LH015IFHSAS/CI

LED Signage داخلی سری IFH در اندازه 15 ینچ

پیکسل پیچ 1.5 میلی متری LED داخلی ‎1200 nit‎
پیکسل پیچ 1.5

احیای توجه داخلی مشتری با کیفیت تصویر فوق‌العاده واقعی

با رو آوردن کسب و کار‌ها به استفاده از صفحه نمایش LED signage برای تجربه مشتری مؤثر‌تر، صفحه‌های نمایش سری IF پیکسل پیچ مرغوب سامسونگ ترکیبی مطلوب از کیفیت تصویر و قابلیت استفاده بصری برتر را ارائه می‌کنند. سری IF برای افزودن وضوح و کمال به محتوای نمایش داده شده، فناوری پردازش ویدیو پیش‌رو سامسونگ را با بهبود تصویر دامنه متناوب بالا (HDR) در یک طراحی فشرده و با قابلیت نگهداری آسان ترکیب می‌کند. از این رو کاربران داخلی می‌توانند بدون متحمل شدن هزینه و زحمت اضافی، محتوای واقعی‌تر و به یادماندنی‌تری را ارائه کنند.

تصویری که سری IF نصب شده را نمایش می‌دهد

نمایش روشن و واضح LED

صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از فناوری تطبیق صحنه LED HDR برای نمایش تصویری با جزئیات و واقعی استفاده می‌کنند. طی این فرآیند، الگوریتم‌های سفارشی‌ شده سطوح درجه‌بندی و روشنایی را در همه صحنه‌‌های محتوا تجزیه و تحلیل و بهینه‌سازی می‌کنند و در عین حال از خیره کنندگی جلوگیری می‌کند. کاربران سری IF همچنین از ویژگی افزایش دینامیک بهره می‌برند که به صفحه نمایش قدرت دسترسی به حداکثر سطوح روشنایی را می‌دهد که تقریباً دو برابر بالاتر از حداکثر معیار‌های روشنایی LED استاندارد

تصویری، سه تصویر و نمودارهای مرتبط را مقایسه می‌کند. اولی یک تصویر اصلی تاریک و نموداری را نشان می‌دهد که روشنایی 100-nit و سطح خاکستری‌ آن را نمایش می‌دهد، در حالی که تصویر دوم، تصویر ناواضح ثابتی با سطح روشنایی تا حدودی بهبود یافته 800 nit و سطح خاکستری‌اش را نشان می‌دهد. در عین حال تصویر سوم، یک تصویر شفاف‌تر به همراه LED HDR با استفاده از HDR تطبیق صحنه، فناوری‌های افزایش دینامیک و بدون خیره کنندگی، هم چنین نموداری، روشنایی 1600-nit‌ و سطح خاکستری آن را نشان می‌دهد.

*توجه: ”صفحه نمایش LED مرسوم“ به صفحه نمایش‌های بدون فناوری تصویر دامنه متناوب بالا (HDR) اشاره می‌کند.

نمایش دقیق رنگ در تنظیمات روشنایی پایین

اغلب اوقات صفحه نمایش‌های LED مرسوم به سختی سایه‌‌ی رنگ‌های قرمز، سبز و آبی در تنظیمات درجه خاکستری پایین را دقیق و بدون دگرگونی نمایش می‌دهند. صفحه‌های نمایش سری IF این چالش‌ها را به وسیله یک الگوریتم مدیریت درجه خاکستری منحصر به فرد برطرف می‌کنند که درجه‌بندی R/G/B یکنواخت را برای بهبود دقت رنگ‌ها حفظ می‌کند. در نتیجه، محیط‌های داخلی دارای روشنایی کم مانند گالری‌ها، موزه‌ها و مغازه‌ها می‌توانند محتوا را با کیفیت مطلوب به همراه نمایش دقیق و یکسان رنگ نمایش دهند.

تصویری، تصاویر نمایشی مدل‌های مرسوم و سری‌های IF سامسونگ را نشان می‌دهد. تصویر یک مدل قدیمی به همراه نموداری نشان داده شده است که تداخل نسبی رنگ‌های سبز، قرمز و آبی را نشان می‌دهد، در حالی که تصویر سری‌های IF سامسونگ نموداری را نمایش می‌دهد که این سه رنگ را جداگانه و بدون تداخل بر یکدیگر نشان می‌هد.

