صفحه Samsung Kids


اولین قدم‌های کودکان به دنیای دیجیتال با Samsung Kids


Samsung Kids به شما اجازه می‌دهد تا محیطی امن برای کودکان ایجاد کنید تا با خوشحالی دنیا را کاوش کند و با آن ارتباط برقرار کند. Samsung Kids با فعالیت‌های صمیمیت خانوادگی برای سرگرمی و تشویق آنها برای یادگیری، توسعه و پرورش، به کودکتان کمک می‌کند تا از حوزه دیجیتال به طور ایمن لذت ببرند.

در اینجا دو تلفن هوشمند به نمایش گذاشته شده است. تلفن جلویی نمادهای برنامه Samsung Kids را نشان می‌دهد. تلفن عقبی رابط کاربری Samsung Kids را نشان می‌دهد. شخصیت‌های دهکده Samsung Kids، کروکی، کروکرو، لیزا، لئو و فین نزدیک تلفن‌ها جمع شده‌اند.

دسترسی آسان

کودکتان می‌تواند در عرض چند ثانیه، به سفر برود. کافی است روی Samsung Kids در پانل سریع ضربه بزنید و از پین یا بیومتریک‌های تنظیم شده مشابه برای دستگاهتان برای ورود و خروج از برنامه استفاده کنید. نیازی نیست که رمز عبور دیگری را هنوز حفظ کنید. اگر لازم است که تتظیمات را تنظیم کنید، دکمه Samsung Kids را طولانی فشار دهید.

تصویر شبیه سازی شده از یک زن با فرزندش در اتاق نشیمن آنها. این زن در حال نگه داشتن تلفن های هوشمند است و یک تصویر روی صفحه نمایش شبیه سازی شده با بزرگنمایی نماد Samsung Kids و نشان می دهد که چگونه می توانید به راحتی در پنل Quick به Samsung Kids دسترسی داشته باشید.

ذهنتان را آرام کنید

به کودکتان کمک کنید تا با Samsung Kids عادت‌های دیجیتال خوب را توسعه دهد. روی مدت بازی و همچنین ارائه دسترسی به مخاطبین و برنامه‌های خاص محدودیت تنظیم کنید. برای مشاهده کاری که فرزندتان انجام می‌دهد، گزارش استفاده را بررسی کنید یا مطمئن شوید که تنها موارد مناسب را می‌بینند. Samsung Kids یک محیط امن برای کودکتان برای یادگیری و بازی است.

GUI صفحه قفل‌ پین Samsung Kids را نشان می‌دهد و از شما می‌خواهد پین خود را وارد کنید و یک دکمه تماس اضطراری هم وجود دارد که زیر صفحه کلید است.

قفل پین

GUI داشبورد میزان استفاده کودکان از Samsung Kids را با مجموع زمان استفاده روزانه و جزئیات زمان صرف‌شده به ازای هر فعالیت نشان می‌دهد.

داشبورد میزان استفاده کودکان

GUI گزارش استفاده از Samsung Kids را به همراه نمودار زمان استفاده روزانه برای 1 هفته و جزئیات زمان صرف‌شده به ازای هر فعالیت نشان می‌دهد.

گزارش استفاده

GUI صفحه تنظیمات هدف زمانی برای Samsung Kids را نشان می‌دهد، که در آنجا می‌توانید هدف زمانی دیگری را برای کار با صفحه نمایش در هر روز تنظیم کنید.

زمان بازی روزانه را تنظیم کنید

GUI صفحه Samsung Kids را به همراه خلاقیت‌های کودک شما و کنترل والدین برای برنامه‌ها، تماس‌ها، رسانه‌ها و موسیقی نشان می‌دهد.

مجاز کردن برنامه/مخاطب/رسانه

ملاقات با گروه

به فرزندتان اجازه دهید خلاقیت خود را همراه دوستان جدیدش از محدودیت‌ها و موانع رها کند. فرزندتان با داشتن یک دوربین مناسب کودک و دسترسی به اینترنت، کروکروی شیک، کروکی آشپز مشتاق، لیزای عاشق موسیقی، بابی خلاق و دوستان جدید خود لئو و فین را برای داشتن سرگرمی بدون مرز در Samsung Kids دنبال خواهد کرد.

تصویر شبیه سازی شده از Crocro تمساح از Samsung Kids روستا با آیکون برای Crocro's Friends Village نرم افزار.

کروکرو

به رهبر گروه، یک عاشق مد و طراحی، سلام کنید! کوچولوی شما می‌تواند به کروکرو و دوستانش در طراحی خانه‌شان در روستای دوستان کروکرو کمک کند.

تصویر شبیه سازی شده از Cooki از روستای Samsung Kids با نمادی برای برنامه Cooki's Video .

کوکی

کوکی یک طرفدار بزرگ آشپزی است و در هر زمانی آماده خوردن و خوابیدن است. ببینید برای یک رژیم سالم، باید چه غذاهایی به او بدهید. (اما دونات‌ها، میان‌وعده دلخواه او هستند.)

تصویر شبیه سازی شده از Lisa پرنده از روستای Samsung Kids با نمادی برای Lisa's Music Band .

لیسا

آیا برای خواندن و رقصیدن آماده‌اید؟ بعد از لیسا نوبت دختر شما است. با صدای دوستان آهنگ بخوانید و ضبط کنید یا حتی با سازهای مختلف موسیقی بنوازید.

