زندگی متصل با SmartThings.

متناسب با سبک زندگی، امور خانه‌تان را همگام‌سازی کنید. به SmartThings اجازه دهید درباره دستگاه‌های متصل اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهد، به شما در کارهای خانه کمک کند و تجربه‌تان را بهبود بخشد، هم داخل و هم خارج از خانه. همه این‌ها با یک برنامه تکی امکان‌پذیر است.

برنامه SmartThings را دانلود کنید.

خانه‌ای بزرگ و مدرن در پس‌زمینه با تلفن هوشمند Galaxy، تبلت، ساعت مچی هوشمند و دستگاه‌های Galaxy Book در پس‌زمینه. هر 4 صفحه‌نمایش رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با گزینه‌هایی برای راه‌اندازی دستگاه‌های مختلف خانگی نشان می‌دهند.
ویدیویی که مزایای مختلف SmartThings را با 4 داستان متفاوت نشان می‌دهد. زوجی که بیدار می‌شوند و یک کار روزمره خودکار کتری را روشن می‌کند. متن «صبح بخیر خودکار در ساعت 7 صبح» ظاهر می‌شود. مرد لباسشویی را از آشپزخانه و با استفاده از تلفن هوشمندش راه‌اندازی می‌کند. متن «راه‌اندازی ماشین لباسشویی با کنترل هوشمند» ظاهر می‌شود. زن هنوز خواب است که پرده‌های خودکار باز می‌شوند. متن «بیدارباش خودکار ساعت 9 صبح» ظاهر می‌شود. روی صفحه پخچال هوشمند آن‌ها، اعلان لباسشویی با متن «چرخه شستشو کامل است» ظاهر می‌شود. مرد دیگری خانه را با سگش ترک می‌کند. متن «حرکتی در خانه شناسایی نشد» ظاهر می‌شود و سنسور حرکتی SmartThings همه دستگاه‌ها را خاموش می‌کند. او اعلانی روی تلفنش دریافت می‌کند و متن «زمان خاموش شدن دستگاه‌ها مطلع شوید» ظاهر می‌شود. زنی سر کار اعلانی روی تلفنش دریافت می‌کند و متن «زمان تشخیص سر و صدا مطلع شوید» ظاهر می‌شود. او SmartThings Cam را روی تلفنش بررسی می‌کند و می‌بیند این سروصدا مربوط به گربه‌اش است. آخرین مورد، 3 زنی هستند که وارد خانه می‌شوند و متن «لامپ‌های خودکار زمان رسیدن شما به خانه روشن شوند» ظاهر می‌شود. در داخل خانه، یکی از زن‌ها یک صحنه از SmartThings را از طریق تلفنش انتخاب می‌کند و متن «روشن شدن فوری حالت مهمانی» ظاهر می‌شود. لامپ‌ها و موسیقی روشن می‌شوند، دوست دیگری از راه می‌رسد، و متن «متصل بمانید، زندگی را سخت نگیرید» ظاهر می‌شود.

زندگی ساده می‌شود. خانه سفارشی می‌شود.

دستگاه‌های خانگی خود را برای یک سبک زندگی هوشمند و متناسب با نیازهایتان بهینه‌سازی کنید.
از یک خانه سفارشی‌سازی‌ شده مجهز به دستگاه‌های نوآورانه و سازگار با SmartThings که زندگی روزمره شما را آسان می‌کنند، لذت ببرید.

در پیش‌زمینه، نمای پشت سر دو زن را می‌بینیم - یکی با موی بلوند و دیگری با موی قرمز. آن‌ها نمایشی را روی تلویزیونی بزرگ در اتاق نشیمن در پس‌زمینه تماشا می‌کنند.
یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر موارد قابل تنظیم، از جمله "فیلم" و "شب بخیر"، نشان می‌دهد.

با SmartThings هیجان بهتری را از فیلم تجربه کنید.
SmartThings مراقب تلویزیون، چراغ‌ها و حس و حال آن است، شما پاپ کورن تهیه کنید.

ماشین لباسشویی هوشمند در طرف راست و یک مبل، سبد لباسشویی، و تعدادی لباس که باید شسته شوند در طرف چپ قرار دارند.
صفحه تبلت که رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با این اعلان که کار شستشوی لباس‌ها در لباسشویی تمام شده و گزینه‌هایی برای تنظیم صحنه‌های خودکار نشان می‌دهد.

برای کارهای کوچک، یادآورهای مفیدی دریافت کنید، مثل زمانی که باید لباسشویی را روشن کنید. اگر اتفاقاً بیرون از خانه باشید، SmartThings تا زمان برگشتتان، لباسشویی را آماده کار نگه می‌دارد.