* توجه: در این متن ”صفحه نمایش LED مرسوم“ به صفحه نمایش‌هایی اشاره می‌کند که دارای فناوری تعبیه شده اصلاح درجه خاکستری پایین نیستند.

نمایش دقیق و سفارشی رنگ

سازگاری با تنظیمات محدوده رنگ مختلف (از جمله طیف sRGB، AdobeRGB و حالت طبیعی LED) صفحه‌های نمایش سری IF را قادر به تمرکز بر نمایش فوق‌العاده رنگ سفارشی برای نیاز‌های محیطی خاص می‌کند. کارکرد‌های داخلی تخصصی مانند استودیو پخش و گالری‌ها از این رو می‌توانند شرایط محدوده رنگ را برای برطرف کردن نیازهای پیشرفته خود و دستیابی به ارائه یک‌پارچه محتوا سفارشی‌سازی کنند.

تصویری، حالت طبیعی LED را نمایش می‌دهد، که رنگ‌های بهینه‌سازی شده را بسته به تنظیمات استفاده ارائه می‌کند، و همچنین حالت سفارشی که به کاربران اجازه می‌دهد رنگ‌ها را به دلخواه خود سفارشی کنند. نمادی نیز دیده می‌شود که نشان می‌دهد کاربران آزادانه می‌توانند سطوح RGB را بتغییر دهند.

ارائه یکنواخت و یکسان محتوا

هر صفحه نمایش سری IF تحت کالیبراسیون کارخانه قرار می‌گیرد، که تمامی زیر پیکسل‌ها را برای دستیابی به روشنایی و کیفیت رنگ خارج از جعبه یکسان، به دقت تنظیم می‌کند. سامسونگ کالیبراسیون زیر پیکسل آسان در محل را با استفاده از دوربین DSLR ارائه می‌کند، که نیاز به استفاده از دوربین‌های ساطع مشکل‌ساز و نرم‌افزار خارجی اکثراً مورد نیاز برای کالیبره کردن صفحه نمایش‌های قابل مقایسه را از بین می‌برد. از این رو که این صفحه نمایش‌ها نصب شده‌اند، کالیبراسیون ماژول به ماژول و تنظیم پیشرفته تصویر با استفاده از مدیریت LED Signage سامسونگ (LSM) نمایشی عالی و یکنواخت را حفظ می‌کند.

تصویری، کالیبراسیون کارخانه، کالیبراسیون در محل با استفاده از دوربین DSLR و پس از کالیبراسیون با قابلیت تغییر تنظیمات روشنایی، وضوح و کنتراست برای کاربران را نشان می‌دهد، برای کالیبراسیون کارخانه یک نماد دوربین درخشان با نوشته ”زیر پیکسل در حال تنظیم برای روشنایی و کیفیت رنگ یکسان“ نشان داده می‌شود. برای کالیبراسیون در محل، نماد دوربین DSLR با نوشته ”کالیبراسیون پیکسل در محل آسان با استفاده از دوربین DSLR“ نشان داده می‌شود. برای مدیریت LED Signage، نماد مدیریت LED Signage به همراه نوشته ”تنظیم پیشرفته تصویر برای تجربه تماشای مطلوب“ دیده می‌شود.

نصب تمیز و یکنواخت

برای انعطاف‌پذیری نصب اضافی، صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از طراحی فشرده‌ای استفاده می‌کنند که در مقایسه با گزینه‌های دیگر به میزان قابل توجهی سبک‌تر است. دسترسی تمام جلو به قطعه‌های اساسی صفحه نمایش، نصب تمیز و عاری از فاصله تک گذر را تضمین می‌کند در حالی که دسترسی پشتی مکمل، نگهداری راحت و سریع را میسر می‌سازد. صفحه نمایش‌های سری IF به دلیل ساختار پیشرفته کابینت‌شان می‌توانند بدون درز‌های معمولاً موجود در دیگر پیاده‌سازی‌های چالش برانگیز جلویی، جایگذاری شوند.

تصویری از IF نصب شده بر دیوار، که قابلیت جدا شدن، تعمیر و جایگزینی آسان پنل جلوی آن را نشان می‌دهد. همچنین یک نماد نشان دهنده طراحی باریک و سبک آن و نمادی دیگر نشان‌ دهنده عدم نیاز به فاصله بین IF و دیوار است.

