Galaxy A52

SM-A525FZKHMEA

 • دوربین 64 مگاپیکسلی بهمراه لرزشگیر
 • مقاومت در برابر آب و گرد و غبار (IP67)
 • صفحه نمایش بدون مرز O شکل

رنگ خود را انتخاب کنید

تعداد سیم‌کارت خود را انتخاب کنید

حافظه خود را انتخاب کنید

 • لرزشگیر دوربین
  لرزشگیر دوربین
 • مقاوم در برابر آب و گرد و غبار
  مقاوم در برابر آب و گرد و غبار
 • باتری
  باتری
 • کاهش هوشمند نور آبی مضر
  کاهش هوشمند نور آبی مضر
چهار تلفن Galaxy A52 به شکل بادبزن قرار گرفته‌اند. سه تلفن برای نشان‌ دادن دوربین عقب و رنگ‌های آبی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و بنفش شگفت‌انگیز از پشت دیده می‌شوند. یکی از آن‌ها از جلو دیده می‌شود و روی صفحه کلاژی است از چتری شفاف، مردی که عینک آفتابی زده است و ژاکتی هلویی رنگ پوشیده است، و واژه «شگفت‌انگیز» نیز نمایش داده می‌شود. آب در حال پاشیدن روی تلفن‌ها است. چهار تلفن Galaxy A52 به شکل بادبزن قرار گرفته‌اند. سه تلفن برای نشان‌ دادن دوربین عقب و رنگ‌های آبی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و بنفش شگفت‌انگیز از پشت دیده می‌شوند. یکی از آن‌ها از جلو دیده می‌شود و روی صفحه کلاژی است از چتری شفاف، مردی که عینک آفتابی زده است و ژاکتی هلویی رنگ پوشیده است، و واژه «شگفت‌انگیز» نیز نمایش داده می‌شود. آب در حال پاشیدن روی تلفن‌ها است.

*تصویر شبیه‌سازی شده است.
**موجود بودن رنگ‌ها ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.
***Galaxy A52 بر اساس شرایط آزمایش فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر 30 دقیقه، به‌عنوان IP67 رتبه‌بندی می‌شوند. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید. در‌ صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که بر روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید، دستگاه را با آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم ایمن هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به آن آسیب برساند.

صفحه نمایش شگفت‌انگیز، پیمایش روان واقعی

با صفحه نمایش FHD+ Super AMOLED با دامنه 800 نیت¹ برای وضوح حتی در روشنایی روز، چشمانتان را به ضیافت جزئیات دقیق‌تر ببرید. «سپر راحتی چشم»² نور آبی را کم می‌کند و ویژگی «روان بودن واقعی» نما را روان نگه می‌دارد، چه در حال بازی کردن باشید چه در حال پیمایش. همه این‌ها در صفحه نمایش ‎Infinity-O بزرگ 6.5 اینچی.

Galaxy A52 از جلو دیده می‌شود. صحنه‌ای از مردی ایستاده در ساحل هنگام غروب خورشید با آسمانی به رنگ صورتی و آبی که خارج از مرز‌های صفحه نمایش، گسترش می‌یابد. نوشتار می‌گوید روشنایی 800 نیت، سپر راحتی چشم، و لوگوی SGS و روان بودن واقعی نمایش داده می‌شود. Galaxy A52 از جلو دیده می‌شود. صحنه‌ای از مردی ایستاده در ساحل هنگام غروب خورشید با آسمانی به رنگ صورتی و آبی که خارج از مرز‌های صفحه نمایش، گسترش می‌یابد. نوشتار می‌گوید روشنایی 800 نیت، سپر راحتی چشم، و لوگوی SGS و روان بودن واقعی نمایش داده می‌شود.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**صفحه نمایش به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود، اندازه آن در حالت مستطیل کامل 6.5 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.3 اینچ است. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد و سوراخ دوربین کمتر است.
1. در صورتی که روشنایی تطبیقی در قسمت تنظیمات «روشن» باشد. روشنایی صفحه نمایش هنگامی که در معرض نوری که به‌وسیله حسگر روشنایی تلفن بیش از 20,000 لاکس تشخیص داده شود قرار بگیرد، مانند محیط‌هایی با نور محیطی زیاد یا آفتاب مستقیم، ممکن است تا 800 نیت افزایش یابد. مقادیر روشنایی اندازه‌گیری‌شده به‌وسیله حسگر ممکن است بسته به زاویه نور متفاوت باشند.
2. صفحه نمایش Galaxy A52 ‏(SM-A525) براساس توانایی‌اش در کاهش اثرات مضر نور آبی، «گواهی مراقبت چشم» را از SGS دریافت کرد. می‌توانید این گواهی را در https://www.sgs.com بیابید.

