مرزهای Galaxy خود را با Samsung DeX جابه‌جا کنید

توانایی دستگاه شما بیش از آن است که فکرش را می‌کنید. به دوستانتان پیام متنی بفرستید، فیلمی را در صفحه بزرگ تماشا کنید و آماده ارائه مهم خود شوید - همه این کارها را می‌توانید به کمک DeX در دستگاه Galaxy انجام دهید. اکنون ابزاری بی‌نقص با اتصال بی‌سیم برای انجام دادن ‌هم‌زمان چند کار موجود است.

برای دانلود برنامه Samsung DeX برای استفاده در رایانه شخصی و Mac کلیک کنید.

* برنامه Samsung DeX تنها برای رایانه شخصی و Mac قابل دانلود است.
* کابل تبدیل USB-C به HDMI و لوازم جانبی جداگانه فروخته می‌شود.
**DeX ویژه رایانه در دستگاه‌های برگزیده، و در Windows نسخه 7 و 10 و نسخه‌های Mac OS بالاتر از 10.13 موجود است.
برای مشاهده فهرست کامل دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای سازگار، به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید.
یک تبلت Galaxy، تلفن هوشمند Galaxy و یک رایانه شخصی در حال نمایش برنامه یکسانی هستند که در صفحه نمایش هر یک از آنها باز است. حتی اگر این برنامه یکسان باشد، رابط کاربری بهینه‌شده برای هر دستگاه نشان می‌دهد که چگونه این برنامه به‌شکلی متفاوت ارائه می‌شود.

DeX به‌صورت بی‌سیم کار می‌کند

چندمنظوره و بی‌دردسر. اکنون می‌توانید بدون استفاده از هیچ سیمی برای اتصال، از قابلیت‌های DeX استفاده کنید. بدون شلوغ شدن محیط کار خود، به‌راحتی از طریق Wi-Fi به تلویزیون هوشمند متصل شوید و برای مشاهده واضح‌تر محتواها، آنها را در صفحه نمایش تلویزیون پخش کنید.

* اتصال بی‌سیم Samsung DeX فقط در تلویزیون‌هایی پشتیبانی می‌شود که از قابلیت آینه‌سازی صفحه تلفن هوشمند Android‏(Miracast) پشتیبانی می‌کنند.
** با توجه به مشخصات تلویزیون و شرایط WiFi، ممکن است تفاوت‌هایی در عملکرد وجود داشته باشد. توصیه می‌شود که از Smart TVهای سامسونگ که پس از 2019 عرضه شده‌اند استفاده کنید.
*** برای بررسی اینکه کدام یک از مدل‌های دستگاه Galaxy اتصال بی‌سیم را از DeX ارائه می‌کنند، لطفاً به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید.

مثل آب خوردن از پس ارائه‌های خود برآیید

آیا مسئول پروژه بزرگی هستید؟ DeX می‌تواند به شما کمک کند ارائه بی‌نظیری داشته باشید. به‌سادگی دکمه «DeX» در Galaxy خود را فشار دهید، به Smart TV اتاق جلسه متصل شوید و کار خود را به نحو احسن انجام دهید.

مردی در مقابل دیگران در یک دفتر در حال ارائه مطلب است. پشت او، صفحه نمایش بزرگی نمودارهای مختلفی را نشان می‌دهد و مرد دستگاه Galaxy در دست دارد.

دو کار را یک‌تنه در خانه انجام دهید

Dex را در تلفن خود راه‌اندازی کنید و آن را به تلویزیونی در اطراف خود وصل کنید تا فیلمی را در یک صفحه نمایش بزرگ ببینید یا کلاسی مجازی برای کودکان ایجاد کنید. در عین حال، هنوز هم می‌توانید کارهای خود را روی گوشی انجام دهید، از جمله بررسی ایمیل‌ها یا حتی یادداشت‌برداری با قلم S pen.

دختر و مادرش روی کاناپه در مقابل تلویزیون نشسته‌اند. دختر در حال تماشای فیلمی آموزشی از تلویزیون است و مادر کار دیگری را با Galaxy خود انجام می‌دهد.

داده‌های ورودی شما گرانمایه است

از تلفن Galaxy خود به‌عنوان صفحه‌کلید روی صفحه با نمایشگر بزرگتر یا به‌عنوان یک پد لمسی، که دارای فرمان‌های حرکتی کاربرپسند با چند انگشت و عملکردهایی با قابلیت سفارشی‌سازی است، استفاده کنید.

* فقط در دستگاه‌های برگزیده موجود است.

زنی در حال تماشای یک نمایش تلویزیونی است و همزمان با صفحه‌کلید تلفن هوشمند خود چیزی می‌نویسد.

Samsung DeX را به رایانه خود بیاورید

می‌توانید دوچندان کار کنید

عملکرد چندکاره را به سطح بالاتر ببرید. با باز کردن یک پنجره جداگانه DeX در صفحه رایانه شخصی خود، دسترسی همزمان به هر دو دستگاهی دارید که برای ارائه حداکثر کارآیی و سهولت، به‌طور بی‌سیم وصل هستند. ناگفته نماند، انتقال داده به آسانی کشیدن یک فایل از پنجره DeX شما و انداختن آن در رایانه شخصی‌تان است. این برنامه رایانه‌ای را در www.samsungdex.com دانلود کنید.

