زندگی متصل با SmartThings.

متناسب با سبک زندگی، امور خانه‌تان را همگام‌سازی کنید. به SmartThings اجازه دهید درباره دستگاه‌های متصل اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهد، به شما در کارهای خانه کمک کند و تجربه‌تان را بهبود ببخشد، هم داخل و هم خارج از خانه. همه این‌ها با یک برنامه تکی امکان‌پذیر است.

برنامه SmartThings را دانلود کنید.

خانه‌ای بزرگ و مدرن در پس‌زمینه با تلفن همراه Galaxy، تبلت، ساعت مچی هوشمند در پیش‌زمینه. هر 3 صفحه‌نمایش رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با گزینه‌هایی برای راه‌اندازی دستگاه‌های مختلف خانگی نشان می‌دهند.
ویدیویی که مزایای مختلف SmartThings را با 4 داستان متفاوت نشان می‌دهد. زوجی که بیدار می‌شوند و یک کار روزمره خودکار کتری را روشن می‌کند. متن «صبح بخیر خودکار در ساعت 7 صبح» ظاهر می‌شود. مرد لباسشویی را از آشپزخانه و با استفاده از تلفن هوشمندش راه‌اندازی می‌کند. متن «راه‌اندازی ماشین لباسشویی با کنترل هوشمند» ظاهر می‌شود. زن هنوز خواب است که پرده‌های خودکار باز می‌شوند. متن «بیدارباش خودکار ساعت 9 صبح» ظاهر می‌شود. روی صفحه پخچال هوشمند آن‌ها، اعلان لباسشویی با متن «چرخه شستشو کامل است» ظاهر می‌شود. مرد دیگری خانه را با سگش ترک می‌کند. متن «حرکتی در خانه شناسایی نشد» ظاهر می‌شود و سنسور حرکتی SmartThings همه دستگاه‌ها را خاموش می‌کند. او اعلانی روی تلفنش دریافت می‌کند و متن «زمان خاموش شدن دستگاه‌ها مطلع شوید» ظاهر می‌شود. زنی سر کار اعلانی روی تلفنش دریافت می‌کند و متن «زمان تشخیص سر و صدا مطلع شوید» ظاهر می‌شود. او SmartThings Cam را روی تلفنش بررسی می‌کند و می‌بیند این سروصدا مربوط به گربه‌اش است. آخرین مورد، 3 زنی هستند که وارد خانه می‌شوند و متن «لامپ‌های خودکار زمان رسیدن شما به خانه روشن شوند» ظاهر می‌شود. در داخل خانه، یکی از زن‌ها یک صحنه از SmartThings را از طریق تلفنش انتخاب می‌کند و متن «روشن شدن فوری حالت مهمانی» ظاهر می‌شود. لامپ‌ها و موسیقی روشن می‌شوند، دوست دیگری از راه می‌رسد، و متن «متصل بمانید، زندگی را سخت نگیرید» ظاهر می‌شود.

زندگی ساده می‌شود. خانه سفارشی می‌شود.

تنظیمات دستگاه خانه‌تان را برای سبک زندگی هوشمندی که پاسخگوی نیازهای شما باشد بهینه کنید. با دستگاه‌های مدرن سازگار با SmartThings که زندگی روزانه‌تان را ساده می‌کند، کنترل بیشتری بر امور خانه داشته باشید.

در پیش‌زمینه، نمای پشت سر دو زن را می‌بینیم - یکی با موی بلوند و دیگری با موی قرمز. آن‌ها نمایشی را روی تلویزیونی بزرگ در اتاق نشیمن در پس‌زمینه تماشا می‌کنند.
صفحه Galaxy، رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با گزینه‌ای برای تنظیم صحنه «حالت فیلم» و تنظیم تلویزیون، لامپ‌ها و تصفیه‌کننده هوا در اتاق نشیمن نشان می‌دهد.

با SmartThings هیجان بهتری را از فیلم تجربه کنید.
SmartThings مراقب تلویزیون، چراغ‌ها و حس و حال آن است، شما پاپ کورن تهیه کنید.

