Galaxy A8 ‎(2018)‎

SM-A530FZKGTHR

The item is in the cart.

دیدتان را گسترش دهید

نمایشگر بدون مرز

دوربین سلفی دوگانه

دوربین سلفی دوگانه

Bixby

Bixby

مقاوم در برابر آب

مقاوم در برابر آب

دیدتان را گسترش دهید

با نمایشگر بدون مرز Galaxy A8، از تصویر گسترده لذت ببرید. نمایشگر زیبا و بزرگ آن از هردو سو گسترده شده و صفحه نمایش عریضی ایجاد کرده که عاشق نگریستن در آن می‌شوید.

دیدتان را گسترش دهید

سلیقه‌تان را به نمایش بگذارید

فرقی ندارد که سلیقه‌تان کلاسیک باشد یا خاص، می‌توانید انتخابی از بین رنگ‌های شیک* Galaxy A8 داشته باشید. و با منحنی‌های خوش‌فرمی که راحتی و حالت ارگونومیکی را در دست ایجاد می‌کند، این گوشی تبدیل به گوشی زیبایی شده که دوست ندارید آن را کنار بگذارید.

سلیقه‌تان را به نمایش بگذارید

*رنگ‌های موجود ممکن است در هر کشور یا منطقه‌ای متفاوت باشد.

غرق در صحنه شوید

به یمن نسبت تصویر 18.5:9 در این نمایشگر بدون مرز، احساس می‌کنید که در محتوای روی صفحه کاملاً غرق شده‌اید. این نمایشگر که بزرگترین نمایشگر گوشی‌های سری Galaxy A تا به امروز است، نمای افقی عریضی را ارائه می‌دهد که تجربه سینمایی خیره‌کننده‌ای را برایتان رقم می‌زند.

غرق در صحنه شوید

همه را یکجا ببینید

این نمایشگر بدون مرز از ضلع طولی هم بزرگتر از مدل‌های قبلی است، بنابراین برای خواندن و مرور مطالب، کمتر حرکت دادن صفحه لازم می‌شود. چه در حال بازدید از رسانه‌های اجتماعی باشید یا مطالعه یک مقاله جدید، همه چیز را در یک صفحه مشاهده می‌کنید و به انگشتانتان استراحت می‌دهید.

همه را یکجا ببینید

شاهکار در یک لحظه

گرفتن عکس‌های حیرت‌انگیز با Galaxy A8 آنقدر آسان است که تنها لازم است روی دکمه شاتر ضربه بزنید. دوربین جلو دوگانه این گوشی تحولی در سلفی‌های انفرادی و گروهی ایجاد می‌کند، چرا که فوکوس را روی شما و دوستانتان قرار می‌دهد تا بتوانید لحظات را به سبکی جدید ثبت کنید. و با دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی نیز محیط اطراف به شکلی روشن و شفاف در عکس ظاهر می‌شود.

شاهکار در یک لحظه

سلفی‌هایتان را بی‌نقص کنید

با حالت فوکوس زنده در دوربین جلو دوگانه، به سلفی‌هایتان آب و تاب دهید. این ویژگی باعث تار شدن تصویر پس‌زمینه می‌شود، و جلوه Bokeh را به عکس‌تان می‌افزاید تا شما و دوستانتان برجسته ظاهر شوید. در آخر می‌توانید فوکوس را مطابق سلیقه‌تان مجدداً تنظیم کنید. و با فعال کردن جلوه «زیبایی» قبل از گرفتن عکس، سلفی‌های انفرادی و گروهی‌تان جلوه‌ای شگفت پیدا می‌کنند.

سلفی‌هایتان را بی‌نقص کنید

به سرگرمی بپردازید

با استفاده از استیکرها و فیلترهای هیجان‌انگیز، عکس‌هایتان را به دلخواه خود سفارشی کنید. سلفی‌هایتان را با استیکرهایی که از فناوری تشخیص چهره استفاده می‌کنند، تزیین نمایید. با حالت غذا، جلوه زیبایی یا فیلترهای دیگر نیز می‌توانید ویرایش را قبل از عکسبرداری انجام دهید. و جلوه زیبایی در حین گرفتن فیلم با دوربین جلو هم عمل می‌کند تا بتوانید در فیلم هم بهترین چهره را داشته باشید.

