زیستگاهی توأم با آرامش برای مکان‌های مسکونی

مناسب ساختمان مسکونی

زیستگاهی توأم با آرامش برای مکان‌های مسکونی

در ساختمان‌های مسکونی، برقراری محیطی توأم با آرامش و آسایش بسیار حائز اهمیت است

زیستگاهی توأم با آرامش برای مکان‌های مسکونی
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

اگر خانه‌های مسکونی نتوانند سیستم تهویه مطبوعشان را متناسب با هریک از قسمت‌های عملیاتی خود تنظیم کنند، امکان دارد هزینه و انرژی زیادی را هدر دهند. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ امکان کنترل مستقل و جداگانه دما و جریان هوا را در فضاهای مختلف برایتان فراهم می‌سازد. این دستگاه‌ها مخصوصاً برای ساختمان‌های مسکونی بخش‌بندی‌شده همراه با لابی، آپارتمان، رستوران، آشپزخانه و بخش‌های خدماتی یا جاهایی که ساعات کاری متغیر است مناسب می‌باشد.

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

سهولت در تعدیل و مدیریت

سیستم‌های معمولی HVAC صرفاً مجهز به سیستم کنترل مرکزی هستند، اما امکان تنظیم جداگانه عملکرد را تقریباً غیرممکن می‌سازد. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ از کنترل‌گرهای جداگانه برخوردارند که کنترل کاملاً اختصاصی هریک از مکان‌های خاص، مثل آپارتمان‌ها، را میسر می‌سازد. یک کنترل‌گر مرکزی و یک سیستم مدیریتی با کاربری آسان وجود دارد که از آن می‌توان برای نظارت و تعدیل شرایط در انواع مختلف مکان‌های مهم ساختمان‌های مسکونی استفاده نمود.

سهولت در تعدیل و مدیریت

محیط زندگی توأم با آرامش و آسایش

ایجاد یک محیط توأم با آرامش و آسایش امری حیاتی برای تأمین رفاه ساکنین و لذت از خانه خود است. تیغه‌های یک‌سویه ابتکاری سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ ضمن کاهش میزان صدا تا حد ممکن، با عملکرد قوی‌تر خود محیطی آرامش‌بخش و توأم با آسایش و هوای خنک را ایجاد می‌نماید. طراحی دیواری و مثلثی هم ضامن توزیع هوای گسترده‌تر و قوی‌تر است و از طرفی کمپرسور S-اینورتر نیز عملکردی چشمگیر با کاهش مصرف انرژی را هم برای سرمایش و هم گرمایش ارائه می‌دهد که منجر به کاستن از هزینه‌های عملیاتی می‌شود.

᠎