MagicInfo™ Server 4.0

راهکارهای اسمارت ساینیج

MagicInfo™ Server 4.0

دروازه‌ی همه‌کاره‌ی مدیریت محتوا

MagicInfo™ Server 4.0
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

راه‌اندازی انواع مختلف نمایشگرها از طریق یک سرور واحد و یکپارچه

قدرت واقعی سرور MagicInfo™ سامسونگ عبارت است از توانایی آن در ارائه کارافزارهای متعدد بر پایه شبکه برای نمایشگرهایی که در محیط‌های مختلف نصب شده‌اند، چه در داخل هتل و چه بیرون از آن. از نقاط قوت دیگر سرور MagicInfo™ سازگاری و توانایی آن برای عملکرد بی‌وقفه در کلیه دستگاه‌های علائم هوشمند سامسونگ است که به این سرور متصل شده است؛ از جمله نمایشگرهای مجزا، نمایشگرهای دیوار ویدئویی، نمایشگرهای واقع در فضای نیمه‌باز و باز، نمایشگرهای علائم کوچک، نمایشگرهای تابلوی الکترونیکی و غیره. مدیران فناوری اطلاعات اکنون می‌توانند توانمندتر از همیشه باشند، چرا که قادرند وضعیت نمایشگرهای متعدد در سراسر محوطه هتل یا شرکت را از یک مکان واحد به نحوی آسان و سریع تحت نظارت قرار دهند، و اقدام به کنترل نمایشگرها در همان لحظه یا مطابق با برنامه‌ای مشخص‌شده نمایند.

راه‌اندازی انواع مختلف نمایشگرها از طریق یک سرور واحد و یکپارچه

دسترسی به سرور MagicInfo™ تقریباً از همه‌جا با اتصال به وب

اگر قابلیت دسترسی به وب فعال باشد، هریک از نمایشگرهای متصل به شبکه سراسری‌تان را می‌توانید از راه دور مدیریت کنید. سهولت و انعطاف‌پذیری نیز برجسته‌تر می‌نماید، چرا که مدیران سیستم یا تهیه محتوا می‌توانند تنها با وارد کردن آدرس IP یا URL سرور در نوار آدرس مرورگر، به سرور MagicInfo™ متصل شوند. مدیران می‌توانند با استفاده از رابط کاربری سرور مبتنی بر وب، کلیه امور مدیریتی را روی زیرساخت علائم دیجیتال به انجام برسانند، از جمله نظارت و کنترل نمایشگرها، مدیریت محتوا و برنامه‌های زمانی، تحلیل داده‌های ارزیابی مخاطبین و موارد دیگر.

دسترسی به سرور MagicInfo™ تقریباً از همه‌جا با اتصال به وب

مدیریت تمامی علائم هوشمند سامسونگ به صورت راه دور از یک مکان مرکزی

پس از پیکربندی تمامی علائم هوشمند سامسونگ و متصل کردن آن به سرور MagicInfo™‎، شرکت‌ها می‌توانند از قابلیت نظارت و مدیریت راه دور نمایشگرها بهره گرفته و به درجات جدیدی از ارزش‌آفرینی دست یابند. بدین ترتیب، خستگی کار و عدم بهره‌وری ناشی از لزوم نظارت بر نمایشگرها با مراجعه به محل قرارگیری هریک از آنها، از میان برداشته می‌شود. نظارت راه دور دربرگیرنده قابلیت‌های متنوعی است؛ از روشن و خاموش کردن علائم هوشمند سامسونگ گرفته تا پشتیبانی از تضمین کیفیت پیام‌رسانی دیجیتال از طریق قابلیت مشاهده محتوای در حال پخش روی دستگاه به صورت آنی. سرور MagicInfo™‎ پلی است که امکان مدیریت تعداد بی‌شماری از نمایشگرهای متصل به شبکه را به صورت یکجا و همزمان فراهم می‌آورد.

مدیریت تمامی علائم هوشمند سامسونگ به صورت راه دور از یک مکان مرکزی

افزودن جنبه قدرت به پایایی با «پخش‌کننده پشتیبان»

برنامه «پخش‌کننده پشتیبان» (Backup Player) امنیت و پایایی را با بُعد قدرت توأم می‌کند، چرا که نقش آن تضمین مدت پخش محتوای مهم شماست، حتی در مواقعی که یک نمایشگر خاص از کار بیفتد یا ایرادی را نشان دهد. با اختصاص دادن یک نمایشگر خاص جهت کارکرد مؤثر به عنوان «پخش‌کننده پشتیبان» برای نمایشگر دیگری که در حال پخش محتوایی مهم است، سرور MagicInfo™‎ فوراً وارد کار می‌شود و محتوا را روی «نمایشگر پشتیبان» می‌برد تا اطلاعات ارجح نمایشگر اصلی را در معرض دید قرار دهد. کل این فرآیند به واسطه واکنش فوری و سریع سرور MagicInfo™‎ و واحد عملیاتی اصلی آن است که به نظارت و رفع عیب آنی می‌پردازد. به محض اینکه نمایشگر معیوب به جریان کار در شبکه نمایشگرهای شما برگردد، سرور MagicInfo™‎ دوباره نمایشگرها را بکار می‌اندازد تا به پیکربندی پیش‌فرضشان باز گردند.

