Smartthings

زندگی هوشمندتر با SmartThings

آرامش را برای دنیای متصل خود رقم بزنید. دستگاه‌های هوشمند خود را متصل کنید و خانه خود را با یک برنامه دارای کاربرد آسان مدیریت کنید. SmartThings گذاری بی‌دردسر از کارهای خسته‌کننده به آرامش را رقم می‌زند، تا بتوانید روی کارهای مهم خودتان تمرکز کنید. این برنامه اکنون با Matter و انواع دستگاه‌های بیشتری سازگار است.

برنامه SmartThings را دانلود کنید.

خانه سفارشی برای زندگی راحت‌تر

دستگاه‌های خانگی خود را برای یک سبک زندگی هوشمند و متناسب با نیازهایتان بهینه‌سازی کنید.
از یک خانه سفارشی‌سازی‌ شده مجهز به دستگاه‌های نوآورانه و سازگار با SmartThings که زندگی روزمره شما را آسان می‌کنند، لذت ببرید.

یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر موارد قابل تنظیم، از جمله "فیلم" و "شب بخیر"، نشان می‌دهد. یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر موارد قابل تنظیم، از جمله "فیلم" و "شب بخیر"، نشان می‌دهد.
یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر برنامه‌های روزانه، از جمله «صبح بخیر» و «شب بخیر»، نشان می‌دهد. یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با چندین دستگاه خانگی هوشمند متصل، وضعیت آنها، و سایر برنامه‌های روزانه، از جمله «صبح بخیر» و «شب بخیر»، نشان می‌دهد.

برای فیلم شب آماده شوید

با SmartThings هیجان بهتری را از فیلم تجربه کنید.
SmartThings مراقب تلویزیون، چراغ‌ها و حس و حال آن است، شما پاپ کورن تهیه کنید.

صفحه تبلت که رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با این اعلان که کار شستشوی لباس‌ها در لباسشویی تمام شده و گزینه‌هایی برای تنظیم صحنه‌های خودکار نشان می‌دهد. صفحه تبلت که رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با این اعلان که کار شستشوی لباس‌ها در لباسشویی تمام شده و گزینه‌هایی برای تنظیم صحنه‌های خودکار نشان می‌دهد.
صفحه نمایش تبلت اعلان SmartThings را نشان می‌دهد که می‌گوید کار لباسشویی تمام شده است و پیشنهاد می‌دهد درصورتی‌که نمی‌توان هم‌اکنون لباس‌ها را بیرون آورد، چرخه «آبکشی + چرخش» انجام شود. صفحه نمایش تبلت اعلان SmartThings را نشان می‌دهد که می‌گوید کار لباسشویی تمام شده است و پیشنهاد می‌دهد درصورتی‌که نمی‌توان هم‌اکنون لباس‌ها را بیرون آورد، چرخه «آبکشی + چرخش» انجام شود.

اعلان‌های مفید

برای کارهای کوچک، یادآورهای مفیدی دریافت کنید، مثل زمانی که باید لباسشویی را روشن کنید.
اگر پیش بیاید بیرون از خانه باشید، SmartThings تا زمان برگشتتان، لباسشویی را آماده کار نگه می‌دارد.

یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی دستگاه تهویه هوای هوشمند SmartThings را با یک دمای هدف، حالت، شدت باد، و سایر تنظیمات نشان می‌دهد. یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی دستگاه تهویه هوای هوشمند SmartThings را با یک دمای هدف، حالت، شدت باد، و سایر تنظیمات نشان می‌دهد.
یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی دستگاه تهویه هوای هوشمند SmartThings را با یک دمای هدف، حالت، شدت باد، و سایر تنظیمات نشان می‌دهد. یک صفحه نمایش Galaxy رابط کاربری گرافیکی دستگاه تهویه هوای هوشمند SmartThings را با یک دمای هدف، حالت، شدت باد، و سایر تنظیمات نشان می‌دهد.