اتاق نشیمنی با مبل سفید در مرکز آن، یک لامپ و گیاهی در طرف راست و تهویه هوای هوشمندی در طرف چپ.
یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی دستگاه تهویه هوای هوشمند SmartThings را با یک دمای هدف، حالت، شدت باد، و سایر تنظیمات نشان می‌دهد.

با SmartThings دیگر نیازی نیست منتظر خنک شدن خانه بمانید. سیستم تهویه هوا به‌طور خودکار روشن می‌شود تا زمانی که به خانه برمی‌گردید، خانه هوایی تازه داشته باشد.

نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید

خانه در یک نگاه

بدون اینکه حتی از روی مبل بلند شوید تنظیمات خانه‌تان را مدیریت کنید. در هر جایی از برنامه SmartThings برای بررسی دستگاه‌ها و سایر موارد استفاده کنید.

یک زن روی کاناپه دراز کشیده است، دارد لبخند می‌زند و به تلفن هوشمند خود  نگاه می‌کند. در سمت راست پیش‌زمینه، یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی برنامه SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر موارد قابل تنظیم، اعم از "صبح بخیر" و "شب بخیر"، نشان می‌دهد.

خانه شما در دستان شما

SmartThings کنترل از راه دور قدرتمندی برای خانه شما است. ببینید چگونه یک برنامه تکی می‌تواند به‌طور چشمگیری سبک زندگی‌تان را تغییر دهد و بهبود ببخشد.

اتاق نشیمنی با تهویه هوای روی دیوار و دو تصفیه‌کننده هوای Cube در کنار میز پیشدستی در مرکز اتاق. مبلی در پشت میز پیشدستی قرار دارد و بالای مبل، تلویزیون 65 اینچ Q7 QLED قرار دارد که به دیوار نصب شده است. در طرف چپ پیش‌زمینه، صفحه Galaxy کنترل از راه دور همراه Smart TV را نشان می‌دهد.

خانه‌ای که طبق برنامه زمانی کار می‌کند

اکنون خانه‌ شما می‌تواند همگام با برنامه زمانی شلوغ شما باشد. با SmartThings می‌توانید خانه‌تان را سفارشی کنید تا صبح‌های شما راحت‌تر و شب‌هایتان آرام‌تر باشد.

سه صفحه Galaxy نمایش داده می‌شوند. اولین صفحه تنظیمات اتوماسیون را با کلیدهای تغییر وضعیت برای 4 جریان عادی نشان می‌دهد: صبح بخیر، من بیرون می‌روم، من خانه هستم، و یک من خانه هستم دیگر. دومین صفحه زنی را در حال بیدار شدن در اتاق خواب نشان می‌دهد و با این تنظیم «هر روز ساعت 7:00 صبح پرده اتاق خواب باز شود». سومین صفحه زوجی را در اتاق خواب در شب با تنظیمات «هر شب ساعت 10:30 لامپ اتاق خواب تا 50% کم نور شود» نشان می‌دهد.

تجربه پرباری از Galaxy با SmartThings

کارهای روزانه‌تان را با SmartThings بهتر انجام دهید. SmartThings که اکنون به‌طور ذاتی با برنامه‌های Galaxy ادغام شده است، تجربیات روزانه‌تان را کاربرپسندانه‌تر، راحت‌تر و خوشایندتر می‌کند.

فردی که روی کاناپه نشسته است، دارد به دستگاه تلفن هوشمند Galaxy خود نگاه می‌کند. او در حال پاسخ به تماس تلفنی Christina Adams است.
یک زن دارد لبخند می‌زند و با تلفن صحبت می‌کند. پشت سر او، ما یک اتاق نشیمن تمیز را می‌بینیم که یک تلویزیون سامسونگ روی دیوارش نصب شده که در حال حاضر بی‌صدا است.
در وسط اتاق نشیمن، یک تلویزیون سامسونگ بزرگ روی دیوار نصب است و دارد منظره باشکوه طبیعت را نشان می‌دهد. در زیر آن یک پایه تلویزیون و چند وسیله تزئینی قرار دارد.
یک زن، در اتاق نشیمن خود روی کاناپه نشسته است، و دارد به تلویزیون اتاق نشیمنش نگاه می‌کند.
یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تا تلویزیون اتاق نشیمن، تلویزیون آشپزخانه، یا تمام تلویزیون‌ها را بی‌صدا کنید.

* امکانات ذکر شده در بالا در دستگاه‌های موبایلی در دسترس است که از نسخه One UI 3.1 و بالاتر استفاده می‌کنند و می‌توانند برنامه SmartThings را دانلود کنند.

