با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید


Bixby به شما کمک می کند تا بر روی چیزی که بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنید. این سرویس علایق شما را فرا میگیرد و برای انجام بهتر کارها، کنترل برنامهها و سرویسهای دلخواهتان را در دست میگیرد.

سه زن که روی کوه ایستاده اند ، اسلحه را دور شانه های دیگران می گذارند و با هم می خندند. در سمت راست ، یک نماد Bixby و متن "سلام Bixby ، یک سلفی بگیرید" نشان داده شده است.

پنج نفر که در یک پارک لبخند می زدند و یک سلفی می گرفتند.
 
صفحه نمایش دوربینی که افرادی را نشان می دهد که در حالت سلفی گسترده با ویژگی های کنترل Galaxy Bixby ، سلفی می کنند.

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

پیامک زن در مهمانی با کمک Bixby .
صفحه نمایش در برنامه پیام ها در یک تلفن Galaxy که متنی را به شارون نشان می دهد که با استفاده از ویژگی های کنترل Bixby 's Galaxy نوشته شده است ، با خواندن "شما کجا هستید؟ طرف در!"

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

زنی که با کمک Bixby در یک مهمانی در جستجوی یک عکس در برنامه گالری است.
صفحه نمایش در برنامه گالری از طریق یک تلفن Galaxy که در هنگام سفر به بروکلین پس از جستجوی "تصاویر سفر بروکلین" با استفاده از ویژگی های کنترل Galaxy Bixby ، با دوستان خود عکس می دهد.

Bixby امکان کنترل عملکردهای مختلف و سرویس‌های بومی Galaxy را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید از امکانات متنوع Galaxy به یک شیوه راحت و نوآورانه بهره ببرید.

با استفاده از فرمان‌های سریع کارها را راحت‌تر انجام دهید


با استفاده از فرمان سریع از زحمت خود کم کنید. Bixby به محض شنیدن فرمان شروع که از قبل برای آن تنظیم کرده‌اید، چندین کار را با ترتیب مشخص شده انجام می‌دهد. برای مثال، با درخواست از Bixby جهت خواندن پیام‌ها با صدای بلند، یادآوری برنامه روزانه و شروع لیست پخش دفتر کار - همه به همراه یک 'صبح بخیر'، روز خود را با نشاط شروع کنید.

* قبل از استفاده از فرمان‌های سریع لازم است آنها را ایجاد کنید.

مردی که هنگام رانندگی ماشین از دستورات سریع Bixby استفاده می کند. رابط کاربری گرافیکی سریع Bixby در حالت "رفتن به خانه" است.

“I’m leaving work.”


Turn on Bluetooth

Play “Driving” playlist

Navigate to home
زنی که با استفاده از Bixby سلفی می گیرد. GUI دستورات سریع Bixby در حالت "Selfie with timer" است.

“Take a selfie.”


Open front camera

Set 5 seconds camera timer

Take a picture
زنی با وسایل تمرین در خیابان. رابط کاربری گرافیکی سریع Bixby در حالت "برو در حال اجرا" است.

“I’m going to run.”


Start the running tracker

Set media volume to 6

Play “Running” playlist

ب
ا Bixby از ارتباط همیشگی لذت ببرید


دستگاه‌های هوشمند خود را با صدایتان مدیریت کنید. اگر دستگاه‌های شما به SmartThings متصل باشند، Bixby آماده شنیدن و انجام درخواست‌های شما خواهد بود. از عوض کردن کانال تلویزیون تا خاموش کردن همه لامپ‌ها در شب، همه را به Bixby بسپارید.

کارهایتان را کارآمدتر انجام دهید


“Find Jane’s phone number.”
“What’s the time difference between Paris and Seoul?”
“Start recording in interview mode.”

سه زن که در یک میز نشسته اند می خندند و با هم کار می کنند.

با Bixby سرگرمی‌های بیشتری داشته باشید


“Show me popular games.”
“Tell me a joke.”
“Play the next song.”

* برای کنترل طیف کامل قابلیت‌های صوتی در Bixby ممکن است نیاز باشد اشتراک سرویس‌های موسیقی را تهیه کنید.

زنی که روی نیمکت تکیه داده است ، لبخند می زند و گوشی هوشمند خود را تماشا می کند.

* برای کنترل طیف کامل قابلیت‌های صوتی در Bixby ممکن است نیاز باشد اشتراک سرویس‌های موسیقی را تهیه کنید.

