LH55WMHPTWC/HD

نمایشگر تعاملی سری WMH‏ 55 اینچی

هر فضایی را به اتاق جلسه تبدیل کنید پیمایش لمسی آسان و بی‌دردسر به‌آسانی به دستگاه‌های خارجی متصل شوید
اندازه ‎55‎

خلاقیت «فلیپ»

تصویری از یک طراح وب که ایده‌های خود را روی دستگاه Samsung Flip با استفاده از قلم مخصوص آن طراحی می‌کند.

استفاده از Flip

طراحی، برای تنوع

ذخیره نماد شرکت بر روی صفحه، قفل کردن صفحه برای محافظت از اطلاعات و انتخاب الگوی صفحه از کتابخانه Samsung، روش‌های مختلفی هستند که می‌توان برای ایجاد یک تجربه مشاهده منحصربه‌فرد متناسب با نیازهای کسب و کار استفاده نمود.

برنامه‌های مختلف
 • محافظ صفحه
 • قفل صفحه
 • الگوهای تصویر*
To the left, a stand-up Flip displays the Samsung Flip logo, while a wall-mounted Flip display unit on the right shows a coffee shop menu.

* الگوهای تصویر از وب‌سایت زیر قابل دانلود هستند؛ https://displaysolutions.samsung.com

یادداشت‌برداری با «فلیپ»

کشیدن، نوشتن، الهام بخشیدن

از حس روان و آشنای نوشتن در قالب‌های چندکاره دیجیتال با انواع رنگ‌ها، سبک‌ها و ضخامت‌ها لذت ببرید. با استفاده از هر نوع شیئی که بتوان از آن به‌عنوان ابزار نوشتن استفاده کرد، 4 نفر می‌توانند به صورت همزمان بنویسند.

فیلم و تصویری از دستان چند کاربر که قلم‌های Samsung Flip را در دست دارند و متونی را روی دستگاه Samsung Flip می‌نویسند و بخشی از آن را پاک می‌کنند.

عکس گرفتن با «فلیپ»

عکس گرفتن اشتراکی

شما و تیمتان از طریق اتصال گسترده سامسونگ فلیپ می‌توانید یادداشت‌هایتان را در فایل‌های محتوایی مختلفی ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید، به طوری که همه با کیفیت تصویر مطلوب نگهداری می‌شوند.

فیلم و تصاویری که نشان می‌دهند چگونه کاربران می‌توانند از صفحه نمایش تلفن هوشمند متصل به دستگاه Samsung Flip عکس بگیرند، و چگونه می‌توانند الگوهایی را به عکس گرفته‌شده اضافه کنند و روی آن متن بنویسند. مثلاً، یک قلم متن "Futuristic neutrals" را می‌نویسد.

پیمایش با فلیپ

پیمایش ابتکاری

منوی ساده و کاربر پسند سامسونگ فلیپ پیمایش را آسان می‌کند و زمان لازم را برای دسترسی به قابلیت‌ها یا مشاهده محتوا در کل دستگاه کاهش می‌دهد. مشاوران نیز می‌توانند صفحات جداگانه‌ای را به صورت پیش‌نمایش نشان دهند و تغییراتی فوری را مستقیماً روی صفحه‌نمایش ایجاد کنند.

پیمایش با فلیپ

پیمایش آسان

دیگر لازم نیست که شما و همکارانتان کوهی از کاغذ را دسته‌بندی کنید تا موضوع مورد بحث خاصی را پیدا نمایید. اکنون می‌توانید مطالب را تماماً پیمایش کنید و تا 20 صفحه دیجیتال فلیپ را که به‌وضوح تقسیم شده است جستجو کنید.

فیلم و تصویری که نشان می‌دهد چگونه کاربران می‌توانند منویی را در دستگاه Samsung Flip انتخاب کنند و با استفاده از منوی پیمایش، به صفحه‌ای دیگر پیمایش کنند.
فیلم و تصویری که نحوه یادداشت‌برداری با قلم Samsung Flip و نحوه استفاده از قابلیت پیمایش با کشیدن انگشت روی صفحه نمایش را نشان می‌دهد.

