MagicIWB I2

راهکارهای اسمارت ساینیج

MagicIWB I2

کارافزار برد الکترونیکی پیشرفته

MagicIWB I2
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟
ارائه درس در کلاس که با نرم‌افزار پیشرفته MagicIWB I2 سامسونگ به تصویر کشیده می‌شود

ارائه درس در کلاس که با نرم‌افزار پیشرفته MagicIWB I2 سامسونگ به تصویر کشیده می‌شود

با توجه به افزایش طبع دیجیتال در دانش‌آموز به جهت حضور گسترده فناوری‌های نوین، همچون تبلت‌ها، کتاب‌خوان‌های دیجیتال و تلفن‌های هوشمند، مدرسان شاهد فرصت‌هایی گسترده برای بکارگیری این دستگاه‌ها در جهت ارتقای تعاملات دانشجو و حفظ دانش در کلاس درس هستند. برای حصول اطمینان از گذری موفق به آموزش و پرورش دیجیتال، محیط‌های آموزشی نوظهور باید پلتفرم‌هایی باز و انعطاف‌پذیر داشته باشند که اتخاذ این روش آموزشی را آسان‌تر کند. نرم‌افزار مدیریت محتوای سامسونگ با نام MagicIWB (تخته سفید تعاملی) که مخصوص IWBهای علائم هوشمند سامسونگ ساخته شده است، ارتباطی بی‌وقفه را با دستگاه‌های هوشمند ایجاد کرده و ابزارهای مشارکتی را گسترش می‌دهد. از این رو، دانش‌آموزان، معلمان و مدیران می‌توانند در یک محیط یادگیری پویاتر شرکت داشته و از آن بهره‌مند شوند. MagicIWB با برخورداری از یک صفحه لمسی تعاملی، محتوای کاملاً خوانا و با کیفیت FHD را در معرض دید قرار می‌دهد که آموزش را بهبود داده و یادگیری را تسهیل می‌نماید.به منظور انطباق با محیط‌های کاربری گوناگون، نرم‌افزار قدرتمند MagicIWB سامسونگ با دو نوع خدمات عرضه می‌شود: MagicIWB I2 برای آموزش، و MagicIWB S2 برای امور تجاری و دولتی. با نرم‌افزار MagicIWB I2، کاربران می‌توانند طرح مباحث مشارکتی، پرتعامل و اثربخشی را با هزینه کلی کمتر و پیچیدگی پایین‌تر ترویج دهند.

اشتراک‌گذاری درس‌های پرتعامل و سازگار با دستگاه بدون وجود عوامل حواس‌پرتی یا اختلال

اشتراک‌گذاری درس‌های پرتعامل و سازگار با دستگاه بدون وجود عوامل حواس‌پرتی یا اختلال

نرم‌افزار ارتقایافته‌ی MagicIWB I2 سامسونگ که برای رفع نیازهای فزاینده‌ی محیط‌های آموزشی ساخته شده است، کارافزاری با قابلیت بکارگیری آسان و اثرگذاری بالاست که تلفیقی از بهره‌وری، سهولت و انعطاف‌پذیری را در مجموعه‌ای ساده ارائه می‌دهد. برنامه‌های پیشرفته این نرم‌افزار نه تنها قدرت تسلط مستقیم بر کلاس‌های درس را به مدرسان می‌دهد، بلکه به دانش‌آموزان کمک می‌کند که ارتباطات آنی را تجربه کنند. نمایشگرهای IWB سامسونگ با برخورداری از نرم‌افزار MagicIWB I2، مستقیماً به دستگاه‌های مدرسان وصل می‌شود. این کار از طریق قابلیت «مدیر MagicIWB» در نرم‌افزار میسر می‌گردد. قابلیت‌های مدیریت کلاس در این برنامه علاوه بر داشتن ابزارهای بهینه برای اشتراک‌گذاری اسناد، در افزایش تعامل در بحث‌ها و گفتگوها به مدرسان کمک می‌کند. برای نمونه، معلمان با کمک قابلیت «مدیر MagicIWB» می‌توانند در صورت نیاز به کنترل توجه گروه، اتصال دانش‌آموزان را به شبکه قطع کنند. بعلاوه، عامل MagicIWB در این نرم‌افزار برقرار کننده‌ی اتصال بین لپتاپ‌ها و تبلت‌های دانش‌آموزان با نمایشگرهای IWB سامسونگ است. به کمک یک رابط کاربری آسان، عامل MagicIWB فرآیند مشارکت و همکاری در مباحث و گفتگوها را برای دانش‌آموزان تسهیل می‌کند. این نوع یادگیری دانش‌آموز محور باعث افزایش و تسریع درک و نتیجه‌بخشی می‌شود، و از طرفی مدرسان را از این بابت آسوده‌خاطر می‌سازد که قابلیت ارزیابی مداوم میزان حفظ دانش را در دست دارند. بدین ترتیب، MagicIWB I2 موجب تعامل بین دانش‌آموز و معلم و نیز بهره‎وری عملیاتی به شکلی بی‌نظیر می‌شود که افق‌های جدیدی از یادگیری را نمایان می‌سازد.

