مرزهای Galaxy خود را با Samsung DeX جابه‌جا کنید

توانایی دستگاه شما بیش از آن است که فکرش را می‌کنید. به دوستانتان پیام متنی بفرستید، فیلمی را در صفحه بزرگ تماشا کنید و آماده ارائه مهم خود شوید - همه این کارها را می‌توانید به کمک DeX در دستگاه Galaxy انجام دهید. اکنون ابزاری بی‌نقص با اتصال بی‌سیم برای انجام دادن ‌هم‌زمان چند کار موجود است.

برای دانلود برنامه Samsung DeX برای استفاده در رایانه شخصی و Mac کلیک کنید.

* برنامه Samsung DeX تنها برای رایانه شخصی و Mac قابل دانلود است.
* کابل تبدیل USB-C به HDMI و لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شود.
**DeX ویژه رایانه در دستگاه‌های برگزیده، و در Windows نسخه 7 و 10 و نسخه‌های Mac OS بالاتر از 10.13 موجود است.
برای مشاهده فهرست کامل دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای سازگار، به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید.
هر سه دستگاه – تلفن هوشمند، تبلت و تلویزیون- یک محتوای واحد را روی صفحات نمایش خود نشان می‌دهند.

DeX به‌صورت بی‌سیم کار می‌کند

چندمنظوره و بی‌دردسر. اکنون می‌توانید بدون استفاده از هیچ سیمی برای اتصال، از قابلیت‌های DeX استفاده کنید. بدون شلوغ شدن محیط کار خود، به‌راحتی از طریق Wi-Fi به تلویزیون هوشمند متصل شوید و برای مشاهده واضح‌تر محتواها، آنها را در صفحه نمایش تلویزیون پخش کنید.

*اتصال بی‌سیم Samsung DeX فقط در تلویزیون‌هایی پشتیبانی می‌شود که از قابلیت آینه‌سازی صفحه تلفن هوشمند Android پشتیبانی می‌کنند.

**با توجه به مشخصات تلویزیون و شرایط WiFi، ممکن است تفاوت‌هایی در عملکرد وجود داشته باشد. توصیه می‌شود که از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ که پس از 2019 عرضه شده‌اند استفاده کنید.

***اتصال بی‌سیم به DeX فقط در مدل‌های Galaxy Note20،‏ TabS7 و Galaxy Z Fold2 موجود است.

مثل آب خوردن از پس ارائه‌های خود برآیید

با داشتن DeX، تنها چیزی که باید برای ارائه مهم خود آماده کنید همراه داشتن تلفن Galaxy خود است. فایل ارائه خود را در تلفن Galaxy قرار دهید، از طریق Wi-Fi به تلویزیون هوشمند اتاق جلسه متصل شوید و با فشار دادن دکمه «DeX» در تلفن، DeX را راه‌اندازی کنید و به بهترین شکل ممکن کارتان را انجام دهید.

مردی در مقابل دیگران در یک دفتر در حال ارائه مطلب است. پشت او، صفحه نمایش بزرگی نمودارهای مختلفی را نشان می‌دهد و مرد دستگاه Galaxy در دست دارد.

دو کار را یک‌تنه در خانه انجام دهید

با استفاده از دو صفحه نمایش، بهره‌وری دوچندان داشته باشید. DeX را در تلفن خود راه‌اندازی کنید و به تلویزیون خود متصل شوید تا بلافاصله ویدیوها را در صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید، یا کلاس درسی مجازی برای کودکان ایجاد کنید. در عین حال، همچنان می‌توانید کارهای خود را در تلفن انجام دهید، از جمله اینکه پیام‌ها را بررسی کنید، تماس برقرار کنید یا حتی با مشغول شدن به بازی محبوبتان کمی به خود استراحت بدهید.

دختر و مادرش روی کاناپه در مقابل تلویزیون نشسته‌اند. دختر در حال تماشای فیلمی آموزشی از تلویزیون است و مادر کار دیگری را با Galaxy خود انجام می‌دهد.

داده‌های ورودی شما گرانمایه است

از تلفن Galaxy خود به‌عنوان صفحه‌کلید روی صفحه با نمایشگر بزرگتر یا به‌عنوان یک پد لمسی، که دارای فرمان‌های حرکتی کاربرپسند با چند انگشت و عملکردهایی با قابلیت سفارشی‌سازی است، استفاده کنید.

*فقط در دستگاه‌های برگزیده موجود است.

زنی در حال تماشای یک نمایش تلویزیونی است و همزمان با صفحه‌کلید تلفن هوشمند خود چیزی می‌نویسد.

Samsung DeX را به رایانه خود بیاورید

می‌توانید دوچندان کار کنید

انجام ‌هم‌زمان چند کار را در سطح بالاتری تجربه کنید. پیام متنی را در حین کنفرانس ویدیویی بررسی کنید یا در حین مرور اسناد، تماس برقرار کنید. با Samsung DeX، شما دو صفحه نمایش در اختیار دارید - بنابراین، می‌توانید دوچندان کار کنید. برای باز کردن Samsung DeX در رایانه خود، فقط به یک کابل USB* نیاز دارید. برنامه مخصوص رایانه را در www.samsungdex.com دانلود کنید.