تعیین استانداردی جدید برای طراحی خیره‌کننده

منحنی‌های راحت و شیک را در طراحی بی‌نظیر Galaxy A52 مشاهده کنید. محفظه دوربین حداقلی با لایه مات در قسمت عقب ترکیب می‌شود تا ظاهری نمادین و تقریباً یکپارچه داشته باشد. سبکتان را با چهار رنگ که پایه‌گذار مد و سبک جدید هستند، ابراز کنید: بنفش شگفت‌انگیز، مشکی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و آبی شگفت‌انگیز.

Galaxy A52 به رنگ مشکی شگفت‌انگیز، برای نمایش طراحی از چند زاویه دیده می‌شود: عقب، جلو، کنار و نمای نزدیک از دوربین عقب. Galaxy A52 به رنگ مشکی شگفت‌انگیز، برای نمایش طراحی از چند زاویه دیده می‌شود: عقب، جلو، کنار و نمای نزدیک از دوربین عقب.

*موجود بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

دوربین شگفت‌انگیز، همواره واضح و پایدار

سیستم دوربین چند لنزه Galaxy A52 عکس‌هایی با سطح بالاتر می‌گیرد. در دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی همراه با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال از وضوح فوق‌العاده بالا استفاده کنید تا در طول روز عکس‌هایی واضح و شفاف، بگیرید. با دوربین فوق عریض، زاویه مشاهده را گسترش دهید. با دوربین عمق‌سنج، فوکوس را سفارشی‌سازی کنید یا با دوربین ماکرو، به جزئیات نزدیک‌تر شوید.

نمایی نزدیک از دوربین چهارگانه پیشرفته در مدل بنفش شگفت‌انگیز، دوربین اصلی با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال 64 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F1.8، دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.2، دوربین عمق‌سنج 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 را نشان می‌دهد. نمایی نزدیک از دوربین چهارگانه پیشرفته در مدل بنفش شگفت‌انگیز، دوربین اصلی با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال 64 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F1.8، دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.2، دوربین عمق‌سنج 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 را نشان می‌دهد.

*OIS : لرزش‌گیر تصویر اپتیکال

با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال حتی در نور کم، جزئیات را ضبط کنید

با عکس‌ها و ویدیو‌های تار خداحافظی کنید. OIS (لرزش‌گیر تصویر اپتیکال) به تثبیت عکس‌های شما کمک می‌کند تا حتی هنگامی که نور کم است، حرکت را روان و همزمان واضح نگه دارد. این دوربین نور بیشتری را وارد لنز می‌کند تا عکس‌های کم‌نور شما را روشن کند.

