Samsung Notes

با Samsung Notes در سطح جدیدی یادداشت‌برداری کنید.


با Samsung Notes از هر چیزی یادداشت بردارید. با S Pen بنویسید، طراحی کنید، و نکات برجسته را با سبک‌ها و رنگ‌های مختلف مشخص کنید. به آن تصویر و یادداشت صوتی اضافه کنید و یادداشت خود را با تگ های قابل جستجو ذخیره کنید. و هر زمان به ایده‌ای به ذهنتان رسید، به سرعت S Pen را بیرون آورده و روی صفحه قفل شده یادداشت کنید.

* موجود بودن سرویس ممکن است با توجه به کشور یا منطقه، ارائه‌دهنده سرویس، مدل دستگاه و نسخه سیستم‌عامل متفاوت باشد.

آماده زمانی باشید که ایده‌ای به ذهنتان می‌رسد.

سریع یادداشت بردارید، هر زمان و هر کجا. نیازی نیست صفحه خود را روشن کنید یا محتوا ویدیو خود را متوقف کنید - برای شروع فقط S Pen را خارج کنید. به همین سادگی.

شروع به نوشتن کنید


قابلیت یادداشت روی صفحه خاموش همیشه آماده است. فقط S Pen را بردارید و شروع به نوشتن کنید - حتی وقتی صفحه شما خاموش است. یک لیست خرید سریع در فروشگاه بردارید یا ایده‌ای برای کتاب بزرگ بعدی‌تان. وقتی نوشتید می‌توانید آن را در Samsung Notes ذخیره یا به صفحه همیشه روشن الصاق کنید

تماشا کنید، یادداشت بردارید و بیاموزید


ویدیو یا کلاس آنلاینی را تماشا کنید و هم‌زمان یادداشت بردارید؛ این کارها را کلاً در یک صفحه در دسترس انجام دهید. کافی است دکمه قلم S Pen را فشار دهید و دو بار روی صفحه بزنید تا به پنجره بازشونده دفتر یادداشت دسترسی پیدا کنید. اندازه و شفافیت را به دلخواه خود تنظیم کنید و سالن سخنرانی را به خانه خود بیاورید.

به آسانی PDF ها را نشانه گذاری کنید

در حال حرکت، اسناد کاری یا مطالعه را حاشیه نویسی کنید. اسناد PDF را وارد کنید - بزرگ یا کوچک - و با S Pen مستقیم روی آنها بنویسید. یادداشت‌ها و نمودارها، نکات برجسته، و نکات حذفی خود را به آن اضافه کنید - با آزادی کامل. و زمانیکه کارتان تمام شد آن را ذخیره و به اشتراک بگذارید.

یادداشت‌ها و صداهای ضبط
شده خود را همگام سازی کنید


دیگر هرگز برای یافتن یک لحظه خاص در میان صدا‌های ضبط شده جستجو نکنید. حالا می‌توانید هنگام ضبط صدا یادداشت بردارید. یادداشت‌های شما برچسب زمانی خواهد خورد تا با صدای ضبط شده هماهنگ باشد و به عنوان یک فایل ذخیره خواهند شد. این بهترین ابزار برای دیدارها، مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های مهم است.

از دست‌ نوشته تا متن و فراتر

با S Pen اول بنویسید و بعد ویرایش کنید. در حرکت یادداشت کنید و سپس آن را با یک ضربه ساده مرتب کنید. بخش‌های مهم را با تغییر رنگ و ضخامت برجسته کنید. و در یک چشم به هم زدن نوشته‌های نامرتب S Pen را به متن خواندنی دیجیتال تبدیل کنید.

یادداشت‌های خود را در همه دستگاه‌هایتان
همگام‌سازی کنید


حالا شما می‌توانید به راحتی یادداشت‌های خود را از طریق Samsung Cloud همگام سازی کنید، بنابراین می‌توانید از همانجا که کار را رها کرده بودید ادامه دهید - روی گوشی، تبلت، یا کامپیوتر. از دسترسی به یادداشت‌های خود لذت ببرید، فارغ از زمان و مکان

* در هر دستگاه، فقط یک حساب سامسونگ باید ثبت شود.

با S Pen خلاق باشید

چه در حال تهیه یک لیست باشید یا خلق یک اثر هنری، S Pen فوق ابزار همه کاره شماست. و با طراحی طبیعی و تأخیر پایین 120Hz، تجربه نوشتن نرم‌تر و قابل اعتماد‌تری خواهید داشت. یادداشت برداری هیچگاه تا این حد منعطف‌تر - یا لذت بخش‌تر نبوده است.

نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S22 Ultra. نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S22 Ultra.

Galaxy S22 Ultra

تصویر پنج که یکی از خدمات روی صفحه هر کدام در حال اجرا است. تصویر پنج که یکی از خدمات روی صفحه هر کدام در حال اجرا است.

برنامه‌ها و سرویس‌ها

* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.