کمتر حرف بزنید، بیشتر عمل کنید.

Bixby کارتان را راحت می​کند تا روی آنچه برایتان اهمیت دارد تمرکز کنید. این برنامه علایق شما را فرا می​گیرد و برای انجام بهتر کارها، با برنامه​ها و سرویس​های دلخواه​تان همکاری می​کند.

تصویری که پیام «سلام، Bixby آیا در این نزدیکی ها مغازه بستنی فروشی وجود دارد؟» را روی تصویر دو فرد که در حال دوچرخه سواری در ساحل هستند، نمایش می دهد
تصویری که پیام «سلام، Bixby امروز چند قدم راه رفته ام؟» را روی تصویر یک خانم خندان در حال پیاده روی با دوستان نشان می دهد
تصویری که پیام «سلام، Bixby به جیمز پیام بده که شام تا 30 دقیقه دیگر آماده می شود.» را روی تصویر دو خانم در حال آشپزی در آشپزخانه نمایش می دهد
تصویری که پیام «سلام، Bixby موسیقی محبوبم را برای گرم کردن پخش کن.» را روی تصویر یک خانم و یک آقا در حالی که رو به یکدیگر ایستاده اند و مشغول ورزش کردن هستند، نمایش می دهد

* Bixby تنها لهجه‌ها و گویش‌های انگلیسی (ایالات متحده)، کره‌ای و چینی ماندارین را تشخیص می‌دهد. سایر زبان‌ها متعاقباً پشتیبانی خواهند شد.
* استفاده از Bixby ممکن است در موقعیت‌های مشخصی محدود باشد و در حالت ضبط رسانه (ویدیو/بازی/صدا)، حین تماس (شامل تماس خروجی)، اتصال در DeX Station،‏ حالت DeX، حداکثر صرفه‌جویی مصرف انرژی، حالت اضطراری، Kids Mode و MirrorLink™‎ بدون محدودیت ممکن باشد.

بگذارید امور به واقعیت بپیوندد.

کافی است آنچه می​خواهید را به زبان بیاورید و Bixby آن را انجام خواهد داد. نه تنها می​توانید میز شام را رزرو کنید بلکه امکان رزرو هتل یا درخواست تاکسی به صورت گفتاری را نیز خواهید داشت.

تصویر انیمیشنی رزرو هتل Bixby با استفاده از Galaxy Note9 Ocean Blueبا تصویر پس زمینه استخر یک هتل در غروب آفتاب

این Bixby شماست.

Bixby با فراگیری عادات شما، برنامه​هایی که علاقه دارید استفاده کنید و حتی مواردی که سابقاً درخواست کردید و شیوه ارائه درخواست، به تدریج سودمندتر خواهد شد.

نمای جلو از Galaxy Note9 Ocean Blue که تصاویری از استیک، پیتزا، باربیکیو و اطلاعاتی درباره رستوران را نمایش می دهد

وقتی برای نخستین بار از Bixby استفاده می​کنید

نمای جلو از Galaxy Note9 Ocean Blue که تصاویری از سالادهای مختلف و اطلاعاتی درباره رستوران را نمایش می دهد

وقتی Bixby شروع به شناختن شما می​کند

با دیگران به خوبی بازی می کند.

Bixby به طور مداوم بواسطه افزودن خدمات جدید و گسترش تنوع دستگاه​های تحت پشتیبانی پیشرفت می​کند تا بتوانید تمرکز بیشتری روی کاری که انجام می​دهید داشته باشید.

تصویری فهرست وار از آیکون های لوازم خانگی (زنگ درب، تلویزیون، ماشین لباسشویی، دستگاه پخش موسیقی، تهویه مطبوع، دستیار صوتی، یخچال و فریزر و گوشی) که همگی در برنامه SmartThings در خانه گنجانده شده است.

طبیعی صحبت کنید.

Bixby زبان طبیعی و محاوره​ای را درک می​کند تا بتوانید به همان شیوه​ای که با یک دوست صحبت می​کنید، از آن استفاده کنید.

تصویر انیمیشنی بررسی آب و هوا از طریق Bixby روی یک Galaxy Note9 Ocean Blue. در انیمیشن اول که از Bixbyپرسیده می شود "How’s the weather today?" و Bixby صفحه آب و هوای امروز را با جمله «آفتابی و دمای هوا حدود 26 درجه» نمایش می دهد به همراه تصویر پس زمینه ای که هوای آفتابی را نشان می دهد. در انیمیشن دوم که از Bixbyپرسیده می شود “How about in Portland?” و Bixby صفحه آب و هوای Portlandرا با جمله «کمی بارانی و دمای هوا حدود 22 درجه» نمایش می دهد به همراه تصویر پس زمینه ای که هوای ابری را نشان می دهد.

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟

* تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیهسازی شدهاند.
* در حال حاضر برای گوشی‌های Galaxy Note9/S9/S9+/Note8/S8/S8+ ارائه می​شود.
* ممکن است دسترسی به خدمات با توجه به کشور متفاوت باشد.
* Bixby برنامه‌های انتخاب شده را کنترل می‌کند، پشتیبانی سایر برنامه‌ها متعاقباً اضافه خواهد شد.
* اطلاعات ورود Samsung Account و اتصال شبکه (Wi-Fi یا شبکه دیتا) مورد نیاز میباشد.
* ممکن است رابط کاربری بر اساس نوع دستگاه متفاوت باشد.