تلویزیون QLED هوشمند 4K مدل Q70R اندازه 55 اینچ محصول سال 2019

تلویزیون QLED هوشمند 4K مدل Q70R اندازه 55 اینچ محصول سال 2019

QA55Q70RAKXZN

 • منبع نور مستقیم در تمام صفحه
 • HDR 1000 دارای
 • Quanltum 4K پردازنده

اندازه خود را انتخاب کنید

 • جزئیات را در کنتراست پررنگ مشاهده کنید
  Direct Full Array 4X
 • با HDR گسترش‌یافته، دنیای جدیدی را ببینید
  HDR 8X کوانتومی
 • همگی تحت پشتیبانی یک پردازنده شگفت‌انگیز
  پردازنده کوانتومی 4K
 • QLED در واقعیت آغاز می‌شود
  میزان رنگ 100% توسط نقطه کوانتومی

تاریک و نور، به زندگی آورده شده‌اند

* طراحی و مشخصات محصول ممکن است برای هر مدل و اندازه تلویزیون متفاوت باشد.

بلندگوی میله‌ای بهینه‌سازی شده برای QLED

QLED در واقعیت آغاز می‌شود

میزان رنگ 100% توسط نقطه کوانتومی

رنگ‌ها به حدی که لازم است به واقعیت نزدیک هستند. با تکنولوژی نقطه کوانتومی منحصر به فرد سامسونگ، QLED میزان رنگ را به 100% کامل می‌رساند، و در صحنه‌های تاریک یا روشن به شما رنگ‌های واقع‌گرایانه را ارائه می‌دهد.

جزئیات را در کنتراست پررنگ مشاهده کنید

Direct Full Array 4X

کنترل کردن نور پس‌زمینه تفاوت بسیار زیادی ایجاد می‌کند. Direct Full Array 4X در QLED، هر صحنه را با جزئیات دقیق به تصویر می‌کشد، و عمق بیشتری در تاریکی ارائه می‌دهد.

* شاخص عددی Direct Full Array بر اساس نور پس‌زمینه، عدم بازتاب و تکنولوژی‌های بهبود کنتراست تعیین شده است.

با HDR گسترش‌یافته، دنیای جدیدی را ببینید

HDR 8X کوانتومی

HDR 8X کوانتومی طبیعت را بیش از آن که بتوانید تصورش را بکنید به شما نشان می‌دهد. این مورد از محدوده گسترش یافته‌ روشنایی استفاده می‌کند که باعث می‌شود خورشید درخشندگی بیشتری داشته باشد و ابرهای بارانی تاریک‌تر به نظر برسند. یک دنیای کاملاً جدید را کشف کنید.

با HDR گسترش‌یافته، دنیای جدیدی را ببینید با HDR گسترش‌یافته، دنیای جدیدی را ببینید

* محدوده ادعاهای روشنایی HDR کوانتومی بر اساس استانداردهای آزمایش‌های داخلی تعیین شده است و بر اساس محیط تماشا یا شرایط مخصوص می‌تواند تغییر کند.

تصویر بزرگ‌تر را ببینید

همه چیز روی یک صفحه بزرگ‌تر واقعی‌تر می‌شود. شما تمام گل‌ها، تمام انفجارها را حس می‌کنید، و دقیقاً در وسط اتفاقات خواهید بود. هیچگاه نزدیک‌تر از این نبوده‌اید.

بازی‌های بیشتری ببرید، کنترل بیشتری داشته باشید

ارتقادهنده بازی واقعی

بازی کردن با تأخیر ورودی پایین‌تر

نگذارید تأخیر جلوی شما را بگیرد! با استفاده از فناوری FreeSync(VRR)‎، تلویزیون QLED تأخیر ورودی را کاهش می‌دهد تا به شما سرعت بازی آنی را که برای رسیدن به قله رقابت نیاز دارید فراهم سازد. از سرعت QLED استقبال نمایید و آماده بدست آوردن پیروزی‌های حماسی شوید.

* فناوری FreeSync با بریدگی و وقفه کمتر، تأخیر ورودی را کاهش می‌دهد. * VRR (نرخ تازه‌سازی متغیر) اجازه می‌دهد تا یک منبع بازی کادر ویدیویی بهینه برای هر صحنه را ارائه کند.