Galaxy A52 در حالت افقی. روی صفحه، صحنه‌ای از افراد در مهمانی عصرانه در حال آتش بازی است که تا خارج از صفحه نمایش گسترش می‌یابد. تصویر داخل صفحه نمایش به نسبت قسمت خارج از آن، روشن‌تر و با جزئیات بیشتر است که لرزش‌گیر تصویر اپتیکال را نشان می‌دهد. Galaxy A52 در حالت افقی. روی صفحه، صحنه‌ای از افراد در مهمانی عصرانه در حال آتش بازی است که تا خارج از صفحه نمایش گسترش می‌یابد. تصویر داخل صفحه نمایش به نسبت قسمت خارج از آن، روشن‌تر و با جزئیات بیشتر است که لرزش‌گیر تصویر اپتیکال را نشان می‌دهد.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

دوربین فوق عریض، تجربیات کار با دوربین فوق عریض

دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی مشابه دید چشم انسان دنیا را با زاویه دید 123 درجه می‌بیند و چشم‌انداز بیشتری را به هرآنچه با دوربین ضبط می‌کنید می‌افزاید.

دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. این عکسی با برش نزدیک است که دختر و مرکز درخت را نشان می‌دهد. دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. این عکسی با برش نزدیک است که دختر و مرکز درخت را نشان می‌دهد.
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**تجربه کار با دوربین فوق عریض (عکاسی/فیلمبرداری) تنها در دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.
دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. گرفته‌شده با دوربین فوق عریض، می‌توانید مقدار بیشتری از درخت و صحنه اطراف دختر را ببینید. دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. گرفته‌شده با دوربین فوق عریض، می‌توانید مقدار بیشتری از درخت و صحنه اطراف دختر را ببینید.
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**تجربه کار با دوربین فوق عریض (عکاسی/فیلمبرداری) تنها در دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

دوربین ماکرو به جزئیات ریز توجه می‌کند

با دوربین ماکرو 5 مگاپیکسل نزدیک شوید و جزئیات فوق‌العاده دقیقی را در عکس‌هایتان برجسته کنید. این دوربین جلوه بوکه طبیعی را روی عکس‌هایتان اعمال می‌کند و باعث می‌شود سوژه شما نسبت به پس‌زمینه متمایز شود.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**ویژگی دوربین ماکرو فقط برای دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

نمایی نزدیک گرفته‌شده با دوربین ماکرو، جزئیات گل بنفشه را نشان می‌دهد. نمایی نزدیک گرفته‌شده با دوربین ماکرو، جزئیات گل بنفشه را نشان می‌دهد.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**ویژگی دوربین ماکرو فقط برای دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

آماده، لرزش‌گیر فوق‌العاده، حرکت

در حالت لرزش‌گیر فوق‌العاده، Galaxy A52 ویدیوهایتان را روان و ثابت حفظ می‌کند. این تلفن با بهره‌گیری از دوربین فوق عریض و نرم‌افزار پیش‌بینی‌کننده، تصاویر را مانند دوربینی اکشن با کیفیت بالا ضبط می‌کند.

فردی سوار بر دوچرخه همراه با فردی دیگر که پشت سرش در حال دویدن است و او را هل می‌دهد. در جلوی این صحنه، دستی است که Galaxy A52 با رابط دوربین روی صفحه را نگه داشته است. صحنه درون صفحه نمایش به نسبت صحنه خارج از آن واضح‌تر است، که نشان می‌دهد حتی زمانی که سوژه در حال حرکت است، لرزش‌گیر فوق‌العاده چگونه اجازه می‌دهد ویدیو را به طور روان ضبط کنید. فردی سوار بر دوچرخه همراه با فردی دیگر که پشت سرش در حال دویدن است و او را هل می‌دهد. در جلوی این صحنه، دستی است که Galaxy A52 با رابط دوربین روی صفحه را نگه داشته است. صحنه درون صفحه نمایش به نسبت صحنه خارج از آن واضح‌تر است، که نشان می‌دهد حتی زمانی که سوژه در حال حرکت است، لرزش‌گیر فوق‌العاده چگونه اجازه می‌دهد ویدیو را به طور روان ضبط کنید.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**نتایج ممکن است بسته به شرایط نوری و/یا شرایط عکسبرداری از جمله تعدد سوژه‌ها، خارج از فوکوس بودن، یا متحرک بودن سوژه‌ها، متفاوت باشد.
***از عملکرد زوم پشتیبانی نمی‌کند.
****تنها هنگام عکس گرفتن با دوربین فوق عریض در حالت Full HD در دسترس است.

