Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

تلفن Galaxy S21 Plus 5G به رنگ بنفش سایه‌دار از پشت، روی Galaxy S21 5G صورتی سایه‌دار از جلو دیده می‌شود. تلفنی که از جلو دیده می‌شود، تصویر زمینه‌ای گرافیکی مرجانی روی صفحه دارد.

هر روز میتونه شگفت انگیز باشه

دیگر هیچ‌گاه فرصت گرفتن عکس‌های فوق‌العاده را از دست نمی‌دهید. با Galaxy S21 5G و S21+ 5G آشنا شوید. با وضوح 8K که فراتر از سطح سینمایی طراحی شده است تا فیلم‌برداری و عکس‌برداری را متحول کند که شما بتوانید مستقیماً از ویدیویی که ضبط می‌کنید عکس‌های باشکوه بگیرید. همه این امکانات در دو اندازه ارائه می‌شوند: 64 مگاپیکسل، سریع‌ترین چیپ‌ست ما و باتری ماندگار تمام‌روز.1 همه‌چیز در حال شکوهمند شدن است.

 • با ظاهر جدید Galaxy آشنا شوید

طراحی و صفحه نمایش

ساخته شده تا
Galaxy S21+ 5G 6.7"

INFINITY-O DISPLAY2

DYNAMIC AMOLED 2X

EYE COMFORT SHIELD

صفحه نمایش 120 هرتز فوق روان

Galaxy S21 5G 6.2"

INFINITY-O DISPLAY2

DYNAMIC AMOLED 2X

EYE COMFORT SHIELD

صفحه نمایش 120 هرتز فوق روان

Galaxy S21 5G در رنگ Phantom Pink در مقابل Galaxy S21 Plus 5G در رنگ Phantom Violet، هر دو از یک زاویه از نمای عقب دیده می شود. هر دو می چرخند تا پس زمینه گرافیکی را روی صفحه نمایش نشان دهد.

رنگ‌ها

در رنگ بنفش می درخشد

PHANTOM VIOLET

نمایی نزدیک از دوربین عقب Galaxy S21 Plus 5G در رنگ Phantom Violet.

در نقره ای برق می زند

PHANTOM SILVER

نمایی نزدیک از دوربین عقب Galaxy S21 Plus 5G در رنگ Phantom Silver.

چشمگیر در رنگ مشکی

PHANTOM BLACK

نمایی نزدیک از دوربین عقب Galaxy S21 Plus 5G در رنگ Phantom Black.

با سری رنگ های Phantom آشنا شوید3

چشم نواز

تمام و کمال باشکوه و محافظ است.

Corning® Gorilla® Glass Victus™

محافظتی خارق العاده

Gorilla Glass Victus™‎ برای لحظاتی ساخته شده است که اتفاقی ناگهانی روی می‌دهد، و قابلیت ضد خش و آسیب آن را به مقاوم‌ترین شیشه در تلفن هوشمند سامسونگ تبدیل می‌کند. 4

نمایی نزدیک از Galaxy S21 5G به رنگ Phantom Pink در زاویه ای تخت با پس زمینه‌ای گرافیکی از مرجان ها بر روی صفحه نمایش، صفحه نمایشی روشن و رنگ های شفاف را نشان می دهد.
انقلاب ویدیو از اینجا آغاز می‌شود
دو گوشی Galaxy S21 Plus 5G به رنگ Phantom Violet از دو جهت متضاد به سمت هم می آیند، یکی از گوشی‌ها از نمای روبرو و دیگری از نمای پشت مشاهده می‌شود.

PRO-GRADE ویدیو

یک تغییر دهنده بازی تمام عیار
8K
هر روز میتونه بیشتر از سینما رفتن مهیج باشه

سه دوست در یک ماشین نشان داده شده اند. تصویر با ویدیوی 8K ثبت شده است و یک تصویر نیز با ویژگی Video Snap ذخیره شده است.

عکس‌هایی شگفت انگیز را در ویدیوهای 8K پیدا کنید.