به سرگرمی بپردازید

*جلوه زیبایی را تنها هنگام استفاده از دوربین جلو می‌توان اعمال کرد. **جلوه زیبایی در حین ضبط فیلم قابل تنظیم نیست. ***فیلترهای موجود ممکن است بسته به کاربران متفاوت باشد.

در نورهای مختلف عکسبرداری کنید

به لطف قابلیت تقویت‌شده عکسبرداری با نور پایین در دوربین اصلی Galaxy A8، چه در محیط شب باشید و چه غرق در تاریکی، همچنان صحنه را به وضوح ثبت خواهید کرد. لنز شفاف F1.7، پیکسل‌های بزرگتر 1.12 میکرومتری، و حسگر بزرگتر 1/2.8 اینچی باعث شده که نور از محیط اطراف جذب شود تا عکس‌هایی شفاف و پرجزئیات حاصل گردد.

در نورهای مختلف عکسبرداری کنید

جستجو به نحوی هوشمند

با نوار جستجو در گالری می‌توانید تصویر مورد نظرتان را به آسانی پیدا کنید. در حین جستجو، گالری به تحلیل عکس‌هایتان می‌پردازد و عکس‌های مرتبط را بیرون می‌کشد، و حتی بر اساس دسته آنها را نمایش می‌دهد.

جستجو به نحوی هوشمند

حتی در صورت خیس شدن هم کار می‌کند

شما به دنبال گوشی تلفنی هستید که هرجا زندگی ایجاب کند قابلیت عملکرد داشته باشد. گوشی Galaxy A8 دارای رتبه IP68 از لحاظ مقاومت در برابر آب و گرد و غبار است، یعنی نه پاشش آب و نه ریزش باران کار شما را مختل نمی‌کند**.

*Galaxy A8 رتبه IP68 را به خود اختصاص داده و معنایش این است که در مقابل ذرات گرد و غبار و آب مقاوم است. رتبه مقاومت در برابر آب بر اساس آزمایشاتی با شرایط ذیل است: فرو بردن دستگاه در عمق حداکثر 1.5 متر آب شیرین به مدت حداکثر 30 دقیقه. برای حفظ طول عمر دستگاه خود، پس از افتادن آن در آب یا ریختن چیزی روی آن، دستگاه را با آب تمیز بشویید و با دستمال میکروفیبر خشک کنید. **رتبه IP68 در Galaxy A8 بدین معنا نیست که این دستگاه در برابر باران‌های سنگین و پاشیدن شدید آب روی آن مقاومت می‌کند.
حتی در صورت خیس شدن هم کار می‌کند

اینجا کمکتان می‌کنیم

با Bixby امور روزانه‌تان را پیگیری کنید، زنگ‌های یادآوری بگذارید و از طریق دوربین‌تان اطلاعاتی دریافت نمایید. برنامه Bixby یک دستیار مجازی است که از طریق ارتباط متنی و لمسی کار می‌کند و رفتارهای شما را می‌آموزد. این برنامه با داشتن عناصر Bixby Home، Bixby Vision و Bixby Reminder*، نه تنها در Galaxy A8 بلکه در سبک زندگی شما نیز ادغام می‌شود.

*بعضی از ویژگی‌های Bixby ممکن است بسته به کشور، منطقه یا زبان موجود نباشد.
اینجا کمکتان می‌کنیم

همیشه آماده برای شما

بدون روشن کردن صفحه نمایش تلفن‌تان، اطلاعات را دریافت کنید. صفحه «نمایش همیشه روشن» همواره در دسترس است و اطلاعات مهم از جمله تاریخ، ساعت، اعلان‌ها و حتی میزان باتری را برایتان نمایش می‌دهد.

