Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

قلم S PEN

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

تصویر نمای نزدیک از قلم S Pen برنزی روی صفحه نمایش Galaxy Note20 Ultra که در ادامه نوک قلم یک رد برنزی وجود دارد. صفحه نمایش و قلم آنقدر می‌چرخند که تلفن به‌طور کامل مشاهده شود و چندین قلم S Pen در اطراف آن حرکت می‌کنند.

این قدرتمندترین قلم S Pen جهان است

قلم S Pen

شبیه یک قلم واقعی کار می‌کند. اما به یک معنا از آن فراتر می‌رود

صفحه نمایش 120 هرتز Infinity-O سریع است، باعث می‌شود حرکات قلم S Pen دقیق‌تر شود، به این ترتیب می‌توانید به‌طور طبیعی بنویسید.1 از این گذشته قلم S Pen دارای بلوتوث است که آن را به یک کنترل‌کننده بی‌سیم مفید برای تلفنتان تبدیل می‌کند.2

تصویر نمای نزدیک از دکمه روی قلم S Pen برنزی. قلم S Pen می‌چرخد تا نوک خود را نشان دهد و در حین نوشتن به یک طرف خم می‌شود. عکس اشعه ایکس داخل قلم S Pen سخت‌افزار آن را نشان می‌دهد و یک خط برنزی در پشت سر نوک آن مشاهده می‌شود.
 • یادداشت‌برداری روی صفحه نمایش خاموش

  کافی است قلم S Pen را بردارید

  بدون نیاز به باز کردن قفل تلفن، موارد را به لیست کارهای خود اضافه کنید یا رؤیاهای خود را بنویسید، سپس آن را به صفحه نمایش سنجاق کرده یا آن را در Samsung Notes مشاهده نمایید.

 • نوشتن روی صفحه نمایش

  چند عکس از صفحه به همراه نشانه‌گذاری‌

  سریعاً روی مقاله‌ای که دارید می‌خوانید یادداشت بگذارید یا به عکسی که پیدا کرده‌اید کمی رنگ و لعاب ببخشید.

هوشمندتر از یک دفترچه یادداشت معمولی

نوشتن Samsung Notes

دست‌نوشته‌ای با این مضمون «تأمین‌کننده محلی رزوود را پیدا کن» و با زاویه نوشته شده است. قلم S Pen برنزی به آن ضربه می‌زند و با صاف کردن خودکار، صاف می‌شود. سپس با عملکرد دستخط به متن، از دست‌نوشته به متن تبدیل می‌شود. Galaxy Note20 Ultra ظاهر می‌شود و یادداشت متنی صاف شده در کنار تصاویر مبلمان الهام‌بخش روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد.
از نوشتن با قلم تا متن با یک ضربه

با استفاده از یک ضربه قلم S Pen، توضیحات و یادداشت‌های خود را به متن تبدیل کنید تا بتوانید آنها را کپی و جای‌گذاری کنید. و اگر در حال نوشتن با زاویه هستید یا از خط خارج شده‌اید، صاف کردن خودکار، متن شما را مجدداً مرتب می‌کند تا نوشته‌های شما مرتب و منظم حفظ گردد.

 • نشانک صوتی

  توضیحات همراه با ثبت زمان

  وقتی در حال ضبط صدا هستید و یادداشتی می‌نویسید، هنگامی که برای ارجاع آسان دوباره آن را پخش کنید، نشانک صوتی آنها را در کنار هم قرار می‌دهد.

همگام‌سازی Samsung Notes

تلفن، تبلت و لپتاپ خود را یکجا در اختیار داشته باشید

نوشتن یادداشت‌های خود را روی تلفنتان شروع کنید و آنها به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند - به همین دلیل به‌راحتی می‌توانید آنها را با سایر دستگاه‌های خود همگام‌سازی کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.3 عملکرد Samsung Notes در کامپیوتر شخصی شما نیز به همان شکل بوده و دارای یک رابط کاربری بهینه شده است.4

Galaxy Note20 Ultra که برنامه Samsung Notes روی صفحه نمایش آن قرار دارد و طرحی از یک صندلی.
از اینجا شروع کنید...
تبلتی که برنامه Samsung Notes روی صفحه نمایش آن قرار دارد و همان طرح صندلی که روی Galaxy Note20 Ultra دیده شد و سمت میز مربوطه قابل مشاهده است.
اینجا آن را اصلاح کنید...
لپتاپی که برنامه Samsung Notes روی صفحه نمایش آن قرار دارد و همان طرح صندلی که روی Galaxy Note20 Ultra دیده شد و سمت میز مربوطه در تبلت دیده می‌شود.
اینجا تمام کنید.

