جو منعطف برای مراکز تجاری

مناسب فروشگاه

جو منعطف برای مراکز تجاری

اکثر مؤسسات تجاری نیازمند برقراری تعادلی بین عملکرد و هزینه‌ها هستند

جو منعطف برای مراکز تجاری
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

اگر مؤسسات تجاری نتوانند سیستم تهویه مطبوعشان را متناسب با هریک از قسمت‌های عملیاتی خود تنظیم کنند، امکان دارد هزینه و انرژی زیادی را هدر دهند. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ امکان کنترل مستقل و جداگانه دما و جریان هوا را در فضاهای مختلف برایتان فراهم می‌سازد. این دستگاه‌ها مخصوصاً برای ساختمان‌های تجاری بخش‌بندی‌شده، اتاق‌های اجلاس، لابی‌ها و قسمت‌های خدماتی یا جاهایی که ساعات کاری متغیر است مناسب می‌باشد.

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

سهولت در تعدیل و مدیریت

سیستم‌های معمولی HVAC صرفاً مجهز به سیستم کنترل مرکزی هستند، اما امکان تنظیم جداگانه عملکرد آنها وجود ندارد. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ از کنترل‌گرهای جداگانه برخوردارند که کنترل کاملاً اختصاصی هریک از مکان‌های خاص، مثل اتاق‌های اجلاس، را میسر می‌سازد. یک کنترل‌گر مرکزی و یک سیستم مدیریتی با کاربری آسان وجود دارد که از آن می‌توان برای نظارت و تعدیل شرایط در انواع مختلف مکان‌های مهم شرکت، از جمله لابی، استفاده نمود.

᠎

استقبال بسیار گرم

یکی از اولین حس‌هایی که افراد از یک شرکت تجاری یا فروشگاه تجربه می‌کنند زمانی است که پا به لابی می‌گذارند، بنابراین باید با گرمی از آنها استقبال شود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ محیط را با کنترل کامل خنک یا گرم می‌کند، به طوری که مشتریان و بازدیدکنندگان همواره حس آسودگی کامل را خواهند داشت. فناوری سامسونگ کمک می‌کند که هدررفت هوا به حداقل برسد و دما ثابت بماند، حتی اگر افراد متعددی مرتباً ورود و خروج کنند.

استقبال گرم

سرمایش و گرمایش اثربخش در همه‌جا

عاملی کلیدی در موفقیت و کامیابی هر مؤسسه تجاری این است که جو تجاری دوستانه و راحتی ایجاد شود تا تا با مشتریان و شرکا تعامل و همکاری برقرار گردد. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ گزینه‌های وسیعی را برای انتخاب یونیتهای داخلی پیش رویتان می‌گذارد؛ از جمله مدل کاستی و کانالی پنهان، ایستاده و دیواری. سرمایش یا گرمایش بخش‌های مختلف مجتمع‌های تجاری را می‌توان به نحو مؤثر و کارآمد تأمین کرد.

᠎

ارتقای بهره‌وری دفاتر اجاره‌ای بدون صدای مزاحم

سر و صدای دستگاه‌های تهویه مطبوع می‌تواند یک عامل واقعاً مزاحم برای تمرکز کردن روی کارتان محسوب شود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ عملکردی ساکت در پس‌زمینه دارد و بدین ترتیب محیطی بسیار آسوده‌تر و پربازده‌تر در دفاتر برای پرسنل فراهم می‌شود. یونیتهای دیواری شیک و زیبا با استفاده از قابلیت تهویه با بازیافت انرژی به صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کنند و با یک خط ارتباطی واحد می‌توان 12 بخش را تحت کنترل قرار داد.

᠎

زمینه‌سازی برای رضایت و خشنودی خریداران

اگر مشتریان در فروشگاه حس آسایش و راحتی داشته باشند، احتمال اینکه مدت طولانی‌تری بمانند و پول بیشتری خرج کنند بالاتر می‌رود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ کمک می‌کند که دمای بهینه را به طور دقیق پایدار نگاه دارید، حتی در فضاهای کوچک و باریک. می‌توانید کنترل آسان دو بخش را همزمان از یک یونیت تهویه مطبوع مرکزی (CAC) در دست بگیرید، یا برای قسمت‌های بزرگتر، تا 4 دستگاه را با هم ادغام کنید که باعث جلوگیری از هزینه‌های خرید محصولات اضافی و نصب آنها نیز می‌شود.

زمینه‌سازی برای رضایت و خشنودی خریداران