کارکردهای تطبیق‌پذیر و کارآمد

طراحی کاربر پسند سری‌های IF منجر به فعال‌سازی سریع‌تر، تمیز‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌شود. جعبه LED Signage Box جدید سامسونگ (S-Box)، محتوا UHD را در چندین صفحه نمایش از یک منبع بدون نیاز به اسپلیتر گران یا چندین جعبه خارجی منتقل می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند از ساختار‌های کابل موجود برای تنظیم آسان افزونگی سیگنال استفاده کنند. به همین ترتیب بستر تعبیه شده محتوا MagicInfo سامسونگ، تولید محتوا، برنامه‌ریزی و ارسال به صفحه نماش‌های سریIF را آسان‌تر می‌کند.

تصویری، تصاویر صفحه نمایش مدل‌های مرسوم و سری IF سامسونگ را مقایسه می‌کند. تصویر یک مدل قدیمی نشان می‌دهد که برای تبدیل فرمت UHD به FHD، به چهار جعبه ارسال و یک اسپلیتر نیاز دارد. هر جعبه ارسال باید به چهار کابل متصل باشد، که نشان دهنده این است که یک کابل وضوح qHD (960x540) را فراهم می‌کند و مجموع 16 کابل برای تماشا با فرمت UHD لازم است. تصویر سری IF سامسونگ نشان می‌دهد که تنها یک UHD S-Box و یک کابل برای وضوح FHD (1920X1080) لازم است، و این که برای تماشای ویدیو‌های UHD چهار کابل نیاز است. نماد‌های با نوشته ”MagicInfo“، ”مقرون به صرفه“ و ”افزونگی سیگنال“ را نشان می‌دهند.

* توجه: تنظیمات ”صفحه نمایش مرسوم“ در نهایت بسته به جعبه ارسال همراه و نوع محتوایی که نمایش می‌دهند، متفاوت خواهد بود.

عملکرد با دوام و طولانی مدت

صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از طراحی کابینت انرژی کارآمد، به همراه قابلیت‌های درجه حرارت پیشرفته و مدیریت تهویه هوا استفاده می‌کنند که به منظور تضمین عملکرد بدون اختلال حتی هنگام رویارویی با شرایط محیطی متغیر است. طراحی بدون فن با به حداقل رساندن تأثیر گرد و خاک و قرار گرفتن در معرض ذرات سخت، به افزایش بیشتر طول عمر کلی صفحه نمایش‌ها کمک می‌کند. کاربران نیز می‌توانند برای شناسایی سریع خطا‌های عملکردی معمول از مدیریت LED Signage (LSM) استفاده کنند، که این خطاها شامل اختلال‌های نقطه LED و نوسانات برق تا بی‌نظمی درجه حرارت می‌شود.

تصویری که جلو و عقب IF را نشان می‌دهد، تهویه هوا برای کاهش گرما را نمایش می‌دهد. نماد‌هایی نیز دیده می شود که طولانی بودن مدت زمان استفاده IF و سیستم نظارت و ویژگی‌های ساختار حرارتی بهبود یافته آن را نشان می‌دهند.
مشخصه
 • پارامتر فیزیکی
  • پیکسل پیچ 1.5 میلی متر
  • پیکربندی پیکسل ‎320 x 360‎
  • نوع دیود ‎3-in-1 1010‎
 • پارامتر بصری
  • روشنایی ‎800nits‎
  • نسبت کنتراست ‎5000:1‎
  • زاویه مشاهده (افقی/عمودی) ‎H:160, V:160‎
  • درجه حرارت رنگ ‎6,500K+-500K(floating Bin)‎
 • پارامتر الکتریکی
  • نرخ ویدیو ‎50/60Hz‎
  • ولتاژ ورودی (جریان متناوب) ‎100~240VAC‎
  • فرکانس برق ‎50/60Hz‎
  • مصرف برق (بیشینه) ‎770 W‎
  • نرخ تازه‌سازی ‎1920 Hz ~ 3840 Hz‎
 • شرایط عملیاتی
  • درجه حرارت در حال کار ‎0℃~+40℃/10~80%RH‎
  • IP رتبه‌بندی ‎IP20‎
 • گواهی‌ها و استانداردها
  • EMC کلاس A
  • ایمنی ‎60950-1‎