ماشین لباسشویی هوشمند در طرف راست و یک مبل، سبد لباسشویی، و تعدادی لباس که باید شسته شوند در طرف چپ قرار دارند.
صفحه تبلت که رابط کاربری گرافیکی SmartThings را با این اعلان که کار شستشوی لباس‌ها در لباسشویی تمام شده و گزینه‌هایی برای تنظیم صحنه‌های خودکار نشان می‌دهد.

برای کارهای کوچک، یادآورهای مفیدی دریافت کنید، مثل زمانی که باید لباسشویی را روشن کنید. اگر اتفاقاً بیرون از خانه باشید، SmartThings تا زمان برگشتتان، لباسشویی را آماده کار نگه می‌دارد.

اتاق نشیمنی با مبل سفید در مرکز آن، یک لامپ و گیاهی در طرف راست و تهویه هوای هوشمندی در طرف چپ.
صفحه Galaxy که رابط کاربری گرافیکی «به هوای خنک خوش آمدید» SmartThings را با دمای هدف، دمای داخل و خارج ساختمان، و تنظیمات دیگر نشان می‌دهد.

با SmartThings دیگر نیازی نیست منتظر خنک شدن خانه بمانید. سیستم تهویه هوا به‌طور خودکار روشن می‌شود تا زمانی که به خانه برمی‌گردید، خانه هوایی تازه داشته باشد.

نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید

خانه در یک نگاه

بدون اینکه حتی از روی مبل بلند شوید تنظیمات خانه‌تان را مدیریت کنید. در هر جایی از برنامه SmartThings برای بررسی دستگاه‌ها و سایر موارد استفاده کنید.

زنی که روی مبلی دراز کشیده، لبخند می‌زند و به تلفن هوشمندش نگاه می‌کند. در طرف راست پیش‌زمینه، صفحه Galaxy رابط کاربری گرافیکی برنامه SmartThings را با گزینه‌هایی برای راه‌اندازی دستگاه‌های مختلف خانگی در اتاق نشیمن، رتبه‌بندی کیفیت هوا، و دمای فعلی نشان می‌دهد.

خانه شما در دستان شما

SmartThings کنترل از راه دور قدرتمندی برای خانه شما است. ببینید چگونه یک برنامه تکی می‌تواند به‌طور چشمگیری سبک زندگی‌تان را تغییر دهد و بهبود ببخشد.

اتاق نشیمنی با تهویه هوای روی دیوار و دو تصفیه‌کننده هوای مکعبی شکل در کنار میز پیشدستی در مرکز اتاق. مبلی در پشت میز پیشدستی قرار دارد و بالای مبل، تلویزیون 65 اینچ Q7 QLED قرار دارد که به دیوار نصب شده است. در طرف چپ پیش‌زمینه، صفحه Galaxy کنترل از راه دور همراه تلویزیون هوشمند را نشان می‌دهد.

خانه‌ای که طبق برنامه زمانی کار می‌کند

اکنون خانه‌تان می‌تواند طبق برنامه زمانی شلوغ شما کار کند. با SmartThings می‌توانید خانه‌تان را سفارشی کنید تا صبحتان راحت‌تر و شب‌هایتان آرام‌تر باشد.

سه صفحه Galaxy نمایش داده می‌شود. اولین صفحه تنظیمات اتوماسیون را با کلیدهای تغییر وضعیت برای 4 جریان عادی نشان می‌دهد: صبح بخیر، من بیرون می‌روم، من خانه هستم، و شب بخیر. دومین صفحه زنی را در حال بیدار شدن در اتاق خواب نشان می‌دهد و با این تنظیم «هر روز ساعت 7:00 صبح پرده اتاق خواب باز شود». سومین صفحه زوجی را در اتاق خواب در شب نشان می‌دهد که تنظیمات «هر شب ساعت 10:30 لامپ اتاق خواب تا 50% کم نور شود» را انجام می‌دهند.

