روی موارد مهم تمرکز کنید

One UI به شما کمک میکند تا روی مسایلی که برای شما مهم است تمرکز کنید. با سخت افزار و نرم افزاری که در کنار هم با هارمونی زیاد کار میکنند، فقط آنچه را که نیاز دارید ببینید، از گوشی استفاده کنید تا بعنوان محیط دوم شما باشد. فقط برای اینکه جزییات ریز باعث تغییرات بزرگ میشود.

چندین تصویر نشان می دهد که چگونه صفحه نمایش های One UI رابط Galaxy را تغییر می دهد تا کاربران بتوانند آسان تر تمرکز کنند. صفحه اصلی One UI با آیکون های رنگارنگ. برنامه های شبیه سازی شده One UI نشان می دهد که چگونه رنگ های متمایز به کاربران کمک می کند اطلاعات مربوطه از جمله آب و هوا، آهنگ موسیقی، گالری و زمان بندی برنامه ها را پیدا کرده و روی آن تمرکز کنند. برنامه یادآوری با استفاده از یک مربع به رنگ سبز دودی برجسته شده است. برنامه زنگ هشدار با استفاده از یک مربع بنفش برجسته شده است. برنامه های کشف شده توسط یک مربع قرمز، بنفش و سیاه و سفید برجسته شده است.

صدای زنگ را بررسی کنید

نرم افزاری باورنکردنی که تجربه شما از موبایل را دگرگون می‌کند. بزرگترین ولاگرهای فنی دنیا نیز نمی‌توانند از تحسین دربارۀ One UI دست بکشند. این چیزی است که آنها را شگفت‌زده می‌کند.

ویدئو گواهی از Galaxy S10: One UI. متخصصان تکنولوژی فکر خود را در مورد One UIدر Galaxy S10به اشتراک می گذارند. کانال یوتیوب مرورگر و دکمه های اشتراک در پایین صفحه نمایش نمایش داده می شوند: SuperSaf, Android Police, Thao Huynh, Unbox Therapy, Marques Brownlee, Mrwhosetheboss, ASBYT.

جریان بصری و طبیعی

زندگی پیچیده است، اما پاسخ به پیام ها هنگامی که چای میخورید نباید اینگونه باشد. رابط ما برای قابلیت دسترسی بهتر طراحی شده است، بنابراین داشتن چیزهایی که میخواهید راحت تر است.

{{apps.section01.alt_text}}

ببینید اکنون چه مواردی مهم هستند

آن را ساده نگه داشتیم تا موارد اساسی را که نیاز دارید در یک چشم بهم زدن بیابید.

{{apps.section02.alt_text}}

دنیایتان، کامل شده است

می خواهید بیشتر بدانید ؟ دوربین را به سمت متن، شراب یا غذا بگیرید تا دستیار سریع را از Bixby تصویری دریافت کنید.

* زبان پشتیبانی شده محدود است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر، لطفاً مراجعه کنید به https://www.samsung.com/iran/apps/bixby/vision/.
** مقدار واقعی کالری بر اساس غذا و شرایط سلامت فیزیکی کاربر متفاوت است.
*** تصاویر استفاده شده جهت مقاصد نمایشی شبیه سازی شده اند.

{{apps.section03.alt_text}}

برای وظایف روزانه استرس نداشته باشید

کارهایی که هر روز انجام میدهید، مانند کم کردن زنگ؟ این بار Bixby Routines روال کارهای شما را فرا میگیرد و برای شما انجام میدهد. به محض اینکه وارد خودروی خود میشوید. بدون استفاده از دست مسیریابی و موزیک مورد علاقه را پخش کنید. هنگامی که سرکار یا کلاس هستید صدا را قطع، یا وقتی که Wi-Fi را روشن می‌کنید، موزیک را وقتی به خانه رسیدید پخش کنید.

* لطفاً از Bixby مطابق با قوانین و مقررات محلی استفاده کنید.

یک تصویر از مرد نشسته در ماشین که یک فنجان قهوه دارد. یک پوشش شبیه سازی شده از یک گوشی هوشمند با برنامه Bixby Vision روی صفحه نمایش. شما به راحتی می توانید تصاویری را مشاهده کنید که نشان دهنده رانندگی از طریق Bixby Routines در صفحه سریع است.

شب بخیر، خوب بخوابید

تمام چیزی که لازم دارید این است که استراحت کنید، Bixby Routines همه چیز را خودکار تنظیم میکند. میتوانید فیلتر نور آبی را روشن، سطح روشنایی صفحه را کم، حالت بیصدا را روشن کنید تا برای خوابی آسوده آماده شوید. میتوانید برنامه کاری و وضعیت هوای فردا را بشنوید. همچنین میتوانید باتری خود برای استفاده بهینه تنظیم کنید تا فردا صبح به اندازه کافی باتری داشته باشید، حتی وقتی که فراموش کردید شب گوشی خود را به شارژ بزنید.

یک تصویر از یک اتاق نشیمن در تاریکی. یک پوشش شبیه سازی شده از یک گوشی هوشمند با برنامه Bixby Routines روی صفحه. شما می توانید تصاویری را مشاهده کنید که حالت قبل از خواب را نشان می دهد و باتری را در تنظیمات حالت شب در Bixby Routines ذخیره کنید.

با چشمانتان مهربان باشید

حالت شب، تلفنتان را تاریک میکند. در شب حالت تیره تری که "حالت شب" نام دارد را فعال کنید، تا هم چشم هایتان و هم کسی که کنارتان خوابیده از شما متشکر باشند.

تصویری از یک مرد و یک زن که در رختخواب و در تاریکی دراز کشیده‌اند و هر کدام از آنها یک  گوشی هوشمند در دست دارند. زن با ناراحتی از یک حالت عمومی استفاده می‌کند که باعث آزار چشمانش می‌شود. اما مرد با راحتی از حالت شب One UI برای تنظیم یک هشدار، پیام‌ها و برنامه مرور وب بدون آزار دیدن چشمانش استفاده می‌کند.

برخی چیزها تنها برای شما هستند

پوشه ایمن، فضای امن شما است. میتوانید عکس ها و فایل ها ، حتی شبکه های اجتماعی و برنامه چت را با اگانت دیگری در آن نگهداری کنید. پنل سریع به شما دسترسی سریع میدهد، و شما میتوانید با اثر انگشت اختصاصی از آن محافظت کنید.

با انگشت شست خود به صفحه عمومی بروید. و سپس می‌توانید از یک تصویر از صفحه استفاده کنید که در آن می‌توانید عکس‌های عمومی آلبوم‌ها را از گالری ببینید. به صفحه خصوصی با انگشت اشاره خود بروید. و سپس می‌توانید یک تصویر از صفحه‌ای را ببینید که در آن می‌توانید عکس‌های امن آلبوم‌ها را از گالری ببینید.میتوانید برنامه ارتقاءهای One UIرا از اطلاع رسانی ها (اعلامیه‌های بروزرسانی P OS) در برنامه Samsung Members مطلع شوید.
میتوانید برنامه Samsung Members را از Galaxy Store دانلود و نصب نمایید.

Samsung Members

Galaxy Store

* ممکن است در دسترس بودن ویژگی های One UI، برنامه ها و سرویس هایش براساس دستگاه، نسخه سیستم عامل و منطقه متفاوت باشد.
** دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
*** ممکن است ویژگی خاصی مانند ورود به اکانت سامسونگ، ارتباط GPS سا ارتباط با اینترنت (از طریق wi-fi یا شبکه داده موبایل) مورد نیاز باشد.