Galaxy M20

SM-M205FDADTHR
رنگ مشکی زغالیمشکی زغالی
حافظه 32GB
ویرایش

The item is in the cart.

باتری با مدت زمان کارکرد طولانی

باتری با مدت زمان کارکرد طولانی

شارژ سریع

شارژ سریع

دوربین دوگانه با لنز فوق عریض

دوربین دوگانه با لنز فوق عریض

صفحه نمایش Infinity-V

صفحه نمایش Infinity-V

سطح جدیدی در لذت استفاده از تلفن همراه

دنیای سرگرمی خودتان را گسترش دهید. سامسونگ Galaxy M20 دارای صفحه نمایش بدون مرز 6.3 اینچی با کیفیت Full HD+‎ است. صفحه نمایش این گوشی لبه تا لبه بوده و بصورت ‏Infinity-V طراحی شده است تا از حداکثر لذت را از بازی‌ و محتوای ویدیویی تجربه کنید.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.**ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد و حفره دوربین کمتر است.***اندازه صفحه نمایش به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود و مقدار آن در حالت مستطیل کامل 6.3 اینچ (160.0 میلی‌متر) و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد، 6.1 اینچ (155.9 میلی‌متر) است.****نسبت اندازه‌گیری‌شده صفحه نمایش بر اساس نسبت صفحه نمایش-به قاب است.*****رابط کاربری One UI فقط پس از در دسترس قرار گرفتن به‌روزرسانی سیستم عامل Android پشتیبانی می‌شود.
سطح جدیدی در لذت استفاده از تلفن همراه

سبکی که همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد

طراحی باریک Galaxy M20 بسیار مینیمال بوده و دارای بدنه پلاستیکی براق 8.8 میلی‌متری است که ضمن شیک بودن ، راحت در دست قرار می‌گیرد. به‌علاوه برای تنوع و برازندگی بیشتر، در رنگ‌های مشکی و آبی معرفی شده است.

سبکی که همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد

شارژ سریع و ماندگار

Galaxy M20 دارای باتری قدرتمند با ظرفیت (اسمی) 5000 میلی‌آمپرساعت است که از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانید ساعات طولانی‌تری را صرف لذت بردن از بازی یا پخش محتوای دلخواهتان بکنید. کافی است یک بار شارژ کنید و برای ادامه روز آماده باشید.

شارژ سریع و ماندگار

*مقدار اسمی در شرایط آزمایشگاه شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار اسمی به مقدار میانگین تخمینی اشاره دارد که انحراف در ظرفیت باتری را در میان نمونه‌های باتری که تحت استاندارد IEC 61960 آزمایش شده است، در نظر می‌گیرد. ظرفیت اسمی کمینه 4900 میلی‌آمپرساعت است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل، متفاوت باشد.**براساس نتایج به دست آمده از آزمایش‌های سامسونگ، زمان استفاده برای باتری 5000 میلی‌آمپرساعت، 29 ساعت زمان مکالمه، 101 ساعت پخش موسیقی است. بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های استفاده شده، تعداد تماس‌ها و پیام‌ها، تعداد دفعات شارژ و بسیاری از عوامل دیگر، ممکن است عمر واقعی باتری متفاوت باشد.

خلاقیت خود را افزایش دهید

از عکاسی بیشتر لذت ببرید. Galaxy M20 سامسونگ دارای یک دوربین اصلی فوق عریض است. بنابراین هروقت فکر خلاقانه‌ای به ذهنتان رسید، با اعتمادبه‌نفس عکس بگیرید و با «فوکوس خودکار تشخیص وضعیت» می‌توانید حرکت سریع و تغییر منظره بین نمای دور و نزدیک را ثبت کنید.

ㅤ
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

ㅤ
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

با عکس‌های خود از خلاقیت بیشتر لذت ببرید

کمی ذوق خلاقانه چاشنی عکس‌هایتان کنید. Galaxy M20 با قابلیت‌های متنوع دوربین و فیلترهای خلاق ارائه شده است تا به تصاویر شما حس بیشتری بیافزاید.

با عکس‌های خود از خلاقیت بیشتر لذت ببرید

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

به ظاهر مورد نظرتان دست یابید

سلفی‌هایی که واقعاً می‌درخشند. Galaxy M20 با داشتن حالت «زیباساز دوربین سلفی» (Front Beauty)، عکس‌های سلفی شما را شخصی‌سازی می‌کند. با داشتن جلوه‌های خلاقانه می‌توانید خودتان را در حالت بهتری نشان دهید و عکس‌هایتان را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

به ظاهر مورد نظرتان دست یابید

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.**این قابلیت بسته به منطقه ی جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشد.