*DeX مخصوص رایانه در دستگاه‌های برگزیده و در Windows نسخه 7 و 10 و نسخه‌های Mac OS بالاتر از 10.13 موجود است.
برای مشاهده فهرست کامل مربوط به سازگاری دستگاه و نرم‌افزار، به صفحه «سؤالات متداول» مراجعه کنید. دانلود برنامه مخصوص رایانه الزامی است.

تلفن هوشمند به لپ‌تاپ متصل است. نمایشگر لپ‌تاپ یک تماس گروهی چهار نفره را نشان می‌دهد درحالیکه تلفن هوشمند صفحه کاملاً متفاوتی را نشان می‌دهد.

در ظاهر همچون تبلت، در عمل همچون رایانه

بهره‌وری هرگز تا این اندازه قابل جابجایی نبوده است

با Samsung DeX در تبلت خود، به‌راحتی در آنجا که دوست دارید کار کنید و بازی کنید. برای شروع به کار، کافی است روی «پنل سریع» ضربه بزنید تا به حالت DeX بروید که در آن قابلیت‌هایی ارائه می‌شوند که به شما امکان می‌دهند درست مثل یک رایانه از تبلت خود استفاده کنید. چندین پنجره را هم‌زمان باز کنید، عکسی را بکشید و داخل ایمیل رها کنید و برای دسترسی به عملکردهای بیشتر، کلیک راست کنید. هیچ‌گاه بهره‌وری به این شکل همراه شما نبوده است.

*DeX فقط در مدل‌های زیر از Galaxy Tab پشتیبانی می‌شود: S4،‏ S5e،‏ S6،‏ S7،‏ S7+‎،‏ Tab Active Pro

دستگاه تبلت با تصاویر مختلف روی صفحه آن که با قلم S دستگاه Galaxy ویرایش می‌شوند.

تجربه‌ای همچون کار با رایانه با یک ضربه

با «صفحه‌کلید Book Cover»، انجام دادن کارها بسیار آسان‌تر است. این صفحه‌کلید با داشتن پدلمسی بزرگتر و کلیدهای عملکرد کاربرپسند، تجربه‌ای بی‌نقص را در اختیارتان می‌گذارد و وقتی همراه با DeX از آن استفاده می‌کنید، با یک ضربه، تجربه‌ای همچون کار با رایانه را خواهید داشت.

*«صفحه‌کلید Book Cover» جداگانه به فروش می‌رسد
**کلید عملکرد فقط در برخی از مدل‌ها کاربرد دارد

دستگاه تبلت با صفحه‌کلید روکش مدل کتابی با زاویه‌ای که شبیه نمایشگر لپ‌تاپ است، نگه داشته شده است. یک جفت دست روی صفحه‌کلید در حال کار بر روی یک ارائه است.

این برنامه‌ها را در حالت DeX امتحان کنید

بسیاری از برنامه‌هایی که هر روز استفاده می‌کنید، به‌گونه‌ای بهینه‌سازی شده‌اند که هنگام جابه‌جا شدن بین صفحه نمایش‌ها کارکرد طبیعی خود را حفظ کنند.
از MS Office Suite به Adobe Sketch یا از «مرورگر» به YouTube بروید. می‌توانید در دستگاه خود از آنها استفاده کنید، سپس در صفحه نمایش بزرگتر لذت بیشتری از کار با آنها ببرید. با داشتن برنامه‌های دلخواه خود در Samsung DeX، کارهای شما به‌سرعت انجام می‌شوند و حتی زمان برای بازی کردن هم خواهید داشت.

* برای استفاده از Microsoft Excel،‏ Microsoft PowerPoint،‏ Adobe Photoshop Lightroom و Adobe Photoshop Sketch، باید آنها را دانلود کنید.
** MS Office کاربران را ملزم به خرید مجوز می‌کند.

تماس با ما

یک فرم ساده را برای برقراری و حفظ ارتباط تکمیل نمایید.

پشتیبانی Samsung

پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید.

Samsung توسعه دهنده

اطلاعات بیشتر درباره توسعه برنامه شخص ثالث کسب کنید.

* Samsung DeX در دستگاه های منتخب Galaxy، Note و Tab پشتیبانی می شود. (اطلاعات بیشتر دربارۀ صفحه سؤالات پرکاربرد. )
** اجرای چندین برنامه یا بازی‌های با عملکرد عالی در مدل‌های قدیمی با Android Pie OS ممکن است سرعت دستگاه را کم کند.
*** برنامه‌های خاصی ممکن است اجرا نشود یا به مجوز جداگانه (برای خرید) در Samsung DeX نیاز داشته باشد.
**** برخی عملکردهای Samsung DeX دارای آداپتور یا کابل HDMI ممکن است با عملکردهای DeX Station و DeX Pad تفاوت داشته باشد.
***** لوازم جانبی جداگانه فروخته می شود.
****** تصاویر صفحه شبیه سازی شده است.