*نرم‌افزار MagicIWB I2 با تمامی سری‌های DBE، DHE، DME-BR و DME-BM در مدل‌های IWB سازگار است. با این حال، کاربران لازم است پس از خرید مجوز نرم‌افزار برای دسترسی به آن، نرم‌افزار را از طریق ماژول افزایه یا یک رایانه دیگر متصل نمایند.

عبور از مرزهای یادگیری با دسترسی بهینه به محتوا

عبور از مرزهای یادگیری با دسترسی بهینه به محتوا

نرم‌افزار MagicIWB I2 سامسونگ که مخصوص اشتراک‌گذاری دانش است برای بحث و گفتگوهای یادگیری‌محور طراحی شده و تعاملات کارآمدتری را با برداشتن موانع معمول بین دانش‌آموز و معلم برقرار می‌سازد. سازگاری دستگاه به همراه ابزارهای آموزش‌محور در این پلتفرم موجب ایجاد تبادل و همکاری باز و نیز بهره‌وری در تدریس می‌شود. ویژگی‌های اصلی آن عبارتند از:

• مقدمه‌ای بی‌درنگ در کلاس: معلمان می‌توانند با صفحه اصلی چندکاره MagicIWB I2 و بکارگیری «حالت کار» یا «حالت محتوا»، برنامه‌های درسی را بلافاصله آغاز کنند. «حالت کار» امکان انتخاب محتواها و پروژه‌های قبلی یا شروع پروژه‌های جدید را برای مدرسان مهیا می‌کند. در مقابل، «حالت محتوا» به کاربران این امکان را می‌دهد که محتواهای ذخیره‌شده روی حافظه داخلی یا خارجی را جستجو و پخش نمایند

• ابزارهایی برای انواع درس‌ها: یک «مجموعه ابزار جامع آموزشی» فرآیند اجرای درس، آموزش بصری و خلاقیت را در کلاس درس تسریع می‌کند. معلمان و دانش‌آموزان با این مجموعه ابزار می‌توانند سریعاً به محتواهای آموزشی متنوعی دسترسی یافته و آنها را نمایش دهند، از جمله پاک‌کن، نقاله، و ابزارهای ترسیم شکل. برای گنجاندن موضوعات و پایه‌های درسی مختلف، MagicIWB I2 دسترسی به ابزارهای جغرافیا، ریاضی و علوم را با لمس یک دکمه میسر ساخته است.

• یادداشت‌برداری آنی: با قابلیت منحصر به‌فرد «یادداشت سریع» در MagicIWB I2، معلمان و دانش‌آموزان می‌توانند یادداشت‌های کاملاً خوانایی را روی محتواهای ویژه بچسبانند و نسخه‌های جدید ارائه‌هایشان را در یک مکان واحد و قابل دسترس نگهداری کنند.

