Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

ما به شما طرفداران گوش دادیم، و چیزی که خلق کردیم که یک گوشی بلندپروازنه است. این گوشی برای تمامی طرفداران از هر قشری سفارشی شده است. پس اگر شما طرفدار عکاسی هستید یا بازی و یا اینکه فید شبکه اجتماعی خود را با هرچیزی که الهام بخش شماست پر می‌کنید، ما تمام نوآوری‌های S20 را یکجا گردآورده‌ایم. این گوشی‌ای است که آنچه را می‌خواهید به شما می‌دهد تا آنچه را دوست دارید حتی بیشتر انجام دهید.

این Galaxy S20 FE است.

رنگ‌ها

رنگ‌هایی که حتی رنگین کمان را به حسادت وا می‌دارد

گوشی شما تقریبا هیچگاه از دستتان جدا نمی‌شود، پس باید به عنوان مکملی برای استایل شما باشد. از بین تعداد زیادی از رنگ‌های مد روز با پرداخت مات براق، از رنگ‌های متظاهرانه تا کلاسیک، انتخاب کنید.1

اعضا گروه BTS، چهار نفر نشسته روی کاناپه و سه نفر ایستاده پشت کاناپه. آن‌ها همگی رنگ‌های مختلف Galaxy S20 FE را در دست گرفته‌اند

صفحه نمایش Infinity-O

تمام نگاه‌ها بر روی صفحه نمایش Infinity-O

گستره دید خود را ارتقا ببخشید. صفحه نمایش Infinity-O با اندازه 6.5 اینچی و وضوح Full HD+‎‏ فقط مقدار کمی خمیدگی در لبه‌های تخت اطراف و یک سوراخ پانچ‌شده کوچک برای دوربین دارد2. این به معنای صفحه نمایشی فراگیرتر است که تجربه بازی، پخش ویدیویی و تماس تصویری را برای شما بسیار جذابتر خواهد کرد.

گوشی Galaxy S20 FE با تصویری از موج سواران روی صفحه، گستردگی صفحه نمایش را نشان می‌دهد.

گسترده‌تر ببینید، نزدیک‌تر بیایید، و با یک برداشت عکس مورد نظرتان را بگیرید

دوربین حرفه‌ای

دوربین سه گانه Pro-grade

سه دوربین در پشت به شما اجازه می‌دهد به راحتی عکس حرفه‌ای #nofilter بگیرید. با دوربین زاویه باز تصویر بیشتری را ثبت کنید، سپس با دوربین اولترا واید آن را عریض تر کنید یا با زوم اپتیکال 3x در دوربین تله فتو آن را بزرگنمایی کنید.

دو گوشی Galaxy S20 FE به رنگ كحلي كلاود، یکی از پشت و دیگری از روبرو دیده می‌شوند. موبایلی که از پشت دیده می‌شود محل قرار گیری دوربین 12MP اولترا واید، دوربین 12MP زاویه باز، و دوربین 8MP تله فتو را نشان می‌دهد. موبایلی که از روبرو دیده می‌شود تصویر زنی را روی صفحه دارد و محل قرار گیری دوربین 32MP جلویی را نشان می‌دهد.

Space Zoom

از شلوغی به سمت ردیف جلو بروید

حتی به کوچک‌ترین جزئیات نیز دسترسی داشته باشید - قابلیت30X Space Zoom به شما اجازه بزرگنمایی یک طرف اتاق از طرف دیگر را می‌دهد. ترکیب 3X Optical Zoom با 30X Super Resolution Zoom به شما اجازه می‌دهد بدون بلند شدن از جایتان صحنه را بزرگنمایی کنید.3, 4

تصویر مردمی که در پارک نشسته‌اند، بدون بزرگنمایی.
در پس زمینه یک عکس زوم نشده، تصویری سه برابر بزرگ شده، به زنی که تنها پشت یک میز نشسته نزدیک می‌شود.
تصویری ده برابر بزرگ شده، به زنی که تنها پشت یک میز نشسته حتی نزدیک‌تر می‌شود. جزئیات بیشتری نمایان می‌شود، مانند اینکه او مجله‌ای می‌خواند و روی میز تعداد زیادی بادکنک کوچک و یک بطری نارنجی قرار دارد.

3xOptical Zoom
تا 30xSuper Resolution Zoom

برای شب زنده داران

دو زن در یک پنجره باز در حال تماشای بیرون نشسته‌اند. یک عکس با Galaxy S20 FE با حالت شب خاموش و یک عکس با حالت شب روشن. تصویر ثبت شده با حالت شب روشن، با جزئیات، واضح و دارای رنگ‌های بیشتر نسبت به تصویر دیگر است.

حالت شب

بزرگ‌ترین حسگر dual pixel ما برای عکس‌های شبانه روشن و واضح

با پیکسل‌های بزرگ‌تر و هوش مصنوعی بهبود یافته دوربین، دوربین پشت Galaxy S20 FE تنظیم شده تا نور را حتی در تاریکی جذب کند، بنابراین عکس‌های شما با جزئیات و خوش رنگ خواهد شد.5 این دوربین همچنین چندین فریم در یک لحظه ثبت می‌کند، آنها را پردازش کرده به صورت یک عکس شفاف شبانه ثبت می‌کند.

