تجربه تماشا را با QLED ارتقا دهید

گلی با رنگ زنده روی The Frame آویزان از دیوار نمایش داده می‌شود. گلی با رنگ زنده روی The Frame آویزان از دیوار نمایش داده می‌شود.

از محتوا، و نه بازتاب، لذت ببرید

صفحه نمایش مات

با «صفحه نمایش مات» که، با کاهش چشمگیر میزان بازتاب نور، وضوح محتوای صفحه را تقویت می‌کند، از آثار هنری زیبا لذت ببرید.

* Conventional product refers to the previous model of The Frame.

یک اثر هنری واحد روی صفحه نمایش معمولی و «صفحه نمایش مات» نمایش داده می‌شود. در نزدیکی چراغ، بازتاب نور روی صفحه نمایش معمولی دیده می‌شود ولی «صفحه نمایش مات» چنین نقصی ندارد. آرم Glare Free با گواهی Reflection Glare UGR<10, Discomfort Glare UGR<22, Disability Glare UGR<34 نمایش داده می‌شود. یک اثر هنری واحد روی صفحه نمایش معمولی و «صفحه نمایش مات» نمایش داده می‌شود. در نزدیکی چراغ، بازتاب نور روی صفحه نمایش معمولی دیده می‌شود ولی «صفحه نمایش مات» چنین نقصی ندارد. آرم Glare Free با گواهی Reflection Glare UGR<10, Discomfort Glare UGR<22, Disability Glare UGR<34 نمایش داده می‌شود.

یک میلیارد سایه رنگی دقیق

حجم رنگ 100% با Quantum Dot

تک‌تک رنگ‌ها، سایه‌ها و جلوه‌های آثار هنری را با همان درجه واقعیتی که در گالری می‌بینید، درک کنید. فناوری Quantum Dot نور را به بیش از یک میلیارد سایه رنگی تبدیل می‌کند تا به تصاویر جان ببخشد.

* حجم رنگ 100% با استاندارد DCI P3 و گواهی VDE اندازه‌گیری می‌شود.

هوشمندی زمینه‌ساز تصویر و صدای خوشایند

پردازنده Quantum ‏4K

عملکرد تلویزیون متکی به کارآیی پردازنده Quantum ‏4K است. این پردازنده به بهینه‌سازی هوشمند تصویر، صدا و غیره می‌پردازد تا تجربه تصویری واقعاً شگفت‌انگیزی به شما ارائه کند.

* تجربه تماشا ممکن است بسته به نوع محتوا و قالب متفاوت باشد. ارتقای کارآیی ممکن است درباره اتصال رایانه و «حالت بازی» امکان‌پذیر نباشد.

تصویر تار کتابخانه بلافاصله پس از برق زدن تراشه پردازنده Quantum ‏4K هوش مصنوعی، واضح می‌شود. تصویر تار کتابخانه بلافاصله پس از برق زدن تراشه پردازنده Quantum ‏4K هوش مصنوعی، واضح می‌شود.

تصویر بهینه‌سازی برای چشمان شما

حالت راحتی چشم (EyeComfort)

قابلیت بی‌نظیر Samsung، یعنی حالت راحتی چشم (EyeComfort)، کیفیت تصویر را بر اساس زمان محلی طلوع و غروب آفتاب تنظیم می‌کند.

میزان روشنایی اثر هنری در حال نمایش در The Frame حین غروب آفتاب تنظیم می‌شود. VDE آلمان آن را برای Eye Care آزمایش کرده است. میزان روشنایی اثر هنری در حال نمایش در The Frame حین غروب آفتاب تنظیم می‌شود. VDE آلمان آن را برای Eye Care آزمایش کرده است.

هماهنگی کامل تلویزیون و بلندگوی میله‌ای

Q-Symphony

Q-Symphony به‌صورت ویژه The Frame و بلندگوهای میله‌ای را همزمان برای ارائه بهتر جلوه‌های فراگیر، بدون خاموش شدن بلندگوهای تلویزیون، هماهنگ می‌کند.

 • * بلندگوی میله‌ای جداگانه فروخته می‌شود. تصویر ممکن است، بسته به مدل بلندگوی میله‌ای، متفاوت باشد.
 • * Q-Symphony فقط در ساندبار سازگار قابل استفاده است. سازگاری با Q-Symphony در مشخصات محصول بلندگوی میله‌ای قید می‌شود.

صدایی که با حرکت همراه است

صدای ردیابی اشیا (Dolby Atmos®‎)

با فناوری OTS، صدا را از همه گوشه‌های تلویزیون ردیابی کنید. بلندگوهای چندکاناله در سراسر صفحه تک‌تک حرکات را ردیابی می‌کنند و شما را به سوژه نزدیک‌تر می‌کنند.