حفاظت با فلیپ

از ایده‌های ارزشمند خود محافظت کنید

از طریق یک سیستم امنیتی تقویت‌شده، اطمینان داشته باشید که ایده‌های تحول‌ساز در صنعت شما همواره به دستانی مطمئن سپرده می‌شود. هر تیم درون‌سازمانی می‌تواند رمز عبور عددی منحصربه‌فردی را برای قفل‌کردن نمایشگر و همچنین حذف محتوایی مهم از نما تعیین کند.

حفاظت با فلیپ

قفل‌گشایی آسان

همانگونه که از گوشی هوشمند یا تبلت خود انتظار دارید، نمایشگر فلیپ به شما این امکان را می‌دهد که کاربران را از طریق یک رمز اختصاصی انتخاب کنید. برای دسترسی به محتوا، تنها کافی است کد را وارد کنید و فوراً بازبینی و همکاری را آغاز نمایید.

فیلم و تصاویری از قابلیتی که به کاربران اجازه می‌دهد صفحه نمایش دستگاه Samsung Flip را با وارد کردن رمز عبور بر روی تصویری انتخاب‌شده قفل کنند.
فیلم و تصاویری از قابلیتی که به کاربران اجازه می‌دهد تصویر قفل‌شده‌ای را از فهرست تصاویر انتخاب کنند و وضعیت قفل‌شده آن را تغییر دهند و با وارد کردن رمز عبور در دستگاه Samsung Flip، قفل آن را باز کنند.

همکاری در فلیپ

تصویری از کارکنان یک اداره که در حال نگاه کردن به اسلایدهای ارائه‌ای هستند که روی دستگاه Samsung Flip در اتاق جلسه نمایش داده می‌شود و مردی که در حال ارائه مطالب است.

مشاهده از طریق Flip

باز کنید و به اشتراک بگذارید

Microsoft Word، ‏PowerPoint یا PDF را به آسانی با استفاده از مشاهده‌گر سند داخلی باز کنید و با استفاده از قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه بی‌سیم Samsung Flip، اطلاعات را برای مخاطبان بیشتر بر روی صفحه‌ نمایش دیجیتالی بزرگتری نمایش دهید.

مشاهده‌گر سند

به‌طور مستقیم فایل‌های Powerpoint، ‏Word و PDF را از Flip باز کنید

A Samsung Flip display unit shows a map with a legend. Behind it is text that reads 'Wi-Fi Out,' and the screen map and legend can also be seen on a large monitor to the right.

اتصال در فلیپ

از اتصال چندکاره لذت ببرید

اتصالات سامسونگ فلیپ تجربه‌ای همگام‌سازی‌شده، کاربر پسند و تعاملی را ممکن می‌سازد. برای اشتراک‌گذاری، یادداشت‌برداری و مشاهده محتوا به صورت تعاملی، دستگاه‌های شخصی خود را با صفحه‌نمایش اصلی در یک راستا قرار دهید.

انتخاب‌شدهHDMI انتخاب‌شدهWIN10 انتخاب‌شدهMirroring انتخاب‌شدهNFC

سامسونگ فلیپ برای اتصال بی‌وقفه به دستگاه‌های شخصی کاربر مجهز به درگاه مخصوص HDMI است.

صورة تُظهر منفذ HDMI الموجود في الجانب الخلفي من جهاز Flip الخاص بسامسونج.
صورة تُظهر كيفية توصيل جهاز Flip من سامسونج بكمبيوتر لوحي مزوّد بنظام تشغيل Windows 10 من دون أسلاك.
صورة تُظهر توصيل جهاز Flip من سامسونج بهاتف ذكي لاسلكيًا.
صورة تُظهر توصيل جهاز Flip من سامسونج بهاتف ذكي عبر ميزة الاتصال NFC.

همگام‌سازی در فلیپ

تصویر همگام، کنترل همگام

عملکرد کنترل لمسی به کاربران امکان می‌دهد دستگاه‌های شخصی خود را جهت کنترل و مشاهده لحظه به لحظه با فلیپ همگام‌سازی کنند. تغییرات انجام‌گرفته در صفحه‌نمایش اصلی جهت مشاهده کاراتر و متناسب‌تر به‌صورت خودکار به دستگاه شخصی کاربر انتقال می‌یابد و بالعکس.

*عملکرد کنترل لمسی از طریق اتصال لمسی کابل USB یا دستگاه‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید متصل به UIBC‏ (2016 یا بالاتر) و رایانه‌های دارای Windows 10 امکان پذیر است.