ویدیو 8K بالاترین رزولوشن در گوشی های هوشمند است، تصاویر ظبط شده حتی بهتر از سینما به نظر می رسد. و با ویدیوی 8K 24 فریم بر ثانیه هر ویدیو و حافظه شما به سرعت شات بعدی است. ضبط کنید، بارگذاری کنید و همان لحظه در یوتیوب ببینید.

سپس از قابلیت 8K Video Snap استفاده کنید تا به آلبومی با کیفیت 33 مگاپیکسلی از عکس هایی که درست از ویدیو های برداشته شده است، داشته باشید. راحت است که همین الان ضبط کنید و بعدا عکس ها را جدا کنید.

SINGLE TAKE

One take و در مجموع بدین گونه است پخش

تصویری از گروهی از دوستان در حال اسکیت سواری در فضای بیرون به چندین عکس و کلیپ های کوتاه با فیلترها و افکت های برش گوناگون تبدیل و اعمال می شود.

ضبط کردن یک‌باره و برداشت تکی آن را به عکس‌ها و ویدیوهایی ارزشمند برای فید تبدیل می‌کند که می‌توانید از میان آن‌ها گزینش و انتخاب کنید.5, 6 مثل ویرایش ویدیویی شخصی (با قابلیت بریدن، آهسته کردن سرعت و ثابت کردن) برای ایجاد محتوایی که می‌توانید مستقیماً در Instagram بارگذاری کنید.

Super Steady. روشن

پخش

صحنه ای از یک خانم در حال اسکیت سواری به سمت پایین خیابان که با Galaxy S21 Plus 5G به رنگ Phantom Black گرفته شده است. یک عکس با Galaxy S21 Plus 5G بدون قابلیت Super Steady و دیگری با قابلیت Super Steady گرفته شده است.عکسی که با قابلیت Super Steady ثبت شده است شفاف و با جزئیات است.

پر از جنب و جوش و فوق العاده روان

Super Steady برای جنب و جوش و هیجان آماده است. حالا که لرزش گیر هوش مصنوعی را با امکان 60 فریم بر ثانیه ترکیب کرده ایم، ماجراجویی شما پرهیجان‌تر می‌شود — چرا که گوشی شما مثل یک دوربین اکشن عکسبرداری می کند.

ویدیو فوق روان 60 فریم بر ثاینه به شما امکان می دهد بدون نیاز به تنظیمی، لحظات را احیا کنید. نرخ نمایش داینامیک آن به صورت اتوماتیک تنظیم می شود تا ویدیو ای فوق روان را در هر دو نور کم و روشن ضبط کند.7

The

رزولوشنانقلاب

ادامه دارد

10 مگاپیکسل دوربین سلفی
12مگاپیکسل دوربین فوق‌عریض
12 مگاپیکسل دوربین واید
64 مگاپیکسل دوربین تله فوتو
64 مگاپیکسل

دوربیین PRO-GRADE

زیبایی در جزئیات است.
دوربین روی یک بشقاب دسر بنفش با گلی زرد با لایه ای خطوط شطرنجی زوم می کند که نشان می دهد چطور میتوانید عکس هایی با رزولوشن بالا را حتی زمانی که کراپ میکنید داشته باشید.

با وضوح 64 مگاپیکسلی می‌توانید با وضوح زیادی لحظه‌ها را ثبت کنید و عکس ها را همانند یک اثر هنری، داشته باشید.8

پرتره

در لحظه آماده برای ایسنتاگرام

پرتره ها هرگز تا این حد خوب به نظر نمی‌رسیدند. عکس‌های سوشال آماده‌ی فید را بدون هیچ ویرایشی ثبت کنید.

 • یک زن در حالی که رو به مسافران است روی صندلی راننده می نشیند.
  اصلی
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت مات گرفته شده است.
  مات
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت استدیو گرفته شده است.
  استودیو
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت HIGH-KEY MONO گرفته شده است.
  HIGH-KEY MONO
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت LOW-KEY MONO گرفته شده است.
  LOW-KEY MONO
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت BACKDROP گرفته شده است.
  BACKDROP
 • یک زن در حال نشستن روی صندلی راننده که با حالت پرتره و اعمال افکت COLOR POINT گرفته شده است.
  COLOR POINT
زنی در حال خندیدن که با حالت پرتره گرفته شده است.