با دوربین عمق‌سنج، فوکوس را جلو آورید

دوربین عمق‌سنج 5 مگاپیکسل به شما اجازه می‌دهد عمق میدان را در عکس‌هایتان تنظیم کنید. با یک لمس ساده، به‌آسانی می‌توانید محوی پس‌زمینه پشت سوژه را برای عکس‌های پرتره با کیفیت بالا که کاملاً متمایز هستند به‌طور دقیق تنظیم کنید.

زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. کتابخانه در پس‌زمینه محو شده است. زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. کتابخانه در پس‌زمینه محو شده است.
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. هم زن و هم پس‌زمینه به‌طور واضح ثبت شده‌اند. زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. هم زن و هم پس‌زمینه به‌طور واضح ثبت شده‌اند.
*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

دوربین جلو با وضوح بالا، سلفی‌های سوپر‌استار

دوربین جلوی 32 مگاپیکسلی Galaxy A52 در طول روز سلفی‌هایی شفاف با وضوح بالا می‌گیرد. و با استفاده از جلوه بوکه که پس‌زمینه را به‌تدریج محو می‌کند، چهره‌تان مانند ستاره درخشان می‌شود.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

زنی در حال نگاه کردن به دوربین، سلفی می‌گیرد. پس‌زمینه با استفاده از جلوه بوکه به‌طور ماهرانه محو می‌شود. زنی در حال نگاه کردن به دوربین، سلفی می‌گیرد. پس‌زمینه با استفاده از جلوه بوکه به‌طور ماهرانه محو می‌شود.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

اکنون مقاوم در برابر ریختن، پاشیدن و بارش مایعات

به خاطر مقاومت در برابر آب و گرد و خاک دارای رتبه‌بندی IP67 است، این تلفن در برابر فشار آب عمق 1.0 متر برای حداکثر 30 دقیقه مقاومت می‌کند.¹ از این رو هنگام بازی و تصویربرداری خیس شدن کم تلفن شما ایرادی ندارد.

1. Galaxy A52 بر اساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر 30 دقیقه با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب و صابون نشویید. در‌ صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل تنها در برابر فشار آب کم مقاوم است. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

Galaxy A52 به رنگ بنفش شگفت‌انگیز از عقب دیده می‌شود در‌حالی‌که اطرافش آب پاشیده می‌شود. Galaxy A52 به رنگ بنفش شگفت‌انگیز از عقب دیده می‌شود در‌حالی‌که اطرافش آب پاشیده می‌شود.

1. Galaxy A52 بر اساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر 30 دقیقه با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب و صابون نشویید. در‌ صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل تنها در برابر فشار آب کم مقاوم است. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

صدای فراگیر در کف دستتان

با دو بلندگو که یکی در بالا است، و دیگری در پایین، می‌توانید بدون هدفون توگوشی، صدایی استریو را تجربه کنید. با صدای سینمایی که در صحنه غوطه‌ورتان می‌کند، فیلم شبانه یا بازی‌های مورد علاقه‌تان را به سطحی بالاتر ارتقا دهید.

فردی Galaxy A52 را با صحنه‌ای روی صفحه از شوالیه‌ای در حال مبارزه با اژدهایی که با نفسش آتش میزند در حالت افقی نگه داشته است و امواج صوتی از هر دو سمت تلفن بیرون می‌آید تا بلند‌گوهای استریو را نشان دهد. فردی Galaxy A52 را با صحنه‌ای روی صفحه از شوالیه‌ای در حال مبارزه با اژدهایی که با نفسش آتش میزند در حالت افقی نگه داشته است و امواج صوتی از هر دو سمت تلفن بیرون می‌آید تا بلند‌گوهای استریو را نشان دهد.