تجربه پرباری از Galaxy با SmartThings

کارهای روزانه‌تان را با SmartThings بهتر انجام دهید. SmartThings که اکنون به‌طور ذاتی با برنامه‌های Galaxy ادغام شده است، تجربیات روزانه‌تان را کاربرپسندانه‌تر، راحت‌تر و خوشایندتر می‌کند.

فضای داخلی اتاق خوابی تمیز دارای تختخواب، تلویزیون و غیره. سحرگاه است، پرده کرکره‌ای بسته و تلویزیون خاموش.
تلفن هوشمند Galaxy روی لحاف‌های سفید قرار دارد، درحالی‌که زنگ هشدار 7 صبح به صدا درمی‌آید.
فضای داخلی همان اتاق خواب، اما این بار تلویزیون روشن است و پرده کرکره‌ای بالا.
زنی در حال بیدار شدن است و با لبخندی بر لب به بدنش کش می‌آید.
فضای داخلی همان اتاق خواب که در آن تلویزیون روشن است و پرده کرکره‌ای بالا.
صفحه تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات «بیدارباش با دستگاه‌های هوشمند» را نمایش می‌دهد. در بخش «دستگاه‌های مورد نظر برای کنترل کردن»، نوشته شده است: «روشن کردن تلویزیون»، «روشن کرد چراغ‌ها» و «باز کردن پرده کرکره‌ای». همه این سه فرمان فعال هستند و در زیر هر کدام به‌ترتیب نوشته شده است: «تلویزیون اتاق خواب»، «چراغ اتاق خواب، لامپ حبابی اتاق خواب» و «پرده کرکره‌ای اتاق خواب». در زیر «دستگاه‌های مورد نظر برای کنترل»، «گزینه‌های بیشتر» گزینه‌های تنظیمات زیر را دراختیار قرار می‌دهند که در حال حاضر غیرفعال هستند: :«فقط وقتی خانه خودم هستم اجرا شود» و «وقتی هشدار رد می‌شود اجرا شود».

* ویژگی ذکرشده در بالا در دستگاه‌های تلفن همراهی در دسترس است که از Android R و One UI 3.1 استفاده می‌کنند و امکان دانلود برنامه SmartThings را دارند. این ویژگی همچنین در تلویزیون‌های سامسونگی که بعد از 2018 تولید شده‌اند و امکان اتصال به SmartThings را دارند در دسترس است.

دستی تلفن هوشمند Galaxy را در مقابل تلویزیون سامسونگ گرفته است. صفحه نمایش Galaxy تصویر منظره باشکوهی را نشان می‌دهد.
تلفن هوشمند Galaxy تصویر منظره باشکوهی را به پس‌زمینه تلویزیون سامسونگ ارسال می‌کند. تلویزیون همان تصویر منظره را نمایش می‌دهد.
زنی روی کاناپه در مقابل تلویزیون سامسونگ نشسته است و تصویر منظره باشکوهی را در صفحه نمایش مشاهده می‌کند که محتوای آن از تلفن هوشمند Galaxy او ارسال می‌شود.
اعلان بازشویی حاوی سؤال «حس و حال با دستگاه‌های هوشمند تنظیم شود؟» و دو گزینه زیر آن «کنترل چراغ‌ها» و «بستن پرده کرکره‌ای» روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

* ویژگی ذکرشده در بالا در دستگاه‌های تلفن همراهی در دسترس است که از Android R و One UI 3.1 استفاده می‌کنند و امکان دانلود برنامه SmartThings را دارند. این ویژگی همچنین در تلویزیون‌های سامسونگی که بعد از 2018 تولید شده‌اند و امکان اتصال به SmartThings را دارند در دسترس است.

