یک دنیای دسکتاپی جدید باز کنید

ماهرانه در دستگاه‌های مختلف چند کار را همزمان انجام دهید. Galaxy خود را به مونیتور یا تلویزیون وصل کنید تا در صفحه بزرگ به آن زندگی ببخشید. و اکنون، با تنها یک کابل USB، از امکانات گوشی خود را از طریق Samsung DeX در PC و Mac بهره‌مند شوید.

برای دانلود برنامه Samsung DeX برای استفاده در رایانه شخصی و Mac کلیک کنید.

* برنامه Samsung DeX تنها برای رایانه شخصی و Mac قابل دانلود است.
* DeX برای رایانه شخصی تنها در دستگاه‌های انتخاب شده (از جمله Note10/Note10‎+‎ و S10e/S10/S10+/S10 5G بسته به سازگاری نرم افزاری)، و در Windows 7، 10 و نسخه های Mac OS بالاتر از 10.13 موجود است.
از صفحه سؤالات پرکاربرد برای مشاهده لیست کامل دستگاه‌ها و سازگاری نرم افزاری.
** محتوای محافظت شده با DRM ممکن است بدرستی نمایش داده نشود.
صفحه به دو تصویر تقسیم شده است. یکی از Galaxy Note10 که مانیتور و Galaxy Note10 توسط یک کابل USB متصل می شوند و دیگری که Galaxy Note10 به لپ تاپ توسط DeX .

در کارهای روزمره از آن استفاده کنید

به کارهایی که همه روزه انجام می‌دهید بیندیشید — Samsung DeX این امکان را فراهم می‌کند تا بدون وقفه از کاری به کار دیگر رو بیاورید و در نتیجه قادر باشید همزمان چند کار را انجام دهید.

دو صفحه‌ نمایش به صورت همزمان

چندین کار را به صورت همزمان به شیوه‌ای کاملاً متفاوت انجام دهید. در حالت Samsung DeX می‌توانید مواردی از قبیل ویدیوها، کارهای هنری و اسناد را در یک نمایشگر بزرگتر با جزئیات بیشتر ملاحظه کنید و همزمان گوشی خود را به شیوه معمول استفاده کنید. فیلم‌ها را در مانیتور تماشا کنید، در حالیکه از گوشی خود برای بررسی پیام‌ها یا برقراری تماس استفاده می‌کنید و بدون اینکه تمرکز خود را از دست دهید، اسناد را مطالعه و بازبینی نمایید. با استفاده از Samsung DeX، دو صفحه‌ نمایش برای انجام دو برابر کارهای بیشتر در اختیار دارید.

یک مانیتور در حالت DeX در حالیکه یک ویدیوی YouTube در صفحه نمایش داده می‌شود. یک گوشی هوشمند که برنامه «پیام‌ها» در صفحه قرار دارد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.
یک مانیتور در حالت DeX که چندین پنجره از قبیل برنامه‌های «تقویم»، «ایمیل» و Microsoft PowerPoint در آن باز می‌باشند. یک گوشی هوشمند که صفحه‌ تماس را نشان می‌دهد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.
یک مانیتور در حالت DeX در حالیکه مرورگر در صفحه باز شده است. یک گوشی هوشمند که برنامه Samsung Notes در صفحه قرار دارد و با استفاده از DeX Cable به مانیتور متصل شده است.

شبیه یک تبلت است، اما مثل یک رایانه کار می‌کند

با Samsung DeX در تبلت خود به راحتی کارهایتان را انجام دهید و هر بازی که مایلید را انجام دهید. به راحتی با ضربه زدن روی پنل دسترسی سریع به حالت DeX بروید تا به ویژ‌گی‌هایی دسترسی پیدا کنید که اجازه می‌دهند از تبلت خود به صورت یک کامپیوتر استفاده کنید. چندین پنجره را همزمان باز کنید، عکس‌ها را بکشید و درون یک پیام ایمیل بیاندازید و برای دسترسی به عملکردهای بیشتر، راست کلیک کنید. انجام کارها در حال حرکت هرگز تا این اندازه راحت نبوده است.

Galaxy Tab S4 قرار گرفته در صفحه‌کلید کتابی با S Mouse و S Pen.

Samsung DeX را به کامپیوتر خود بیاورید

فقط یک کابل USB می‌تواند قفل Samsung DeX را در PC شخصی شما باز کند. فایل‌ها را بدون وقفه از دستگاهی به دستگاه دیگر drag and drop کنید. با استفاده از ماوس و صفحه کلید PC یا Mac خود کارهای بیشتری را انجام دهید.