Bixby تصویری برای همه


با کمک Bixby، دستگاه‌های Galaxy خود را قابل دسترس‌تر و قابل استفاده‌تر کنید. شما می‌توانید ویژگی‌های قابلیت دسترسی را با صدای خود فعال یا غیرفعال کنید، از Bixby بخواهید پیام‌های خوانده نشده را بلند بخواند و حتی با استفاده از عملکرد صحنه‌نمای Bixby تصویری، صحنه پیش رو را توصیف کند.

اجازه دهید Bixby تایپ کند


همیشه صفحه‌کلید روی نمایشگر در دسترس شماست، کافی است کلید عملکرد را فشار دهید و نگه دارید و برای تایپ کردن موارد مدنظر خود به صورت طبیعی صحبت کنید تا انگشتان‌تان خسته نشوند. برای استفاده از قابلیت املای Bixby، قابلیت را در تنظيمات Bixby فعال کنید.

مردی که از متن Bixby برای نوشتن متن و صفحه نمایش رابط کاربری گرافیکی Bixby می کند ، متنی را ارسال می کند که می گوید: "شما کجا هستید؟ حزب در آن حضور دارد!"

با Bixby Routines در وقت و تلاش خود صرفه‌جویی کنید


Bixby الگوهای شما را می‌آموزد و یک برنامه کاری خودکار پیشنهاد می‌کند تا نیازی نباشد که وقت خود را صرف تکرار همان کارها و امور کنید. جهت استفاده از Bixby Routines، این ویژگی را در تنظيمات Galaxy تحت قسمت ویژگی‌های پیشرفته فعال کنید.

سه تصویر GUI مربوط به Bixby Routines. اولین صفحه ای را نشان می دهد که انواع کارهای روزمره Bixby را نمایش می دهد. حالت دوم صحنه ای را نشان می دهد که یک زن هنگام رانندگی از Bixby استفاده می کند. سوم نشان می دهد زنی که در رختخواب با فعال کردن حالت تاریک Bixby Routines فعال است.

موجودیت خدمات زبانی Bixby

انگلیسی (بریتانیایی)

انگلیسی (آمریکایی)

فرانسوی (فرانسه)

آلمانی (آلمان)

ایتالیایی (ایتالیا)

کره​ای (کره جنوبی)

چینی ماندرین (چین)

اسپانیایی (اسپانیا)

پرتقالی (برزیل)

* Bixby تنها لهجه‌ها و گویش‌های انگلیسی (بریتانیا، ایالات متحده)، فرانسوی (فرانسه)، آلمانی (آلمان)، ایتالیایی (ایتالیا)، کره‌ای (کره جنوبی)، چینی ماندارین (چینی)، اسپانیایی (اسپانیا) و پرتقالی (برزیل) را تشخیص می‌دهد. سایر زبان‌ها متعاقباً پشتیبانی خواهند شد.
* استفاده از Bixby ممکن است در موقعیت‌های مشخصی محدود باشد و در حالت ضبط رسانه (ویدیو/بازی/صدا)، حین تماس (شامل تماس خروجی)، اتصال در DeX Station،‏ حالت DeX، حداکثر صرفه‌جویی مصرف انرژی، حالت اضطراری و Samsung Kids بدون محدودیت ممکن باشد.
* دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
* در حال حاضر برای گوشی‌های Galaxy S20/S20+/S20 Ultra/Z Flip/Fold/Note10/Note10+/Note10 Lite/S10/S10+/S10e/S10 Lite/Note9/S9/S9+/Note8/S8/S8+/S8 Active/A71/A51/A90/A80/A70/A70s/A60/A50/A50s/A8s/A9 2018/A9 Star/Tab S6/Tab S5e/Tab S4/Tab A 10.5"/Tab Active Pro/Watch Active2/Watch Active/Watch ارائه می​شود.
* موجود بودن یا نبودن خدمات ممکن است بسته به کشور/اپراتور تلفن همراه/زبان/مدل دستگاه/نسخه سیستم عامل متفاوت باشد.
* در دسترس بودن ویژگی‌های Bixby و ارائه‌دهنده‌های محتوا ممکن است بسته به کشور یا زبان متفاوت باشد.
* Bixby برنامه‌های انتخاب شده را کنترل می‌کند، پشتیبانی سایر برنامه‌ها متعاقباً اضافه خواهد شد.
* اطلاعات ورود Samsung Account و اتصال شبکه (Wi-Fi یا شبکه دیتا) مورد نیاز میباشد.
* ممکن است رابط کاربری بر اساس نوع دستگاه متفاوت باشد.
* برای کنترل سایر دستگاه‌ها از طریق Bixby لازم است همه دستگاه‌ها در SmartThings ثبت شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از وب‌سایت SmartThings به نشانی (www.samsung.com/smartthings) بازدید کنید.