تلویزیون QLED سامسونگ، نمای کلی

QLED نوآوری جدید در صنعت تلویزیون تلویزیونی که جزئیات را از دل تاریکترین تصاویر بیرون میکشد.

HD فائق الدقة ممتاز HD فائق الدقة بدقة 4K وهو متصل VDE
تم وضع التلفزيون QLED TV Q8C بالجانب الأيمن من الغرفة مع توفير انطباع المساحة الواسعة وصورة ملائمة.
حجم رنگ 100 درصد1

تصویر تلویزیون QLED

تلویزیون QLED سامسونگ قابلیت نمایش بی نقص رنگ و نور را دارد. تمامی طیف های رنگ جان می‌گیرند.

گالری
این تصویر، کیفیت تصویر تلویزیون QLED را توضیح می‌دهد که با استفاده از تکنولوژی کوانتوم دات فلزی 100 درصد حجم رنگ‌ها را در تمام سطوح روشنایی به تصویر می‌کشد. تصویر شیشه رنگی به شکلی تاریک بر روی صفحه نمایش تلویزیون QLED نمایش داده شده است و ذرات رنگ به شکل مثلثی از نمودار روشنایی بدل شده است. وقتی حجم رنگ 100 درصد می شود ، میزان روشنایی تصویر نیز افزایش می یابد.
تلویزیونی با طول عمر بسیار زیاد

طول عمر طولانی

تلویزیون‌های QLED سامسونگ که در آنها از مواد غیر ارگانیک استفاده شده‌ است، با دوام بالای خود کیفیت تصویر روشن و شفاف را برای سال‌ها تضمین می‌کند.

رد تصویر متن HD بزرگنمایی می‌شود.
کیفیت تصویر گل سرخ پررنگ روی نمایشگر تلویزیون معمولی که تنها قاب آن مشخص است در گذر زمان کم‌رنگ‌تر شده است.
کیفیت تصویر گل سرخ پررنگ روی نمایشگر تلویزیون QLED که تنها قاب آن مشخص است.
سوختگی پیکسل چیست؟

سوختگی پیکسل نقصی دائمی در قسمت‌های متعدد نمایشگر تلویزیون است که احتمالاً به خاطر اثرات فزاینده نمایش یک تصویر یا صحنه تکراری برای مدتی طولانی - حتی گاهی به کوتاهی یک ساعت - به وجود می‌آید.

طراحی خلاقانه خانه

طراحی تلویزیون QLED

فضای منزل خود را مطابق با سلیقه تان طراحی کنید

اطلاعات بیشتر
گالری
این تصویر مقایسه دو محیط است که فرق آنها مخفی بودن کابل‌ها است. در نصب تلویزیون‌های معمولی، جعبه‌های اتصال و کابل‌های برق مختلف فضای اطراف تلویزیون را به‌هم ریخته و شلوغ می‌کند اما کابل فیبر نوری به شکلی مرتب سازماندهی شده‌‌ است و جعبه‌های اتصال با فاصله قرار می‌گیرد. در نصب خلاقانه ی تلویزیون‌ QLED، تلویزیون می‌تواند تصویر و صدا را از طریق یک کابل نوری واحد دریافت کند که این امر باعث مرتب بودن نصب خلاقانه ی اطراف می‌شود. صدای شاد پیانو شنیده می‌شود.
هوشمندتر از هوشمند

هوشمندی تلویزیون QLED

همه دستگاه‌ها و محتوای خود را از یک مکان و توسط یک کنترل از راه دور کنترل کنید.

تصویری از نمای جلوی تلویزیون، که بر روی نمایشگر آن صفحه رابط کاربری «Eden» نمایش داده شده است که با نصب خلاقانهی بیرون از صفحه تلویزیون در ارتباط است. یک کنترل از راه دور در سمت راست قرار دارد.
  • 1. تلویزیون‌های QLED از آزمایش‌ جهانی و نهاد صدور گواهی‌نامه،‎Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE)‎، تأییدیه‌هایی را به خاطر قابلیت خود در تولید حجم رنگ 100 درصد دریافت کرده است.
  • * تلویزیون QLED: تلویزیون QLED سامسونگ تلویزیونی مبتنی بر فناوری نقطه کوانتومی است.
  • * تصاویر شبیه‌سازی شده‌ است و تنها برای اهداف نمایشی هستند. ویژگی‌های ظاهری و طراحی آن که تحت تأثیر عملکرد محصول نیست بدون اطلاع قبلی تغییر می‌کنند
  • * لطفاً برای هر مدل به صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.