LH55WMHPTWC/EN

Ekran interaktiv FLIP Seria WMH 55”

Transformoni çdo hapësirë në një sallë mbledhjesh Lundroni në komunikimin me efiçencën touch Gëzoni lidhjen e gjithanshme
Madhësi 55"

Vizatoni, shkruani, frymëzoni

Shënimet me Flip

Provoni ndjesinë e lehtë dhe familjare të shkrimit tradicional në një format dixhital të gjithanshëm, me një shumëllojshmëri ngjyrash, stilesh dhe gjerësish të disponueshme. Deri në 4 persona mund të shkruajnë njëkohësisht, duke përdorur çdo objekt si mjet shkrimi.

Vizatoni, shkruani, frymëzoni

Regjistroni, në bashkëpunim

Regjistrimet me Flip

Përmes lidhjes me internet të Samsung Flip, ju dhe ekipi juaj mund të ndani dhe të bëni shënime brenda një shumëllojshmërie skedarësh me përmbajtje, të gjitha të mirëmbajtura në cilësi optimale vizuale.

Regjistroni, në bashkëpunim

Navigoni, me intuitë

Navigimi me Flip

Menuja intuitive dhe e lehtë për përdorim e Samsung Flip thjeshton navigimin dhe redukton kohën që kërkohet për të aksesuar kontrollet ose për të parë përmbajtjen në të gjithë tërësinë e saj. Instruktorët mund të shohin paraprakisht faqe individuale të përmbajtjes dhe mund të bëjnë ndryshime në çast direkt në ekran.

Navigoni, me intuitë

Mbroni idetë tuaja të çmuara

Mbrojtja me Flip

Sigurohuni që idetë tuaja brilante të mbeten në duart e duhura përmes sistemit të përforcuar të sigurisë. Secili ekip brenda zyrës mund të krijojë një fjalëkalim unik numerik për të kyçur ekranin dhe për të larguar nga pamja përmbajtjet kritike.

Specifikimi
 • Ekrani
  • Madhësia diagonale 55"
  • Lloji i panelit Edge LED
  • Rezolucioni 3840*2160
  • Pjerrësia në piksel (HxV) 0.105 x 0.315(mm)
  • Ndriçimi (Tipik) 300 (pa xham), 220 (me xham)
  • Shkalla e kontrastit 4700:1 (Typ.) (pa xham)
  • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
  • Koha e reagimit 8ms(Typ.)
  • Gama e ngjyrave 72%
  • Veshja e xhamit 2,3% (pa xham)
  • Frekuenca e skanimit H 135kHz (Typ.)
  • Frekuenca maksimale e pikselëve 578 Mhz
  • Frekuenca e skanimit V 60Hz (Typ.)
  • Raport i kontrastit dinamik N/A
 • Lidhja
  • HDMI In 1
  • DP In N/A
  • DVI In N/A
  • Tuner In N/A
  • USB 2 (Anësor, Sensor Assy)
  • Component In N/A
  • Kompozit Hyrës N/A
  • RGB hyrës N/A
  • IR In N/A
  • HDBaseT In N/A
  • Audio hyrëse N/A
  • Audio dalëse N/A
  • Video dalëse N/A
  • Energjia dalëse N/A
  • RS232 In Po
  • RS232 Out N/A
  • RJ45 In Po
  • RJ45 Out N/A
  • WiFi Po
  • 3G Dongle N/A
  • Bluetooth N/A
 • Ushqyesi
  • Furnizimi me energji AC 100~240V 50/60Hz
  • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) 165
  • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) 0.5 W
 • Përmasat
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1302.6 x 805.5 x 52.0 mm
  • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1469 x 924 x 210 mm
 • Pesha
  • Pesha e setit 28.9 kg
  • Pesha e paketimit 34.9 kg
 • Kushtet e punës
  • Temperatura 0℃ ~ 40℃
  • Lagështia 20% ~ 95% (në funksionim)
 • Specifikimi mekanik
  • Kllapë montimi VESA 400 x 400 mm
  • Gjerësia e kornizës 26.9(T/B/R/L)
  • Materiali i kornizës Plastikë
 • Veçori të përgjithshme
  • Foleja për memorien e jashtme N/A
 • Veçori opsionale
  • Prekje Po
  • Montimi WMN6575SD
  • Mbajtësja N/A
 • Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
  • Mbështetja MagicInfo Daisychain Videowall N/A
 • Eco
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A
 • Prekje
  • Teknologjia Touch Flatfrog Advanced IR
 • Certifikimi dhe përputhshmëria
  • EMC FCC (SHBA) Pjesa 15, Nënpjesa B Kategoria A, CE (Evropë) : EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003 VCCI (Japoni) : VCCI V-3 /2010.04 Kategoria A KCC/EK (Kore) : Sintonizuesi : KN13 / KN20 Pa sintonizues : KN22 / KN24 BSMI (Tajvan) : CNS13438 (ITE EMI) Kategoria A / CNS13439 (AV EMI) / CNS14409 (AV EMS) / CNS14972 (Dixhitale) C-Tick (Australi) : AS/NZS CISPR22:2009 CCC (Kinë) :GB9254-2008 GB17625.1-2012 GOST (Rusi/KSHP) : GOST R 51317 Series, GOST 22505-97 EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003
  • Siguria CB (Evropë) : IEC60950-1/EN60950-1 CCC (Kinë) : GB4943.1-2011 PSB (Singapor) : PSB+IEC60950-1 NOM (Meksikë) : NOM-001-SCFI-1993 IRAM (Argjentinë) : IRAM+IEC60950-1 SASO (Arabi Saudite) : SASO+IEC60950-1 BIS (Indi) : IEC60950-1 / IS13252 NOM (Meksikë) : Sintonizuesi : NOM-001-SCFI-1993 Pa sintonizues : NOM-019-SCFI-1998 KC (Kore) : K 60950-1 EAC (Rusi) : EAC+IEC60950-1 INMETRO (Brazil) : INMETRO+IEC60950-1 BSMI (Tajvan) : BSMI+IEC60950-1 RCM (Australi) : IEC60950-1/AS/NZS 60950-1 UL (SHBA) : cUL60950-1 CSA (Kanada) : cUL TUV (Gjermani) : CE NEMKO (Norvegji) : CE

**Disa funksione të Samsung Smart TV mund të mos jenë të disponueshme nëse nuk pranoni në mënyrë të qartë për mbledhjen dhe përdorimin e informacionit tuaj personal.

Shkarkim manual

Ekran interaktiv FLIP Seria WMH 55” (LH55WMHPTWC/EN)

Manualet

2019.02.15

Udhëzues i shpejtë versioni 01

(ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, ÇEKISHT, DANISHT, HOLANDISHT, ESTONISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, GREQISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, LETONISHT, LITUANISHT, NORVEGJISHT, POLONISHT, PORTUGALISHT, RUMANISHT, SERBISHT, SLLOVAKISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT, TURQISHT)

2019.02.15

Manuali i përdorimit versioni 03

(ANGLISHT)