فضای داخلی اتاق نشیمن تمیزی حاوی کاناپه‌ها، تلویزیون و غیره نشان داده می‌شود.
تلویزیون سامسونگ در وسط و بلندگوی میله‌ای در زیر آن قرار دارد. حباب نوشتار آبی از بلندگوی میله‌ای می‌گوید «امروز رویداد «جشن تولدی» در ساعت 3 عصر دارید». همچنین در گوشه بالا سمت راست تلویزیون، اعلان بازشویی با همان یادآوری و دکمه «تأیید» در زیر آن نمایش داده می‌شود.
جشن تولدی با حضور کودکان و بزرگسالانی که همگی کلاه پوشیده‌اند. آن‌ها در حال فوت کردن شمع‌های روی کیک تولد در وسط و احاطه‌شده با کاغذ‌ رنگی خردشده هستند.
صفحه نمایش تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات عملکردهای SmartThings را نمایش می‌دهد. در بخش «دستگاه‌ها»، «تلویزیون اتاق نشیمن» و «بلندگوی اتاق نشیمن» قرار دارد. هر دو دستگاه فعال هستند. در زیر «دستگاه‌ها»، «تقویم‌ها» گزینه‌های تنظیمات را برای تقویم 1 و تقویم 2 ارائه می‌دهد. فقط تقویم 1 فعال است.

* ویژگی ذکرشده در بالا در دستگاه‌های تلفن همراهی در دسترس است که از Android R و One UI 3.1 استفاده می‌کنند و امکان دانلود برنامه SmartThings را دارند. این ویژگی همچنین در تلویزیون‌های سامسونگی که بعد از 2018 تولید شده‌اند و امکان اتصال به SmartThings را دارند در دسترس است.

کمی هوشمندی به خانه اضافه کنید

اجازه دهید SmartThings فعالیت‌های مهم و کارهای روزانه را انجام دهد، تا شما بتوانید روی موارد مهم‌تر تمرکز کنید.

* در حال حاضر در تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند Galaxy دارای android 8.0 به بالا، ساعت مچی Galaxy Watch3 و Galaxy Buds Live در دسترس است. دستگاه‌های دیگر قرار است پشتیبانی شوند.
** برای پیدا کردن ساعت مچی Galaxy Watch و هدفون‌های توگوشی با «یافتن SmartThings»، باید جدیدترین نسخه برنامه Galaxy Wearable را نصب کنید.

چیزهای را مهم در زندگی‌تان بیابید

SmartTags* را می‌توان با بهره‌گیری از بلوتوث به کلیدها، کیف‌ها یا حتی حیوان خانگی متصل کرد. اگر فکر می‌کنید چیزی که گم کرده‌اید یا عاشقش هستید در اطرافتان قرار دارد ولی نمی‌توانید مکان دقیق آن را پیدا کنید، کافی است روی دکمه زنگ زدن در برنامه SmartThings ضربه بزنید و صدای آهنگ زنگ خود را دنبال کنید.

SmartTag روی کاناپه قرار دارد، و به دستگاه Galaxy کوچک دیگری متصل است. نماد مکان GPS با نماد SmartTag در وسط آن، از SmartTag به سمت بالا آمده است.

* Galaxy SmartTags محدوده بلوتوث 120 متری در فضای بدون مانع دارد. عملکرد واقعی ممکن است بسته به محیطی که در آن استفاده می‌شود تفاوت داشته باشد.

خانه‌تان را از خودرویتان کنترل کنید

SmartThings و Android Auto کنترل خانه‌تان را در دست دارند. با اعلان‌های خانه که در بالا سمت راست داشبورد نمایش داده می‌شوند، می‌توانید چشمتان را به جاده بدوزید و دیگر نیازی به نگاه کردن به تلفن هوشمندتان ندارید. نزدیک خانه هستید؟ ترموستات را روشن کنید، تصفیه‌کننده هوا را راه‌اندازی کنید و درب گاراژ را باز کنید؛ همه این کارها با فشردن دکمه «به خانه خوش آمدید» در خودرو انجام می‌شود.

* برای پیوند دادن دستگاه تلفن همراه با خودرو، به‌صورت بی‌سیم یا با استفاده از کابل USB متصل شوید تا بتوانید از SmartThings در Android Auto استفاده کنید.
** برای مطلع شدن از اینکه خودرویتان سازگار است یا نه، صفحه وب Google Android Auto را بررسی کنید. - پیوند صفحه Google Android Auto webpage.