باتری شگفت‌انگیز، دو روز ماندگار است 1

باتری (معمولی)² 4,500 میلی‌آمپر ساعتی زمان بیشتری در اختیارتان می‌گذارد تا آنچه را دوست دارید انجام دهید؛ پخش کردن، اشتراک‌گذاری، بازی کردن و موارد بیشتر. مدیریت انرژی هوش مصنوعی، عادات استفاده از تلفن همراهتان را برای تأمین انرژی طولانی‌مدت شناسایی و تنظیم می‌کند. همچنین با استفاده از شارژ فوق‌العاده سریع 25 واتی، Galaxy A52 سریعاً به‌ شارژ کاملش باز می‌گردد.

Galaxy A52 در حالت افقی و روی صفحه خط آسمانی شهری هنگام غروب خورشید. در بالای تلفن نیم‌دایره‌ای است که به‌وسیله نماد‌هایی از خورشید در حال طلوع، خورشید در حال تابش و ماه برای نشان دادن غروب خورشید، نیم‌روز و شب، مسیر حرکت خورشید را در طول روز نشان می‌دهد. عنوان متن این است: 4,500 میلی‌آمپر ساعت (معمولی). Galaxy A52 در حالت افقی و روی صفحه خط آسمانی شهری هنگام غروب خورشید. در بالای تلفن نیم‌دایره‌ای است که به‌وسیله نماد‌هایی از خورشید در حال طلوع، خورشید در حال تابش و ماه برای نشان دادن غروب خورشید، نیم‌روز و شب، مسیر حرکت خورشید را در طول روز نشان می‌دهد. عنوان متن این است: 4,500 میلی‌آمپر ساعت (معمولی).

*شارژر با توان شارژ فوق‌العاده سریع 25 واتی جداگانه به فروش می‌رسد.
1. این برآورد بر اساس میزان استفاده کاربر متوسط/معمولی ارائه شده است. این ارزیابی بین تاریخ‌های ‎2021.01.20-01.31 به‌صورت مستقل توسط Strategy Analytics در بریتانیا با نسخه‌های پیش‌عرضه SM-A326، ‏SM-A325، ‏SM-A526، ‏SM-A525، ‏SM-A725 و با تنظیمات پیش‌فرض با استفاده از شبکه‌های LTE‏ و 5G Sub6 انجام شد (تحت شبکه 5G mmWave مورد آزمایش قرار نگرفت). مدت کارکرد واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
2. مقدار معمولی، تحت شرایط آزمایشگاه شخص ثالث تست شده است. مقدار معمولی، مقدار میانگین تخمینی با در نظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونه باتری‌های آزمایش‌شده طبق استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه)، 4٬370 میلی‌آمپر ساعت است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل متفاوت باشد.

عملکرد شگفت‌انگیز برای انجام کارهای همزمان بیشتر

چه روی یک کار متمرکز باشید و چه همزمان چند کار را انجام دهید، Galaxy A52 به لطف پردازنده پیشرفته هشت‌هسته‌ای و حداکثر 8 گیگابایت رم، پیشرفتی بزرگ در عملکرد را ارائه می‌دهد. با حافظه داخلی 128 گیگابایتی بیشتر ذخیره و کمتر حذف کنید. اگر این مقدار کافی نیست با استفاده از کارت microSD تا 1 ترابایت به آن اضافه کنید.

نیمه‌های دو تلفن Galaxy A52 در حالت افقی. در یکی از صفحه نمایش‌ها ویدیویی از بالون‌های هوای گرم است و در صفحه نمایش دیگر جریانی زنده از کنسرتی همراه با نظراتی که به‌طور آنی ظاهر می‌شوند. عنوان متن در مرکز تصویر این است: پردازنده هشت‌هسته‌ای، رم 8 گیگابایتی و فضای ذخیره‌سازی 128 گیگابایتی به‌‌علاوه حداکثر 1 ترابایت. نیمه‌های دو تلفن Galaxy A52 در حالت افقی. در یکی از صفحه نمایش‌ها ویدیویی از بالون‌های هوای گرم است و در صفحه نمایش دیگر جریانی زنده از کنسرتی همراه با نظراتی که به‌طور آنی ظاهر می‌شوند. عنوان متن در مرکز تصویر این است: پردازنده هشت‌هسته‌ای، رم 8 گیگابایتی و فضای ذخیره‌سازی 128 گیگابایتی به‌‌علاوه حداکثر 1 ترابایت.