به سوی دمایی عالی گام بردارید

با SmartThings دیگر نیازی نیست منتظر خنک شدن خانه بمانید. سیستم تهویه هوا به‌طور خودکار
روشن می‌شود تا زمانی که به خانه برمی‌گردید، خانه هوایی تازه داشته باشد.

نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید

خانه در یک نگاه

بدون اینکه حتی از روی مبل بلند شوید تنظیمات خانه‌تان را مدیریت کنید. از برنامه SmartThings برای بررسی دستگاه‌ها و سایر موارد استفاده کنید.

خانه شما در دستان شما

SmartThings کنترل از راه دور قدرتمندی برای خانه شما است. ببینید چگونه یک برنامه تکی می‌تواند به‌طور چشمگیری سبک زندگی‌تان را تغییر دهد و بهبود ببخشد.

خانه‌ای که طبق برنامه زمانی کار می‌کند

اکنون خانه‌ شما می‌تواند همگام با برنامه زمانی شلوغ شما باشد. با
SmartThings می‌توانید خانه‌تان را سفارشی کنید تا صبح‌های شما راحت‌تر و شب‌هایتان آرام‌تر باشد.

SmartThings و Matter. اکنون راحت‌تر از همیشه.

SmartThings با Matter سازگار است؛ Matter استاندارد اتصالی تحول‌آفرین در صنعت است که بیش از 280 شرکت از آن پشتیبانی می‌کنند تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام دستگاه را به خانه ببرید. کافی است از وجود آرم Matter مطمئن شوید.

اتصال و تجربه بیشتر با SmartThings

SmartThings با دستگاه‌های هوشمند دیگر بهتر هماهنگ شده و کارایی بهتری دارد تا زندگی را راحت‌تر کند.
به‌صورت آنلاین و در فروشگاه‌ها به دنبال نماد «با SmartThings کار می‌کند» باشید.

تجربه Samsung Galaxy خود را پربارتر کنید

کارهای روزانه‌تان را با SmartThings بهتر انجام دهید. SmartThings که اکنون از همان ابتدا با برنامه‌های مختلفی که در دستگاه‌های Galaxy نصب شده‌اند ادغام شده است، تجربیات روزانه‌تان را کاربرپسندانه‌تر، راحت‌تر و خوشایندتر می‌کند.

یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تلویزیون اتاق نشیمن، یا تمام دستگاه‌ها را بی‌صدا کنید. یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تلویزیون اتاق نشیمن، یا تمام دستگاه‌ها را بی‌صدا کنید.
یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تلویزیون اتاق نشیمن، یا تمام دستگاه‌ها را بی‌صدا کنید. یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تلویزیون اتاق نشیمن، یا تمام دستگاه‌ها را بی‌صدا کنید.
در وسط اتاق نشیمن، یک تلویزیون سامسونگ بزرگ روی دیوار نصب است و دارد منظره باشکوه طبیعت را نشان می‌دهد. در زیر آن یک پایه تلویزیون و چند وسیله تزئینی قرار دارد. در وسط اتاق نشیمن، یک تلویزیون سامسونگ بزرگ روی دیوار نصب است و دارد منظره باشکوه طبیعت را نشان می‌دهد. در زیر آن یک پایه تلویزیون و چند وسیله تزئینی قرار دارد.
یک زن، در اتاق نشیمن خود روی کاناپه نشسته است، و دارد به تلویزیون اتاق نشیمنش نگاه می‌کند. یک زن، در اتاق نشیمن خود روی کاناپه نشسته است، و دارد به تلویزیون اتاق نشیمنش نگاه می‌کند.
یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد برخی از دستگاه‌ها یا همه آنها را بی‌صدا کنید. صدای تلویزیون سامسونگ در آشپزخانه قطع شده و Samsung Jet Bot AI در اتاق نشیمن موقتاً از کار متوقف شده است. یک رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy تماس ورودی از Christina Adams و پنجره بازشوی SmartThings را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد برخی از دستگاه‌ها یا همه آنها را بی‌صدا کنید. صدای تلویزیون سامسونگ در آشپزخانه قطع شده و Samsung Jet Bot AI در اتاق نشیمن موقتاً از کار متوقف شده است.