ارتقادهنده بازی

برای شکست دادن رقیب، شما باید کنترل کامل را در اختیار داشته باشید. اکولایزر مشکی پویا به شما قابلیت دید بهتری در تاریکی می‌دهد و از آنالیزهای دقیق صحنه برای بهینه‌سازی کیفیت تصویر استفاده می‌کند. این مورد حتی صدا را تقویت می‌کند تا شما بهتر بتوانید در بازی غوطه‌ور شوید.

* محتوای درون صفحه تصاویر شبیه‌سازی شده هستند و صرفاً برای اهداف نمایشی کاربرد دارند.

همگی تحت پشتیبانی یک پردازنده شگفت‌انگیز

پردازنده کوانتومی 4K

پردازنده کوانتومی 4K تلویزیون QLED را تجربه کنید. این پردازنده از الگوریتم ارتقاء‌ وضوح منحصربه‌فرد خود برای ارائه تصاویر واضح‌تر استفاده می‌کند، در حالی که روشنایی صفحه و صدا را جهت هماهنگی با اتاق شما و صحنه روی صفحه، تنظیم می‌نماید. پردازنده قدرتمند QLED وضوح بهبودیافته و یک تجربه عالی را به شما ارائه می‌دهد.

ارتقاء وضوح به وسیله هوش مصنوعی

ارتقاء وضوح به وسیله هوش مصنوعی تفاوت بسیار زیادی را رقم می‌زند. QLED از یادگیری ماشینی با قدرت هوش مصنوعی برای کاهش نویز تصویر، بازگردانی جزئیات گم شده، و حتی تیز کردن لبه‌های اشیاء و متن‌ها، استفاده می‌نماید. حال شما می‌توانید از محتوای خود با وضوح تقریباً 4K لذت ببرید.

* تجربه تماشا ممکن است بسته به نوع محتوا و فرمت آن متفاوت باشد. «ارتقاء وضوح به وسیله هوش مصنوعی» ممکن است در مورد اتصال کامپیوتر شخصی، و بعضی شرایط حالت بازی، صدق نکند.

حالت هوشمند

شرایط داخل اتاق شما می‌تواند تغییر کند، و تلویزیون شما باید با این موضوع تطبیق یابد. حالت هوشمند QLED روشنایی و صدا را به‌صورت متناسب تغییر می‌دهد. این مورد حتی می‌تواند صدا را جهت هماهنگی با محتوای تلویزیون تغییر دهد، مثلاً گفتگوی برنامه‌های خبری را واضح کند و صدای خواننده را در مقابل صداهای پس‌زمینه کنسرت برجسته سازد.

تصویر را ببینید، نه تلویزیون را

طراحی بدون مرز

طراحی زیبای تلویزیون باید نگاه شما را روی چیزی که مهم است، یعنی تصویر بدوزد. طراحی بدون مرز QLED با استفاده قاب دور بسیار باریک که به سختی قابل مشاهده هستند، فراگیری را بهبود می‌بخشد. چیزی را که مشاهده کنید دوست دارید.

با صفحه خالی خداحافظی کنید

حالت محیط

حتی زمانی که QLED خاموش است، هیچگاه تصویر آن ثابت نمی‌ماند. حالت محیط به QLED کمک می‌کند تا با دکور خانه شما آمیخته شود و یک اثر طبیعی بی‌نقص ایجاد گردد. به جای یک صفحه سیاه ساده، شما تصاویر پرمعنایی می‌بینید که با سبک زندگی شما جور هستند و تنظیمات ساده و گزینه‌های بسیاری دارند.

دکور دکور

دکور

صفحه خود را با یک پس‌زمینه قابل تعامل تنظیم کنید که کاملاً با دکور اتاق شما جور باشد.

اطلاعات اطلاعات

اطلاعات

شما می‌توانید اطلاعاتی چون زمان و تاریخ را روی یک پس‌زمینه زیبا نمایش دهید.

آلبوم من آلبوم من

آلبوم من

تمام تصاویر مورد علاقه خود از دستگاه تلفنتان را نمایش دهید. این گالری تصاویر شخصی خودتان است.

آثار هنری آثار هنری

آثار هنری

عاشقان هنر نیز از قطعاتی زیبا از هنرمندان و عکاسان معروف، که همگی در گروه‌هایی با موضوعات متنوع قرار گرفته‌اند، لذت خواهند برد.