افزودن جنبه قدرت به پایایی با «پخش‌کننده پشتیبان»

به‌روزرسانی خودکار محتوا از طریق ارتباط‌دهی آن با منابع پایگاه داده راه دور به کمک Datalink

با علائم هوشمند سامسونگ می‌توانید نهایت بهره را از سرور MagicInfo™‎ ببرید و قابلیت پویای Datalink آن را بکار بگیرید. قابلیت DataLink همچون یک راه ارتباطی برای نمایشگر شما عمل می‌کند و این امکان را فراهم می‌آورد که محتوای آن را با منابع پایگاه داده راه دور متصل کنید. حال که همواره مطمئن شده‌اید که قابلیت ارائه محتوای به‌روز را به صورت خودکار در اختیار دارید و لزومی ندارد محتوای هریک از نمایشگرها را خودتان تدوین کنید، از بابت دسترسی به‌موقع مشتریان به اطلاعات هدفمند اطمینان خاطر دارید، بدون اینکه لازم به اقدامی از سوی شما باشد. سرور MagicInfo™‎ از فیدهای RSS نیز پشتیبانی می‌کند تا شبکه نمایشگرهای شما بتواند اطلاعات متنی لازم را در بر گیرد، از جمله اطلاعات آب و هوایی و مالی.

به‌روزرسانی خودکار محتوا از طریق ارتباط‌دهی آن با منابع پایگاه داده راه دور به کمک Datalink

بهره‌گیری از داده‌های شناخت مشتریان با قابلیت «ارزیابی مخاطبین»

بعلاوه، در چارچوب سرور MagicInfo™‎ سامسونگ، زمانی که دوربین اختیاری بر روی نمایشگر نصب باشد، قابلیت «ارزیابی مخاطبین» به جمع‌آوری داده‌های شناخت مشتریان بر اساس سن و جنسیت کمک می‌کند. این عملکرد به صورت خودکار فعال شده و تنها زمانی کار می‌کند که دوربین مخصوص متصل شده باشد. نرم‌افزار این مجموعه شامل دو ویژگی اصلی است: «پخش محتوای پویا» و «آمار داده‌ها».

بهره‌گیری از داده‌های شناخت مشتریان با قابلیت «ارزیابی مخاطبین»
مدیریت قدرتمند نمایشگرها و محتوا به کمک نسخه جدید MagicInfo 4.0 که از لحاظ ظاهری و فنی بازسازی شده است

مدیریت قدرتمند نمایشگرها و محتوا به کمک نسخه جدید MagicInfo 4.0 که از لحاظ ظاهری و فنی بازسازی شده است

سرور MagicInfo از نسخه 3.1 به نسخه 4. ارتقا یافته است. سرور MagicInfo 4.0 هم از لحاظ ظاهری و هم فنی بازسازی شده است و نسبت به نسخه قبلی خود از عملکرد و کارایی بالاتری برخوردار می‌باشد. تجربه یکپارچه‌ای که از تمامی کارافزارهای MagicInfo حاصل می‌شود، صرف نظر از اینکه وسعت سازمان شما چقدر است، رضایت شما را به میزان یکسانی به لحاظ کاربری آسان و عملکرد مدیریتی قوی جلب می‌کند.

• رابط کاربری کاملاً جدید برای عملکرد و کارایی بهتر
 - ساختار یکنواخت منو در کل مجموعهنرم‌افزاری
 - ساختار ساده منو
 - برنامه‌ریزی آسان با رابط کاربریگرافیکی
- طراحی جدید «نگارنده وب»

 • قابلیت‌های جدید و بهبودیافته برای مدیریت آسان‌تر محتوا
 - زبانه جدید مخصوص پیشینه
 - ویرایش سریع
 - بارگیری مستقیم داده‌ها بدون نیاز به نصب افزونه‌ها
 - نوار وضعیت آسان برای بررسی وضعیت بارگیری فایل

• مدیریت بهتر دستگاه برای داشتن مدیریت مرکزی
 - برچسب‌گذاری آسان روی دستگاه‌ها
 - قابلیت جستجوی تقویت‌شده
 - گروه یکپارچه