Multi Device Experience

100% متصل. حقیقتاً بی‌نقص.

«اینترنت اشیاء این قابلیت بالقوه را دارد که جامعه، اقتصاد، و نحوه زندگی ما را متحول سازد. این وظیفه ماست که به عنوان یک صنعت و در بخش‌های مختلف آن دست به دست هم دهیم تا قابلیت‌های بالقوه اینترنت اشیاء را بالفعل کنیم.» -نایب رئیس سامسونگ الکترونیکس، ‎BK Yoon، 2015 ‎

رسالت ما برای آماده‌سازی همه دستگاه‌های خود از لحاظ IoT تا سال 2020 به خوبی در حال انجام است. تا سال 2018 قصد داریم قریب به 200 میلیون دستگاه سامسونگ را متصل کنیم. ما اکنون در تلاش هستیم اکوسیستمی را ایجاد کنیم که در آن تمامی دستگاه‌ها بتوانند تعامل روان و یکپارچه‌ای داشته باشند.

یک شبکه ابری. امکانات بی‌نهایت.

بنیان این اکوسیستم متصل یک شبکه ابری واحد و قدرتمند است که از طریق یک برنامه SmartThings قابل دسترسی می‌باشد. شبکه ابری SmartThings یک پلتفرم باز است که قابلیت سازگاری با دستگاه‌های همراه، لوازم خانگی، تلویزیون‌ها و حسگرها را دارد تا تجربه‌ای بی‌نقص و واحد را شکل دهد.

تصویر اینفوگرافیک از SmartThings

دستیار هوشمند. همه‌جا. همیشه.

در قلب همه آن برنامه Bixby 2.0 وجود دارد؛ دستیاری هوشمند که شما را به سادگی به دستگاه‌های سامسونگ متصل می‌کند، هم در داخل خانه و هم بیرون آن. Bixby 2.0 کانون اکوسیستم IoTشما را تشکیل می‌دهد که با تکامل یافتنش، شما را بهتر درک می‌کند و نیازهایتان را بهتر پیش‌بینی می‌نماید.

تصویر اینفوگرافیک از Bixby

زندگی روزمره تسهیل شد.

با دستیار مجازی Bixby، از آزادی عمل در ارسال نسخه‌های به‌روزرسانی به دوستان، پخش موسیقی از اتاقی به اتاق دیگر، و انجام سریعتر امور بهره‌مند شوید. با اکوسیستم سامسونگ، راحتی را به زندگی روزمره‌تان وارد کنید.

 • * موجود بودن قابلیت‌هایی که در سناریوهای زیر نمایش داده شده ممکن است بسته به خط تولید و برنامه عرضه آن کشور متفاوت باشد.
 • بعضی از قابلیت‌ها نیازمند اتصال به شبکه ابری یا سایر دستگاه‌ها از طریق Bluetooth‏، Wi-Fi یا شبکه داده است. ممکن است بر حسب مصرف داده همراه تعرفه‌هایی اعمال گردد.
  موجود بودن خدمات ممکن است بسته به محیط کاربری، متفاوت باشد.

اشتراک‌گذاری آنی لحظات

تحولی در نحوه اتصال مداوم به عزیزانتان، حتی از راه دور، ایجاد کنید. با دستگاه‌های سامسونگ می‌توانید به راحتی لحظات را در هر زمان و مکانی به اشتراک بگذارید.

