محیط آسوده برای دفاتر

مناسب دفترکار

محیط آسوده برای دفاتر

اگر مشتریان در فروشگاه حس آسایش و راحتی داشته باشند، احتمال اینکه مدت طولانی‌تری بمانند و پول بیشتری خرج کنند بالاتر می‌رود

محیط آسوده برای دفاتر
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

اگر مؤسسات تجاری نتوانند سیستم تهویه مطبوعشان را متناسب با هریک از قسمت‌های عملیاتی خود تنظیم کنند، امکان دارد هزینه و انرژی زیادی را هدر دهند. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ امکان کنترل مستقل و جداگانه دما و جریان هوا را در فضاهای مختلف برایتان فراهم می‌سازد. این دستگاه‌ها مخصوصاً برای ساختمان‌های اداری بخش‌بندی‌شده، اتاق‌های اجلاس، لابی‌ها و محیط‌های رستورانی یا جاهایی که ساعات کاری متغیر است مناسب می‌باشد.

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

سهولت در تعدیل و مدیریت

سیستم‌های معمولی HVAC صرفاً مجهز به سیستم کنترل مرکزی هستند، اما امکان تنظیم جداگانه عملکرد آنها وجود ندارد. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ از کنترل‌گرهای جداگانه برخوردارند که کنترل کاملاً اختصاصی هریک از مکان‌های خاص، از جمله اتاق‌های اجلاس، را میسر می‌سازد. یک کنترل‌گر مرکزی و یک سیستم مدیریتی با کاربری آسان وجود دارد که از آن می‌توان برای نظارت و تعدیل شرایط در انواع مختلف مکان‌های مهم ساختمان اداری استفاده نمود.

᠎

ارتقای بهره‌وری دفاتر اجاره‌ای بدون صدای مزاحم

سر و صدای سیستم‌‌های تهویه مطبوع می‌تواند یک عامل واقعاً مزاحم برای تمرکز کردن روی کارتان محسوب شود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ عملکردی ساکت در پس‌زمینه دارد و بدین ترتیب محیطی بسیار آسوده‌تر و پربازده‌تر در دفاتر برای پرسنل فراهم می‌شود. یونیتهای دیواری شیک و زیبا با استفاده از قابلیت تهویه با بازیافت انرژی به صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کنند و بدون نیاز به آبگرم‌کن جداگانه، آب داغ را نیز برایتان تأمین می‌کنند.

ارتقای بهره‌وری دفاتر اجاره‌ای بدون صدای مزاحم

کارآمد و بی‌صدا برای جلسات پربار

وقتی افراد مشغول ارائه دادن در جلسه هستند، عدم وجود سر و صدا ضروری است تا حواس شنوندگان پرت نشود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ با عملکرد بی‌صدایشان اتاق‌های کنفرانس هتل‌ها را به مکانی آسوده تبدیل می‌کند و به برقراری ارتباطی مؤثر و کارآمد نیز کمک می‌نماید. این دستگاه‌ها ارائه‌دهنده سرمایش و گرمایش 360 درجه‌ای سریع هستند و هریک از آنها را می‌توان با یک کنترل ساده از راه دور کنترل کرد.

کارآمد و بی‌صدا برای جلسات پربار