مانیتور ‎34” Curved‎ با انحنای 1500R

مانیتور ‎34” Curved‎ با انحنای 1500R

LC34F791WQMXHD

 • HAS (پایه با ارتفاع قابل تنظیم)
 • 1500R
 • Built-in Speakers

اندازه خود را انتخاب کنید

 • Built-in Speakers
  Built-in Speakers
 • HAS(Height Adjustable Stand)‎
  HAS(Height Adjustable Stand)‎
 • PBP(Picture By Picture)‎
  PBP(Picture By Picture)‎
 • Quantum Dot Color
  Quantum Dot Color

انجام چند کار همزمان با حداکثر کارآیی بر روی یک نمایشگر

دشواری استفاده از دو نمایشگر را فراموش کنید؛ با صفحه نمایش فوق عریض 21:9 می‌توانید چند کار را به صورت همزمان بر روی یک نمایشگر انجام دهید. برای دستیابی به انعطاف کامل، عملکرد «تصویر کنار تصویر» (PBP) سامسونگ امکان اتصال دو منبع ورودی با استفاده از HDMI و DP را ضمن حفظ کیفیت تصویر اصلی برای شما فراهم می‌کند. با عملکرد «تصویر کنار تصویر» (PBP) می‌توانید اندازه تصویر دوم را برای پوشش دادن به 25%‡ از صفحه نمایش تغییر دهید و آن را در موقعیت دلخواه قرار دهید.

برخورداری از انحنایی مطابق با انحنای چشم برای راحتی هرچه بیشتر

صفحه نمایش منحنی 1500R سامسونگ با عمیق‌ترین انحنا در بین محصولات رقیب، با مهندسی دقیق برای ایجاد تطابق با انحنای طبیعی چشم طراحی شده است و در آن بیشتر از هر نمایشگر دیگری به این موضوع پرداخته شده است. بر اساس تحقیق صورت گرفته در بخش چشم‌پزشکی بیمارستان دانشگاه ملی سئول، افزایش عمق منحنی به کاهش خستگی چشم بینندگان در مقایسه با صفحات تخت یا دیگر نمایشگرهای دارای منحنی کمتر منجر می‌شود. با فناوری Flicker Free (بدون چشمک) سامسونگ و «حالت محافظ چشم» ویژه کاهش میزان انتشار نور آبی خستگی‌آور، تجربه مشاهده به راحت‌ترین سطح ممکن می‌رسد.

Ultra WQHD برای افزایش دقت نمایش جزییات و عریض‌تر کردن فضای کار

Ultra WQHD امکان دستیابی به وضوح 3440x1440 را فراهم می‌کند که این مقدار وضوح 2.5 برابر تراکم پیکسل در تصویر Full HD است. بدین ترتیب تصاویری بسیار واضح ارائه می‌شود. افزایش تراکم پیکسل فضای کار بیشتری برای شما فراهم می‌کند و شما می‌توانید محتوای بیشتری را بدون نیاز به پیمایش و زوم کردن صفحه در زمان استفاده از اینترنت یا مشاهده فایلهای بزرگ مانند فایلهای صفحه گسترده، ببینید.

رنگهای دقیق‌تر و زنده‌تر با فناوری Quantum Dot

فناوری Quantum Dot با پشتیبانی از حداکثر فضای رنگ 125%‡ sRGB رنگهای بیشتری از نمایشگرهای معمولی ارائه می‌کند و در عین حال رنگها، به ویژه قرمز و سبز، را به صورت شفاف‌تر، زنده‌تر و طبیعی‌تر نمایش می‌دهد. از آنجا که نمایشگر در کارخانه کالیبره می‌شود، می‌توانید از دستیابی به دقیق‌ترین و واقعی ترین تصویر مطمئن باشید.