زنی در یک پنجره باز نشسته، با یک لوستر درخشان در پس زمینه. یک عکس با Galaxy S20 FE با حالت شب خاموش و یک عکس با حالت شب روشن. تصویر ثبت شده با حالت شب روشن، با جزئیات، واضح و دارای رنگ‌های بیشتر نسبت به تصویر دیگر است.

Single Take

یک بار عکس بگیرید، چند آپشن در اختیار شما قرار می‌گیرد. همه به کمک هوش مصنوعی.

قابلیت Single Take با فشار دادن دکمه شاتر شما را به یک تولید کننده محتوای حرفه‌ای تبدیل می‌کند. تا 15 ثانیه عکسبرداری کنید و سپس اجازه دهید گوشیتان بقیه ی کارها را انجام دهد. وقتی کار انجام شد برای کشف تعداد زیادی عکس، ویدیو و بیشتر به بخش گالری بروید6

Play

گوشی Galaxy S20 FE از روبرو با رابط کاربری دوربین روی صفحه دیده می‌شود، حالت تک برداشت را نشان می‌دهد. چند تصویر مختلف ظاهر می‌شود تا استایل‌های متفاوتی را که Galaxy S20 FE می‌تواند هنگام استفاده از حالت تک برداشت تولید کند نشان دهد.

دوربین سلفی

تغییر حالت از سلفی به پرتره شخصی

وقتی یک دوربین سلفی 32MP در دسترس باشد، سلفی‌ها و بلاگ هایی ویدیویی شما به سطح جدیدی می‌رسند. ستاره تصویر باشید و از جزئیات بیشتر در عکس‌ها و ویدیوهایتان لذت ببرید.

سه نوع سلفی، با دوربین جلویی 32MP گرفته شده برای تصاویر با کیفیت پر جزئیات. دو زن در زمینی خوابیده‌اند در حالیکه سرهایشان به هم چسبیده. یک سلفی زاویه بسته از یک زن. یک سلفی زاویه بسته از یک زن و یک مرد که رو به پایین به گوشی نگاه می‌کنند.

اتصالات

LTE و Wi-Fi 6 سرعت پخش اینترنتی شما را حفظ می‌کند

LTE با سرعت حداکثر 2.0 گیگابایت در ثانیه به شما سرعت بیشتری در استفاده از اینترنت ارایه می‌دهد، در حالیکه.Wi-Fi 6 شما را به‌طور ایمن و با تأخیر کم حتی در یک مکان شلوغ متصل می‌کند.7 بنابراین اگر به LTE یا Wi-Fi متصل هستید، می‌توانید با سرعت آنی و با تأخیر خیلی کم به بازی ادامه دهید.

Galaxy S20 FE با صحنه‌ای از یک بازی روی صفحه نمایش جزئیاتی را نمایش می‌دهد که شما می‌توانید با سرعت LTE و Wi-Fi 6 در بازی‌هایتان تجربه کنید.

تصویر روان 120 هرتز

روان‌ترین پیمایش صفحه ما برای همراه شدن با تمام فیدهایتان

دوبرابر سریع‌تر از بسیاری از صفحه نمایش‌های گوشی‌های هوشمند، صفحه نمایش Super AMOLED با نرخ فوق روان 120Hz بازخوانی می‌شود تا حرکات شفاف و پاسخ لمسی سریع باشد. چه در حال پیمایش صفحه به سمت پایین باشید یا تماشای محتوای گالری، صفحه به سرعت و با لرزش کمتر حرکت می‌کند.

مقایسه کنار هم تفاوت روان بودن پیمایش بین یک صفحه نمایش تنظیم شده روی نرخ 60Hz و یک صفحه نمایش تنظیم شده روی نرخ 120Hz.

4500mAh

باتری هوشمند برای تمام روز

باتری هوشمند برای اینکه بتوانید حتی در انتهای روز ساعت‌ها بازی کنید

زندگی خود را بدون نگرانی از اینکه کجا می‌توانید گوشی خود را به برق متصل کنید ادامه دهید. باتری 4500mAh (اسمی) نیرویی به گوشی شما می‌دهد تا در تمام روز دوام آورد، و به اندازه‌ کافی هوشمند است که توان خود را وقتی واقعا به آن نیاز دارید حفظ کند.8, 9

گوشی Galaxy S20 FE با تصویری شبانه روی صفحه در حال نمایش سایه یک شخص که تخته موج سواری را روی سرش گرفته. بالای سرش ماه کامل در آسمان است. نصف ماه کامل بیرون صفحه نمایش است، که نشان دهنده طول عمر باتری تمام روز موجود در Galaxy S20 FE است.

