LH015IFHSAS/UE

کابینت LED سری IF با فاصله پیکسلی mm1.5

با کیفیت ترین دیودهای LED حداقل کارکرد 100هزار ساعت طراحی دسترسی و سرویس از روبرو
پیکسل پیچ 1.5

احیای توجه داخلی مشتری با کیفیت تصویر فوق‌العاده واقعی

با رو آوردن کسب و کار‌ها به استفاده از صفحه نمایش LED signage برای تجربه مشتری مؤثر‌تر، صفحه‌های نمایش سری IF پیکسل پیچ مرغوب سامسونگ ترکیبی مطلوب از کیفیت تصویر و قابلیت استفاده بصری برتر را ارائه می‌کنند. سری IF برای افزودن وضوح و کمال به محتوای نمایش داده شده، فناوری پردازش ویدیو پیش‌رو سامسونگ را با بهبود تصویر دامنه متناوب بالا (HDR) در یک طراحی فشرده و با قابلیت نگهداری آسان ترکیب می‌کند. از این رو کاربران داخلی می‌توانند بدون متحمل شدن هزینه و زحمت اضافی، محتوای واقعی‌تر و به یادماندنی‌تری را ارائه کنند.

احیای توجه داخلی مشتری با کیفیت تصویر فوق‌العاده واقعی

نمایش روشن و واضح LED

صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از فناوری تطبیق صحنه LED HDR برای نمایش تصویری با جزئیات و واقعی استفاده می‌کنند. طی این فرآیند، الگوریتم‌های سفارشی‌ شده سطوح درجه‌بندی و روشنایی را در همه صحنه‌‌های محتوا تجزیه و تحلیل و بهینه‌سازی می‌کنند و در عین حال از خیره کنندگی جلوگیری می‌کند. کاربران سری IF همچنین از ویژگی افزایش دینامیک بهره می‌برند که به صفحه نمایش قدرت دسترسی به حداکثر سطوح روشنایی را می‌دهد که تقریباً دو برابر بالاتر از حداکثر معیار‌های روشنایی LED استاندارد

نمایش روشن و واضح LED

*توجه: ”صفحه نمایش LED مرسوم“ به صفحه نمایش‌های بدون فناوری تصویر دامنه متناوب بالا (HDR) اشاره می‌کند.

نمایش دقیق رنگ در تنظیمات روشنایی پایین

اغلب اوقات صفحه نمایش‌های LED مرسوم به سختی سایه‌‌ی رنگ‌های قرمز، سبز و آبی در تنظیمات درجه خاکستری پایین را دقیق و بدون دگرگونی نمایش می‌دهند. صفحه‌های نمایش سری IF این چالش‌ها را به وسیله یک الگوریتم مدیریت درجه خاکستری منحصر به فرد برطرف می‌کنند که درجه‌بندی R/G/B یکنواخت را برای بهبود دقت رنگ‌ها حفظ می‌کند. در نتیجه، محیط‌های داخلی دارای روشنایی کم مانند گالری‌ها، موزه‌ها و مغازه‌ها می‌توانند محتوا را با کیفیت مطلوب به همراه نمایش دقیق و یکسان رنگ نمایش دهند.

نمایش دقیق رنگ در تنظیمات روشنایی پایین

* توجه: در این متن ”صفحه نمایش LED مرسوم“ به صفحه نمایش‌هایی اشاره می‌کند که دارای فناوری تعبیه شده اصلاح درجه خاکستری پایین نیستند.

نمایش دقیق و سفارشی رنگ

سازگاری با تنظیمات محدوده رنگ مختلف (از جمله طیف sRGB، AdobeRGB و حالت طبیعی LED) صفحه‌های نمایش سری IF را قادر به تمرکز بر نمایش فوق‌العاده رنگ سفارشی برای نیاز‌های محیطی خاص می‌کند. کارکرد‌های داخلی تخصصی مانند استودیو پخش و گالری‌ها از این رو می‌توانند شرایط محدوده رنگ را برای برطرف کردن نیازهای پیشرفته خود و دستیابی به ارائه یک‌پارچه محتوا سفارشی‌سازی کنند.

