نتیجه 10 سال پیشرو بودن در طراحی گوشی،
+Galaxy S10e, S10, S10 معرف نسل بعدی نوآوری در گوشی.

+Galaxy S10e, S10, S10. نسل بعدی Galaxy اینجاست.

Three graphic texts that all say “S10” and enter the view from offscreen and then move offscreen in the opposite direction as you scroll.

طراحی

این گوشی نه تنها برجسته و درخشان، بلکه متمایز نیز هست.

بازطراحی شده برای تجربه نمایشی یکدست تجربه‌ای بی‌نقص با صفحه نمایش بدون ناچ. برش لیزری دقیق، امنیت روی صفحه نمایش و نمایشگر Dynamic AMOLED چشم‌نواز، صفحه نمایش Infinity-O را به نوآورانه‌ترین صفحه نمایش در خانواده Galaxy تبدیل می‌کند.

سه تلفن Galaxy S10 plus در حالت افقی، به ردیف، بالای هم قرار گرفته‌اند و با اندکی زاویه از سمت دکمه میزان صدا و Bixby دیده می‌شوند. در این سه صفحه عکس هوایی از یک قایق موتوری دیده می‌شود که در آب حرکت می‌کند و دو اسکی‌باز روی آب پشت آن هستند، که نشان‌دهنده وسعت صفحه نمایش Infinity-O است

کافیست صفحه را لمس کنید تا قفل باز شود. با انتقال حسگر امنیتی از پشت گوشی به جلوی آن، حسگر اثرانگشت اولتراسونیک را مستقیماً در صفحه نمایش قرار دادیم.

*تنها مخصوص گوشی‌های +Galaxy S10, S10

انگشتی که صفحه نمایش Infinity-O را لمس می‌کند و پالس‌های نوری ارغوانی به سمت پایین سرازیر می‌شود که نشان می‌دهد پالس‌های فراصوتی «حسگر اثر انگشت مافوق صوت» انگشت را شناسایی می‌کند

نسل بعدی شکل می‌گیرد.

*موجود بودن مدل و رنگ ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

Galaxy S10e seen from the front with an abstract coral and blue gradient graphic onscreen.
Galaxy S10e"5.8 1
Galaxy S10 seen from the front with an abstract coral and blue gradient graphic onscreen.
Galaxy S10"6.1 1
Galaxy S10 plus seen from the front with an abstract coral and blue gradient graphic onscreen.
Galaxy S10+‎"6.4 1

دوربین

دوربین چندگانه حرفه‌ای که شما را به یک حرفه‌ای مبدل می‌کند

مجموعه‌ای کامل از لنزها که به بهترین شکل درون دستگاه تعبیه شده است. با دوربین چندگانه، می‌توانید چندین دوربین حرفه‌ای را یکجا در جیبتان داشته باشید و بدون هیچ زحمتی عکس‌ها، سلفی‌ها و فیلم‌هایی شگفت‌انگیز بگیرید و آن‌ها را فوراً به اشتراک بگذارید.

دنیای وسیع‌تری را ثبت کنید. با استفاده از دوربین فوق عریض تصاویری مسحورکننده با میدان دید 123 درجه بگیرید.

Photo captured by Galaxy S10 plus of a woman standing in front of several wooden posts in the sea at dusk. It pulls out to show more of the scene, with the Ultra Wide-angle Camera.

تصویر ثبت شده با گوشی +Galaxy S10 با حرکت شبیه‌سازی شده جهت نمایش. این قابلیت بر روی Galaxy S10, S10e نیز موجود است.

دوربینی هوشمندتر برای عکس‌هایی بهتر. دوربین هوشمند به شما کمک می‌کند با استفاده از ترکیب‌بندی پیشنهادی تصویر و بهینه‌سازی خودکار تنظیمات دوربین نسبت به صحنه، عکس‌های فوق‌العاده ثبت کنید. 2

Photo captured by Galaxy S10 plus of the sun rising behind mountains, reflected against a body of water

تصویر ثبت شده با گوشی +Galaxy S10 با حرکت شبیه‌سازی شده جهت نمایش. این قابلیت بر روی Galaxy S10, S10e نیز موجود است.

عملکرد

عملکردی از جنس آینده برای نسلی که نمی‌تواند صبر کند…

شارژ در دستان شماست تا به اشتراک بگذارید. قابلیت PowerShare بی‌سیم این توانایی را به شما می‌دهد شارژ خود را با بقیه به اشتراک گذارید.3 شارژ بی‌سیم سریع نسخه ی 2.0 شارژ گوشی شما را سریع‌تر به 100% می‌رساند.4,5

Galaxy S10 plus seen from the rear, laying flat at a 45 degree angle. As you scroll, another Galaxy S10 plus appears on top of the first Galaxy S10 plus, and the charging icon appears, demonstrating Wireless PowerShare. As you continue scrolling, a Galaxy Watch Active appears and is charged on the Galaxy S10 plus as well.
منظره‌ای هوایی از خیابانی که ماشین‌ها در حال عبور از آن هستند و عابرین پیاده‌ای که در پیاده‌رو راه می‌روند. چندین دایره و خط در قسمت بالا ظاهر می‌شود و ماشین‌ها و عابرین پیاده را به هم وصل می‌کند که قابلیت اتصال بالای Wi-Fi و LTE در Galaxy S10e، ‏S10 و S10 plus را نشان می‌دهد

هر جا که هستید استریم کنید و به اشتراک بگذارید. قابلیت Wi-Fi هوشمند با Wi-Fi 6 به سرعت‌های بالاتر دست می‎یابد و با اطمینان و امنیت حتی به شبکه‌های عمومی وصل می‌شود.6 و برای رسیدن به سرعت‌های خارق‌العاده تا 2.0Gbps بدون وقفه به شبکه LTE وصل می‌شود.7

یک متحول کننده تمام عیار. با مهندسی در سخت‌افزار و نرم‌افزار امکان بازی کردن با عملکرد روان و بهبودیافته را فراهم کرده‌ایم.