نمایی از اتاق نشمین که در آن تلویزیون، مبل و وسایل دیگر قرار دارد. به‌نظر می‌رسد نزدیک نیمه شب است، پرده‌ها بسته هستند و چراغ روشن است. نمایی از اتاق نشمین که در آن تلویزیون، مبل و وسایل دیگر قرار دارد. به‌نظر می‌رسد نزدیک نیمه شب است، پرده‌ها بسته هستند و چراغ روشن است.
مردی که Galaxy Watch روی مچ خود بسته روی مبل خوابیده است. مردی که Galaxy Watch روی مچ خود بسته روی مبل خوابیده است.
مردی که با Galaxy Watch رو مچش خوابیده است، در دستش کنترل از راه دور دارد. مردی که با Galaxy Watch رو مچش خوابیده است، در دستش کنترل از راه دور دارد.
در پس‌زمینه اتاق نشمین دیده می‌شود که تلویزیون و چراغ در آن خاموش است. در پس‌زمینه اتاق نشمین دیده می‌شود که تلویزیون و چراغ در آن خاموش است.
رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy حالت خواب را به‌همراه پنجره بازشویی که نشان می‌دهد کدام دستگاه‌ها هنگام شروع و پایان این حالت کنترل خواهند شد نمایش می‌دهد. رابط کاربری گرافیکی تلفن هوشمند Galaxy حالت خواب را به‌همراه پنجره بازشویی که نشان می‌دهد کدام دستگاه‌ها هنگام شروع و پایان این حالت کنترل خواهند شد نمایش می‌دهد.

دستی تلفن هوشمند Galaxy را در مقابل تلویزیون سامسونگ گرفته است. صفحه نمایش Galaxy تصویر منظره باشکوهی را نشان می‌دهد. دستی تلفن هوشمند Galaxy را در مقابل تلویزیون سامسونگ گرفته است. صفحه نمایش Galaxy تصویر منظره باشکوهی را نشان می‌دهد.
تلفن هوشمند Galaxy تصویر منظره باشکوهی را به پس‌زمینه تلویزیون سامسونگ ارسال می‌کند. تلویزیون همان تصویر منظره را نمایش می‌دهد. تلفن هوشمند Galaxy تصویر منظره باشکوهی را به پس‌زمینه تلویزیون سامسونگ ارسال می‌کند. تلویزیون همان تصویر منظره را نمایش می‌دهد.
زنی روی کاناپه در مقابل تلویزیون سامسونگ نشسته است و تصویر منظره باشکوهی را در صفحه نمایش مشاهده می‌کند که محتوای آن از تلفن هوشمند Galaxy او ارسال می‌شود. زنی روی کاناپه در مقابل تلویزیون سامسونگ نشسته است و تصویر منظره باشکوهی را در صفحه نمایش مشاهده می‌کند که محتوای آن از تلفن هوشمند Galaxy او ارسال می‌شود.
یک تلفن هوشمند Galaxy دارای پنجره بازشوی Smart View،‏ 5 گزینه را در صفحه نمایش خود نشان می‌دهد: پخش برنامه، تیره‌سازی صفحه نمایش تلفن، ویدیوی سلفی، کنترل دستگاه‌های SmartThings و قطع اتصال. یک تلفن هوشمند Galaxy دارای پنجره بازشوی Smart View،‏ 5 گزینه را در صفحه نمایش خود نشان می‌دهد: پخش برنامه، تیره‌سازی صفحه نمایش تلفن، ویدیوی سلفی، کنترل دستگاه‌های SmartThings و قطع اتصال.