 • * قابلیت شلیک صدا به سمت بالا فقط برای تلویزیون‌های 85/75/65/55 اینچ در دسترس است.
 • * The Frame 50/43/32" : OTS Lite
یک قایق موتوری در آب به دور خود می‌چرخد. صدا به‌صورت هماهنگ به دنبال حرکت قایق موتوری شنیده می‌شود. یک قایق موتوری در آب به دور خود می‌چرخد. صدا به‌صورت هماهنگ به دنبال حرکت قایق موتوری شنیده می‌شود.

محتوای موردعلاقه خود را بیابید

هاب هوشمند (تصویر مرتبط با منطقه خود را بررسی کنید)

با «هاب هوشمند» جدید که پایش و ساماندهی محتوا را در اولویت قرار داده است، به‌آسانی از برنامه‌های دلخواه پخش و مدیریت محتوا استفاده کنید.

* خدمات و پیشنهاد محتوا ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشد. پیش از استفاده، پذیرش «ضوابط و شرایط و سیاست حریم خصوصی هاب هوشمند» الزامی است.

از منزل، هوشمندانه‌تر کار کنید

فضای کار

با The Frame، از راه دور به رایانه دفتر دسترسی پیدا کنید و از صفحه بزرگ تلویزیون برای راحت‌تر کردن کارها در منزل بهره بگیرید.

 • * اتصال راه دور به رایانه فقط برای Windows 10 Professional یا نسخه بالاتر و Mac OS 10.5 یا بالاتر پشتیبانی می‌شود.
 • * برای اتصال به تلفن هوشمند با Samsung Dex به دستگاه همراه سازگار نیاز دارید.
 • * تلویزیون و رایانه باید به اینترنت متصل باشند.

انتقال تصویر دستگاه همراه

انتقال تصویر همراه

با انتقال محتوا از دستگاه‌های همراه از طریق SmartThings، تصویر بزرگتر و بهتر را تجربه کنید. امکان جفت‌سازی با دستگاه‌های Apple و اشتراک‌گذاری از طریق AirPlay نیز وجود دارد.

 • * این سرویس فقط در صورت روشن بودن تلویزیون و تلفن همراه کارآیی دارد.
 • * دانلود و نصب برنامه SmartThings ضروری است.
 • * Apple و AirPlay نشان‌های تجاری شرکت Apple هستند که در ایالات متحده و کشورهای دیگر ثبت شده‌اند. AirPlay به iOS 12.3 یا بالاتر، یا macOS نسخه 10.14.5 یا بالاتر نیاز دارد.
 • * Apple AirPlay در برخی مدل‌ها یا مناطق جغرافیایی پشتیبانی نمی‌شود.

همه را در یک صفحه ببینید

نمای چندگانه

نمایش تلویزیونی موردعلاقه خود را همزمان با کار در همان صفحه، تماشا کنید. صفحه را برای انجام دادن کارهای مختلف به 4 بخش تقسیم کنید و پیکربندی را به‌دلخواه سفارشی کنید.

* از تلفن هوشمند با سیستم عامل Android و iOS پشتیبانی می‌کند.

دریافت پاسخ در The Frame

چندین دستیار صوتی

دستیار صوتی موردعلاقه خود را از بین Samsung Bixby،‏ Amazon Alexa یا Google Assistant انتخاب و سرگرمی‌ها، امور منزل و غیره را بهتر کنترل کنید.

 • * فرمان‌های صوتی Bixby زبان انگلیسی (ایالات متحده/بریتانیا/ایرلند)، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی (برزیل)، چینی (فقط در سرزمین چین) و کره‌ای را تشخیص می‌دهد. برخی لهجه‌ها، گویش‌ها یا اصطلاحات تشخیص داده نمی‌شود.
 • * Amazon،‏ Alexa و دیگر علائم مرتبط نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت‌های وابسته هستند.
 • * Google نشان تجاری Google LLC است.

کنترل آسان‌تر، آینده سبزتر

SolarCell Remote

با کنترل SolarCell Remote با باتری‌های یکبار-مصرف خداحافظی کنید. این دستگاه با نور خورشید و نور لامپ شارژ می‌شود.

 • * برای شارژ کردن کنترل از راه دور با انرژی نوری، کنترل از راه دور تلویزیون را طوری قرار دهید که صفحه نوری آن رو به بالا باشد.
 • * A black SolarCell remote is provided for The Frame 32".
 • * قاب دور سفارشی و سایر لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شوند.
 • * تصاویر فقط برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. ظاهر، طراحی و مشخصات GUI (رابط کاربری گرافیکی) که تأثیری بر عملکرد محصول ندارند، ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
 • * محصولات واقعی از جمله کنترل از راه دور ممکن است با تصاویر نمایش داده شده تفاوت داشته باشد. لطفاً به گالری تصاویر محصولات مراجعه کنید.
 • * صفحه نمایش روی پایه قرار دارد و با زاویه کمی به عقب متمایل شده است. این زاویه قابل تنظیم نیست.