 • مردی که با تلفنش فیلمی از آهو و مناظر می‌گیرد. مردی که با تلفنش فیلمی از آهو و مناظر می‌گیرد.
  مردی که در محیط باز با تلفنش فیلم می‌گیرد، آن را به شبکه ابری ارسال می‌کند، و روی تلویزیون یکی از اعضای خانواده در خانه او به اشتراک می‌گذارد.
  وای! جولیت حتماً با دیدن این خیلی خوشحال می‌شود.
 • پیام اعلانی که روی تلویزیون ظاهر شده و به خانم اطلاع می‌دهد که فیلم در حال اشتراک‌گذاری از روی شبکه ابری است.
  خانمی که در حال تماشای تلویزیون در سالن پذیرایی است. پیام اعلانی روی صفحه ظاهر می‌شود که نوشته شده فیلم آن مرد از روی شبکه ابری در تلویزیون به اشتراک گذاشته می‌شود، و خانم هم دکمه «بله» را از روی کنترل از راه دور فشار می‌دهد.
  جان ویدئویی به شما ارسال کرده است.
  می‌خواهید آن را روی تلویزیون تماشا کنید؟
 • السيدة تشاهد التلفزيون في غرفة معيشتها.
  فیلم آن مرد روی تلویزیون پخش شده است و خانم هم از آن خوشش می‌آید. سپس Bixby را بالا می‌آورد تا پاسخی به مرد بفرستد و بگوید: «عجب عکسی! آهو را خیلی دوست داشتم.»
  وای، آن آهو چقدر خوشگل است. Bixby! پیامی به جان ارسال کن که نوشته باشد «عجب عکسی! آهو را خیلی دوست داشتم» حتماً. همین الان ارسال می‌کنم.

پخش مداوم موسیقی

با اکوسیستم متصل سامسونگ، پخش موسیقی را به صورتی بی‌نقص بین دستگاه‌ها انتقال دهید. هرجا که می‌روید، تمام روز را با پخش موسیقی در هدفون و بلندگو به سر کنید.

 • خانمی که حین وارد شدن به خانه، با تلفنش به موسیقی گوش می‌دهد. خانمی که حین وارد شدن به خانه، با تلفنش به موسیقی گوش می‌دهد.
  خانمی که با استفاده از Bixby، ادامه آهنگی که خارج از خانه گوش می‌داده را اکنون روی تلویزیون یا بلندگوهای داخل خانه‌اش گوش می‌دهد.
  می‌خواهید ادامه موسیقی را از تلویزیون گوش کنید؟ بله!
 • تلویزیون در سالن پذیرایی روشن است و خانم ایستاده است.
  خانم از Bixby می‌خواهد که آهنگ را از بلندگوی داخل اتاق خوابش پخش کند، و پس از اینکه Bixby اتصال را برقرار می‌کند، آهنگ پخش می‌شود.
  Bixby! این آهنگ را روی بلندگو پخش کن.

زندگی هوشمندتر

با وجود Bixby در کنار خود، انتخاب‌های هوشمندانه‌تری داشته باشید. این دستیار هوشمند آماده است که در هر زمان و مکانی به شما کمک کند و هوشمندی آن به اندازه کافی هست که صحبت عادی شما را بفهمد.

 • مردی که روی مبل وسط سالن پذیرایی نشسته و حین تماشای تلویزیون، با دوستش صحبت می‌کند. مردی که روی مبل وسط سالن پذیرایی نشسته و حین تماشای تلویزیون، با دوستش صحبت می‌کند.
  مرد با استفاده از Bixby، محتویات داخل یخچال را روی تلویزیون بررسی می‌کند، سپس به آشپزخانه می‌رود و از Bixby می‌خواهد که چند دستور پخت پیشنهاد دهد.
  جولیت: خیلی گرسنه‌ام. ناهار چی داریم؟ بیا ببینیم چی داریم. Bixby! به من نشان بده که چی در یخچال داریم. می‌خوام سالمون بپزم!
 • مردی که به مانیتور یخچال نگاه می‌کند و روی آن یک دستور پخت سالمون به پیشنهاد Bixby نمایش داده شده است.
  مرد از Bixby می‌خواهد که چند دستور پخت سالمون را آماده کند و آن را روی مانیتور یخچال نمایش دهد. مرد تصمیم می‌گیرد که مطابق این دستورات پخت، برای نامزدش غذای سالمون بپزد.
  Bixby! چندتا از دستور پخت سالمون را نشان بده. عالیه! حالا وقت پختن است.
 • * سکانس‌های تعامل با دستگاه در این ویدئو خلاصه شده است. تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده است.
  این قابلیت‌ها از محصولات خط تولید جدید و برتر سال 2018 موجود خواهد بود. فهرست محصولات و کشورهای موجود به صورت جداگانه اعلام خواهد شد.
 • عملکرد پخش مداوم موسیقی در تلویزیون را زمانی می‌توان فعال کرد که تلویزیون در حالت منتخب باشد.