LH49DBJPLGC/EN

49" DB49J Ekran professional LFD

Performancë e besueshme 16/7 MagicInfo Player S5 për thjeshtimin e vendosjes së përmbajtjes Ushqen dhe mbron sistemin operativ TIZEN 3.0
Madhësi 49"

Zgjeroni Mundësinë e Përfshirjes

Seria DBJ ngre komunikimin me auditorin pa shqetësime dhe barrë financiare. Paraqitja grafike me cilësi të lartë, rendimenti 16/7 dhe zgjidhja e menaxhimit të përmbajtjes të thjeshta për t’u përdorur krijojnë një mjet të fuqishëm dhe të efektshëm për të dhënë mesazhe magjepsëse.

Zgjeroni Mundësinë e Përfshirjes

Shfrytëzoni Aftësinë të-Gjitha-në-Një

MagicInfo Player S5 i përfshirë thjeshtëzon procesin e vendosjes së përmbajtjes duke siguruar një zgjidhje të leverdishme për planifikimin pa probleme të përmbajtjes duke eleminuar nevojën për një aparat të veçantë për mediat.

Shfrytëzoni Aftësinë të-Gjitha-në-Një

Shijoni fleksibilitetin e funksionimit

Me sistemin e funksionimit TIZEN 3.0, përdoruesit marrin një sërë aftësish të rëndësishme për biznesin, që shkojnë nga paraqitje grafike e përparuar, krijim i aplikimeve me platforma të hapura të thjeshta tek menaxhimi nga larg.

Shijoni fleksibilitetin e funksionimit

Mbroni pasuritë me vlerë

Platforma e fuqishme e sigurisë Knox jep mbrojtjen më të fortë të mundshme. Një arkitekturë e ngurtë, me tre shtresa ofron mbrojtje hermetike të aplikacionit, platformës dhe shtresave të sistemit, duke kufizuar mundësinë e përdorimit të përmbajtjes dhe pajisjes.

Mbroni pasuritë me vlerë

Shkoni përtej ekranit

Eleminoni nevojën për të patur një kompjuter aty pranë për menaxhimin e përmbajtjes. Gjithshka që ju nevojitet është një tastierë dhe një maus për të përdorur dhe kontrolluar nga larg kompjuterin tuaj në një vend tjetër nga ekrani përmes një lidhje të sigurtë.

Shkoni përtej ekranit
Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale 49"
  • Lloji i panelit LED Direkt, 60Hz
  • Rezolucioni 1920x1080
  • Pjerrësia në piksel (HxV) 186.42(H) x 559.26(V)um
  • Ndriçimi (Tipik) 300
  • Shkalla e kontrastit 3000:1
  • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
  • Koha e reagimit 8ms
  • Gama e ngjyrave 72%
  • Veshja e xhamit 2%
  • Frekuenca e skanimit H 30 ~ 81kHZ
  • Frekuenca maksimale e pikselëve 148.5MHz
  • Frekuenca e skanimit V 48 ~ 75HZ
  • Raport i kontrastit dinamik MEGA DCR
 • Lidhja
  • HDMI In 2
  • DP In N/A
  • DVI In Lloji i Portës1
  • Tuner In Jo
  • USB 1
  • Component In Jo
  • Kompozit Hyrës Jo
  • RGB hyrës Jo
  • IR In Jo
  • HDBaseT In Jo
  • Audio hyrëse Po
  • Audio dalëse Spina Mini Stereo
  • Video dalëse Jo
  • Energjia dalëse Jo
  • RS232 In Po
  • RS232 Out Po
  • RJ45 In Po
  • RJ45 Out Jo
  • WiFi Po
  • 3G Dongle N/A
  • Bluetooth Jo
 • Ushqyesi
  • Furnizimi me energji AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
  • Konsumi i energjisë (Regjimi joaktiv) N/A
  • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) 121
  • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) 0.5 W
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1118.8 x 74.2 x 650 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1236 x 750 x 161 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 10.2 kg
  • Pesha e paketimit 13.70 kg
 • Kushtet e punës
  • Temperatura 0℃~ 40℃
  • Lagështia 10% ~ 80%, pa kondensim
 • Specifikimi mekanik
  • Kllapë montimi VESA 200 x 200 mm
  • Gjerësia e kornizës T(17.4), B(18.5), LR(21.5)
  • Materiali i kornizës Me shkëlqim
 • Veçori të përgjithshme
  • Foleja për memorien e jashtme N/A
 • Veçori opsionale
  • Montimi WMN4070SE
  • Mbajtësja Jo
 • Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
  • Mbështetja MagicInfo Daisychain Videowall Jo
 • Eco
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A
 • Certifikimi dhe përputhshmëria
  • EMC CC (SHBA) Pjesa 15, Nënpjesa B Kategoria A, KE (Europa): EN55022:2006+A1:2007,EN55024:1998+A1:2001+A2:2003, VCCI (Japonia): VCCI V-3 /2010.04 Kategoria A, KCC/EK (Korea): Akordues: KN13 / KN20, Pa Akordues: KN22 / KN24 , BSMI (Taivani): CNS13438 (ITE EMI) Kategoria A /CNS13439 (AV EMI) / CNS14409 (AV EMS) / CNS14972 (Dixhital), C-Tick (Australia): AS/NZS CISPR22:2009, CCC (Kina): GB9254-2008,GB17625.1-2012, GOST (Rusia/CIS): GOST R 51317 Seria, GOST 22505-97, EN55022:2006+A1:2007, EN55024:1998+A1:2001+A2:
  • Siguria CB (Europa): IEC60950-1/EN60950-1, CCC (Kina): GB4943.1-2011, PSB (Singapori): PSB+IEC60950-1,IRAM (Argjentina): IRAM+IEC60950-1, SASO (Arabia Saudite): SASO+IEC60950-1, BIS (India): IEC60950-1 / IS13252, NOM (Meksika): Akordues: NOM-001-SCFI-1993, Pa Akordues: NOM-019-SCFI-1998, KC (Korea): K 60950-1, EAC (Rusia): EAC+IEC60950-1, INMETRO (Brazili): INMETRO+IEC60950-1, BSMI (Taivani): BSMI+IEC60950-1, RCM (Australia): IEC60950-1/AS/NZS 60950-1, CSA (Kanadaja): cUL, UL(SHBA): cUL6095

Mbështetje teknike