همیشه آماده برای شما

بسته پشتیبانی ویژه

در صورتیکه صفحه نمایش گوشی های مدل A8 و ‎A8‎‎+‎ دچار شکستگی گردد تنها با پرداخت مبلغ 1,700,000 ریال تا پایان سال 1397 قادر به تعویض آن خواهید بود. شرایط استفاده از این طرح، خرید و روشن نمودن تلفن همراه تا پایان نیمه ی شعبان ‎‎‎‎12)‎ اردیبهشت ‎(1397‎‎ و ارسال کد 15 رقمی IMEI به شماره ی 300042132 می باشد.

بسته پشتیبانی ویژه

*کد 15 رقمی IMEI بر روی جعبه ی محصول موجود است.

چت جداگانه در محل کار و خانه

پیام‌های کاری و شخصی‌تان را به آسانی جدا کنید. با برنامه پیام‌رسان دوگانه می‌توانید دو حساب چت مختلف را به برنامه‌های پیام‌رسانی مورد علاقه‌تان* متصل کنید؛ و نصب حساب دوم هم از روی صفحه خانه کاری آسان است.

چت جداگانه در محل کار و خانه

*موجود بودن سرویس‌های برنامه‌ها ممکن است در هر کشور و منطقه‌ای متفاوت باشد.

از اطلاعات خود محافظت کنید.

با پوشه امن* در گوشی Galaxy A8، از اطلاعات شخصی‌تان حفاظت کنید. این پوشه فضای جداگانه‌ای در دستگاه** می‌سازد تا اطلاعات شخصی و حساس را در آنجا ذخیره نماید و اطمینان حاصل شود که تنها در دسترس شما قرار دارد.

*قابلیت دسترسی به این سرویس بسته به ماهیت محتواهایی که رمزنگاری می‌شود متفاوت خواهد بود. **«پوشه امن» فضای حافظه را در سطح نرم‌افزاری جداسازی می‌کند، بدون اینکه فضایی اضافی را اشغال نماید.

از اطلاعات خود محافظت کنید.

*قابلیت دسترسی به این سرویس بسته به ماهیت محتواهایی که رمزنگاری می‌شود متفاوت خواهد بود. **«پوشه امن» فضای حافظه را در سطح نرم‌افزاری جداسازی می‌کند، بدون اینکه فضایی اضافی را اشغال نماید.

کنترل آسوده بر Wi-Fi

با قابلیت انطباقی Wi-Fi در Galaxy A8 می‌توانید طرح اینترنت اپراتورتان و نیز عمر باتری را حفظ کنید. این قابلیت مکان‌هایی که قبلاً به Wi-Fi وصل شده‌اید را به خاطر می‌سپارد و وقتی در محدوده آن مکان‌ها قرار بگیرید، Wi-Fi را روشن می‌کند تا بلافاصله به آن وصل شوید. و وقتی از محدوده آنتن‌دهی خارج شوید، Wi-Fi خاموش می‌شود و از خالی شدن باتری‌تان جلوگیری می‌کند.*

کنترل آسوده بر Wi-Fi

اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به محیط کاربری متفاوت ظاهر شود.

قفل‌گشایی سریع و ساده

قفل‌گشایی به سادگی گرفتن سلفی یا اسکن اثر انگشتتان است. با قابلیت تشخیص چهره* و اسکنر اثر انگشت، دسترسی به تلفن شما بسیار سریع و آسان انجام می‌گیرد.

قفل‌گشایی سریع و ساده

*تشخیص چهره از امنیت پایین‌تری نسبت به الگو، پین کد یا رمز عبور برخوردار است. **تصویر صفحه برای اهداف آموزشی شبیه‌سازی شده است.

انجام کارهای بیشتر به همراه ذخیره‌سازی بیشتر

چه در حال انجام چند کار همزمان باشید یا بازی، Galaxy A8 به لطف داشتن رم 4 گیگابایتی* عملکردی سریع و بی‌وقفه دارد. و با حافظه قابل ارتقا microSD که تا 512 گیگابایت ارتقا می‌یابد می‎توانید چیزهای مهم را به آسانی در دسترس نگاه دارید. و اگر زیاد سفر می‌کنید یا دو شماره جداگانه دارید، این انتخاب را دارید که از قابلیت دو سیم‌کارت** استفاده کنید.