تجربه مشاهده بی‌نظیر تصاویر

نمایشگر منحنی فوق عریض 34 اینچی تجربه مشاهده تصاویر در صفحه عریض را بهتر از دیگر نمایشگرها به شما عرضه می‌کند. صفحه نمایش 1500R با منحنی عمیق‌تر که میدان دید شما را مانند پرده سینمای iMax در بر می‌گیرد و در مقایسه با محصولات رقیب عمیق‌ترین انحنا را دارد، امکان لذت بردن از زیبایی کامل سینمایی فیلمها را فراهم می‌کند و شما را درست در مرکز بازی قرار می‌دهد.

نسبت کنتراست عالی 3000:1 و حداقل میزان نشت نور

فناوری پیشرفته پنل VA سامسونگ میزان نشت نور در تمام صفحه -قسمت بالای سمت راست تا گوشه‌ها- را به حداقل می‌رساند و نسبت کنتراست عالی 3000:1 را برای افزایش عمق رنگ مشکی فراهم می‌کند. با مقادیر کالیبره شده در محدوده گاما در کارخانه و توازن سفیدی 6500K می‌توانید از دستیابی به رنگهای زنده از سیاه تا سفید مطمئن شوید.

بازی بی‌نقص

این نمایشگر منحنی فوق‌العاده با قابلیت‌هایی که بازیکنان حرفه‌ای را نیز راضی می‌کند، از نرخ تازه‌سازی صفحه 100 هرتز برای کاهش میزان وقفه، زمان پاسخ‌دهی 4 میلی‌ثانیه برای حذف تاری از صحنه‌های متحرک وAMD Freesync برای بازی روان برخوردار است. «حالت بازی» امکان بهینه کردن فوری روشنایی صفحه و نسبت کنتراست را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید دشمنان خود را در هر نوع بازی با سرعت بیشتری نشانه‌گیری کنید.

طراحی پیچیده و البته بی‌نظیر

صفحه نمایش منحنی فوق عریض 34 اینچی با ترکیب کارآیی و سبک، از سه سمت بدون حاشیه طراحی شده است تا جلوه عالی و کارآمدی نمایش را به شما ارائه کند. قاب پشت به رنگ سفید براق که از انحنای عمودی و افقی برخوردار است، دارای یک شکاف برای مرتب نگه داشتن کابل است. صفحه ضدبازتاب آن بر روی پایه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع قرار گرفته است و امکان تنظیم زاویه افقی و عمودی آن وجود دارد. بدین ترتیب دستیابی به موقعیت دقیق برای راحتی بیشتر بیننده ممکن شده است.

بلندگوهای توکار و درگاه‌های متعدد برای تامین همه نیازهای سرگرمی

بلندگوهای دوتایی 7 وات جاسازی شده در داخل صفحه نمایش، امکان لذت بردن از فیلم، بازی و محتوای آنلاین را بدون ایجاد آشفتگی ناشی از استقرار بلندگو یا کابل بر روی میز فراهم می‌کند. 2 درگاه HDMI، DP و 2 درگاه USB رابط بسیار کارآمد چنداتصالی را به شما ارائه می‌کند که می‌توانید از آن به سادگی برای اتصال رایانه، کنسول بازی، نمایشگرهای دیگر و وسایل مختلف بهره بگیرید.

مشخصات فنی

 • انحنای صفحه نمایش 1500R
 • نسبت تصویر 21:9
 • روشنایی (عادی) 300cd/m2
 • نسبت کنتراست استاتیک 3000:1
 • وضوح ‎3440 x 1440‎
 • زمان پاسخ 4 ms

حمایت کردن

پاسخ سوالات خود در مورد محصول را بیابید

پشتیبانی محصول مشاهده محتوای بیشتر
دفترچه راهنما و دانلودها
 • راهنمای محصول
  عربی
 • راهنمای محصول
  زبان انگلیسی
مشاهده محتوای بیشتر

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

* فقط دستگاه‌های سازگار.

* تصاویر و عکسها، صحنه شبیه‌سازی شده برای فراهم کردن زمینه درک بهتر برای کاربران است.