فضای داخلی اتاق خوابی تمیز دارای تختخواب، تلویزیون و غیره. سحرگاه است، پرده کرکره‌ای بسته و تلویزیون خاموش.
تلفن هوشمند Galaxy روی لحاف‌های سفید قرار دارد، درحالی‌که زنگ هشدار 6:30 صبح به صدا درمی‌آید.
فضای داخلی همان اتاق خواب، اما این بار تلویزیون روشن است و پرده کرکره‌ای بالا.
یک زن بیدار می‌شود، با لبخند در تخت‌خواب حرکات کششی انجام می‌دهد. در پیش‌زمینه، یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy مدت زمان خواب و سایر منوی‌های فعال اعم از ، حالت زمان خواب، صدا، لرزش، و غیره، را نشان می‌دهد. به سمت پایین رابط کاربری گرافیکی که پیش می‌رویم، یک منوی خاص بزرگ می‌شود. روی آن نوشته شده است، "با دستگاه‌های هوشمند بیدار شوید. وقتی زنگ ساعت قطع می‌شود، تلویزیون‌ها را روشن کنید، پرده‌ها را باز کنید."
فضای داخلی همان اتاق خواب که در آن تلویزیون روشن است و پرده کرکره‌ای بالا.
یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy مدت زمان خواب و سایر منوهای فعال از قبیل حالت زمان خواب، صدا، لرزش، و غیره را نشان می‌دهد. به سمت پایین رابط کاربری گرافیکی که پیش می‌رویم، یک منوی خاص بزرگ می‌شود. روی آن نوشته شده است، "با دستگاه‌های هوشمند بیدار شوید. وقتی زنگ ساعت قطع می‌شود، تلویزیون‌ها را روشن کنید، پرده‌ها را باز کنید."

* امکانات ذکر شده در بالا در دستگاه‌های موبایلی در دسترس است که از نسخه One UI 3.1 و بالاتر استفاده می‌کنند و می‌توانند برنامه SmartThings را دانلود کنند.

دستی تلفن هوشمند Galaxy را در مقابل تلویزیون سامسونگ گرفته است. صفحه نمایش Galaxy تصویر منظره باشکوهی را نشان می‌دهد.
تلفن هوشمند Galaxy تصویر منظره باشکوهی را به پس‌زمینه تلویزیون سامسونگ ارسال می‌کند. تلویزیون همان تصویر منظره را نمایش می‌دهد.
زنی روی کاناپه در مقابل تلویزیون سامسونگ نشسته است و تصویر منظره باشکوهی را در صفحه نمایش مشاهده می‌کند که محتوای آن از تلفن هوشمند Galaxy او ارسال می‌شود.
اعلان بازشویی حاوی سؤال «اقدامات SmartThings اجرا شود؟» و دو گزینه زیر آن «کنترل چراغ‌ها» و «بستن پرده کرکره‌ای» روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

* امکانات ذکر شده در بالا در دستگاه‌های موبایلی در دسترس است که از نسخه One UI 3.1 و بالاتر استفاده می‌کنند و می‌توانند برنامه SmartThings را دانلود کنند.

در پس‌زمینه، دکوراسیون داخلی یک اتاق نشیمن تمیز با کاناپه، تلویزیون و سایر وسایل وجود دارد. در پیش‌زمینه، یک تلفن هوشمند Galaxy منوی تنظیمات "هشدارها روی دستگاه‌های هوشمند" را نشان می‌دهد.
تلویزیون سامسونگ در وسط و بلندگوی میله‌ای در زیر آن قرار دارد. حباب نوشتار آبی از بلندگوی میله‌ای می‌گوید «امروز رویداد «جشن تولدی» در ساعت 3 عصر دارید». همچنین در گوشه بالا سمت راست تلویزیون، اعلان بازشویی با همان یادآوری و دکمه «تأیید» در زیر آن نمایش داده می‌شود.
جشن تولدی با حضور کودکان و بزرگسالانی که همگی کلاه پوشیده‌اند. آن‌ها در حال فوت کردن شمع‌های روی کیک تولد در وسط و احاطه‌شده با کاغذ‌ رنگی خردشده هستند.
یک صفحه نمایش تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات "هشدارها روی دستگاه‌های هوشمند" را نشان می‌دهد. در زیر "دستگاه‌ها"، منوی "تلویزیون‌ها" و "بلندگوها" نشان می‌دهند که تلویزیون و بلندگوها فعال هستند. در زیر "دستگاه‌ها"، "تقویم‌ها" گزینه‌هایی را برای تنظیمات تقویم 1 و تقویم 2 ارائه می‌دهد. فقط تقویم 1 فعال است، در زیر "تقویم‌ها"، "سایر گزینه‌ها" اعم از "موقعیت مکانی" و "فقط وقتی در [خانه من] هستید اجرا شود" نشان داده شده اند.

* امکانات ذکر شده در بالا در دستگاه‌های موبایلی در دسترس است که از نسخه One UI 3.1 و بالاتر استفاده می‌کنند و می‌توانند برنامه SmartThings را دانلود کنند.