* DeX برای رایانه شخصی تنها در دستگاه‌های انتخاب شده (از جمله Note10/Note10‎+‎ و S10e/S10/S10+/S10 5G بسته به سازگاری نرم افزاری)، و در Windows 7، 10 و نسخه های Mac OS بالاتر از 10.13 موجود است.
از صفحه سؤالات پرکاربرد برای مشاهده لیست کامل دستگاه‌ها و سازگاری نرم افزاری.
** محتوای محافظت شده با DRM ممکن است بدرستی نمایش داده نشود.
*** برای خدمت رسانی به رایانه شخصی توسط DeX برنامه رایانه شخصی باید دانلود شود.

 لپ تاپ متصل به Samsung DeX تصویری از Galaxy Note10 به لپ تاپ از طریق حرکت کشیدن و رها کردن ارسال می کند و توسط یک کابل USB متصل می شود.

آن را در یک صفحه بزرگ به نمایش بگذارید

بسیاری از برنامه‌هایی که همه روزه استفاده می‌کنید جهت کارکرد طبیعی هنگام جابجایی بین صفحه نمایش‌های مختلف بهینه‌سازی شده‌اند. از MS Office Suite به Adobe Sketch یا از مرورگر به YouTube بروید. شما می‌توانید آنها را در دستگاه خود استفاده کنید، سپس با نمایش آنها در یک صفحه بزرگتر لذت بیشتری نیز ببرید. وقتی برنامه‌های مورد علاقه‌تان را در Samsung DeX داشته باشید، کارهایتان را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و حتی بازی کنید.

* Microsoft Excel،‏ Microsoft PowerPoint،‏ Adobe Photoshop Lightroom و Adobe Photoshop Sketch برای استفاده نیازمند دانلود هستند.
** MS Office از کاربران می‌خواهد مجوزها را خریداری کنند.

این برنامه‌ها را در حالت DeX امتحان کنید

ایمن بمانید

خانمی که با دو دست یک گوشی هوشمند را در دست دارد و به Samsung Notes وارد شده است.

فایل‌های محلی

با استفاده از فایل‌هایی که از قبل در دستگاه خود ذخیره کرده‌اید، نیازی به ارسال ایمیل و بارگذاری فایل‌ها در سایر دستگاه‌ها نخواهید داشت.
خانمی در یک کافی‌شاپ که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و برای ورود به یک حساب کاربری از Samsung Pass استفاده می‌کند.

Samsung Pass

بدون اینکه مجبور به تایپ کردن رمز عبور خود باشید به سرعت وارد حساب‌های کاربری آنلاین خود شوید.
خانمی در یک کافی‌شاپ که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و برای ورود به یک حساب کاربری از Samsung Pass استفاده می‌کند.
آقایی که یک گوشی هوشمند را در دو دست گرفته و یک صفحه قفل با الگو برای ورود به پوشه امن در آن نشان داده شده است.

ایمن کردن پوشه

با پوشه‌ای که به رمزعبور اضافه نیاز دارد، اطلاعات حساس خود را امن‌تر کنید.

استفاده از لوازم جانبی Samsung را شروع کنید

با لوازم جانبی رسمی Samsung بلافاصله به DeX دسترسی پیدا کنید. از کابل‌های USB تا DeX Pad، دسکتاپ جدیدی را با دستگاه Galaxy خود تجربه کنید. ارتباط و پردازش بدون نقص.

DeX Pad مشکی که متمایل به راست است.

DeX Pad

مبدل چند پورت به رنگ سیاه.

مبدل دارای چند پورت

مبدل USB Type-C به HDMI به رنگ سیاه.

مبدل USB Type-C به HDMI

کابل USB نوع C تا C با رنگ سیاه.

USB نوع C به کابل C

USB نوع C به A کابل در رنگ سیاه.

USB نوع C به کابل A

تماس با ما

یک فرم ساده را برای برقراری و حفظ ارتباط تکمیل نمایید.

پشتیبانی Samsung

پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید.

Samsung توسعه دهنده

اطلاعات بیشتر درباره توسعه برنامه شخص ثالث کسب کنید.

* Samsung DeX در دستگاه های منتخب Galaxy، Note و Tab پشتیبانی می شود. (اطلاعات بیشتر دربارۀ صفحه سؤالات پرکاربرد. )
** اجرای چندین برنامه یا بازی‌های با عملکرد عالی در مدل‌های قدیمی با Android Pie OS ممکن است سرعت دستگاه را کم کند.
*** برنامه‌های خاصی ممکن است اجرا نشود یا به مجوز جداگانه (برای خرید) در Samsung DeX نیاز داشته باشد.
**** برخی عملکردهای Samsung DeX دارای آداپتور یا کابل HDMI ممکن است با عملکردهای DeX Station و DeX Pad تفاوت داشته باشد.
***** لوازم جانبی جداگانه فروخته می شود.
****** تصاویر صفحه شبیه سازی شده است.