نمایش دقیق و سفارشی رنگ

ارائه یکنواخت و یکسان محتوا

هر صفحه نمایش سری IF تحت کالیبراسیون کارخانه قرار می‌گیرد، که تمامی زیر پیکسل‌ها را برای دستیابی به روشنایی و کیفیت رنگ خارج از جعبه یکسان، به دقت تنظیم می‌کند. سامسونگ کالیبراسیون زیر پیکسل آسان در محل را با استفاده از دوربین DSLR ارائه می‌کند، که نیاز به استفاده از دوربین‌های ساطع مشکل‌ساز و نرم‌افزار خارجی اکثراً مورد نیاز برای کالیبره کردن صفحه نمایش‌های قابل مقایسه را از بین می‌برد. از این رو که این صفحه نمایش‌ها نصب شده‌اند، کالیبراسیون ماژول به ماژول و تنظیم پیشرفته تصویر با استفاده از مدیریت LED Signage سامسونگ (LSM) نمایشی عالی و یکنواخت را حفظ می‌کند.

ارائه یکنواخت و یکسان محتوا

نصب تمیز و یکنواخت

برای انعطاف‌پذیری نصب اضافی، صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از طراحی فشرده‌ای استفاده می‌کنند که در مقایسه با گزینه‌های دیگر به میزان قابل توجهی سبک‌تر است. دسترسی تمام جلو به قطعه‌های اساسی صفحه نمایش، نصب تمیز و عاری از فاصله تک گذر را تضمین می‌کند در حالی که دسترسی پشتی مکمل، نگهداری راحت و سریع را میسر می‌سازد. صفحه نمایش‌های سری IF به دلیل ساختار پیشرفته کابینت‌شان می‌توانند بدون درز‌های معمولاً موجود در دیگر پیاده‌سازی‌های چالش برانگیز جلویی، جایگذاری شوند.

نصب تمیز و یکنواخت

کارکردهای تطبیق‌پذیر و کارآمد

طراحی کاربر پسند سری‌های IF منجر به فعال‌سازی سریع‌تر، تمیز‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌شود. جعبه LED Signage Box جدید سامسونگ (S-Box)، محتوا UHD را در چندین صفحه نمایش از یک منبع بدون نیاز به اسپلیتر گران یا چندین جعبه خارجی منتقل می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند از ساختار‌های کابل موجود برای تنظیم آسان افزونگی سیگنال استفاده کنند. به همین ترتیب بستر تعبیه شده محتوا MagicInfo سامسونگ، تولید محتوا، برنامه‌ریزی و ارسال به صفحه نماش‌های سریIF را آسان‌تر می‌کند.

کارکردهای تطبیق‌پذیر و کارآمد

* توجه: تنظیمات ”صفحه نمایش مرسوم“ در نهایت بسته به جعبه ارسال همراه و نوع محتوایی که نمایش می‌دهند، متفاوت خواهد بود.

عملکرد با دوام و طولانی مدت

صفحه نمایش‌های سری IF سامسونگ از طراحی کابینت انرژی کارآمد، به همراه قابلیت‌های درجه حرارت پیشرفته و مدیریت تهویه هوا استفاده می‌کنند که به منظور تضمین عملکرد بدون اختلال حتی هنگام رویارویی با شرایط محیطی متغیر است. طراحی بدون فن با به حداقل رساندن تأثیر گرد و خاک و قرار گرفتن در معرض ذرات سخت، به افزایش بیشتر طول عمر کلی صفحه نمایش‌ها کمک می‌کند. کاربران نیز می‌توانند برای شناسایی سریع خطا‌های عملکردی معمول از مدیریت LED Signage (LSM) استفاده کنند، که این خطاها شامل اختلال‌های نقطه LED و نوسانات برق تا بی‌نظمی درجه حرارت می‌شود.

عملکرد با دوام و طولانی مدت
مشخصه
 • پارامتر فیزیکی
  • پیکسل پیچ 1.5 میلی متر
  • پیکربندی پیکسل 320x360‎
  • نوع دیود ‎3-in-1 1010‎
 • پارامتر بصری
  • روشنایی 800nits‎
  • نسبت کنتراست 5000:1‎
  • زاویه مشاهده (افقی/عمودی) H:160, V:160‎
  • درجه حرارت رنگ ‎6,500K+-500K(floating Bin)‎
 • پارامتر الکتریکی
  • نرخ ویدیو 50/60Hz‎
  • ولتاژ ورودی (جریان متناوب) ‎100~240VAC‎
  • فرکانس برق ‎50/60Hz‎
  • مصرف برق (بیشینه) ‎770 W‎
  • نرخ تازه‌سازی ‎1920 Hz ~ 3840 Hz‎
 • شرایط عملیاتی
  • درجه حرارت در حال کار ‎0℃~+40℃/10~80%RH‎
  • IP رتبه‌بندی IP20‎
 • گواهی‌ها و استانداردها
  • EMC کلاس A‎
  • ایمنی 60950-1‎