تصویر شبیه‌سازی شده جهت نمایش.

Galaxy S10 plus in landscape mode, propped up at a slight angle from the Bixby and volume button side with the interior hardware revealed, showing the pieces that make Galaxy S10 plus optimized for gaming.

هوش

گوشی‌ای که با شما هماهنگ می‌شود نه شما با آن

همواره در تلاش است تا شما را یک قدم جلوتر نگه دارد. هوش و سخت‌افزار پیشرفته متناسب با نحوه استفاده شما از گوشی، برا ی استفاده‌ای طولانی‌تر و بهینه، سازگار می‌شود تا بیشترین عملکرد را در طول روز داشته باشید.

Extreme close-up of Neural Processing Unit, built into the AP on Galaxy S10 plus.

هوش مصنوعی زندگی روزانه شما را روان‌تر می‌کند. Bixby Routines بر اساس زمان یا موقعیت مکانی برای ارائه یک تجربه هوشمند اپلیکیشن ها و کارهای متداول را پیشنهاد می‌دهد - تنها برای شما

Simulated photo of the Bixby Routines interface for the Driving routine. It says Activated actions, with Voice wake up on, Play Samsung Music, and auto-rotate screen orientation chosen.

لوازم جانبی

+Galaxy S10e, S10, S10 تازه شروع ماجرا هستند

*رنگ‌های محصول ممکن است برای هر کشور، منطقه و شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

Photo of the Galaxy Watch Active and Galaxy S10 plus charging on the Wireless Charger Duo Pad, with the charging interface shown on both device screens.
Galaxy S10e
Galaxy S10
Galaxy S10+‎

رنگ‌ها

Galaxy S10e
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری
Galaxy S10
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری
Galaxy S10+‎
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری

اندازه صفحه نمایش

Galaxy S10e "5.8
Galaxy S10 "6.1
Galaxy S10+‎ "6.4

نوع صفحه نمایش

Galaxy S10e تخت
Galaxy S10 منحنی
Galaxy S10+‎ منحنی

حسگر اثر انگشت

Galaxy S10e حسگر اثر انگشت (کناره)
Galaxy S10 حسگر اثر انگشت اولتراسونیک (روی صفحه)
Galaxy S10+‎ حسگر اثر انگشت اولتراسونیک (روی صفحه)

دوربین جلو

Galaxy S10e دوربین سلفی
Galaxy S10 دوربین سلفی
Galaxy S10+‎ دوربین سلفی دوربین عمق میدان RGB

دوربین پشت

Galaxy S10e دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض
Galaxy S10 دوربین Telephoto دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض
Galaxy S10+‎ دوربین Telephoto دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض

گنجایش باتری*

Galaxy S10e 3100mAh ‎(typical)‎
Galaxy S10 3400mAh ‎(typical)‎
Galaxy S10+‎ 4100mAh ‎(typical)‎
  • موجودی مدل و رنگ بر اساس کشور و اپراتور ممکن است متفاوت باشد
  • نسخه سرامیکی فقط در مدل‌های +Galaxy S10 دارای رم 8 گیگابایت و حافظه داخلی 512 گیگابایت و رم 12 گیگابایت و حافظه داخلی 1 ترابایت موجود است.
  • با اندازه‌گیری قطری، اندازه صفحه Galaxy S10e در حالت مستطیل کامل 5.8 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 5.6 اینچ است؛ اندازه صفحه Galaxy S10 در حالت مستطیل کامل 6.1 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.0 اینچ است؛ اندازه صفحه Galaxy S10+‎ در حالت مستطیل کامل 6.4 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.3 اینچ است؛ ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل گرد بودن گوشه‌ها و وجود سوراخ دوربین کمتر است.
  • 3100mAh، 3400mAh، و 4100mAh (معمولی) اشاره به مقدار معمولی ظرفیت باتری را که تحت شرایط آزمایشی آزمایشگاه سوم آزمایش شده است اشاره می کند. ظرفیت رتبه (حداقل) کمتر است. ارزش نمونه ای تحت شرایط آزمایشگاهی شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار معمولی مقدار متوسط ​​تخمین زده شده با توجه به انحراف در ظرفیت باتری در نمونه های باتری تحت آزمایش استاندارد استاندارد IEC 61960 می باشد. دارای حداکثر ظرفیت 3000mAh برای Galaxy S10e، 3300mAh برای Galaxy S10 و 4000mAh برای Galaxy S10 + است. عمر باتری واقعی ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای استفاده و سایر عوامل متفاوت باشد.

برای دیدن تفاوت مدل‌های Galaxy S10 باز کنید.