در پس‌زمینه، دکوراسیون داخلی یک اتاق نشیمن تمیز با کاناپه، تلویزیون و سایر وسایل وجود دارد. در پیش‌زمینه، یک تلفن هوشمند Galaxy منوی تنظیمات "هشدارها روی دستگاه‌های هوشمند" را نشان می‌دهد. در پس‌زمینه، دکوراسیون داخلی یک اتاق نشیمن تمیز با کاناپه، تلویزیون و سایر وسایل وجود دارد. در پیش‌زمینه، یک تلفن هوشمند Galaxy منوی تنظیمات "هشدارها روی دستگاه‌های هوشمند" را نشان می‌دهد.
تلویزیون سامسونگ در وسط و بلندگوی میله‌ای در زیر آن قرار دارد. حباب نوشتار آبی از بلندگوی میله‌ای می‌گوید «امروز رویداد «جشن تولدی» در ساعت 3 عصر دارید». همچنین در گوشه بالا سمت راست تلویزیون، اعلان بازشویی با همان یادآوری و دکمه «تأیید» در زیر آن نمایش داده می‌شود. تلویزیون سامسونگ در وسط و بلندگوی میله‌ای در زیر آن قرار دارد. حباب نوشتار آبی از بلندگوی میله‌ای می‌گوید «امروز رویداد «جشن تولدی» در ساعت 3 عصر دارید». همچنین در گوشه بالا سمت راست تلویزیون، اعلان بازشویی با همان یادآوری و دکمه «تأیید» در زیر آن نمایش داده می‌شود.
جشن تولدی با حضور کودکان و بزرگسالانی که همگی کلاه پوشیده‌اند. آن‌ها در حال فوت کردن شمع‌های روی کیک تولد در وسط و احاطه‌شده با کاغذ‌ رنگی خردشده هستند. جشن تولدی با حضور کودکان و بزرگسالانی که همگی کلاه پوشیده‌اند. آن‌ها در حال فوت کردن شمع‌های روی کیک تولد در وسط و احاطه‌شده با کاغذ‌ رنگی خردشده هستند.
صفحه نمایش تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات «هشدارهای دستگاه‌های هوشمند» را نمایش می‌دهد. در این صفحه نشان داده می‌شود که رویدادهای تقویم پیش‌رو را می‌توان در دستگاه‌های هوشمند در مکانی پیش‌تنظیم‌شده اطلاع‌رسانی کرد. «مکان» روی «خانه من» تنظیم شده است. هشدارهای تلویزیون اتاق نشیمن و بلندگوهای آشپزخانه فعال شده‌اند. «Calendar01» در گزینه «تقویم‌ها» فعال است. در زیر آن، گزینه «صحنه‌های اجرایی» قرار دارد. در پایین، در قسمت «گزینه‌های بیشتر»، تنظیم «فقط وقتی در [خانه من] هستید، هشدار دهد» خاموش است. صفحه نمایش تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات «هشدارهای دستگاه‌های هوشمند» را نمایش می‌دهد. در این صفحه نشان داده می‌شود که رویدادهای تقویم پیش‌رو را می‌توان در دستگاه‌های هوشمند در مکانی پیش‌تنظیم‌شده اطلاع‌رسانی کرد. «مکان» روی «خانه من» تنظیم شده است. هشدارهای تلویزیون اتاق نشیمن و بلندگوهای آشپزخانه فعال شده‌اند. «Calendar01» در گزینه «تقویم‌ها» فعال است. در زیر آن، گزینه «صحنه‌های اجرایی» قرار دارد. در پایین، در قسمت «گزینه‌های بیشتر»، تنظیم «فقط وقتی در [خانه من] هستید، هشدار دهد» خاموش است.

کاملاً در موسیقی غرق شوید

با «همگام‌سازی موسیقی SmartThings»، رنگ و روشنایی چراغ‌های Philips Hue مطابق با آهنگتان می‌رقصد تا بتوانید از موسیقی با گوش، چشم و روحتان لذت ببرید. 8

روی دکمه «شروع همگام‌سازی» کلیک می‌شود و هر سه چراغ به رنگ‌های مختلف تغییر می‌کنند. رنگ صورتی در پالت رنگ انتخاب می‌شود و نورپردازی‌ها با ریتم موسیقی تغییر می‌کنند.
یک کد QR که به صفحه دانلود برنامه SmartThings در Google Play یا App Store هدایت می‌شود.