هوش مصنوعی، صورت ها و نور طبیعی، زوایا و مسیرها را تحلیل می کند — اطمینان حاصل می کند که موضوع شما در فوکوس و همیشه فوق العاده است.

NIGHT MODE

شب از آن شماست
زنی که در عقب ون خود کمپ زده است. یک عکس با Galaxy S21 Plus 5G بدون Night Mode و دیگری با حالت Night Mode گرفته شده است. عکسی که با Night Mode گرفته شده شفاف، با جزئیات است و شامل رنگ های بیشتری نسبت به عکس دیگری است.

هیچ اکیپ نورپردازی ندارید؟ از فلش های زننده متنفرید؟ مشکلی نیست. حالا می توانید شب را روشن و آن را با رنگ هایی شفاف ثبت کنید. در شب یا در نور کم و بدون تمامی مشکلات اضافی.

30X SPACE ZOOM

با فاصله ها خداحافظی کنید
پخش

زوجی در صندلی عقب یک ماشین. همانطور که زوم می کنید، می توانید شخصی را در صندلی عقب ببینید. وقتی تا 30 برابر زوم می کنید، حالت خنده او را از آینه بغل مشاهده می کنید.

کیفیت دوربین ارتقا یافته امکان زوم دیجیتال 30 برابر را می دهد، اینطور بنظر میرسد آنهایی که در صندلی عقب نشسته اند اینقدر نزدیک هستند که دوربین را لمس کنند.9 Zoom Lock را زمانی که دستاتنان می لرزد ثبیت می کند.

سلفی

بهترین حالت چهره خود رانمایش دهید
یک زن در حالی که در مقابل یک دیوار صورتی سلفی می گیرد در حال خندیدن است.

حالت سلفی که توسط هوش مصنوعی تقویت شده، شما را با رنگ هایی دقیق واقعی تر نشان می دهد

یک زن در حالی که از زوایه پایین در مقابل یک دیوار صورتی سلفی می گیرد در حال خندیدن است.

دوربین 10 مگاپیکسلی سلفی، حجم زیادی از جزئیات را در بر می گیرد، در حالی که حالت سریع فوکوس اتوماتیک، این اطمینان را می دهد تا بهترین تصاویر را ثبت کنید.

عملکرد

متوقف نمی شود و نخواهد شد
دو گوشی Galaxy S21 Plus 5G به رنگ Phantom Violet که در زاویه ای به یکدیگر می رسند و یکی از آنها از نمای پشت دیده می شوند. دو گوشی از هم جدا می شوند و از هم دور می شوند.

باتری هوشمند

تمام طول شب را دوام می آورد1, 10

تلفن Galaxy S21 Plus 5G از جلو در حالت افقی با نمای شهر از ساختمان‌ها و رودخانه‌ای که از وسط آن می‌گذرد روی صفحه دیده می‌شود. نور نمای شهر از روز به شب می‌رود تا استفاده از تلفن از صبح تا شب نمایش داده شود.

 • شارژ فوق سریع با دقایقی شارژ کردن به شما ساعت ها شارژ باتری می دهد.11

 • شارژ سریع بی سیم 2.0 راهی سریع برای شارژ شدن است — بدون نیاز به کابل.12

 • PowerShare بی سیم به شما امکان شارژ کردن هدفون هایتان، ساعت یا حتی گوشی دوستتان را می دهد.13

لوگوی شارژ سریع 25 وات تایید شده.

*شرکت USB Implementers Forum (USB-IF) در سال 1995 برای حمایت از بازار و تشویق مصرف کنندگان به خرید دستگاه های سازگار با USB تاسیس شد. شارژ فوق سریع Galaxy S21 5G+, S21+ 5G برای استاندارد USB تاییده شده که به این معنی است محصولات شما دارای بالاترین استاندارد صنعتی است. این تاییده را می توانید در www.usb.org بیابید.