پردازشگر و رم

تلفنی که سریع‌تر از سریع بودن تفکر می‌کند

حداکثر بهره‌ وری را از سرعت‌ بالای دیتا و محتوای ابری با آخرین نوآوری پردازنده S20 و 8GB حافظه ببرید.10 تمام اینها به اضافه NPU بهینه شده کارآیی را به سطحی جدید می‌رساند. بنابراین رفتن از یک اپلیکیشن به اپلیکیشن دیگر بی وقفه، استریم زنده واضح، و همچنین توان برای اینکه شما را قادر سازد تا در بازی به پیروزی برسید، خواهد بود.

یک طراحی از پردازنده‌ای که کارآیی قدرتمند را برای Galaxy S20 FE فراهم می‌کند.

حافظه

فضا برای هزاران عکس و ویدیو11

با 128GB فضای ذخیره سازی و قابلیت ذخیره بیشتر تا 1TB روی کارت حافظه microSD، تنها محدودیتی که برای ذخیره سازی دارید آن چیزی است که می‌توانید خلق یا دانلود کنید.

*کارت حافظه microSD جداگانه فروخته می‌شود. موجودی ممکن است بسته به کشور و سازنده متغیر باشد.

گوشی Galaxy S20 FE از روبرو با اپلیکیشن گالری روی صفحه دیده می‌شود. در اطراف گوشی عکس‌های کوچکی که با Galaxy S20 FE گرفته شده دیده می‌شود تا نشان دهد چه تعداد عکس و ویدیو را می‌توان روی حافظه 1TB ذخیره کرد.

IP68

در برابر پاشیده شدن آب، قطرات باران، و گرد و غبار محافظت شوید

با درجه بندی IP68 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار، این گوشی تا عمق 1.5 متر آب تا 30 دقیقه ایستادگی می‌کند.12 بنابراین اگر گوشی شما کمی خیس شد ادامه دادن بازی یا تصویر برداری بدون اشکال خواهد بود.

گوشی Galaxy S20 FE به رنگ كحلي كلاود از پشت دیده می‌شود در حالیکه آب یه اطراف آن پاشیده شده تا نشان دهنده درجه بندی IP68 باشد.

اکوسیستم

دنیای خود را به دنیای Galaxy پیوند دهید

*Galaxy Tab S7, Watch Active2, Buds Live، و Fit2 جداگانه فروخته می‌شوند. موجودی ممکن است بسته به کشور یا اپراتور متغیر باشد.

یک تصویر مستقیم از Galaxy S20 FE به رنگ كحلي كلاود که رو به بالا دیده می‌شود،  Galaxy S20 FE به رنگ كحلي كلاود رو به پایین، Galaxy Tab S7 به رنگ Mystic  Black، هدفون Galaxy Buds Live earbuds  به رنگ Mystic Bronze، مج بند  Galaxy Fit2 به رنگ Red، و Galaxy Watch Active2 به رنگ  Pink Gold.

به همان سادگی همیشه، با پرطرفدار ترین های Galaxy

 • Super Steady

  تصاویر اکشن لرزان، با لرزش گیر هوش مصنوعی پیشرفته، روان شده‌اند

 • Super Fast Charging

  مانند یک خواب نیروبخش برای گوشی شما. گوشی را به برق وصل کنید تا در 30 دقیقه با 25W Super Fast Charger بیش از 50% شارژ شود.13

 • Fast Wireless Charging 2.0

  گوشی خود را برای یک شارژ فوق سریع کنار بگذارید.14

 • Wireless PowerShare

  می‌توانید ایرفون، ساعت هوشمند و حتی گوشی یک دوست را شارژ کنید.15

  *Earbuds و ساعت هوشمند جداگانه فروخته می‌شوند.

 • Samsung DeX

  برای مولتی تسک به شیوه‌ای کاملا نو به صورت بی‌سیم به تلویزیون خود متصل شوید.16, 17

 • Quick Share

  به سادگی پنل اشتراک گذاری را به سمت بالا بکشید و دوستانی که در نزدیکی شما هستند را روی صفحه لمس کنید تا به اشتراک گذاشته شود.18

 • One UI 2

  رابط کاربری One UI برای راحتی هر روزه طراحی شده. تمام موارد پایه‌ای را روی صفحه همیشه روشن نگه می‌دارد تا بتوانید به راحتی به مواردی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. و در حالت تیره چشم‌نواز تر است.

  به One UI 2 برو

Why Galaxy

به چیزهای فوق‌العاده عادت کنید

وقت آن رسیده که بین آنچه دوست دارید و آنچه نیاز دارید انتخاب نکنید. ما دستگاه‌هایمان را می‌سازیم تا زمانی که با آنها زندگی می‌کنید، تعجب کنید که چگونه تا به حال بدون آنها زندگی کرده‌اید.

موارد بیشتری را کشف کنید >

در پیش‌زمینه یک تپه کوچک با توربین‌های بادی با نور قرمز روشن و در پس‌زمینه آسمان پر ستاره شبانه قرار دارد.