صورة تُظهر نفس الصور المعروضة على جهاز Flip والكمبيوتر الدفتري من سامسونج. تتغير شاشة الكمبيوتر الدفتري بظهور صورة جديدة على شاشة جهاز Flip من سامسونج.

ارائه دادن با فلیپ

به‌صورت حرفه‌ای کار خود را به نمایش بگذارید

دستگاه را مطابق با نیازهای پویا و متغیر اتاق جلسه و بدون کاستن از آسایش و راحتی خود تنظیم کنید. هر یک از نمایشگرهای فلیپ که دارای پایه ارگونومیک و حالت محوری چندکاره هستند، می‌توانند در جهت افقی یا عمودی پیکربندی شوند و از این طریق با الزامات همکاری متقابل تطابق یابند.

توزیع در فلیپ

اشتراک‌گذاری آسان مطالب بعد از جلسه

همه افرادی که در جلسات شرکت می‌کنند با دردسرهای ناشی از گرفتن عکس و فرستادن مطالب دست‌نویس آشنا هستند. سامسونگ فلیپ چنین فرآیند طاقت فرسایی را آسان می‌سازد. مکالمات و محتواهای مهم را در حافظه نمایشگر اصلی ذخیره و به‌راحتی از طریق تلفن‌همراه و شبکه‌های ارتباطی با همکارانتان به اشتراک بگذارید.

صورة تُظهر توصيل جهاز Flip من سامسونج بكمبيوتر دفتري، وهاتف ذكي؛ وجميعها تعرض نفس الصور على شاشاتها.

نوآوری در فلیپ

تصویری از یک مرد که با یک دست در حال انتقال دادن دستگاه Samsung Flip از یک اتاق جلسه به اتاق جلسه دیگری است تا مشخص شود که دستگاه‌های Samsung Flip به‌راحتی قابل حمل هستند.

عملکرد Flip

راحتی پیشرفته

Flip با داشتن قابلیت بی‌سیم ایمن و حذف فایل خودکار، یک محیط کاری محافظت شده را تضمین می‌کند. دیگر قابلیت‌های Flip شامل به‌روزرسانی‌های سفت‌افزار خودکار و همگام‌سازی LDAP زمان اتصال به پایگاه داده شبکه برای جلسات عملکردی مناسب است.

WPA2 (استاندارد مبتنی بر ‏802.1x)

قابلیت اتصال بی‌سیم ایمن

LDAP (پروتکل دسترسی به داده ساده شده)

اتصال به یک پایگاه داده کاربر سازمانی

OTN (از طریق شبکه)

به‌روزرسانی‌های سفت‌افزار خودکار

ایمنی در برابر آتش

تنظیم برای حذف منظم فایل‌ها

قابلیت لمسی با فلیپ

پیمایش ارتباط مبتنی بر لمس

فناوری ™InGlass تضمین‌کننده بازخورد لحظه به لحظه و سرعت بدون وقفه است. این فناوری به کاربران امکان داشتن تجربه کشیدن و نوشتن روان را می‌بخشد؛ درست مشابه همان تجربه‌ای که قبلاً در کار با کاغذ داشته‌اند.

InGlass™
صورة لرسم سيارة تظهر تأخر رسم السيارة بقلم عادي عن رسمها بقلم Flip من سامسونج.
فیلمی از کشیدن یک خودرو و نشان دادن تفاوت تأخیر در ورودی هنگام طراحی با استفاده از قلم معمولی و با استفاده از قلم Samsung Flip در هر سمت.

طراحی با فلیپ

راحتی، زیبایی و تفکر پیشتاز

طراحی شیک و خاکستری رنگ فلیپ به هر محیطی جلوه‌ای پیراسته و خلاقانه می‌دهد. شما و تیم‌تان با داشتن زاویه ارگونومیک 4.5 درجه و سینی جلو و جاقلمی بزرگی برای نگهداری وسایل ضروری جلسه، می‌توانید در کمال آرامش و نظم روی مسائل حائز اهمیت تمرکز کنید.

