LH65BETHLGUXEN

65" Televizor Biznesi

Një televizor i ndërtuar për biznesin tuaj

Një televizor i ndërtuar për biznesin tuaj

* Imazhet e simuluara të aplikacionit Business TV të Samsung të dhëna këtu mund të ndryshojnë nga përvoja aktuale e përdoruesit për shkak të përditësimeve të aplikacionit.

Bëni më shumë me televizorin tuaj

Komunikoni me klientët tuaj pa pasur nevojë për materiale prej letre. Aplikacioni Business TV i thjeshtë dhe i gatshëm për t'u përdorur, ju lejon të shfaqni përmbajtje reklamimi bashkë me programimin e televizorit.

Bëni më shumë me televizorin tuaj

Përmbajtje tërheqëse për biznesin tuaj

Transmetoni një përvojë fantastike vizuale me ekranet UHD në një gamë madhësish për t'iu përshtatur çdo hapësire ose buxheti. Me një garanci mbresëlënëse, Business TV është ndërtuar për të punuar edhe me orare të zgjatura pune, 16 orë në ditë, 7 ditë në javë.

Përmbajtje tërheqëse për biznesin tuaj

Kontrolloni përmbajtjen me pajisjen tuaj personale

Aplikacioni Business TV i Samsung, i disponueshëm për pajisjet Android dhe iOS, ofron prakticitet shtesë duke lejuar përdoruesit të menaxhojnë dhe kontrollojnë në distancë përmbajtjen në Business TV të lidhur.

Kontrolloni përmbajtjen me pajisjen tuaj personale

* Imazhet e simuluara të aplikacionit Business TV të Samsung të dhëna këtu mund të ndryshojnë nga përvoja aktuale e përdoruesit për shkak të përditësimeve të aplikacionit.

Konfigurim i thjeshtë brenda pak minutash

Konfigurimi nuk mund të ishte më i lehtë. Business TV i Samsung vjen i ngarkuar paraprakisht me një tutorial hap pas hapi që fillon automatikisht kur përdoruesit në fillim ndezin televizorin. Pas shkarkimit të aplikacionit Business TV, pajisjet e përdoruesve lidhen automatikisht me televizorin dhe janë të disponueshme për përdorim të menjëhershëm.

Konfigurim i thjeshtë brenda pak minutash

* Imazhet e simuluara të aplikacionit Business TV të Samsung të dhëna këtu mund të ndryshojnë nga përvoja aktuale e përdoruesit për shkak të përditësimeve të aplikacionit.

Përmbajtja e dizajnit me një klikim të butonit

Mbështet më shumë se 100 shabllone të ngarkuara paraprakisht, duke përfshirë strukturat e L-Bar, me lëvizje të integruar, shitjet sezonale dhe promocionet e tjera të projektuara paraprakisht për krijimin e përmbajtjeve të bëra vetë.

Përmbajtja e dizajnit me një klikim të butonit

Menaxhimi i lehtë i përmbajtjes

Një ndërfaqe jashtëzakonisht e thjeshtë ju lejon të modifikoni, rishikoni, finalizoni dhe shpërndani përmbajtje, edhe nëpër disa ekrane, me vetëm pak trokitje të shpejta.

Menaxhimi i lehtë i përmbajtjes

* Imazhet e simuluara të aplikacionit Business TV të Samsung të dhëna këtu mund të ndryshojnë nga përvoja aktuale e përdoruesit për shkak të përditësimeve të aplikacionit.

Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale (inç) 65 inch
  • Madhësia diagonale (cm) 163.9 cm
  • Rezolucioni i ekranit 3,840 x 2,160
 • Video
  • Motori i figurës Procesori UHD
  • Motion Rate MR100
  • HDR10+ Po
 • Audio
  • Dolby Digital Plus Po
  • Lloji i altoparlantit 2CH
  • Woofer N/A
  • Bluetooth Audio Po
 • Shërbimi Smart
  • Lloji Smart TV Smart
  • Sistemi operativ Tizen™
  • Bixby N/A
  • Ndërveprimi i zërit N/A
  • Ndërveprimi me zërin në largësi N/A
  • Multi Voice Assistant N/A
  • Punon me Google Assistant N/A
  • Punon me Alexa2 N/A
  • TV Plus N/A
  • Shfletuesi i webit Po
  • Mbështetje për aplikacionin SmartThings N/A
  • SmartThings N/A
  • Samsung Health N/A
  • Guida Universale N/A
  • App Casting N/A
  • WiFi Direct Po
  • Tingulli TV në celular N/A
  • Pasqyrim tingujsh Po
 • Lidhja
  • HDMI 2
  • USB 1
  • Komponenti hyrës (Y/Pb/Pr) N/A
  • Kompozite hyrëse (AV) N/A
  • Ethernet (LAN) Po
  • Dalja audio (Spina / LR) N/A
  • Dalje audio dixhitale (optike) 1
  • RF In (Tokësore / Hyrja e kabllit / Hyrje satelitore) 1/1(Përdorim i zakonshëm për tokësorin)/1
  • Ex-Link ( RS-232C ) N/A
  • CI (Ndërfaqja e zakonshme) Slot 1
  • Mbështetje HDMI A / Return Ch. Po
  • eARC Po
  • HDMI Kalim i shpejtë Po
  • Wi-Fi Po (WiFi5)
  • Bluetooth (BT) Po (BT4.2)
  • Anynet+ (HDMI-CEC) Po
 • Dizajni
  • Dizajni 1/1(Përdorim i zakonshëm për tokësorin)/1
  • Lloji i kornizës VNB
  • Lloji Slim Pamje e hollë
  • Ngjyra e përparme Argjend karboni
  • Ngjyra e altoparlantit N/A
  • Efekti i dritës (Deco) N/A
  • Lloji i mbajtëses KËMBË TË HOLLA
  • Ngjyra e mbajtëses E ZEZË
  • Rrotullim (majtas/djathtas) N/A
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1448.4 x 829.8 x 59.5 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1606 x 963 x 184 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 20.6 kg
  • Pesha e paketimit 28.6 kg
 • Kushtet e punës
  • Oraret e përdorimit 16/7
 • Eco
  • Sensori Eco Po
 • Aksesor
  • No Gap Wall-mount N/A
  • 15m/10m Mbështetje për Një lidhje e padukshme N/A
  • Mbështetje për mini wall mount Po
  • Mbështetje për Vesa Wall Mount Po
 • Certifikimi dhe përputhshmëria
  • EMC Class B FCC (USA) Part 15, Subpart B  KCC/EK (Korea) Tuner : KN32 / KN35  CE (Europe) EN55032 : 2015 EN 55035:2017 VCCI (Japan) VCCI CISPR32:2016 CCC(China) GB/T9254-2008  GB17625.1-2012 GB/T13837-2012BSMI (Chinese Taiwan) CNS13438 ( ITE EMI ) CNS15663 (RoHS) RCM (Australia) AS/NZS CISPR32:2015  EAC(Russia) : GOST 30805.13-2013 (CISPR 13:2006), GOST 30804.3.2-2013 (IEC 61000-3-2:2009), GOST 30804.3.3-2013 (IEC 61000-3-3:2008), GOST 32134.1-2013 (EN 301 489-1:2008), GOST P 52459.17-2009 (EN 301 489-17-2008)
  • Siguria CB (Europe) : IEC60065/EN60065CCC (China) : GB 8898PSB (Singapore ) : PSB+IEC60065NOM (Mexico ) : NOM-001-SCFI-1993IRAM (Argentina ) : IRAM+IEC60065SASO (Saudi Arabia ) : SASO+IEC60065BIS(India) : IEC60065 / IS616NOM(Mexico) : Tuner : NOM-001-SCFI-1993 Tunerless : NOM-019-SCFI-1998KC(Korea) : KC 60065EAC(Russia) : GOST IEC 60065-2013INMETRO(Brazil) : INMETRO+IEC60065BSMI(Chinese Taiwan) : BSMI+IEC60065RCM(Australia) : IEC60065/AS/NZS 60065UL(USA) : cUL60065
 • Sistemi
  • Transmetimi dixhital DVB-T2CS2
  • Sintonizuesi analog Po
  • Twin Tuner N/A
  • CI (Ndërfaqja e Përbashkët) CI+(1.4)
 • Veçori shtesë
  • Adaptive Picture N/A
  • Aplikacioni Business TV (Android, iOS) Po
  • Bllokimi i butonit të panelit Po
  • Bllokimi i portit USB Po

**Disa funksione të Samsung Smart TV mund të mos jenë të disponueshme nëse nuk pranoni në mënyrë të qartë për mbledhjen dhe përdorimin e informacionit tuaj personal.

Shkarkim manual

65" Televizor Biznesi (LH65BETHLGUXEN)

Manualet

2020.05.21

e-Manual versioni 1.0

(SHQIP)

2020.05.21

e-Manual versioni 1.0

(ANGLISHT)

2020.04.14

User Manual versioni 1.0

(ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, ÇEKISHT, DANISHT, HOLANDISHT, ESTONISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, GREQISHT, HUNGARISHT, LETONISHT, LITUANISHT, NORVEGJISHT, POLONISHT, PORTUGALISHT, RUMANISHT, SERBISHT, SLLOVAKISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT, TURQISHT)