کمی هوشمندی به خانه اضافه کنید

اجازه دهید SmartThings فعالیت‌های مهم و کارهای روزانه را انجام دهد، تا شما بتوانید روی موارد مهم‌تر تمرکز کنید.

خانه‌تان را از خودرویتان کنترل کنید

SmartThings و Android Auto کنترل خانه‌تان را در دست دارند. با اعلان‌های خانه که در بالا سمت راست داشبورد نمایش داده می‌شوند، می‌توانید چشمتان را به جاده بدوزید و دیگر نیازی به نگاه کردن به تلفن هوشمندتان ندارید. نزدیک خانه هستید؟ ترموستات را روشن کنید، تصفیه‌کننده هوا را راه‌اندازی کنید و درب گاراژ را باز کنید؛ همه این کارها با فشردن دکمه «به خانه خوش آمدید» در خودرو انجام می‌شود.

* برای پیوند دادن دستگاه تلفن همراه با خودرو، به‌صورت بی‌سیم یا با استفاده از کابل USB متصل شوید تا بتوانید از SmartThings در Android Auto استفاده کنید.
** برای مطلع شدن از اینکه خودرویتان سازگار است یا نه، صفحه وب Google Android Auto را بررسی کنید. - پیوند صفحه Google Android Auto webpage.

در سمت چپ، یک سیستم اطلاعاتی-سرگرمی خودرو که به SmartThings متصل است، منوی "خانه" را نشان می‌دهد. در سمت راست، یک تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات Android Auto را با گزینه‌های دستوری مختلف شامل امنیت، بیرون رفتن، درب گاراژ و غیره، نشان می‌دهد.

* برای پیوند دادن دستگاه تلفن همراه با خودرو، به‌صورت بی‌سیم یا با استفاده از کابل USB متصل شوید تا بتوانید از SmartThings در Android Auto استفاده کنید.
** برای مطلع شدن از اینکه خودرویتان سازگار است یا نه، صفحه وب Google Android Auto را بررسی کنید. - پیوند صفحه Google Android Auto webpage.

زندگی راحت‌تر با یک یا دو دستیار صوتی

تلویزیون را روشن کنید و از طریق صدا جاروبرقی را راه بیندازید. می‌توانید با دستیار صوتی دلخواهتان، خانه‌تان را کنترل کنید، یا همه را همزمان انجام دهید.

زنی در لبه مبل با تلفن هوشمندش نشسته است. در اتاق یک تهویه هوای هوشمند و یک ربات جاروبرقی هوشمند قرار دارد . 2 حباب مکالمه نزدیک زن با متن «سلام Bixby، جاروبرقی را راه بینداز» و «بسیار خوب، در حال راه‌اندازی جاروبرقی» ظاهر می‌شود. 3 آرم‌های دستیار هوش مصنوعی در بالا نشان داده می‌شود: Bixby، ‏Hey Google، و Amazon Alexa.

اتصال و تجربه بیشتر با SmartThings

SmartThings با دستگاه‌های هوشمند دیگر بهتر هماهنگ شده و کارایی بهتری دارد تا زندگی را راحت‌تر کند. به‌صورت آنلاین و در فروشگاه‌ها به دنبال نماد «با SmartThings کار می‌کند» باشید.

A ‘Works with SmartThings’ logo and various icons such as those for TV, AV, air conditioner, washer/dryer, robot vacuum, refrigerator, Wi-Fi hub, motion sensor, camera, multi-functional sensor, doorbell, light bulb, lock, outlet, switch/dimmer, and thermostat, which are available with the SmartThings app.

با SmartThings شروع‌ به ‌کار کنید

زندگی متصل تنها به اندازه فشار دادن یک دکمه با شما فاصله دارد. روی منوی «نحوه استفاده» در برنامه SmartThings ضربه بزنید.

* هر دستگاه باید به Wi-Fi یا شبکه بی‌سیم دیگر وصل شود.
* برای ایجاد هماهنگی از طریق SmartThings، همه دستگاه‌ها باید در یک حساب سامسونگ تکی ثبت شوند.
* فناوری، عملکردها، و ویژگی‌های موجود برای هر کشور، ارائه‌دهنده سرویس، محیط شبکه، یا محصول متفاوت است،
و احتمالاً بدون اطلاع تغییر خواهد کرد.
* لطفاً لوگوی «با SmartThings کار می‌کند» را روی محصول یا بسته‌بندی محصول پیدا کنید.
* تصاویر و تجربه کاربری برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
* «Bixby» به زبان‌های انتخابی و لهجه‌ها/گویش‌های خاصی محدود است.
* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
* دستگاه‌های سازگار باید جداگانه خریداری شوند تا به سرویس‌های SmartThings دسترسی داشته باشند.

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