با bixby کارهای بیشتری انجام دهید.


Bixby زمان شما را آزاد می‌کند تا روی امور مهمتر تمرکز کنید.
این سرویس کارهای مورد علاقه شما را یاد می‌گیرد و به کمک برنامه‌ها و سرویس‌های دلخواهتان به شما کمک می‌کند کارهای بیشتری انجام دهید.

سه زن که روی کوه ایستاده اند ، اسلحه را دور شانه های دیگران می گذارند و با هم می خندند. نماد نوار پیشرفت و متن "Hi Bixby, take a selfie" [سلام Bixby، یک عکس سلفی بگیر] نشان داده شده است.

پنج نفر که در یک پارک لبخند می زدند و یک سلفی می گرفتند.
 
صفحه نمایش دوربینی که افرادی را نشان می دهد که در حالت سلفی گسترده با ویژگی های کنترل Galaxy Bixby ، سلفی می کنند.

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

پیامک زن در مهمانی با کمک Bixby .
صفحه Galaxy یک پیام متنی را که با استفاده از قابلیت‌های کنترل Bixby برای شارون ارسال شده است، با عنوان "Where are you? The party’s on!‎" [کجایی؟ مهمانی شروع شده!] نشان می‌دهد.

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

زنی که با کمک Bixby در یک مهمانی در جستجوی یک عکس در برنامه گالری است.
صفحه نمایش در برنامه گالری از طریق یک تلفن Galaxy که در هنگام سفر به بروکلین پس از جستجوی "تصاویر سفر بروکلین" با استفاده از ویژگی های کنترل Galaxy Bixby ، با دوستان خود عکس می دهد.

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

با استفاده از فرمان‌های سریع کارها را راحت‌تر انجام دهید


با استفاده از فرمان سریع از زحمت خود کم کنید. Bixby به محض شنیدن فرمان شروع که از قبل برای آن تنظیم کرده‌اید، چندین کار را با ترتیب مشخص شده انجام می‌دهد. برای مثال، با درخواست از Bixby جهت خواندن پیام‌ها با صدای بلند، یادآوری برنامه روزانه و شروع لیست پخش دفتر کار - همه به همراه یک 'صبح بخیر'، روز خود را با نشاط شروع کنید.

* قبل از استفاده از فرمان‌های سریع لازم است آنها را ایجاد کنید.

مردی که هنگام رانندگی ماشین از دستورات سریع Bixby استفاده می کند. رابط کاربری گرافیکی سریع Bixby در حالت "رفتن به خانه" است.

“I’m leaving work.”


Turn on Bluetooth

Play “Driving” playlist

Navigate to home
زنی که با استفاده از Bixby سلفی می گیرد. GUI دستورات سریع Bixby در حالت "Selfie with timer" است.

“Take a selfie.”


Open front camera

Set 5 seconds camera timer

Take a picture
زنی با وسایل تمرین در خیابان. رابط کاربری گرافیکی سریع Bixby در حالت "برو در حال اجرا" است.

“I’m going to run.”


Start the running tracker

Set media volume to 6

Play “Running” playlist

با Bixby از ارتباط همیشگی لذت ببرید


دستگاه‌های هوشمند خود را با صدایتان مدیریت کنید. اگر دستگاه‌های شما به SmartThings متصل باشند، Bixby آماده شنیدن و انجام درخواست‌های شما خواهد بود. از عوض کردن کانال تلویزیون تا خاموش کردن همه لامپ‌ها در شب، همه را به Bixby بسپارید.

کارهایتان را کارآمدتر انجام دهید


“Find Jane’s phone number.”
“What’s the time difference between Paris and Seoul?”
“Start recording in interview mode.”

سه زن که در یک میز نشسته اند می خندند و با هم کار می کنند.

با Bixby سرگرمی‌های بیشتری داشته باشید


“Show me popular games.”
“Tell me a joke.”
“Play the next song.”

* برای کنترل طیف کامل قابلیت‌های صوتی در Bixby ممکن است نیاز باشد اشتراک سرویس‌های موسیقی را تهیه کنید.

زنی که روی نیمکت تکیه داده است ، لبخند می زند و گوشی هوشمند خود را تماشا می کند.

* برای کنترل طیف کامل قابلیت‌های صوتی در Bixby ممکن است نیاز باشد اشتراک سرویس‌های موسیقی را تهیه کنید.

Bixby تصویری برای همه


با کمک Bixby، دستگاه‌های Galaxy خود را قابل دسترس‌تر و قابل استفاده‌تر کنید. شما می‌توانید ویژگی‌های قابلیت دسترسی را با صدای خود فعال یا غیرفعال کنید، از Bixby بخواهید پیام‌های خوانده نشده را بلند بخواند و حتی با استفاده از عملکرد صحنه‌نمای Bixby تصویری، صحنه پیش رو را توصیف کند.

