Samsung DeX

از تجربه دستگاهی که شبیه رایانه است، لذت ببرید

با Samsung DeX از تجربه کار با یک دستگاه رایانه-مانند در حال حرکت بهره‌مند شوید. این یک رابط کاربری فراهم می‌کند که از طریق آن می‌توانید بی‌وقفه کارهایتان را انجام دهید، تماشا کرده و بازی کنید. وقتی به یک نمایشگر بزرگتر نیاز دارید، آن را به کمک یک کابل به دستگاه موبایلتان وصل کرده و همانند رایانه از آن استفاده کنید. حتی می‌توانید از دستگاه موبایلتان به عنوان ماوس و صفحه‌کلید نیز استفاده کنید. اکنون همه چیز آماده است تا شیوه انجام همزمان چندین کار و استفاده از برنامه‌های روزمره خود را تغییر دهید.

* Samsung DeX در Galaxy S10/S10+/S10e‏، Note9‏، S9/S9+‏‎‏،‏‏ Note8‏،‏‏ S8/S8+‎ و Tab S4 پشتیبانی می​شود.
** برای استفاده از Samsung DeX لازم است تلفن​های همراه به نمایشگر خارجی متصل شوند.
*** مبدل و کابل HDMI انتخابی Samsung برای استفاده از Samsung DeX توصیه می​شوند.
****‏ Samsung DeX از یک مبدل HDMI یا DeX Cable استفاده می​کند که تنها برای Galaxy S10/S10+/S10e‏، Note9 و Tab S4 در دسترس می​باشد. وقتی سیستم عامل به Android Pie OS بروزرسانی شود، می‌توان از Galaxy S9/S9+‎‏، Note8 و S8/S8+‎ استفاده کرد.
***** اجرای چندین برنامه یا بازی‌های سنگین در Galaxy S8/S8+‎،‏ Note8 و S9/S9+‎ دارای سیستم عامل Pie OS ممکن است سرعت دستگاه را کاهش دهند.

یک مانیتور که در آن رابط کاربری DeX در صفحه‌ نمایش از طریق DeX Cable به یک گوشی هوشمند متصل شده است تا بتوانید چند کار را همزمان در دو نمایشگر انجام دهید. آقایی یک گوشی هوشمند در دست راست خود گرفته است و صفحه اصلی گوشی نمایش داده شده است.

در کارهای روزمره از آن استفاده کنید

به کارهایی که همه روزه انجام می‌دهید بیندیشید — Samsung DeX این امکان را فراهم می‌کند تا بدون وقفه از کاری به کار دیگر رو بیاورید و در نتیجه قادر باشید همزمان چند کار را انجام دهید.

دو صفحه‌ نمایش به صورت همزمان

چندین کار را به صورت همزمان به شیوه‌ای کاملاً متفاوت انجام دهید. در حالت Samsung DeX می‌توانید مواردی از قبیل ویدیوها، کارهای هنری و اسناد را در یک نمایشگر بزرگتر با جزئیات بیشتر ملاحظه کنید و همزمان گوشی خود را به شیوه معمول استفاده کنید. فیلم‌ها را در مانیتور تماشا کنید، در حالیکه از گوشی خود برای بررسی پیام‌ها یا برقراری تماس استفاده می‌کنید و بدون اینکه تمرکز خود را از دست دهید، اسناد را مطالعه و بازبینی نمایید. با استفاده از Samsung DeX، دو صفحه‌ نمایش برای انجام دو برابر کارهای بیشتر در اختیار دارید.

یک مانیتور در حالت DeX در حالیکه یک ویدیوی YouTube در صفحه نمایش داده می‌شود. یک گوشی هوشمند که برنامه «پیام‌ها» در صفحه قرار دارد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.
یک مانیتور در حالت DeX که چندین پنجره از قبیل برنامه‌های «تقویم»، «ایمیل» و Microsoft PowerPoint در آن باز می‌باشند. یک گوشی هوشمند که صفحه‌ تماس را نشان می‌دهد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.
یک مانیتور در حالت DeX در حالیکه مرورگر در صفحه باز شده است. یک گوشی هوشمند که برنامه Samsung Notes در صفحه قرار دارد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.

شبیه یک تبلت است، اما مثل یک رایانه کار می‌کند

با Samsung DeX در Galaxy Tab S4 به راحتی کارهایتان را انجام دهید و هر بازی که مایلید را انجام دهید. به راحتی با ضربه زدن روی پانل دسترسی سریع‌ به حالت DeX بروید تا به ویژ‌گی‌هایی دسترسی پیدا کنید که اجازه می‌دهند از تبلت خود به صورت یک رایانه استفاده کنید. چندین پنجره را همزمان باز کنید، عکس‌ها را بکشید و درون یک پیام ایمیل بیندازید و برای دسترسی به عملکردهای بیشتر، راست کلیک کنید. انجام کارها در حال حرکت هرگز تا این اندازه راحت نبوده است.

Galaxy Tab S4 قرار گرفته در صفحه‌کلید کتابی با S Mouse و S Pen.