پردازشگر 5 نانومتری

با سریع ترین پردازنده ای که تا به حال در Galaxy وجود داشته است آشنا شوید

سرعت بیشتر، قدرت بیشتر و هوش بیشتر را شامل می شود، پردازشگر 5 نانومتری برای اینکه وارد عمل شود به اندازه کافی سریع است تا بتوانید حتی سریع تر عمل کنید.4

8 گیگابایت رم

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

سه تلفن Galaxy S21 Plus 5G به رنگ بنفش سایه‌دار از جلو و در زاویه دیده می‌شود که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. یک تلفن قسمت‌های دانلودشده سریال، دیگری رابط اینترنت، و تلفن سوم رابط پخش ویدیو را روی صفحه نمایش می‌دهند.

امنیت

تنها چیزی را که می خواهید به اشتراک بگذارید

پلتفورم امنیتی Knox سطح بالایی از امنیت را برای محافظت از تلفن شما در مقیاس تراشه ارائه می‌دهد و در زمینه داده و مجوزهای برنامه اطمینان خاطر ایجاد می‌کند. به‌علاوه، از Samsung Knox Vault بهره می‌گیرد تا داده‌های احراز هویت بیومتریک شما را مخفی نگه دارد. و با سنسور اثر انگشت التراسونیک بزرگتر و با تاخیر پایین تر می توانید حتی سریع تر قفل گشایی کنید — حتی اگر انگشتتان خشک است.4

Galaxy S21 Plus 5G با لوگوی سامسونگ Knox روی صفحه نمایش از نمای روبرو دیده می شود.

فضای ذخیره سازی

خاطراتتان به طور کل فراموش نشدنی کنید

حافظه داخلی تا 256 گیگابایت به این معنی است که هزاران خاطرات شگفت انگیز شما در امن و مان است.14

Galaxy S21 Plus 5G با تصویری از یک زن در حال خندیدن بر روی صفحه نمایش از نمای روبرو دیده می شود. گالری تصاویر در پشت آن دیده می شود.

ضد آب

آب؟ که چی
Galaxy S21 Plus 5G به رنگ بنفش سایه‌دار و Galaxy S21 5G به رنگ صورتی سایه‌دار، از پشت دیده می‌شوند، درحالی‌که با آب احاطه شده‌اند.

حفاظت با گواهی IP68.15

5G

5G فوق سریع به سرعت به شما امکان دانلود مجموعه کامل نمایش مورد علاقه تان را می دهد. پردازشگر سازگار با 5G سریع بیشتری را در هنگام آپلود و دانلود می دهد تا متصل باقی بمانید.17, 18, 19 در حالی که Wi-Fi 6 شما را به هر چیزی که علاقه دارید سریع و قابل اطمینان متصل می کند.20

دو سیم‌کارت به شما امکان می‌دهد از سیم نانو و eSIM برای دو طرح داده در یک دستگاه استفاده کنید.21

پخش

زنی از پنجره کرکره‌ای به بیرون از پنجره نگاه می‌کند. صفحه به عقب می‌رود و Galaxy S21 Plus 5G به رنگ بنفش سایه‌دار نمایان می‌شود. پلتفرم پخش روی صفحه است و قسمت‌های سریال تلویزیونی دانلود می‌شوند تا سرعت 5G به نمایش گذاشته شود.

گیمینگ

عملکردی که برای بازی کردن ساخته شده است
کاراکتر زنی که کشتی خود را ترک میکند تا دنیای جدیدی را کشف کند.

برای صفحه نمایش بزرگ آماده اید؟

«گپ در صفحه نمایش بزرگ»> به شما امکان می‌دهد به‌راحتی با دوستان و عزیزان ارتباط برقرار کنید و با پس‌زمینه‌های رنگی سرگرم شوید و شماره‌گیری کنید. آنها هر زمان بخواهند می‌توانند از هر جایی با شما ارتباط برقرار کنند. فقط با یک ضربه زدن، با افرادی که برایتان مهم هستند در ارتباط نزدیک بمانید.19, 20, 22

GOOGLE DUO

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*Google Duo یک نشان تجاری از شرکت گوگل است.