*ظرفیت رم و حافظه داخلی ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. فضای ذخیره‌سازی واقعی در دسترس ممکن است بسته به نرم‌افزار از پیش نصب‌شده متفاوت باشد.
**کارت MicroSD جداگانه به فروش می‌رسد.

«تقویت‌کننده بازی» به شما برتری می‌دهد

با «تقویت‌کننده بازی» عملکردتان را به حداکثر برسانید. با رابط کاربری اختصاصی و منویی با دسترسی آسان، عوامل پرت‌کننده حواس را از بین ببرید و بازیتان را ارتقا دهید. «تقویت‌کننده فریم» باعث می‌شود تصاویر گرافیکی روان و کاملاً واقعی به نظر برسند. بهترین سطح از بازی را انجام دهید، زیرا «تقویت‌کننده بازی» الگوهای استفاده شما را فرا می‌گیرد تا باتری، دما و حافظه را بهینه‌سازی کند.

Galaxy A52 قابلیت تقویت‌کننده بازی را به شما ارائه می‌دهد که می‌آموزد هنگام بازی کردن، باتری، دما و حافظه را بهینه کند. Galaxy A52 قابلیت تقویت‌کننده بازی را به شما ارائه می‌دهد که می‌آموزد هنگام بازی کردن، باتری، دما و حافظه را بهینه کند.

*تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
**سازگاری با قابلیت تقویت‌کننده بازی ممکن است بسته به بازی متفاوت باشد.

محافظت از هر چیزی که برایتان مهم است

پلتفرم امنیتی Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار این تلفن تعبیه شده است و از لحظه‌ای که تلفن راه‌اندازی می‌شود، از آن محافظت می‌کند و با ارائه امنیت چندلایه‌ای، محافظ حساس‌ترین اطلاعات شما در مقابل بدافزارها و تهدیدات مخرب است.

عنوان متن این است: کلمه Secure که در آن به‌جای حرف U آرم Samsung Knox قرار گرفته است. پنج لایه به شکل تلفن، یکی از آن‌ها دارای مداربندی و تراشه است، چهار لایه دیگر شبیه شیشه‌هایی با آرم Samsung Knox هستند. هریک از آن‌ها نشان‌دهنده لایه‌های حفاظتی Samsung Knox است: روت سخت‌افزاری قابل اعتماد، بوت تأییدشده توسط Knox،‏ TIMA*، ‏SE برای Android و محفظه. عنوان متن این است: کلمه Secure که در آن به‌جای حرف U آرم Samsung Knox قرار گرفته است. پنج لایه به شکل تلفن، یکی از آن‌ها دارای مداربندی و تراشه است، چهار لایه دیگر شبیه شیشه‌هایی با آرم Samsung Knox هستند. هریک از آن‌ها نشان‌دهنده لایه‌های حفاظتی Samsung Knox است: روت سخت‌افزاری قابل اعتماد، بوت تأییدشده توسط Knox،‏ TIMA*، ‏SE برای Android و محفظه.

*معماری سنجش یکپارچگی مبتنی بر TrustZone.

ایمن با لمسی ساده

حسگر اثر انگشت روی صفحه Galaxy A52 اثر انگشت منحصر‌به‌فردتان را می‌شناسد، اجازه می‌دهد تا قفل تلفنتان را به روشی آسان و ایمن باز کنید. و با سرویس احراز هویت بیومتریک Samsung Pass، اثر انگشتتان روش احراز هویتی سریع‌تر و امن‌تر برای ورود به برنامه و وب‌سایت فراهم می‌کند.