خانه‌تان را از خودرویتان کنترل کنید

SmartThings در Android Auto کنترل خانه‌تان را در دست دارد. دستگاه‌های SmartThings را از صفحه نمایش خودرویتان کنترل کنید، می‌توانید چشمتان را به جاده بدوزید و دیگر نیازی به نگاه کردن به تلفن هوشمندتان ندارید. نزدیک خانه هستید؟ ترموستات را روشن کنید، تصفیه‌کننده هوا را راه‌اندازی کنید و درب گاراژ را باز کنید؛ همه این کارها با فشردن صحنه «به خانه خوش آمدید» در خودرو انجام می‌شود. 13

زندگی راحت‌تر با یک یا دو دستیار صوتی

تلویزیون را روشن کنید و از طریق صدا جاروبرقی را راه بیندازید.
می‌توانید با دستیار صوتی دلخواهتان، خانه‌تان را کنترل کنید، یا همه را همزمان انجام دهید. 14

با SmartThings شروع‌ به ‌کار کنید

زندگی هوشمند و همواره متصل تنها به اندازه فشار دادن یک دکمه با شما فاصله دارد. روی منوی «نحوه استفاده» در برنامه SmartThings ضربه بزنید.

کد QR که به راهنمای نحوه شروع به کار و استفاده از SmartThings می‌رسد. https://qr-st.samsungiotcloud.com?action=how_to_use

با SmartThings همراه شوید!

با SmartThings همراه شوید!

دستگاه‌های خود را برای کسب تجربیات متناسب با سبک زندگی خودتان به برنامه SmartThings متصل کنید.

FAQ FAQ

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟

 

Galaxy S23 Ultra

نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S23 Ultra. نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S23 Ultra.
 

