نحوه ی کنترل ماشین لباس ‌شویی با استفاده از اپلیکیشن SmartThings

آخرین تاریخ به روز رسانی : آوریل ۰۵. ۲۰۲۱

 

پس از اتصال ماشین لباس‌شویی به اپلیکیشن SmartThings اگر نیاز دارید نحوه ی کنترل دستگاه با استفاده از این اپلیکیشن را بدانید. لطفاً دستورالعمل‌های زیر را بخوانید و دنبال کنید.

نکته: تصاویر ارائه‌شده در اینجا شامل چرخه‌ها و گزینه‌های مربوط به ماشین لباسشویی و اپلیکیشن ممکن است بسته به مدل دستگاهتان، که قابلیت اتصال به اپلیکیشن را دارد، متفاوت باشد.

فعال کردن «کنترل هوشمند» ماشین لباس ‌شویی

 

وقتی دکمه ی Smart Control روی پنل کنترل ماشین لباس‌شویی را لمس کنید، نشانگرش فعال خواهد شد.

در حال بارگیری

 

اگر نشانگر خاموش باشد، پیام «Send to washer» روی صفحه‌نمایش نشان داده خواهد شد.

در حال بارگیری

 

اگر نشانگر روشن باشد، پیام «Start» روی صفحه‌نمایش نشان داده خواهد شد.

در حال بارگیری
یکی از چرخه‌ها را انتخاب کنید

 

وقتی روی مربع آبی وسط صفحه بزنید، فهرست چرخه‌ها نمایان می‌شود. به سمت پایین اسکرول کنید و پس از انتخاب چرخه ی مدنظرتان روی گزینه ی OK در پایین بزنید.

در حال بارگیری
تنظیم گزینه‌های چرخه

 

می‌توانید جزئیات گزینه‌های چرخه را تنظیم کنید. در اولین صفحه ی اپلیکیشن SmartThings به سمت پایین اسکرول کنید و جزئیات هر یک از گزینه‌های موجود در فهرست را بررسی کنید.

در حال بارگیری

- کنترل دمای آب (Water temperature control)

برای انتخاب دمای مدنظرتان روی .Temp بزنید و سپس گزینه ی OK در پایین صفحه را انتخاب کنید.

در حال بارگیری

- تعداد آب‌کشی‌ها (Number of rinses)

برای انتخاب تعداد دفعات آبکشی مدنظرتان روی Rinse بزنید و سپس گزینه ی OK در پایین صفحه را انتخاب کنید.

در حال بارگیری

- سرعت چرخش (خشک‌کن)

برای انتخاب سرعت چرخش مدنظرتان روی Spin بزنید و سپس گزینه ی OK در پایین صفحه را انتخاب کنید.

سرعت چرخش بر اساس تعداد دور در دقیقه مشخص می‌شود و به تعداد چرخش‌های دیگ در حین چرخه ی خشک کردن اشاره دارد. هرچقدر سرعت چرخش دستگاه بیشتر باشد، آب بیشتری از لباس‌ها گرفته می‌شود و خشک شدنشان سریع‌تر خواهد بود.

در حال بارگیری

- ایجاد چرخه ی سفارشی‌سازی‌شده توسط خودتان

از فهرست چرخه‌های ارائه‌شده توسط دستگاه، می‌توانید تنها آن‌هایی را که اغلب استفاده می‌کنید انتخاب و ذخیره کنید. برای افزودن چرخه به این فهرست روی دکمه ی منفی و برای حذف آن از این فهرست روی دکمه ی مثبت در پایین صفحه بزنید. پس از آنکه سازمان‌دهی به چرخه ی مخصوص خودتان به اتمام رسید، روی گزینه ی Save در بالای صفحه بزنید.

در حال بارگیری

- حالت ایمن برای گذاشتن لباس‌ها در ماشین لباس‌شویی

(۱) حالت بیرون رفتن از خانه (Going out mode): انتخاب این گزینه باعث می‌شود تا اگر در منزل نباشید، قبل از شروع چرخه ی از پیش زمان‌بندی‌شده پیام هشداری برای تأخیر در شروع به شما ارسال شود.

(۲) هشدار لباس‌های باقیمانده (Remaining laundry alaram): اگر پس از اتمام چرخه لباس‌ها را از دستگاه خارج نکنید، هشداری مبنی‌بر باقی ماندن لباس‌ها در داخل دستگاه برایتان ارسال خواهد شد. برای اینکه لباس‌هایتان بو نگیرد، می‌توانید چرخه ی آبکشی+خشک‌کنی (rinse+spin) را شروع کنید. در صورت خاموش شدن ماشین لباس‌شویی، هشدار لباس‌های باقیمانده غیرفعال خواهد بود.

در حال بارگیری

- تنظیم چرخه ی موردعلاقه

می‌توانید چرخه‌ای شخصی با انتخاب گزینه‌های مدنظرتان ایجاد کنید. برای انتخاب جزئیات چرخه، دمای آب، آب‌کشی، خشک‌کنی و خیس خوردن در حباب (لکه‌زدایی با حباب)، روی علامت مثبت بزنید. برای چرخه نامی مشخص کنید و روی گزینه ی Save در بالا بزنید.

در حال بارگیری
شروع/خاتمه ی شست‌و‌شو

- شروع شست‌و‌شو: اگر می‌خواهید چرخه شستشو را آغاز کنید، گزینه ی شروع (Start) را بزنید. وقتی ماشین لباس‌شویی در حال کار است، زمان شست‌و‌شو و همچنین زمان پایان کار روی صفحه‌نمایش نشان داده می‌شود.

 
در حال بارگیری

- توقف شست‌و‌شو: اگر می‌خواهید موقعی که ماشین لباس‌شویی در حال کار است آنرا متوقف کنید، روی گزینه ی Cancel یا Pause و سپس Yes بزنید.

 
در حال بارگیری

لطفاً روی گزینه ارسال که در زیر مشاهده میکنید کلیک کنید تا نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید. از شما برای مشارکت تان سپاسگزاریم.

از نظرات شما متشکریم