• تشخیص دست خط برای سهولت و کارایی بیشتر، قابلیت بسیار دقیق تشخیص دست خط کمک می‌کند تا واژه‌ها، اعداد و شکل‌هایی را که روی نمایشگر IWB ترسیم کرده‌اید، به متن تبدیل کنید. سپس آن متن را می‌توان بلافاصله ذخیره کرد و بهره‌برداری مؤثرتری از مدت زمان تدریس را تضمین نمود.
نرم‌افزار MagicIWB I2 سامسونگ با برخورداری از قابلیت اشتراک‌گذاری فایل به صورت بی‌وقفه و دنیایی از ابزارهای تعاملی، کلیه‌ی عناصر لازم برای یادگیری مؤثر را در یک برنامه مجزا جمع کرده است. در نتیجه، مدرسان می‌توانند تجربه‌ای نظم‌یافته‌تر و بدون وقفه را در کلاس درس ایجاد نمایند.

ترویج مشارکت و تعامل در کلاس از طریق مدیریت آنی محتوا

ترویج مشارکت و تعامل در کلاس از طریق مدیریت آنی محتوا

نرم‌افزار قدرتمند MagicIWB I2 سامسونگ با داشتن قابلیت‌‌های آسان، محتوای بصری تعاملی و قابلیت‌های به‌روزرسانی آنی، ارتقادهنده‌ی کیفیت و جلوه‌ی ارائه‌ی شماست. قابلیت‌های اصلی آموزش‌محور آن عبارتند از:

• افزایش قابلیت دید محتوا: MagicIWB I2 بر پایه عملکردهای اصلی فناوری‌های IWB گذشته ساخته شده است تا عملکردی گسترده‌تر و قوی‌تر برای «کاوشگر» فراهم آورد. با ورود به سیستم، «کاوشگر کاربران» تنظیمات خاص هریک از ارائه‌دهندگان و برنامه آموزشی ذخیره‌شده آنها را فرا می‌خواند؛ بدین ترتیب، کاربران متعددی می‌توانند محتوایشان را در داخل سیستم ذخیره کرده و به آن دسترسی یابند. از آن قسمت، قابلیت‌های نرم‌افزار اعم از کاوشگر صفحه، محتوا، پیشینه و اپلیکیشن به کاربران کمک می‌کند که جستجویی بی‌وقفه بر مطالب داشته باشند و مطالب جدید و ذخیره‌شده‌ای را که با مبحث جاری مرتبط‌تر است، انتخاب نمایند.

• ترسیم روی هرگونه منبع محتوا: نرم‌افزار IWB امکان ترسیم روی هرنوع منبع محتوای انتخابی را که روی صفحه لمسی نمایشگر ظاهر شده است، به کاربر می‌دهد. این قابلیت شامل ترسیم در پنجره‌های تصویر در تصویر (PiP) نیز می‌شود. این قابلیتی است تقویت‌شده که به برجسته‌سازی نکات مهم بحث بر روی صفحه کمک می‌کند و اثربخشی محتوای ارائه را افزایش می‌دهد.

• ضبط، ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری محتوا: معلمان و دانش‌آموزان می‌توانند هم صفحات و هم محتوا را با سایر دستگاه‌های قابل حمل مجهز به MagicIWB به اشتراک بگذارند، از جمله موسیقی، عکس، تصویر، ویدئو و سند. همچنین کاربران می‌توانند از سوی سایر شرکت‌کنندگان حاضر، فایلی را روی صفحه IWB باز کنند که مکمل محتوای ارائه‌شان باشد یا آن را با گروه بزرگتری به اشتراک بگذارند. جدای از این، صفحه نرم‌افزار و دکمه‌های ضبط ویدئو روشی بی‌دردسر را برای ضبط فوری یادداشت‌های جلسات و گرفتن اسکرین‌شات از ویدئوها پیش رویتان می‌گذارد. سپس افراد حاضر در کلاس می‌توانند برای اشتراک‌گذاری آسان، یادداشت‌ها و اسکرین‌شات‌ها را با ایمیل ارسال کنند یا آنها را چاپ نمایند.

 • منوی شناور: کلیه عملکردهای اساسی در نمایشگر IWB سامسونگ، از جمله پاک‌کن و ابزارهای رسم، در منوی شناور MagicIWB S2 گنجانده شده‌اند. منوی شناور را می‌توان تقریباً در هرجای صفحه نمایش نیز قرار داد.