اجازه دهید Bixby تایپ کند


همیشه صفحه‌کلید روی نمایشگر در دسترس شماست، کافی است کلید عملکرد را فشار دهید و نگه دارید و برای تایپ کردن موارد مدنظر خود به صورت طبیعی صحبت کنید تا انگشتان‌تان خسته نشوند. برای استفاده از قابلیت املای Bixby، قابلیت را در تنظيمات Bixby فعال کنید.

مردی که از متن Bixby برای نوشتن متن و صفحه نمایش رابط کاربری گرافیکی Bixby می کند ، متنی را ارسال می کند که می گوید: "شما کجا هستید؟ حزب در آن حضور دارد!"

با Bixby Routines در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنید


Bixby الگوهای شما را یاد می‌گیرد و برای کارها برنامه روزانه خودکار توصیه می‌کند تا دیگر نیاز نداشته باشید وقتتان را برای همان کارها و وظایف تکراری سپری کنید. برای استفاده از Bixby Routines، این ویژگی را در تنظیمات Galaxy در بخش «ویژگی‌های پیشرفته» فعال کنید.

چهار تلفن هوشمند نشان داده می‌شوند. اولین تلفن هوشمند زبانه «کاوش» مربوط به «Bixby Routines» را نمایش می‌دهد. دومین تلفن هوشمند صفحه توالی «افزودن برنامه روزانه» «اگر-سپس» را نشان می‌دهد. تلفن هوشمند سوم زبانه «برنامه‌های روزانه من» را نمایش می‌دهد که حاوی هفت برنامه روزانه ذخیره‌شده است. دو برنامه روزانه در دسته «موارد دلخواه» قرار دارند؛ پنج برنامه روزانه دیگر در دسته «همه» هستند. تلفن هوشمند چهارم توالی «اگر-سپس» را برای برنامه روزانه «رانندگی» نشان می‌دهد.

در دسترس بودن زبان Bixby

انگلیسی (بریتانیایی)

انگلیسی (آمریکایی)

انگلیسی (هند)

فرانسوی (فرانسه)

آلمانی (آلمان)

ایتالیایی (ایتالیا)

کره​ای (کره جنوبی)

چینی ماندرین (چین)

اسپانیایی (اسپانیا)

پرتقالی (برزیل)

* در دسترس بودن سرویس Bixby نیازمند ورود به «حساب سامسونگ» و اتصال داده است. عملکردها و ویژگی‌های در دسترس ممکن است بسته به کشور، منطقه و زبان تفاوت داشته باشند. Bixby فقط این لهجه‌ها و گویش‌های خاص را تشخیص می‌دهد: انگلیسی (بریتانیا)، انگلیسی (ایالات متحده)، انگلیسی (هند)، فرانسوی (فرانسه)، آلمانی (آلمان)، ایتالیایی (ایتالیا)، کره‌ای (کره جنوبی)، چینی ماندارین (چین)، اسپانیایی (اسپانیا)، و پرتغالی (برزیل). ممکن است سایر زبان‌های پشتیبانی‌شده در آینده اضافه شوند. همه لهجه‌ها، گویش‌ها و اصطلاحات تشخیص داده نمی‌شوند و عملکرد حقیقی ممکن است بسته به تلفظ، سطح صدا و محیط اطراف تفاوت داشته باشد.
* استفاده از Bixby ممکن است به شرایط خاصی مثل ضبط رسانه‌ها (ویدیو/بازی/صدا)، هنگام برقراری تماس، در حالت استفاده از DeX، حالت ذخیره نیروی حداکثر، حالت اضطراری و Samsung Kids محدود باشد.
* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
* در حال حاضر در Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/Note20/Note20 Ultra/S20/S20+/S20 Ultra/Z Flip/Fold/Note10/Note10+/Note10 Lite/S10/S10+/S10e/S10 Lite/Note9/S9/S9+/Note8/S8/S8+/S8 Active/A71/A51/A90/A80/A70/A70s/A60/A50/A50s/A8s/A9 2018/A9 Star/Tab S6/Tab S5e/Tab S4/Tab A 10.5”/Tab Active Pro/Watch Active2/Watch Active/Watch/W20 5G/W2019/W2018 در دسترس است.
* در دسترس بودن سرویس ممکن است بسته به کشور/ارائه‌دهنده سرویس/زبان/مدل دستگاه/نسخه سیستم عامل متفاوت باشد.
* در دسترس بودن ویژگی‌ها و ارائه‌دهندگان محتوای Bixby ممکن است بسته به کشور یا زبان متفاوت باشد.
* Bixby برخی از برنامه‌ها را کنترل می‌کند، سایر برنامه‌ها در آینده پشتیبانی خواهند شد.
* ورود به حساب سامسونگ و اتصال به شبکه داده‌ها (Wi-Fi یا شبکه داده‌ها) الزامی است.
* رابط کاربری ممکن است بسته به دستگاه تغییر کند یا تفاوت داشته باشد.
* برای کنترل دستگاه‌های دیگر با Bixby، باید همه دستگاه‌ها را در SmartThings ثبت کنید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، ‌به وب‌سایت SmartThings ‏(www.samsung.com/smartthings ) مراجعه کنید.

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