فیلمی از یک سمت دستگاه Samsung Flip به‌همراه متنی با مضمون «زاویه شیب ارگونومیک 4.5 درجه در حالت عمودی» (6-1))
فیلمی از چرخش دستگاه Samsung Flip جهت نشان دادن پهلو و جلوی دستگاه. در ابتدای فیلم، نخست متن «زاویه شیب ارگونومیک 4.5 درجه در حالت عمودی» ناپدید می‌شود. سپس متنی با مضمون «محور چرخش پیشرفته برای راحتی مطلوب» در انتها ظاهر می‌گردد (6-2)
فیلمی از تصویر بزرگ‌نمایی‌شده جاقلمی دستگاه Samsung Flip، که برچسب NFC آن را به‌همراه متنی با مضمون «جاقلمی در دسترس» نشان می‌دهد. در ابتدای فیلم، نخست متن دارای مضمون «محور چرخش پیشرفته برای راحتی مطلوب کاربر» ناپدید می‌شود. سپس متنی با مضمون «جاقلمی در دسترس» در انتها ظاهر می‌گردد (6-3)
فیلمی از چرخش دستگاه Samsung Flip جهت نشان دادن پشت دستگاه. در ابتدای فیلم، نخست متن دارای مضمون «جاقلمی در دسترس» ناپدید می‌شود. سپس متنی با مضمون «طراحی شیک و خاکستری رنگ» در انتها ظاهر می‌گردد (6-4)
فیلمی از چرخش آهسته دستگاه Samsung Flip به سمت راست. در ابتدای فیلم، نخست متن دارای مضمون «طراحی شیک و خاکستری رنگ» ناپدید می‌شود. سپس متنی با مضمون «ترکیب کاربرپسند» در انتها ظاهر می‌گردد (6-5)
فیلمی از سینی دستگاه Samsung Flip که بزرگ‌نمایی شده است. در ابتدای فیلم، نخست متن دارای مضمون «ترکیب کاربرپسند» ناپدید می‌شود. سپس متنی با مضمون «سینی بزرگ» در انتها ظاهر می‌گردد (6-6)
صورة تُظهر الجزء الجانبي لجهاز Flip من سامسونج، مع عرض عبارة 'ميل مريح للعمل بزاوية 4.5 درجة في الوضع الرأسي'. (6-1)
صورة تُظهر جهاز Flip من سامسونج وهو يدور ليظهر الجزء الجانبي والأمامي للجهاز مع عبارة 'محور متطور للراحة المثالية'. (6-2).
صورة مكبّرة لحامل أقلام جهاز Flip من سامسونج، مع عرض علامة NFC الخاصة به وعبارة 'حامل أقلام مناسب للاستعمال' (6-3).
صورة تُظهر جهاز Flip من سامسونج، وهو يدور ليظهر الجانب الخلفي للجهاز مع عبارة 'لون رمادي أنيق' (6-4).
صورة تُظهر جهاز Flip من سامسونج، وهو يدور جهة اليمين بشكل طفيف مع عرض عبارة 'تركيب سهل الاستخدام' (6-5).
صورة تُظهر جزءاً مكبراً لعلبة جهاز Flip من سامسونج مع عرض عبارة 'علبة واسعة' (6-6).

طراحی با فلیپ

هر فضایی را به اتاق جلسه تبدیل کنید

دستگاه سامسونگ فلیپ برای کسب‌و‌کارهایی که محیط کار گروهی محدودی دارند، سودمند است. این دستگاه هر دفتر شخصی یا فضای موجود را به یک محیط گردهمایی کاملاً کاربردی تبدیل می‌کند. کاربران با وجود پایه قابل‌حمل و چرخ‌دار دستگاه می‌توانند در هر زمان و مکانی که بخواهند جلسه را برگزار کنند.

صورة تُظهر الجزء السفلي المكبّر من جهاز Flip من سامسونج مع أربع عجلات تحركه من اليسار إلى اليمين.

نمایشگر فلیپ

مطالب تصویری را با دقت تمام ارائه دهید

دستگاه سامسونگ فلیپ صرفنظر از محیط پیرامون یا مورد کاربری، از کیفیت تصویر UHD به شکلی شفاف و یکپارچه برخوردار است و در نتیجه تصاویری قدرتمندتر و جذاب‌تر را در اتاق جلسه ارائه می‌دهد.