تلویزیون روی دیوار ویدیو چتی بین چهار دوست را نشان می دهد.

Motion Mirror قدم به قدم با آموزش شما همراه می شود — این امکان را می دهد تا صفحه گوشی خود را بر روی تلویزیون داشته باشید تا برنامه تمرین ورزشی خود را در حالی که خودتان را هم می بینید، دنبال کنید22, 23

تلویزیون در حال نمایش مدرس خانمی است که در حالت یوگای down dog است، با یک مربع کوچک از تصویر خانمی در گوشه تصویر که او را دنبال می کند.

GALAXY SMARTTAG

بیابید و آن را تگ کنید

کلید و کیف پولتان را برچسب‌گذاری کنید و سپس از برنامه SmartThings Find استفاده کنید تا آخرین مکان شناسایی‌شده آن‌ها را برای ردیابی آسان بررسی کنید.24, 25, 26

Galaxy SmartTag به رنگ مشکی از جلو دیده می‌شود.
Galaxy SmartTag به رنگ دانه جو از جلو دیده می‌شود.
Galaxy S21 Plus 5G با برنامه Galaxy SmartThings روی صفحه از جلو دیده می‌شود؛ تصویر فردی در جستجوی وسیله‌ای گم‌شده و دارای تگ Galaxy SmartTag نمایش داده می‌شود.

چه چیزی در جعبه است.

آنچه نیاز دارید تا بتوانید همه روزها را باشکوه کنید

سال جدید را چراغ خاموش شروع کنید!

نمایی تخت از گوشی Galaxy S21 Plus 5G و بسته بندی آن به رنگ Phantom Violet هر دو از نمای روبرو دیده می شود.

شامل:

کابل داده USB Type-C

سوزن خروج سیم کارت

راهنمای شروع سریع

*آداپتور مسافرتی جداگانه فروخته می شود.

*بعضی از قطعات فهرست شده، شامل هدفون ها، ممکن است بر اساس مدلی که خرید می‌کنید یا کشور و محدوده ای که در آن زندگی می کنید موجود نباشد.

Galaxy S21 5G و S21 + 5G را با واقعیت افزوده کشف کنید

همین حالا ببینید

Galaxy S21 Plus 5G با واقعیت افزوده بر روی صفحه نمایش در دست نگه داشته شده است.

سوالات متداول

 • Galaxy S21 5G و S21+ 5G سه دوربین در پشت و یک دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی دارد. دوربین های پشت شامل: یک دوربین 64 مگاپیکسلی تله فوتو، یک دوربین 12 مگاپیکسلی زاویه باز و یک دوربین 12 مگاپیکسل اولترا واید.

 • بله، Galaxy S21 5G و S21+ 5G دارای صفحه نمایش 120 هرتز فوق روان هستند. نرخ بازخوانی صفحه نمایش بین 48 تا 120 هرتز بر اساس محتوایی که در حال مشاهده هستید تنظیم می شود.

 • Galaxy S21 5G دارای صفحه نمایش 6.2 اینچ به ابعاد 71.2 در 151.7 در 7.9 میلی متر و وزن 171 گرم(mmW) و 169 گرم(sub6) است. Galaxy S21+ 5G دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی و ابعاد 76.6 در 161.5 در 7.8 میلی متر می باشد در حالی که وزن آن 202 گرم(mmW) و 200 گرم(sub6) است.1

 • بله، شما می توانید با Galaxy S21 5G و S21+ 5G از سیم کارت های الکترونیکی که به نام eSIM شناخته می شوند استفاده کنید. eSIM به شما این امکان را میدهد که بسته شبکه خود را درست از خود گوشی فعال کنید بنابراین می توانید بین بسته‌های داده جابجا شوید یا شماره خارجی بدون نیاز به نانو سیم کارت فیزیکی اضافه کنید.