دستگاهتان را به یک پد لمسی تبدیل کنید

برای شروع کار کافی است دستگاهتان را وصل کنید. تنها کافی است که یکی از تنظیمات را به نحوی تغییر دهید تا بتوانید از گوشی هوشمند یا تبلت خود به عنوان ماوس و صفحه‌کلید استفاده کنید، در نتیجه قادر خواهید بود مکان‌نما را حرکت دهید، کلیک کنید و در نمایشگر خود متن تایپ کنید. و وقتی ترجیح می‌دهید کارها را بیشتر به صورت لمسی انجام دهید، با S Pen قادر خواهید بود شبیه حالتی که از قلم و کاغذ استفاده می‌کنید، بنویسید و رسم کنید.

* عملکردهای صفحه لمسی و صفحه کلید لمسی نیازمند بروزرسانی به Android Oreo هستند.
** عملکرد دستنویسی و طراحی S Pen تنها در Galaxy Note9 و Galaxy Tab S4 در دسترس می‌باشد.

یک مانیتور که یک صفحه‌ گسترده‌ Microsoft Excel را در حالت DeX بر روی صفحه نمایش می‌دهد. آقایی که با دست راست از یک گوشی هوشمند به عنوان پد لمسی و صفحه‌کلید لمسی برای وارد کردن اطلاعات استفاده می‌کند.

آن را در یک صفحه بزرگ به نمایش بگذارید

بسیاری از برنامه‌هایی که همه روزه استفاده می‌کنید جهت کارکرد طبیعی هنگام جابجایی بین صفحه نمایش‌های مختلف بهینه‌سازی شده‌اند. از MS Office Suite به Adobe Sketch یا از مرورگر به YouTube بروید. شما می‌توانید آنها را در دستگاه خود استفاده کنید، سپس با نمایش آنها در یک صفحه بزرگتر لذت بیشتری نیز ببرید. وقتی برنامه‌های مورد علاقه‌تان را در Samsung DeX داشته باشید، کارهایتان را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و حتی بازی کنید.

* Microsoft Excel،‏ Microsoft PowerPoint،‏ Adobe Photoshop Lightroom و Adobe Photoshop Sketch برای استفاده نیازمند دانلود هستند.
** MS Office از کاربران می‌خواهد مجوزها را خریداری کنند.

این برنامه‌ها را در حالت DeX امتحان کنید

ایمن بمانید

خانمی که با دو دست یک گوشی هوشمند را در دست دارد و به Samsung Notes وارد شده است.

فایل‌های محلی

با استفاده از فایل‌هایی که از قبل در دستگاه خود ذخیره کرده‌اید، نیازی به ارسال ایمیل و بارگذاری فایل‌ها در سایر دستگاه‌ها نخواهید داشت.
خانمی در یک کافی‌شاپ که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و برای ورود به یک حساب کاربری از Samsung Pass استفاده می‌کند.

Samsung Pass

بدون اینکه مجبور به تایپ کردن رمز عبور خود باشید به سرعت وارد حساب‌های کاربری آنلاین خود شوید.
خانمی در یک کافی‌شاپ که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و برای ورود به یک حساب کاربری از Samsung Pass استفاده می‌کند.
آقایی که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و یک صفحه قفل با الگو برای ورود به پوشه امن در آن نشان داده شده است.

ایمن کردن پوشه

با پوشه‌ای که به رمزعبور اضافه نیاز دارد، اطلاعات حساس خود را امن‌تر کنید.

استفاده از لوازم جانبی Samsung DeX را شروع کنید

با هر کدام از این لوازم جانبی Samsung DeX، قادر خواهید بود DeX را در کمترین زمان استفاده کنید. هر نیازی که داشته باشید، شما می‌توانید با استفاده از DeX Cable یا DeX Pad، دستگاه Galaxy خود را به روشی مشابه رایانه استفاده کنید. اتصال یکپارچه برقرار کرده و کارتان را شروع کنید.

{{apps.section02.sub01.alt_text}}

{{apps.section02.sub02.alt_text}}

{{apps.section02.sub03.alt_text}}
{{apps.section02.sub04.alt_text}}
{{apps.section02.sub05.alt_text}}

تماس با ما

یک فرم ساده را برای برقراری و حفظ ارتباط تکمیل نمایید.

پشتیبانی Samsung

پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید.

Samsung توسعه دهنده

اطلاعات بیشتر درباره توسعه برنامه شخص ثالث کسب کنید.

* DeX Station، DeX Pad، آداپتور HDMI، آداپتور Multi Port و کابل شارژ/HDMI به صورت جداگانه به فروش می‌رسند.
** تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
*** ممکن است در Samsung DeX برخی از برنامه‌ها اجرا نشوند یا به مجوز جداگانه نیاز داشته باشند (باید خریداری شود).
**** DeX Pad با گوشی​های Galaxy S10/S10+/S10e، Note9، S9/S9+، Note8 و S8/S8+ سازگار است. نیازمند بروزرسانی به Android Oreo است.
***** برخی عملکردهای Samsung DeX با آداپتور یا کابل HDMI ممکن است با نمونه​های DeX Pad متفاوت باشند.