اشتراک بگذارید، و همزمان از برنامه‌هایی دیگر همچون ایمیل استفاده کنید تا مطمئن شوید برنده بازی هستید.

کاربران باید راهکارهای تجاری را به‌صورت جداگانه خریداری کنند.

یک مانیتور تجاری سیاه‌رنگ ساموسنگ با صفحه کلید بی‌سیم سیاه‌رنگ، موس بی‌سیم سیاه‌رنگ و گوشی هوشمند سیاه‌رنگ زیر آن. یک مانیتور تجاری سیاه‌رنگ ساموسنگ با صفحه کلید بی‌سیم سیاه‌رنگ، موس بی‌سیم سیاه‌رنگ و گوشی هوشمند سیاه‌رنگ زیر آن.

نیروی کار سیار خود را تقویت کنید

دستگاه‌ها و تجهیزات جانبی‌تان را انتخاب کنید. با سامسونگ دکس، از فرصت‌های جدید در محل کار استفاده کنید و هوشمندانه‌تر کار کنید.