صورة تُظهر لحظة غروب الشمس في المدينة على جهاز Flip من سامسونج

راهکار فلیپ

ایده‌های خود را در دسترس قرار دهید

ترس از پاک شدن یا گم شدن یادداشت‌های دست‌نویس را از ذهنتان پاک کنید فلیپ که توسط سیستم عامل قدرتمند TIZEN 3.0 پشتیبانی می‌شود، فضایی وسیع و متمرکز را برای ذخیره محتوای جلسه در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، TIZEN 3.0 رابطی حسی را در اختیار شما و تیمتان قرار می‌دهد تا محل مطالب ذخیره‌شده را پیدا و آنها را مشاهده کنید.

نماد کارت حافظه SD با ظرفیت 8 گیگابایت.حافظه شبکه
صورة شعار ™Tizen.

راهکار فلیپ

نمایشگر خود را به‌صورت حسی فعال کنید

جلسه خود را سرموقع و بدون نیاز به فرآیند راه‌اندازی طولانی‌مدت آغاز کنید. زمانی که کاربر به صفحه‌نمایش نزدیک می‌شود، قلم را برمی‌دارد یا بین حالت‌های افقی و عمودی تغییر حالت می‌دهد، نمایشگر فلیپ توسط حسگرهای تعبیه‌شده فعال می‌شود و این امر به شما و همکارانتان اجازه می‌دهد بحث جدیدی را شروع کنید یا کارتان را از همان مرحله‌ای که رها کرده بودید ادامه دهید.

حسگر هال

هنگامی که کاربر قلم را از درون جاقلمی برمی‌دارد، صفحه نمایش فوراً روشن می‌شود.

حسگر مجاورتی

زمانی که کاربر به صفحه نمایش نزدیک می‌شود، دستگاه Flip به‌طور خودکار راه‌اندازی می‌شود

حسگر شتاب‌سنج

تجربه کاربری با توجه به جهت افقی و عمودی Flip، به شکلی آسان و کاربرپسند تنظیم می‌شود.

حسگر هال

هنگامی که کاربر قلم را از درون جاقلمی برمی‌دارد، صفحه نمایش فوراً روشن می‌شود.

تصویری از نحوه عملکرد حسگر هال زمانی که کاربر قلم را از جای خود برمی‌دارد.
حسگر مجاورتی

زمانی که کاربر به صفحه نمایش نزدیک می‌شود، دستگاه Flip به‌طور خودکار راه‌اندازی می‌شود

حسگر شتاب‌سنج

تجربه کاربری با توجه به جهت افقی و عمودی Flip، به شکلی آسان و کاربرپسند تنظیم می‌شود.

تصویری از رابط گرافیکی کاربر دستگاه Samsung Flip مجهز به حسگر شتاب‌سنج که حالت آن با چرخش صفحه نمایش، تغییر می‌کند.

عملکرد Flip

راحتی پیشرفته

Flip با داشتن قابلیت بی‌سیم ایمن و حذف فایل خودکار، یک محیط کاری محافظت شده را تضمین می‌کند. دیگر قابلیت‌های Flip شامل به‌روزرسانی‌های سفت‌افزار خودکار و همگام‌سازی LDAP زمان اتصال به پایگاه داده شبکه برای جلسات عملکردی مناسب است.


WPA2 (استاندارد مبتنی بر ‏802.1x)

قابلیت اتصال بی‌سیم ایمن


LDAP (پروتکل دسترسی به داده ساده شده)

اتصال به یک پایگاه داده کاربر سازمانی


OTN (از طریق شبکه)