صفحه را مال خود کنید

 • * دقت ویژگی‌های پس‌زمینه‌ای می‌تواند بر اساس محل قرارگیری تلویزیون، بسته به طراحی دیوارها، الگوها، و/یا رنگ‌ها متفاوت باشد.
 • * دقت ویژگی‌های پس‌زمینه‌ای می‌تواند بر اساس محل قرارگیری تلویزیون، بسته به طراحی دیوارها، الگوها، و/یا رنگ‌ها متفاوت باشد.
 • * دقت ویژگی‌های پس‌زمینه‌ای می‌تواند بر اساس محل قرارگیری تلویزیون، بسته به طراحی دیوارها، الگوها، و/یا رنگ‌ها متفاوت باشد.
 • * دقت ویژگی‌های پس‌زمینه‌ای می‌تواند بر اساس محل قرارگیری تلویزیون، بسته به طراحی دیوارها، الگوها، و/یا رنگ‌ها متفاوت باشد.

QLED هر کاری را آسان می‌کند

هاب هوشمند و قابلیت One Remote

QLED به وسیله هاب هوشمند و One Remote سامسونگ، هوشمندتر نیز می‌شود. آن‌ها تمام محتوایی را که می‌‌خواهید از همه، از گیرنده دیجیتال گرفته تا کنسول بازی، برنامه‌ها، و تلویزیون زنده، درست جلوی انگشتانتان می‌گذارند. این سیستم تنها چیزی است که به آن نیاز دارید.

* تصاویر شبیه‌سازی‌شده و فقط برای اهداف نمایشی است. ظاهر، طراحی و مشخصات GUI که تأثیری بر عملکرد محصول ندارند ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.* بعضی ویژگی‌ها و عملکردهای فراهم‌شده توسط دستگاه‌های متصل، ممکن است پشتیبانی نشوند یا استفاده از آن‌ها محدود باشد.

و دریافت پاسخ سؤالاتتان

Bixby روی تلویزیون

شما حتی می‌توانید با QLED صحبت کنید. Bixby دستیار نیازهایی است که فراتر از کنترل تلویزیون شما می‌روند. فقط بپرسید تا موارد بیشتری دریافت کنید.

* این ویژگی تنها در بعضی زبان‌ها موجود است. * محتوای درون صفحه تصاویر شبیه‌سازی شده هستند و صرفاً برای اهداف نمایشی کاربرد دارند.

با QLED یک خانه هوشمند بسازید

SmartThings

یک خانه واقعاً هوشمند که برای زندگی شما طراحی شده است. با برنامه SmartThings سامسونگ که به‌صورت داخلی طراحی شده است، QLED می‌تواند شما را به دستگاه‌های IoT و حسگرها متصل کند. می‌توانید چراغ‌ها را روشن کنید، بررسی کنید که در یخچال چه دارید، و حتی ربات جارو برقی خود را کنترل نمایید.

* دستگاه‌های سازگار با SmartThings سامسونگ می‌توانند در هر منطقه متفاوت باشند.

اتصالات یکپارچه

قابل کارکرد با

QLED می‌تواند مرکز یک سبک زندگی جدید راحت‌تر و متصل باشد. این تلویزیون به‌صورت یکپارچه با بلندگوهای هوشمند و دستگاه‌های تلفن متصل می‌شود؛ حتی اگر آن دستگاه‌ها از برندهای دیگر باشند.

* ممکن است بعضی ویژگی‌ها و عملکردهای فراهم شده توسط دستگاه‌های متصل پشتیبانی نشوند یا استفاده از آن‌ها محدود باشد. * پشتیبانی از ویژگی روشن کردن تلویزیون ممکن است در هر مدل متفاوت باشد.

AirPlay 2

با استفاده از AirPlay 2 داخلی، شما می‌توانید محتوا را از دستگاه‌های Apple روی صفحه بزرگ پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. بدون هیچ زحمتی ویدیوها، موسیقی، تصاویر و موارد بیشتر را از iPad ،iPhone و Mac روی QLED خود پخش کنید.

* این سرویس ممکن است همزمان با QLED عرضه نشود و دسترسی به آن می‌تواند در هر منطقه متفاوت باشد. * تصاویر صرفاً برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
AirPlay 2 AirPlay 2

مشخصات فنی

 • اندازه صفحه نمایش ‎55"‎
 • وضوح ‎3,840 x 2,160‎

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد