WMN-55VD/EN

پایه دیواری ویدئووال "55

قابلیت تنظیم دقیق کارکرد به صورت Push-Pull‎
اندازه ‎55‎

براکت طراحی شده خاص ویدئووال نظم مرتب و یکنواختی را برای نصب آسان ویدئووال ارائه می نماید

گر اختلافی بین ابعاد ویدئووال و براکت دیواری وجود داشته باشد، تیم نصب مجبور خواهند بود با صرف وقت و زحمت بسیار براکت دیواری را اندازه گرفته و فاصله ایجاد شده را محاسبه کنند تا اندازه مناسب را قبل از نصب ویدئووال تنظیم نمایند. چنین وضعیتی غالباً با روش های قدیمی تر نصب ویدئووال که به درستی پایه های آن طراحی و اندازه نشده اند، همراه است. به منظور کاهش زمان راه‌اندازی و نیز نصب بی‌دردسر، براکت‌های دیواری جدید سامسونگ در اندازه‌های 46 اینچ (WMN-46VD) و 55 اینچ (WMN-55VD) اختصاصاً برای ویدئووال های سری UD/UE نمایشگرهای ساینیج سامسونگ ساخته شده است. از آنجائیکه اندازه این براکت های دیواری، با اندازه ویدئووال تناسب دارد، کاربران تنها باید ابتدا این براکت کاربرپسند را نصب کنند و سپس ویدئووال را روی براکت دیواری سوار نمایند. بدین ترتیب، پایه های دیواری مخصوص ویدئووال سامسونگ همزمان سادگی در طراحی و نصب را حاضر و آماده در اختیار کسب و کارتان قرار می‌دهد.

A Specially-Designed Mount Offers Dimensional Consistency for Easy Installation

تنظیم دقیق ویدئووال ها در سه محور جهت حصول تصویر یکدست

چون صفحات نمایش متعددی به عنوان اجزای یک ویدئووال بزرگ در کنار هم می‌نشینند، هرچه فاصله بین قاب‌ها (فاصله bezel-to-bezel) کمتر باشد تجربه دیداری یکدست‌تری را برای مخاطب رقم می‌زند. توجه بیننده به جای اینکه روی خود نمایشگر معطوف شود، بر پیام تصویری روی صفحه متمرکز می‌شود تا نهایت تأثیرگذاری را داشته باشد. و به خاطر اینکه برداشتن و سوار کردن مجدد ویدئووال ها و براکت‌ها به هدف کم کردن فاصله قاب‌ها می‌تواند بسیار زمان‌بر و هزینه‌بر باشد، فاصله کمتر بین قاب‌ها یکی از فاکتورهای اساسی کاربران در خرید ویدئووال ها به حساب می‌آید. جهت تضمین قابلیت تنظیم آسان و نیز حذف فاصله قاب‌ها، براکت‌های جدید دیوارهای ویدئویی سامسونگ امکان تنظیم دقیق‌تر را برای نصاب‌ها فراهم می‌آورند. این براکت‌های دیواری از قابلیت تنظیم در سه محور برخوردار هستند که عبارتند از محور x (جهت‌های بالا و پایین با استفاده از پیچ‌های چرخشی برای تنظیم دقیق)؛ محور y (حرکت به چپ و راست برای تنظیم دقیق)؛ و محور z (قابلیت جلو و عقب بردن نمایشگر برای نصب آسان). کاربران با داشتن قابلیت تنظیم ویدئووال ها در امتداد سه محور می‌توانند هریک از نمایشگرها را با یکدیگر همراستا کنند تا تصویری یکنواخت و بدون درز ایجاد شود.

Finely Adjust Video Walls Across Three Axis Points for Seamless Viewing

ارتقای محیط کسب و کار با برخورداری از ضخامتی باریک و پیشتاز در صنعت

براکت‌های پیشرفته و مخصوص ویدئووال سامسونگ از عمق باریک و پیشتاز در صنعت که برابر 39 میلی‌متر است، برخوردارند تا نصب زیبا تری را برای شما به ارمغان آورند. ویدئووال ها عموماً نیازمند بکارگیری لوازم جانبی متعددی از جمله براکت‌های دیواری، کابل‌های منبع پخش و کابل‎‌های برق هستند، که باعث به‌هم‌ریختگی در فضای نصب و نیز ایجاد مزاحمت در دید می‌شوند. براکت‌های دیواری سامسونگ با داشتن ضخامت باریک و بهینه، قسمت نصب را مرتب نگه داشته و به لطف طراحی کم‌جا و بهبودیافته، کابل‌ها را پشت خود جای می‌دهند. به همین شکل، این باریکی در ضخامت باعث می‌شود ویدئووال بیشتر به دیوار پشت بچسبد تا خطوطی آراسته‌تری ایجاد شود که زیبایی طراحی مدرن کسب و کارتان را دوچندان می‌کند.

An Industry-Leading Slim Depth Enhances your Business Environment

گسترش قابلیت‌های ارائه تصویر با پشتیبانی از حالت‌های نمایش افقی و عمودی

در روش های قدیمی تر و سنتی نصب ویدئووال، براکت های جداگانه ای برای نصب به حالت افقی یا نصب عمودی در اختیار کاربر قرار گرفته می‌شود. حال، به جای استفاده از براکت‌های دیواری مجزا و هزینه‌بر، براکت‌های دیواری مخصوص ویدئووال های سری UD/UE سامسونگ از هر دو حالت افقی و عمودی پشتیبانی می‌کنند. این ارتقا کمک می‌کند که هر ویدئووال به تناسب هرکدام از قالب‌های کاربری، قابل تبدیل باشد. بدین ترتیب، نیاز به بکارگیری محتواهای خاص، عدم بهره‌وری در هزینه‌ها یا محدودیت‌های موجود در نصب که در براکت‌گذاری‌های قدیمی شاهد آن بودیم، مرتفع می‌شود. به عنوان عنصری در بهبود فرآیند نصب آسان، کاربران این قابلیت را نیز دارند که براکت‌های دیواری سامسونگ را به آسانی مطابق با جهت تصویری که تناسب بهتری با توجه به کسب و کار و محتواهایشان دارد تنظیم کنند.

Expand Presentational Flexibility through Landscape and Portrait Support
مشخصه
  • ابعاد
    • ابعاد دستگاه (عمق×ارتفاع×عرض) (LAND) 1022 x 539.8 x 39,(PORT)576.6 x 539.8 x 39 mm
  • وزن
    • وزن بسته‌بندی 11.3 kg
  • VESA
    • رابط اتصال دیواری VESA 400x400,600x400,400x600 mm


دسترسی به برخی از ویژگیهای تلویزون هوشمند سامسونگ ممکن است بدون اعلام رضایت از جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی امکان پذیر نباشد .