امنیت مناسب در تلفن همراه

  • *تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
  • *تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

تغییر وضعیت راحت Wi-Fi

هنگام فعال کردن و غیرفعال کردن Wi-Fi، در وقتتان صرفه‌جویی کنید. Galaxy M20 به شما اجازه می‌دهد تاریخچه Wi-Fi را ذخیره کنید و هنگام ورود یا خروج از نقاط اتصال پرکاربرد به‌طور خودکار روشن یا خاموش می‌شود. اکنون می‌توانید از اتصال بدون قطعی لذت ببرید و مصرف داده‌های تلفن همراه را هنگام رفتن به محدود Wi-Fi کاهش دهید.

تغییر وضعیت راحت Wi-Fi

*اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به شرکت مخابراتی، کشور، منطقه یا سیستم عامل متفاوت باشد.

  • هشت هسته‌ای نوع CPU
  • ‎5.0 + 13.0‎ دوربین اصلی - قدرت تفکیک(مگاپیکسل)
  • 186 وزن (گرم)
  • حداکثر تا 101 زمان پخش صدا (ساعت)

در مقایسه با محصولات مشابه...

  • باتری با مدت زمان کارکرد طولانی باتری با مدت زمان کارکرد طولانی
  • شارژ سریع شارژ سریع
  • دوربین دوگانه با لنز فوق عریض دوربین دوگانه با لنز فوق عریض
  • صفحه نمایش Infinity-V صفحه نمایش Infinity-V

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باتری : طول عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
* حافظه در دسترس کاربر : حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام ارتقاهای نرم‌افزار تغییر کند.
* شبکه: ممکن است پهنای باند پشتیبانی شده توسط دستگاه بسته به منطقه یا ارائه‌دهنده سرویس متغیر باشد.
*تصویر بالای صفحه از Galaxy Note20 Ultra که رو به پایین قرار دارد، برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
*تصویر بالای صفحه از Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه روی صفحه دیده می‌شود برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* ظرفیت واقعی (Wh) بر اساس جریان خروجی باتری و ولتاژ اندازه گیری می شود. این عدد ممکن است با ظرفیت (Wh) نشان داده شده در دستگاه، بسته به شرایط قدرت خروجی، پیکربندی مدار اتصال دستگاه و محیط عملیات متفاوت باشد.
* حجم حافظه: حافظه قابل استفاده به دلیل وجود سیستم عامل و نرم‌افزارهایی که برای کار کردن قابلیت‌های تلفن استفاده می‌شود کمتر از حافظه کل است. بسته به اپراتور تلفن همراه، میزان حافظه قابل استفاده متفاوت خواهد بود و ممکن است پس از به‌روزرسانی نرم‌افزارها نیز تغییر یابد.
* اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به محیط کاربری متفاوت ظاهر شود.
* عکس ها فقط برای به تصویر کشیدن ارائه شده اند، و لوازم جانبی جداگانه بفروش می رسد.
* قابلیت ها و مشخصات برمبنای زمان معرفی تجاری محصول می باشند و ممکن است بدون اطلاع قبلی دچار تغییر شوند.
* ابعاد: اندازه و وزن دستگاه ممکن است با توجه به پیکربندی آن و فرآیند تولید متفاوت باشد.
* ظرفیت شبکه و سرعت انتقال اطلاعات ممکن است در حین استفاده همزمان دوسیم کارت کاهش یابد.
* ظرفیت باتری (میلی‌آمپرساعت، نوعی) - مقدار نوعی، تحت شرایط آزمایشگاه شخص ثالث تست شده است. مقدار نوعی، مقدار میانگین تخمینی با در نظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونه باتری‌های آزمایش‌شده طبق استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت نامی (کمینه)، 4900 میلی‌آمپر ساعت است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل، متفاوت باشد.
* اندازه صفحه نمایش که به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود، در حالت یک مستطیل کامل 6.3 اینچ و با درنظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.1 اینچ است. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد و سوراخ دوربین کمتر است.

سؤالی دارید؟ اجازه بدهید کمک‌تان کنیم

این کادر الزامی است

(0 / 2000)

* کدکد داخل تصویر را وارد کنید

لطفاً موافقت خود را با سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ اعلام کنید