همکاری تلفن و کامپیوتر شخصی شما بهتر از همیشه

همگام‌سازی با Microsoft OneNote

اکنون Samsung Notes با OneNote در کامپیوتر شخصی و Outlook شما همگام‌سازی می‌شود

این تجربه فوق‌العاده هوشمندانه به شما امکان می‌دهد کارهای بسیار بیشتری انجام دهید. آنچه در Samsung Notes می‌نویسید به‌صورت خودکار در OneNote در رایانه شخصی‌تان مشاهده می‌شود.

*این سرویس از نوامبر 2020 در OneNote‏، OneNote در وب و OneNote برای Windows 10 در دسترس خواهد بود.

*این سرویس از نوامبر 2020 در Outlook در وب در دسترس خواهد بود.

لوگوی مایکروسافت
Galaxy Note20 Ultra که از جلو دیده می‌شود و برنامه Samsung Notes بر روی صفحه آن قرار دارد. چهار یادداشت دارد: یکی از آنها مفهوم صندلی را بیان می‌کند. مشتری می‌خواهد راحت و مدرن باشد. بعدی می‌گوید همگام‌سازی با مکان‌های پیمایش MS Video: ساحل، مسیر پیاده‌روی، پارکینگ، جاده‌های روستایی ؟؟ خیلی دور است؟ بعدی ارجاعات رنگی، ساعت طلایی، رنگ غروب آفتاب را نشان می‌دهد. مورد آخر مربوط به فهرست تحویل اجاره میکروفون BT است.
لپتاپی که از جلو دیده می‌شود، و Microsoft OneNote روی صفحه نمایش آن باز است. همان یادداشت‌هایی که در Galaxy Note20 Ultra مشاهده می‌شود را نشان می‌دهد تا قابلیت همگام‌سازی بین برنامه Samsung Notes و Outlook را نشان دهد. سه برنامه تلفن همراه - موسیقی، گالری، پیام‌ها - ظاهر می‌شوند تا توانایی استفاده از لینک به Windows برای استفاده از برنامه‌های تلفن همراه را در کامپیوتر شخصی شما نشان دهند.

لینک به Windows

لینک به Windows - برنامه‌های تلفن شما

برنامه‌های تلفن همراه خود را روی کامپیوتر شخصی‌تان باز کنید

تمام صفحات خودتان. چندین برنامه را مستقیماً از طریق منوی شروع یا نوار کار روی کامپیوتر شخصی خود باز کنیدمالک هر صفحه‌ای باشید. چندین برنامه را مستقیم از طریق منوی «شروع» یا نوار فعالیت‌های رایانه شخصی‌تان باز کنید. - وقتی برنامه‌ها را در اختیار دارید، انجام چنین کارهایی به راحتی آب خوردن است.

* کاربران باید از طریق «لینک به Windows» روی تلفن خود و برنامه «تلفن شما» بر روی کامپیوتر شخصی، دستگاه Galaxy خود را به کامپیوتر شخصی دارای Windows متصل کنند و دستورالعمل‌های تنظیم، از جمله ورود به همان حساب Microsoft را رعایت نمایند. لینک به Windows روی برخی از دستگاه‌های Galaxy از قبل نصب شده است. تلفن شما به آخرین به‌روزرسانی نسخه Windows 10 در کامپیوتر شخصی نیاز دارد. دستگاه Galaxy باید روشن بوده و به همان شبکه Wi-Fi وصل باشد که کامپیوتر شخصی به آن متصل است.

* ممکن است برخی از برنامه‌های تلفن همراه اشتراک‌گذاری محتوا را در سایر صفحه‌ها محدود کنند یا امکان دارد برای تعامل کردن با آنها به یک صفحه لمسی نیاز باشد.

* توانایی اجرای چندین برنامه به‌طور همزمان در اواخر سال جاری فراهم خواهد شد.

PENUP

هنر خود را با کاربران سامسونگ به اشتراک بگذارید

PENUP یک پلتفرم اجتماعی است که به شما امکان می‌دهد هنر خود به نمایش بگذارید تا جهان آن را مشاهده کند. شاهکارهای خود را آپلود کنید و به نوبه خود از سایر هنرمندان الهام بگیرید.

لوگوی penup
نقاشی مردی که روی همان صندلی طرح مفهومی مبلمان برنامه Samsung Notes نشسته است.