به‌روزرسانی‌های سفت‌افزار خودکارایمنی در برابر آتش

تنظیم برای حذف منظم فایل‌ها

مشخصه
 • صفحه نمایش
  • اندازه قطر ‎55"‎
  • نوع پنل ‎Edge LED‎
  • وضوح ‎3840 x 2160‎
  • تراکم پیکسل (افقی×عمودی) ‎0.105 x 0.315 (mm)‎
  • روشنایی (معمولی) ‎300 (without glass), 220 (with glass)‎
  • نسبت کنتراست ‎4700:1 (Typ.) (without glass)‎
  • زاویه مشاهده (H/V) 178 / 178
  • زمان پاسخ ‎8 ms (Typ.)‎
  • طیف رنگی 72%
  • Glass Haze ‎2.3% (without glass)‎
  • فرکانس اسکن افقی ‎135 kHz (Typ.)‎
  • حداکثر فرکانس پیکسل ‎578 Mhz‎
  • فرکانس اسکن عمودی ‎60 Hz (Typ.)‎
 • اتصال‌پذیری
  • HDMI In 1
  • USB ‎2 (Side, Sensor Assy)‎
  • RS232 In Yes
  • RJ45 In Yes
  • WiFi Yes
 • برق
  • منبع تغذیه AC 100 ~ 240 V 50 / 60 Hz
  • مصرف برق (حالت خاموش) -
  • مصرف برق (حالت روشن) 165
  • مصرف برق (حالت اسلیپ) ‎0.5 W‎
 • ابعاد
  • ابعاد دستگاه (عمق×ارتفاع×عرض) ‎1302.6 x 805.5 x 52.0 mm‎
  • ابعاد بسته‌بندی (عمق×ارتفاع×عرض) ‎1469 x 924 x 210 mm‎
 • Weight
  • وزن دستگاه ‎28.9 kg‎
  • وزن بسته‌بندی ‎34.9 kg‎
 • مشخصات مکانیکی
  • رابط اتصال دیواری VESA ‎400 x 400 mm‎
  • پهنای قاب ‎26.9 (T/B/R/L)‎
  • Frame Material Plastic
 • شرایط عملیاتی
  • دما ‎0 ℃ ~ 40 ℃‎
  • رطوبت ‎20% ~ 95% (operating)‎
 • ویژگی‌های اختیاری
  • Touch Yes
  • پایه WMN6575SD
 • اکو
  • رده بازده انرژی A
 • گواهی‌ها و استانداردها
  • EMC FCC (USA) Part 15, Subpart B Class ACE (Europe) : EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003VCCI (Japan) : VCCI V-3 /2010.04 Class AKCC/EK (Korea) : Tuner : KN13 / KN20 Tunerless : KN22 / KN24BSMI (Chinese Taiwan) : CNS13438 (ITE EMI) Class A / CNS13439 (AV EMI) / CNS14409 (AV EMS) / CNS14972 (Digital)C-Tick (Australia) : AS/NZS CISPR22:2009CCC(China) :GB9254-2008 GB17625.1-2012GOST(Russia/CIS) : GOST R 51317 Series, GOST 22505-97 EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003
  • ایمنی CB (Europe) : IEC60950-1/EN60950-1CCC (China) : GB4943.1-2011PSB (Singapore ) : PSB+IEC60950-1NOM (Mexico ) : NOM-001-SCFI-1993IRAM (Argentina ) : IRAM+IEC60950-1SASO (Saudi Arabia ) : SASO+IEC60950-1BIS(India) : IEC60950-1 / IS13252NOM(Mexico) : Tuner : NOM-001-SCFI-1993 Tunerless : NOM-019-SCFI-1998KC(Korea) : K 60950-1EAC(Russia) : EAC+IEC60950-1INMETRO(Brazil) : INMETRO+IEC60950-1BSMI(Chinese Taiwan) : BSMI+IEC60950-1RCM(Australia) : IEC60950-1/AS/NZS 60950-1UL(USA) : cUL60950-1 CSA (Canada) : cULTUV (Germany) : CENEMKO (Norway) : CE
 • Touch
  • Touch Technology Flatfrog Advanced IR


دسترسی به برخی از ویژگیهای تلویزون هوشمند سامسونگ ممکن است بدون اعلام رضایت از جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی امکان پذیر نباشد .

دانلود دفترچه راهنما

نمایشگر تعاملی سری WMH‏ 55 اینچی (LH55WMHPTWC/HD)

راهنما‌ها

2019.02.15

راهنمای سریع ver 01

(به زبان فارسی)

2019.02.15

راهنمای سریع ver 01

(زبان انگلیسی, بلغارستان, کرواتی, چکی, دانمارک, هلندی, استونی, فنلاندی, فرانسه, زبان آلمانی, یونانی, مجارستانی, ایتالیایی, لتونی, زبان لیتوانی, نروژی, لهستانی, پرتغالی, رومانیایی, صرب, اسلواکی, اسلوونیایی, اسپانیایی, سوئد, ترکی)

2019.02.15

راهنمای محصول ver 03

(عربی)

2019.02.15

راهنمای محصول ver 03

(زبان انگلیسی)