انجام کارهای بیشتر به همراه ذخیره‌سازی بیشتر

*مشخصات رم موجود و فضای حافظه ممکن است در هر کشور و منطقه‌ای متفاوت باشد. **موجود بودن قابلیت دوسیم‌کارت ممکن است بستگی به کشور و/یا اپراتور داشته باشد.

فراسوی تلفن همراه را تجربه کنید

با دستگاه‌های سامسونگ و خدمات Phone+، تحولی در نحوه اشتراک‌گذاری ایجاد کنید و زندگی را آسوده‌تر سازید. تمرینات و دستگاه‌های پوشیدنی‌تان را زیر نظر داشته باشید. با Gear VR جنبه‌های نوینی را اکتشاف کنید. و خانه هوشمندتان را با Samsung Connect کنترل کنید. زندگی شما هم در خانه و هم بیرون با Phone+ و Galaxy A8 بهبود می‌یابد.

فراسوی تلفن همراه را تجربه کنید
  • 2.2 گیگاهرتز، 1.6 گیگاهرتز سرعت CPU
  • ‎16.0 مگاپیکسل‎ دوربین عقب - وضوح
  • 172 وزن (گرم)
  • 3000 ظرفیت استاندارد باتری ‎ (میلی‌آمپر ساعت) ‎

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy مشاهده پاسخ

روش تنظیم شارژ سریع روی دستگاه موبایلتان

روش تنظیم شارژ سریع روی دستگاه موبایلتانمشاهده پاسخ

در مقایسه با محصولات مشابه...

  • نمایشگر بدون مرز دیدتان را گسترش دهید
  • دوربین سلفی دوگانه دوربین سلفی دوگانه
  • Bixby Bixby
  • مقاوم در برابر آب مقاوم در برابر آب

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باتری : طول عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
* حافظه در دسترس کاربر : حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام ارتقاهای نرم‌افزار تغییر کند.
* شبکه: ممکن است پهنای باند پشتیبانی شده توسط دستگاه بسته به منطقه یا ارائه‌دهنده سرویس متغیر باشد.
*تصویر بالای صفحه از Galaxy Note20 Ultra که رو به پایین قرار دارد، برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
*تصویر بالای صفحه از Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه روی صفحه دیده می‌شود برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* ابعاد: اندازه و وزن دستگاه ممکن است با توجه به پیکربندی آن و فرآیند تولید متفاوت باشد.
* حجم حافظه: حافظه قابل استفاده به دلیل وجود سیستم عامل و نرم‌افزارهایی که برای کار کردن قابلیت‌های تلفن استفاده می‌شود کمتر از حافظه کل است. بسته به اپراتور تلفن همراه، میزان حافظه قابل استفاده متفاوت خواهد بود و ممکن است پس از به‌روزرسانی نرم‌افزارها نیز تغییر یابد.
* مدت زمان استفاده از باتری براساس محیط آزمایشگاهی ما می باشد، و ممکن است براساس تنظیمات دستگاه، الگوی استفاده و نحوه کاربرد متفاوت باشد.
* عکس ها فقط برای به تصویر کشیدن ارائه شده اند، و لوازم جانبی جداگانه بفروش می رسد.
* قابلیت ها و مشخصات برمبنای زمان معرفی تجاری محصول می باشند و ممکن است بدون اطلاع قبلی دچار تغییر شوند.
* اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به محیط کاربری متفاوت ظاهر شود.
* اندازه صفحه نمایش بصورت قطری در یک مستطیل کامل بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد محاسبه شده است.

سؤالی دارید؟ اجازه بدهید کمک‌تان کنیم

این کادر الزامی است

(0 / 2000)

* کدکد داخل تصویر را وارد کنید

لطفاً موافقت خود را با سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ اعلام کنید