در سمت چپ، تصویر سیستم سرگرمی رسانه‌ای خودرویی متصل به SmartThings قرار دارند و منوی «خانه خودم» را نمایش می‌دهد. در سمت راست، تلفن هوشمند Galaxy صفحه تنظیمات Android Auto را به‌همراه گزینه‌های فرمان مختلف نشان می‌دهد. فرمان «نظارت امنیتی» در بخش «نظارت خانگی SmartThings» غیرفعال است. فرمان‌های «در حال آمدن به خانه» و «به خانه خوش‌آمدید» در بخش «صحنه‌ها» فعال هستند. از میان گزینه‌های «حیاط پشتی»، «درب گاراژ» و «آشپزخانه» در بخش «دستگاه‌ها»، فقط گزینه «درب گاراژ» فعال است.

* برای پیوند دادن دستگاه تلفن همراه با خودرو، به‌صورت بی‌سیم یا با استفاده از کابل USB متصل شوید تا بتوانید از SmartThings در Android Auto استفاده کنید.
** برای مطلع شدن از اینکه خودرویتان سازگار است یا نه، صفحه وب Google Android Auto را بررسی کنید. - پیوند صفحه Google Android Auto webpage.

زندگی راحت‌تر با یک یا دو دستیار صوتی

تلویزیون را روشن کنید و از طریق صدا جاروبرقی را راه بیندازید. می‌توانید با دستیار صوتی دلخواهتان، خانه‌تان را کنترل کنید، یا همه را همزمان انجام دهید.

زنی در لبه مبل با تلفن هوشمندش نشسته است. در اتاق یک تهویه هوای هوشمند و یک ربات جاروبرقی هوشمند قرار دارد . 2 حباب مکالمه نزدیک زن با متن «سلام Bixby، جاروبرقی را راه بینداز» و «بسیار خوب، در حال راه‌اندازی جاروبرقی» ظاهر می‌شود. 3 آرم‌های دستیار هوش مصنوعی در بالا نشان داده می‌شود: Bixby، ‏Hey Google، و Amazon Alexa.

*Google نشان تجاری Google LLC.‎ است.

اتصال و تجربه بیشتر با SmartThings

SmartThings با دستگاه‌های هوشمند دیگر بهتر هماهنگ شده و کارایی بهتری دارد تا زندگی را راحت‌تر کند. به‌صورت آنلاین و در فروشگاه‌ها به دنبال نماد «با SmartThings کار می‌کند» باشید.

A ‘Works with SmartThings’ logo and various icons such as those for TV, AV, air conditioner, washer/dryer, robot vacuum, refrigerator, Wi-Fi hub, motion sensor, camera, multi-functional sensor, doorbell, light bulb, lock, outlet, switch/dimmer, and thermostat, which are available with the SmartThings app.

با SmartThings شروع‌ به ‌کار کنید

زندگی متصل تنها به اندازه فشار دادن یک دکمه با شما فاصله دارد. روی منوی «نحوه استفاده» در برنامه SmartThings ضربه بزنید.

* هر دستگاه باید به Wi-Fi یا شبکه بی‌سیم دیگر وصل شود.
* برای ایجاد هماهنگی از طریق SmartThings، همه دستگاه‌ها باید در یک حساب سامسونگ تکی ثبت شوند.
* فناوری، عملکردها، و ویژگی‌های موجود برای هر کشور، ارائه‌دهنده سرویس، محیط شبکه، یا محصول متفاوت است،
و احتمالاً بدون اطلاع تغییر خواهد کرد.
* لطفاً لوگوی «با SmartThings کار می‌کند» را روی محصول یا بسته‌بندی محصول پیدا کنید.
* تصاویر و تجربه کاربری برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
* «Bixby» به زبان‌های انتخابی و لهجه‌ها/گویش‌های خاصی محدود است.
* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
* دستگاه‌های سازگار باید جداگانه خریداری شوند تا به سرویس‌های SmartThings دسترسی داشته باشند.

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