طراحی شده برای راحتی روزمره

استفاده از One UI آسان است، بنابراین می‌توانید به سرعت هر کاری را پیمایش کنید و بار اضافی را کم کنید. طراحی جدید منحصربفرد اما در دسترس برای کمک به تمرکز شما بر مسائل واقعاً مهم است. تجربه One UI برای هر کسی مناسب و جامع است.

One UI 2

روی موارد مهم تمرکز کنید

زبان بصری One UI ساده است و برای شفافیت طراحی شده است. جزییات برای ظاهری یکسان و دوستانه ایجاد شده است. مشاهده آسان محتویات با یک نگاه ساده.

آرایشی از ویژگی‌های One UI 2 شامل بازشوهای ساده شده هشدار، یادآورهای مفید و علائم متنوع برنامه Samsung در پشت گوشی هوشمند شبیه سازی شده نشان داده شده اند که برنامه یادداشت‌ها را نمایش می دهد. شبیه سازی برنامه یادداشت‌ها خاطرات نمونه را در قالب یادداشت‌های دستنوشت، عکس ضمیمه شده و دستورالعمل نشان می دهد.

سریعتر به نیاز خود دست یابید

تجربه Galaxy با مداخلات ساده معنادار طبیعی و آسان احساس می شود. برنامه و ویژگی‌های پرکاربرد همیشه در هر دستگاه Galaxy در نوک انگشت شما حاضر هستند. مهم نیست اندازه صفحه دستگاه Galaxy شما چقدر باشد، متصل و متمرکز خواهید بود.

سه تصویر شبیه سازی شده هر کدام رابط منحصربفرد گوشی هوشمند Galaxy، Galaxy Fold و Galaxy Watch را نشان می‌دهند. پیام‌های گوشی هوشمندی که در یک دست نگه داشته شده، براحتی در دسترسی انگشت شست کاربر هستند. Galaxy Fold دارای یک صفحه کلید تفکیکی برای تایپ دو دستی آسان است. و پیمایش در منوی دایره ای نمادهای برنامه در Galaxy Watch آسان است.

آگاه بمانید، نه گیج

One UI 2 جدید طراحی پربازدهی دارد که شما را بدون مزاحمت در کاری که انجام می‌دهید بروز نگه می‌دارد. اعلان‌ها فضای کمتری می‌گیرد، بنابراین می‌توانید بر مسائل حتی مهمتر تمرکز کنید.

* اندازه اعلان در تنظیمات پیش فرض همۀ دستگاه‌ها بزرگ تعیین شده است. اعلان‌های کوچک شده نشان داده شده را می‌توان در تنظیمات فعال کرد.

گوشی هوشمند شبیه سازی شده در وضعیت افقی است و در حال اجرای بازی شبیه ساز پرواز جنگی است. در قسمت مرکزی بالا یک اعلان بازشو برای یک تماس تلفنی دریافتی قرار دارد. نمادهای ساده "گسترش"، "پاسخ" و "رد" تماس دریافتی را نشان می دهند. صحنه بازی با اعلان غیرمخفی می‌شود.

حالت تاریک باز هم هوشمندتر است

ملایم شدن نور صفحه نمایش در حالت تاریک ارتقاءیافته به چشمان شما در شب کمک می‌کند. یا با مزایای ذخیره کردن نیرو آن را برای سبکی خاص روشن کنید. انتخاب با شماست. منو‌ها و ویژگی‌های تاریک شده در کل One UI 2 کار گذاشته شده‌اند تا صفحه نمایش شما کم نورتر و چشمان شما راحت‌تر بماند.

انیمیشنی تغییر برنامه‌ها از رابط روشن استاندارد به تیره را با متن و علامت‌های سپید نشان می‌دهد. رابط‌های شبیه سازی شده برنامه گالری، برنامه آب و هوا، برنامه پیام رسان و برنامه اینترنت نشان داده شده اند.

طراحی مطابق جریان روز

با روشهای بیشتری نسبت به قبل صفحه نمایش خود را سفارشی کنید. صفحه قفل پویا را فعال کنید تا هر بار قفل گوشی خود را باز می‌کنید با تصویری متفاوت صفحه نمایش شما بازآوری شود.

دستگاه شبیه سازی شده Galaxy تنظیمات صفحه قفل پویا را نشان می دهد. دستگاه روی پس زمینه کاشی مانند صفحات قفل رنگی قرار گرفته است.

طراحی متفکرانه برای همه

ما در Samsung می‌خواهیم همه متصل باشند، نوآوری کنند و به اشتراک بگذارند. One UI 2 به افراد توان می‌دهد هر آنچه را دوست دارند با طراحی همدلانه و فناوری کمکی ساده انجام دهند.

بهبود شنوایی

ببینید چطور Galaxy Buds به شما کمک می‌کند بیشتر بشنوید. One UI 2 بهبود شنوایی سفارشی مثل تقویت صدای محیط را در تنظیمات قابلیت دسترسی عرضه می‌کند.

دو نفر نشسته اند و مکالمه خودمانى‌با هم دارند. یکی گوشی هوشمند و دیگری Galaxy Buds در دست دارد. در پایین گوشه سمت راست نمادی "گوش کردن" را نشان می دهد.

پیشرفت در قابلیت دید

سفارشی سازی ترجیحات رنگ و عناصر کنتراست بالا با One UI 2 آسانتر از قبل است. صفحه کلید جدید با قابلیت دید و تعریف بیشتری مجهز و تنظیم شده است.

پیام متنی با استفاده از گوشی هوشمند Galaxy با تم کنتراست بالا در حال تایپ شدن است. پس زمینه تیره شده، متن روشن است و صفحه کلید و دکمه ها نمایی واضح دارند تا بدین صورت به افراد کم بینا کمک شود.

آسایش دیجیتالی خود را مرتب بررسی کنید

One UI 2 برای مدیریت استفاده از گوشی و تمرکز بر مسائل مهم زندگی، ابزاری به شما می‌دهد. استفاده خود را رهگیری، زمان نمایش را مدیریت یا حالت تمرکز را برای پیشگیری از حواس‌پرتی‌ها فعال کنید.

زنی در اتاق نشیمن خانه خودش نشسته و از خواندن کتاب و یک فنجان چای لذت می‌برد. اینفوگرافیکی نشان می‌دهد که، در طول روزهای گذشته، بتدریج زمان کمتری را به گوشی همراه خود و زمان بیشتری را به مطالعه کردن اختصاص داده است.
میتوانید برنامه ارتقاءهای One UI را از اطلاع رسانی های برنامه Samsung Members مطلع شوید.
میتوانید برنامه Samsung Members را از Galaxy Store دانلود و نصب نمایید.

Samsung Members

Galaxy Store