*ویژگی ورود به حساب در وب Samsung Pass، تنها در مرورگر اینترنت سامسونگ در دسترس است.
**سازگاری و موجود بودن عملکردها و قابلیت‌های Samsung Pass ممکن است برای برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.

Galaxy A52 از جلو دیده می‌شود، درحالی‌که روی صفحه چیزی غیر از حسگر اثر انگشت ندارد. Galaxy A52 از جلو دیده می‌شود، درحالی‌که روی صفحه چیزی غیر از حسگر اثر انگشت ندارد.

*ویژگی ورود به حساب در وب Samsung Pass، تنها در مرورگر اینترنت سامسونگ در دسترس است.
**سازگاری و موجود بودن عملکردها و قابلیت‌های Samsung Pass ممکن است برای برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.

بهینه‌شده برای راحتی شما

از حرکت روان و طراحی دلپسند در One UI لذت ببرید. بهینه‌شده برای هر اندازه صفحه نمایش، به شما اجازه می‌دهد تا به شیوه‌ای راحت و شهودی بر آنچه مهم است، تمرکز کنید. One UI به شما اجازه می‌دهد تا تلفنتان را مطابق با سلیقه‌تان سفارشی‌سازی کرده و از تجربه Galaxy راحت خود لذت ببرید.

*در دسترس بودن برنامه‌ها و سرویس‌ها و قابلیت‌های رابط کاربری One UI ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
**تصویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

نمای جلویی دستگاه، در حال نمایش اعلان و پانل فوری در پس‌زمینه سفید است، به‌طوری که One UI کمکتان می‌کند تا تمرکز کنید. نمای جلویی دستگاه، در حال نمایش اعلان و پانل فوری در پس‌زمینه سفید است، به‌طوری که One UI کمکتان می‌کند تا تمرکز کنید.

*در دسترس بودن برنامه‌ها و سرویس‌ها و قابلیت‌های رابط کاربری One UI ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
**تصویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

تجربه بی‌نظیر Android™‎، همیشه

دریافت جدیدترین برنامه‌های Google در سیستم عامل Android، کاملاً در Galaxy A52 پشتیبانی شده است.

*در دسترس بودن برنامه‌های Google ممکن است بسته به کشور یا زبان متفاوت باشد.
**YouTube، ‏Google Play، ‏Android، ‏Google و سایر علائم، علائم تجاری Google LLC هستند.

برنامه‌های Google نصب‌شده بر روی Galaxy A52 نشان داده می‌شوند (Play Store،‏ YouTube،‏ Assistant،‏ Maps،‏ Google،‏ Chrome،‏ Gmail،‏ Photos). برنامه‌های Google نصب‌شده بر روی Galaxy A52 نشان داده می‌شوند (Play Store،‏ YouTube،‏ Assistant،‏ Maps،‏ Google،‏ Chrome،‏ Gmail،‏ Photos).

*در دسترس بودن برنامه‌های Google ممکن است بسته به کشور یا زبان متفاوت باشد.
**YouTube، ‏Google Play، ‏Android، ‏Google و سایر علائم، علائم تجاری Google LLC هستند.

از Galaxy Buds Pro استفاده کنید تا تجربه Galaxy A52 خود را به سطحی بالاتر ببرید

Buds Pro با محفظه باز در وسط قرار گرفته‌اند. در بالا سمت چپ، نمای پشت Galaxy A52 است و در پایین سمت راست نمای جلوی Galaxy A52 دیده می‌شود. Buds Pro با محفظه باز در وسط قرار گرفته‌اند. در بالا سمت چپ، نمای پشت Galaxy A52 است و در پایین سمت راست نمای جلوی Galaxy A52 دیده می‌شود.

*Galaxy Buds Pro جداگانه به فروش می‌رسد.