* DeX برای رایانه شخصی، فقط برای دستگاه‌های منتخب در دسترس است، مانند Windows 7، 10 و نسخه‌های Mac OS بالاتر از 10.13. برای مشاهده فهرست کاملی از دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای سازگار، به صفحه پرسش‌های متداول سر بزنید. نیازمند دانلود برنامه رایانه شخصی است.
** از «DeX بی‌سیم ویژه رایانه شخصی» در دستگاه‌هایی می‌توان استفاده کرد که از OneUI نسخه 3.1 یا بالاتر پشتیبانی می‌کنند.
*** برای اتصال بی‌سیم، رایانه شخصی و دستگاه تلفن همراه باید AP (نقطه دسترسی) Wi-Fi یکسانی را به اشتراک بگذارند

یک لپ‌تاپ سامسونگ در حال استفاده است. کنار این لپ‌تاپ یک تلفن هوشمند Galaxy وجود دارد که صفحه اصلی را نشان می‌دهد. با Dex، این کاربر در حال استفاده از صفحه‌نمایش لپ‌تاپ است تا گالری خود را ببیند، درحالی‌که همچنین پیام‌های متنی را هم ارسال می‌کند.

در ظاهر همچون تبلت، در عمل همچون رایانه

بهره‌وری هرگز تا این اندازه قابل جابجایی نبوده است

با Samsung DeX در تبلت خود، به‌راحتی در آنجا که دوست دارید کار کنید و بازی کنید. برای شروع به کار، کافی است روی «پنل سریع» ضربه بزنید تا به حالت DeX بروید که در آن قابلیت‌هایی ارائه می‌شوند که به شما امکان می‌دهند درست مثل یک رایانه از تبلت خود استفاده کنید. چندین پنجره را هم‌زمان باز کنید، عکسی را بکشید و داخل ایمیل رها کنید و برای دسترسی به عملکردهای بیشتر، کلیک راست کنید. هیچ‌گاه بهره‌وری به این شکل همراه شما نبوده است.

* فقط در برخی از مدل‌های Galaxy Tab (برای مثال Galaxy Tab مدل S4، ‏S5e،‏ S6،‏ S7 و غیره) پشتیبانی مي‌شود.

دستگاه تبلت با تصاویر مختلف روی صفحه آن که با قلم S دستگاه Galaxy ویرایش می‌شوند.

تجربه‌ای همچون کار با رایانه با یک ضربه

با «صفحه‌کلید Book Cover»، انجام دادن کارها بسیار آسان‌تر است. این صفحه‌کلید با داشتن پدلمسی بزرگتر و کلیدهای عملکرد کاربرپسند، تجربه‌ای بی‌نقص را در اختیارتان می‌گذارد و وقتی همراه با DeX از آن استفاده می‌کنید، با یک ضربه، تجربه‌ای همچون کار با رایانه را خواهید داشت.

* «صفحه‌کلید Book Cover» جداگانه به فروش می‌رسد
** کلید عملکرد فقط در برخی از مدل‌ها کاربرد دارد

دستگاه تبلت با صفحه‌کلید روکش مدل کتابی با زاویه‌ای که شبیه نمایشگر لپ‌تاپ است، نگه داشته شده است. یک جفت دست روی صفحه‌کلید در حال کار بر روی یک ارائه است.

این برنامه‌ها را در حالت DeX امتحان کنید

بسیاری از برنامه‌هایی که هر روز استفاده می‌کنید، به‌گونه‌ای بهینه‌سازی شده‌اند که هنگام جابه‌جا شدن بین صفحه نمایش‌ها کارکرد طبیعی خود را حفظ کنند.
از MS Office Suite به Adobe Sketch یا از «مرورگر» به YouTube بروید. می‌توانید در دستگاه خود از آنها استفاده کنید، سپس در صفحه نمایش بزرگتر لذت بیشتری از کار با آنها ببرید. با داشتن برنامه‌های دلخواه خود در Samsung DeX، کارهای شما به‌سرعت انجام می‌شوند و حتی زمان برای بازی کردن هم خواهید داشت.

* برای استفاده از Microsoft Excel،‏ Microsoft PowerPoint،‏ Adobe Photoshop Lightroom و Adobe Photoshop Sketch، باید آنها را دانلود کنید.
** MS Office کاربران را ملزم به خرید مجوز می‌کند.

تماس با ما

یک فرم ساده را برای برقراری و حفظ ارتباط تکمیل نمایید.

پشتیبانی Samsung

پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید.

Samsung توسعه دهنده

اطلاعات بیشتر درباره توسعه برنامه شخص ثالث کسب کنید.

* Samsung DeX در دستگاه های منتخب Galaxy، Note و Tab پشتیبانی می شود. (اطلاعات بیشتر دربارۀ صفحه سؤالات پرکاربرد. )
** اجرای چندین برنامه یا بازی‌های با عملکرد عالی در مدل‌های قدیمی با Android Pie OS ممکن است سرعت دستگاه را کم کند.
*** برنامه‌های خاصی ممکن است اجرا نشود یا به مجوز جداگانه (برای خرید) در Samsung DeX نیاز داشته باشد.
**** برخی عملکردهای Samsung DeX دارای آداپتور یا کابل HDMI ممکن است با عملکردهای DeX Station و DeX Pad تفاوت داشته باشد.
***** لوازم جانبی جداگانه فروخته می شود.
****** تصاویر صفحه شبیه سازی شده است.