تصویری شبیه سازی شده از Bobby سهره از روستای Samsung Kids با نمادی برای برنامه Bobby's Canvas .

بابی

هنرمند گروه! بابی عاشق ساختن اثرهای هنری روی بوم‌های نقاشی مختلف است که می‌تواند ماسه یا کاغذ باشد. این سرگرمی مورد علاقه او است.

لئو و فین، حیوانات دریایی روستای Samsung Kids هستند.

لئو و فین

با دوستان جدید ملاقات کنید؛ لئو و فین هوشمند و دوست داشتنی! آنها با اعتماد به یکدیگر در دریا زندگی می‌کنند و چیزهای مختلفی را از اقیانوس جمع‌آوری می‌کنند.

با صفحه محتوا، دنیاهای بیشتری را کشف کنید

فرزندتان می‌تواند با انجام بازی‌های جدید و متفاوت درست از روی دستگاهتان حتی به کشف چالش‌های بیشتری دست بزند. انگشتتان را روی صفحه به راست بکشید و اجازه دهید تصوراتش فراتر از حد و مرزها برود. با انواع محتواهای سرگرم‌کننده، فرزندتان می‌تواند ضمن استفاده از پروژه‌های مناسب سن بچه‌ها، مهارت‌های جدیدی بسازد، و خلق کند و به تمریناتی بپردازد که هم مناسب ذهنش است و هم به او علوم و ریاضیات می‌آموزد.

تبلتی روی میز با کاغذ و قطعات لگو احاطه شده است. دستان کودکی در نزدیک آن دیده می‌شود و دست راست در حال لمس کردن صفحه نمایش تبلت است. رابط کاربری برنامه LEGO روی صفحه است و انواع سرگرمی‌های مناسب برای کودکتان را نمایش می‌دهد.
* در دسترس بودن محتوا ممکن است بسته به کشور، دستگاه و پشتیبانی‌های در حال پیشرفت متفاوت باشد.

چگونگی تنظیم Samsung Kids

تصویر شبیه سازی شده روی صفحه ای که نحوه باز کردن Quick panel.

مرحله 1.
معرفی پنل سریع

برای باز کردن پنل سریع به پایین بکشید.

تصویر شبیه سازی شده از صفحه نمایش سریع پانل که در آن می توانید به Samsung Kids دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2.
پانل سریع

روی گزینه Samsung Kids در پنل سریع ضربه بزنید.


* برای دسترسی به «پانل فوری»، انگشتتان را روی صفحه به سمت پایین بکشید.
مکان دکمه Samsung Kids را می‌توان از طریق تنظیمات «پانل فوری» به گوشه بالا راست تغییر داد.
* از سیستم عامل Android R، می‌توانید با استفاده از «دکمه‌های در دسترس [+]» در «پانل فوری»، به برنامه Samsung Kids در «پانل فوری» دسترسی پیدا کنید و آن را اجرا کنید.

صفحه خوش‌آمدگویی Samsung Kids به همراه یک پیام و دکمه «بعدی» برای رفتن به مرحله بعدی.

مرحله 3.
به Samsung Kids خوش آمدید

روی بعدی در صفحه خوشامدگویی Samsung Kids ضربه بزنید.


* شما می‌توانید نماد Samsung Kids را به صفحه خوشامدگویی یا تنظیمات کنترل والدین اضافه کنید.

صفحه امنیتی برنامه Samsung Kids، از شما می‌خواهد یک کد پین 4 رقمی تنظیم کنید.

مرحله 4.
امنیت

یک کد پین تنظیم کنید و تأیید کنید. از آنجا، می‌توانید به Samsung Kids دسترسی داشته باشید.


* اگر یک قفل دستگاه تنظیم کرده باشید، از شما خواسته نخواهد شد تا یک کد پین را تنظیم کنید. روش قفل موجودتان برای دسترسی به Samsung Kids مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صفحه اصلی Samsung Kids همراه دکمه منوی سمت راست بالا جهت دسترسی به تنظیمات کنترل والدین.

مرحله 5.
تنظیمات والدین

روی دکمه منوی بالا سمت راست برای تنظیم محدودیت‌هایی روی زمان بازی روزانه و برنامه‌ها و مخاطبینی که کودکتان می‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد ضربه بزنید — و همه را تنظیم می‌کنید.

سؤالات متداول Samsung Kids

  • سؤالات متداول شما پاسخ داده شده‌اند.

برنامه ارتقاء Samsung Kids را زیر بخش اعلامیه‌ها (اعلامیه‌های بروزرسانی P OS) در برنامه Samsung Members بررسی کنید.
میتوانید برنامه Samsung Members را از بخش برنامه Galaxy Store دانلود و نصب نمایید.

Samsung Members

Galaxy Store

* قابلیت دسترسی ویژگی‌های Samsung Kids ممکن است بسته به کشور، دستگاه و تعمیر و نگهداری در حال انجام متفاوت باشد.
** برای دسترسی به Samsung Kids از پنل سریع به Android 9.0 یا بالاتر نیاز است.
*** برای دستگاه‌های با نسخه پایین‌تر از Android 9.0، می‌توانید به همین ویژگی‌ها در زیر "حالت کودک" که از طریق Galaxy Store قابل دانبود یا بروزرسانی است، دسترسی داشته باشید.
**** دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.