با برنامه SmartThings Find هدفون‌های‏ Galaxy Buds Pro را به‌راحتی پیدا کنید

*برای دریافت اعلان‌های هوشمند، باید همه دستگاه‌ها را با SmartThings ثبت کنید. ورود به سیستم حساب سامسونگ، اتصال به Wi-Fi یا شبکه داده‌ها و پیکربندی تنظیمات در برنامه SmartThings Find الزامی است.

یکی از هدفون‌های توگوشی Buds Pro در گوشه مبل است. نماد مکان روی Buds Pro است. یکی از هدفون‌های توگوشی Buds Pro در گوشه مبل است. نماد مکان روی Buds Pro است.

*برای دریافت اعلان‌های هوشمند، باید همه دستگاه‌ها را با SmartThings ثبت کنید. ورود به سیستم حساب سامسونگ، اتصال به Wi-Fi یا شبکه داده‌ها و پیکربندی تنظیمات در برنامه SmartThings Find الزامی است.

در هر کجا و در هر زمان همیشه در خدمت شما است

با انتخاب خرید تلفن هوشمند Galaxy از آسودگی خاطر لذت ببرید. بهینه‌سازی و عیب‌یابی تعاملی در برنامه Samsung Members تنظیم عملکرد دستگاه‌هایتان را تسهیل می‌کند، در عین حال، خدمات تلفنی ما به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز به دریافت کمک بیشتر، مشکلات را عیب‌یابی کنید.

زنی فنجانی قهوه در دست دارد و در حال استفاده از Galaxy A52 خود است. نماد علامت تأیید برای «بررسی‌های خودکار»، نماد دستی که برای بررسی‌های تعاملی روی صفحه ضربه می‌زند و نماد پیکان چرخان در دایره برای «پاک کردن حافظه» و نماد دندانه چرخ برای تنظیمات «بهینه‌سازی» نمایش داده می‌شوند. زنی فنجانی قهوه در دست دارد و در حال استفاده از Galaxy A52 خود است. نماد علامت تأیید برای «بررسی‌های خودکار»، نماد دستی که برای بررسی‌های تعاملی روی صفحه ضربه می‌زند و نماد پیکان چرخان در دایره برای «پاک کردن حافظه» و نماد دندانه چرخ برای تنظیمات «بهینه‌سازی» نمایش داده می‌شوند.

*قد تختلف السمات والوظائف المتاحة لتطبيق Samsung Members حسب البلد والجهاز.
**تمت محاكاة صور الجهاز والشاشة لأغراض توضيحية

با Galaxy A جدید آشنا شوید. «شگفت‌انگیز» برای همه در نظر گرفته شده است.

پنج تلفن سری A به شکل بادبزن قرار گرفته‌اند. چهار تلفن برای نشان‌ دادن دوربین عقب و رنگ‌های آبی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و بنفش شگفت‌انگیز از پشت دیده می‌شوند. یکی از تلفن‌ها از جلو دیده می‌شود و روی صفحه کلاژی است از سر زنی، ژاکت صورتی روشن و دامن طرح پلنگی و شلوار چهارخانه و واژه «شگفت‌انگیز» نیز نمایش داده می‌شود پنج تلفن سری A به شکل بادبزن قرار گرفته‌اند. چهار تلفن برای نشان‌ دادن دوربین عقب و رنگ‌های آبی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و بنفش شگفت‌انگیز از پشت دیده می‌شوند. یکی از تلفن‌ها از جلو دیده می‌شود و روی صفحه کلاژی است از سر زنی، ژاکت صورتی روشن و دامن طرح پلنگی و شلوار چهارخانه و واژه «شگفت‌انگیز» نیز نمایش داده می‌شود

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

* باتری : طول عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.

* حافظه در دسترس کاربر : حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام ارتقاهای نرم‌افزار تغییر کند.

* شبکه: ممکن است پهنای باند پشتیبانی شده توسط دستگاه بسته به منطقه یا ارائه‌دهنده سرویس متغیر باشد.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Note20 Ultra که رو به پایین قرار دارد، برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر بالای صفحه از Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه روی صفحه دیده می‌شود برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.