برنامه‌ها و سرویس‌ها

تلفن هوشمند Galaxy نمادهای مختلف «برنامه‌ها و سرویس‌ها» (Apps & Services) را نشان می‌دهد. در هر دو سمت تلفن هوشمند، افراد را می‌توان با دستگاه‌های Galaxy و در حالت‌های مرتبط با «برنامه‌ها و سرویس‌های Galaxy» مشاهده کرد. تلفن هوشمند Galaxy نمادهای مختلف «برنامه‌ها و سرویس‌ها» (Apps & Services) را نشان می‌دهد. در هر دو سمت تلفن هوشمند، افراد را می‌توان با دستگاه‌های Galaxy و در حالت‌های مرتبط با «برنامه‌ها و سرویس‌های Galaxy» مشاهده کرد.
 • تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
 • هر دستگاهی باید به Wi-Fi یا شبکه بی‌سیم دیگری وصل شود.
 • برای ایجاد هماهنگی از طریق اشیاء هوشمند، همه دستگاه‌ها باید در یک حساب سامسونگ ثبت شوند.
 • فناوری، قابلیت‌ها، ویژگی‌های و سرویس‌های موجود ممکن است برای هر کشور، ارائه‌دهنده سرویس، محیط شبکه یا محصول متفاوت باشد و احتمال دارد بدون اعلام قبلی تغییر کند.
 • لطفاً آرم «با SmartThings کار می‌کند» را روی محصول یا بسته‌بندی محصول پیدا کنید.
 • «Bixby» به زبان‌های انتخابی و لهجه‌ها/گویش‌های خاصی محدود است.
 • برای دسترسی به خدمات SmartThings، دستگاه‌های سازگار باید جداگانه خریداری شود.
 1. برای اتصال دستگاه‌های Matter به SmartThings، باید از هاب سازگار با Matter استفاده کنید.
 2. عملکرد هاب Matter از طریق به‌روزرسانی سفت‌افزار تأمین می‌شود. دستگاه‌های واجد شرایط برای پشتیبانی: هاب (IM6001-V3P**،‏ STH-ETH-200،‏ STH-ETH-250)، تلویزیون سامسونگ (QN900B/QN800B/QN700B/QN95B/S95B/QN90B/QN85B/Q80B/Q70B/Q60B/BU8/The Serif/The Frame/The Sero عرضه‌شده در 2022)، نمایشگر هوشمند (مدل M50B و بالاتر عرضه‌شده در 2022)، Family Hub (مدل‌های فروخته‌شده در ایالات متحده و کره جنوبی در 2017 یا سال‌های بعد، به‌جز RH9000 در کره جنوبی). ممکن است در زمان‌های مختلف به‌روزرسانی‌هایی اعمال شود.
 3. همه هاب‌های سازگار با Matter بالا از دستگاه‌های Matter که با امواج رادیویی Wi-Fi کار می‌کنند پشتیبانی می‌کنند.
 4. در خصوص دستگاه‌های Matter که با امواج رادیویی Thread کار می‌کنند: برای اتصال به تلویزیون سامسونگ، Family Hub یا نمایشگر هوشمند، به روتر مرزی Thread یا دانگل SmartThings نیاز است و برای اتصال به هاب‌های STH-ETH-200 یا STH-ETH-250، به روتر مرزی Thread نیاز است.
 5. ویژگی ذکرشده در بالا در دستگاه‌های تلفن همراهی در دسترس است که از نسخه One UI 3.1 و بالاتر استفاده می‌کنند و برنامه SmartThings در آنها نصب شده است.
 6. ویژگی ذکرشده در بالا در دستگاه‌های تلفن همراهی در دسترس است که از نسخه One UI 5.0 و بالاتر استفاده می‌کنند و برنامه SmartThings در آنها نصب شده است. دستگاه‌های تلفن همراه که نسخه One UI 3.1 و بالاتر اما پایین‌تر از One UI 5.0 دارند، می‌توانند از طریق برنامه «ساعت» به این ویژگی دسترسی پیدا کنند. باید حالت‌ها توسط کاربر از پیش تنظیم شوند.
 7. در Galaxy Watch4 و بالاتر در دسترس است.
 8. فقط در دستگاه‌های Galaxy در دسترس است. این ویژگی به چراغ‌های محیطی Philips Hue سفید و رنگی و Hue Bridge نیاز دارد.
 9. Galaxy SmartTags محدوده بلوتوث 120 متری در فضای بدون مانع دارد. عملکرد واقعی ممکن است بسته به محیطی که در آن استفاده می‌شود تفاوت داشته باشد.
 10. در حال حاضر در تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند Galaxy دارای Android بالاتر از 8.0، Galaxy Watch دارای Wear OS یا Tizen OS 5.5 و بالاتر، Galaxy Buds+‎ و نسخه‌های جدیدتر، قلم S Pen Pro، و برخی مدل‌های Galaxy Book در دسترس است. دستگاه‌های دیگر قرار است پشتیبانی شوند.
 11. برای پیدا کردن ساعت مچی Galaxy Watch و هدفون‌های توگوشی Buds با «SmartThings Find»، باید جدیدترین نسخه برنامه Galaxy Wearable را نصب کنید.
 12. مکان دستگاه‌هایتان، از قبیل Galaxy SmartTag، فقط با سایر اعضای حاضر در مکان SmartThings و با رضایت خودتان اشتراک‌گذاری خواهد شد.
 13. برای استفاده از SmartThings در Android Auto، به‌صورت بی‌سیم یا با استفاده از کابل USB متصل شوید تا دستگاه‌های تلفن همراه را به خودرویتان پیوند دهید. برای اینکه بررسی کنید خودرویتان سازگار است، به صفحه وب Google Android Auto سر بزنید.
 14. Google نشان تجاری Google LLC است.