Samsung dex


مرزهای Galaxy خود را با
Samsung DeX جابه‌جا کنید

با Samsung DeX بهره‌وری خود را در دستگاه Samsung Galaxy به حداکثر برسانید. انتقالی یکپارچه از ارسال پیام به دوستان گرفته تا تماشای فیلم‌ها و آماده‌سازی هم‌زمان ارائه‌ها – همه در یک صفحه نمایش بزرگ. Wireless DeX نیز برای راحتی بیشتر در دسترس است.

هنگام استفاده از تبلت، حالت ترجیحی خود را انتخاب کنید: New DeX یا Classic DeX. با حالت New DeX، رابط کاربری تبلت مثل قبل باقی می‌ماند تا از تجربه یکنواخت تبلت اطمینان حاصل شود. در صورت انتخاب حالت Classic DeX، رابط تبلت را به محیط آشنای رایانه شخصی تبدیل کنید. 

به «تنظیمات > دستگاه‌های متصل > انتخاب بین New/Classic در Samsung DeX»‌ بروید.

DeX به‌صورت بی‌سیم کار می‌کند

چندمنظوره و بی‌دردسر. اکنون می‌توانید بدون استفاده از هیچ سیمی برای اتصال، از قابلیت‌های DeX استفاده کنید. بدون شلوغ شدن محیط کار خود، به‌راحتی از طریق Wi-Fi به تلویزیون هوشمند متصل شوید و برای مشاهده واضح‌تر محتواها، آنها را در صفحه نمایش تلویزیون پخش کنید.


 • *اتصال بی‌سیم Samsung DeX فقط در تلویزیون‌هایی پشتیبانی می‌شود که از قابلیت نمایش صفحه تلفن هوشمند Android در دستگاه دیگر (Miracast) پشتیبانی می‌کنند.
 • *با توجه به مشخصات تلویزیون و شرایط WiFi، ممکن است تفاوت‌هایی در عملکرد وجود داشته باشد. توصیه می‌شود که از Smart TVهای سامسونگ که پس از 2019 عرضه شده‌اند استفاده کنید.
 • *برای بررسی اینکه کدام یک از مدل‌های دستگاه Galaxy اتصال بی‌سیم را از DeX ارائه می‌کنند، لطفاً به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید.

مثل آب خوردن از پس ارائه‌های خود برآیید

آیا مسئول پروژه بزرگی هستید؟ DeX می‌تواند به شما کمک کند ارائه بی‌نظیری داشته باشید. به‌سادگی دکمه «DeX» در Galaxy خود را فشار دهید، به Smart TV اتاق جلسه متصل شوید و کار خود را به نحو احسن انجام دهید.

دو کار را یک‌تنه در خانه انجام دهید

Dex را در تلفن خود راه‌اندازی کنید و آن را به تلویزیونی در اطراف خود وصل کنید تا فیلمی را در یک صفحه نمایش بزرگ ببینید یا کلاسی مجازی برای کودکان ایجاد کنید. در عین حال، هنوز هم می‌توانید کارهای خود را روی گوشی انجام دهید، از جمله بررسی ایمیل‌ها یا حتی یادداشت‌برداری با قلم S pen.

داده‌های ورودی شما گرانمایه است

از تلفن Galaxy خود به‌عنوان صفحه‌کلید روی صفحه با نمایشگر بزرگتر یا به‌عنوان یک پد لمسی، که دارای فرمان‌های حرکتی کاربرپسند با چند انگشت و عملکردهایی با قابلیت سفارشی‌سازی است، استفاده کنید.

* فقط در دستگاه‌های برگزیده موجود است.

در ظاهر همچون تبلت، در عمل همچون رایانه

بهره‌وری هرگز تا این اندازه قابل جابجایی نبوده است

بهره‌وری کامل رایانه‌مانند در تبلتی باریک، با Samsung DeX. برای دسترسی به ویژگی‌هایی که به شما اجازه می‌دهد از تبلت خود، درست مثل یک رایانه شخصی استفاده کنید، کافی است در «پَنل سریع» روی دکمه DeX بزنید.
همزمان چندین پنجره را باز کنید، عکسی را بکشید و در ایمیل بیندازید، سپس برای کارکردهای بیشتر، کلیک راست کنید.


حالت‌های Samsung DeX:
*New: می‌توانید از چیدمان برنامه، ویجت‌ها، نمادها و موارد دیگر یکسان با صفحه اصلی تبلت استفاده کنید.
*Classic : می‌توانید از قابلیت‌های تبلت در محیطی مشابه با رایانه شخصی استفاده کنید.

*فقط در برخی از مدل‌های Galaxy Tab (برای مثال Galaxy Tab S4، و تبلت‌های مدل ‏S5e،‏ S6،‏ S7،‏ S8،‏ S9،‏ A9+‎ و غیره) پشتیبانی مي‌شود.

تجربه‌ای همچون کار با رایانه با یک ضربه

با «صفحه‌کلید Book Cover»، انجام دادن کارها بسیار آسان‌تر است. این صفحه‌کلید با داشتن پدلمسی بزرگتر و کلیدهای عملکرد کاربرپسند، تجربه‌ای بی‌نقص را در اختیارتان می‌گذارد و وقتی همراه با DeX از آن استفاده می‌کنید، با یک ضربه، تجربه‌ای همچون کار با رایانه را خواهید داشت.

 • *Book Cover Keyboard جداگانه به فروش می‌رسد.
 • *کلید عملکرد فقط در برخی از مدل‌ها کاربرد دارد.

برای دانلود برنامه Samsung DeX و استفاده در رایانه شخصی خود اینجا کلیک کنید.

※سرویس «DeX برای رایانه» برای سیستم عامل Mac/Windows 7 خاتمه یافته است.
برای دریافت پاسخ پرسش‌ها یا راهنمایی بیشتر، لطفاً از طریق Samsung Members با ما تماس بگیرید.

*کابل تبدیل USB-C به HDMI و لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شود.
*«DeX برای رایانه» در دستگاه‌های برگزیده و در Windows 10 و نسخه‌های بالاتر در دسترس است.
برای مشاهده فهرست کامل دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای سازگار، به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید.

با ما تماس بگیرید

برای تماس، فرم آسانی را پر کنید.

پشتیبانی از سامسونگ

پاسخ‌های سؤالات متداول را پیدا کنید.

توسعه‌دهنده سامسونگ

اطلاعات بیشتری درباره توسعه برنامه شخص ثالث دریافت کنید.

 

Galaxy S23 Ultra

 

برنامه‌ها و سرویس‌ها

 • از Samsung DeX در دستگاه‌های Galaxy،‏ Note و Tab پشتیبانی می‌شود. (جزئیات بیشتر در صفحه «پرسش‌های متداول» در دسترس است.)
 • اجرای چند برنامه یا بازی‌های سنگین در مدل‌های قدیمی‌تری که سیستم عامل Android Pie دارند ممکن است باعث کند شدن سرعت دستگاه شود.
 • در Samsung DeX، برخی برنامه‌ها ممکن است اجرا نشوند یا به مجوز مستقل (برای خرید) نیاز داشته باشند.
 • بعضی از قابلیت‌های Samsung DeX با کابل یا آداپتور HDMI ممکن است از ویژگی‌هایی که با DeX Station و DeX Pad ارائه می‌شد متفاوت باشند.
 • لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شود.
 • تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.