Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you
Galaxy S22 | S22+‎
 • تلفنی که هر روز شما را باشکوه می‌کند
 • دوربین تصویربرداری در شب
 • باتری بسیار فراتر از تمام طول روز1
 • سریعترین تراشه ما تا به امروز
 • Galaxy S22
Movie player Layer
×
×
 • Galaxy S22 | S22+

  «یک صفحه نمایش فوق‌العاده، عملکرد قوی و باتری با طول عمر طولانی دارد.»

  Gizmodo

  Galaxy S22

  «تلفن Android با ظاهری زیبا، راحت، پرامکانات و مشخصاً قدرتمند.»

  Tom's Guide 02/2022

  Galaxy S22

  «...حس آن برای افرادی که تلفن‌های کوچکتر را ترجیح می‌دهند، مثل دستگاهی تقریباً کامل و بی‌نقص است.»

  CNET

  شکل جدیدی از ابراز خلاقانه
  Galaxy S22 plus از نمای کنار. Galaxy S22 ظاهر می‌شود، از نمای کنار دیده می‌شود و مانند عقربه ساعت حرکت می‌کند. Galaxy S22 plus و S22 شروع به حرکت می‌کنند و در حالی که از نمای کنار دیده می‌شوند، متوقف می‌گردند. Galaxy S22 plus از نمای پشت دیده می‌شود و Galaxy S22 از نمای جلو، در‌حالی‌که کاغذ دیواری گرافیکی روی صفحه آن نمایان است، دیده می‌شود.

  لبه‌های باریک وارد قاب براق متقارن می‌شوند و جلوه‌ای گسترده و متوازن ایجاد می‌کنند. در پایان، محفظه تک‌رنگ دوربین خطی را احاطه می‌کند. بسیار زیباست.

  رنگ‌ها

  رنگهای سنتی در سایه قرار گرفته‌اند

  سفید چشم‌نواز، سبز جذاب، صورتی ملایم یا مشکی کلاسیک –انتخاب آسان نیست ولی قطعاً اشتباه نخواهید کرد.2

  در نمای ‎360˚‎ ببینید

  دو تلفن Galaxy S22 plus به رنگ سفید سایه‌دار. یکی نمای نزدیک دوربین عقب را نشان می‌دهد. تلفن دیگر از کنار دیده می‌شود و طراحی متقارن آن نمایان می‌گردد.
  دو تلفن Galaxy S22 plus به رنگ سبز. یکی نمای نزدیک دوربین عقب را نشان می‌دهد. تلفن دیگر از کنار دیده می‌شود و طراحی متقارن آن نمایان می‌گردد.
  دو تلفن Galaxy S22 plus به رنگ صورتی طلایی. یکی نمای نزدیک دوربین عقب را نشان می‌دهد. تلفن دیگر از کنار دیده می‌شود و طراحی متقارن آن نمایان می‌گردد.
  دو تلفن Galaxy S22 plus به رنگ مشکی سایه‌دار. یکی نمای نزدیک دوربین عقب را نشان می‌دهد. تلفن دیگر از کنار دیده می‌شود و طراحی متقارن آن نمایان می‌گردد.

  باشکوه کردن شب‌ها با تصویربرداری در شب

  دوربین رده حرفه‌ای Galaxy

  به عکاس رسمی گفتگوی گروهی تبدیل شوید
  ‎#withGalaxy‎

  این کیت رده حرفه‌ای در یک دست جا می‌گیرد. دوربین عقب سه‌تایی و دوربین سلفی سخت‌افزار و نرم‌افزار نوآورانه‌ای برای دوربین ارائه کرده‌اند تا بتوانید «گالری» را به‌آسانی با محتوای دارای ارزش مبادله پر کنید.

  دوربین عقب در Galaxy S22 plus.
  12MP دوربین فوق عریض 12MP چشم‌انداز شما را گسترش می‌دهد
  50 مگاپیکسل حسگر بزرگ دوربین زاویه عریض 50MP شب را روشن می‌کند
  10MP با دوربین تله‌فتو 10MP با زوم نوری 3 برابر، هیچ‌چیز «چندان دور» نیست
  دوربین جلو در Galaxy S22 plus.
  10MP دوربین سلفی 10MP بهترین زاویه را برای شما ثبت می‌کند

  دوربین تصویربرداری در شب

  زندگی شبانه خود را روشن کنید ‎#nightography‎
  ‎#withGalaxy‎

  بهترین اتفاقات در تاریکی رخ می‌دهد. آن را با فناوری شکوهمند و ارتقایافته دوربین رده حرفه‌ای ما ثبت کنید. حسگر بزرگ پیکسل، با بزرگ‌نمایی پیکسل‌ها، نور را به داخل می‌کشد و شیشه فوق شفاف میزان انعکاس لنز را کاهش می‌دهد. با این امکانات، عکسها و فیلمهای شبانه به شفافیت روز ثبت می‌شوند.

  فیلمبرداری در شب

  تصویربرداری در شب لحظات پس از زمان تعطیلی را ثبت می‌کند

  برای نوآوری لزومی ندارد که منتظر نور بهینه بمانید. همین حالا خودتان می‌توانید دست‌به‌کار شوید. تنظیم خودکار سرعت فریم، که چشمگیرترین پیشرفت در فناوری فیلمبرداری محسوب می‌شود، سرعت fps را با شرایط محیط سازگار می‌کند و Super Night Solution نویز تک‌تک فریم‌ها را برای دستیابی به تصویر باکیفیت و زنده، زیر آفتاب یا زیر آسمان پرستاره، حذف می‌کند.

  بررسی کنید
  پخش
  ‎#withGalaxy‎

  عکسبرداری در شب

  تصویربرداری در شب جلوه جدیدی به عکسهای پرتره می‌دهد
  ‎#withGalaxy‎

  با پیشرفت‌های چشمگیری که در دوربین عقب و دوربین سلفی گنجانده شده است، عکسهای پرتره‌ و سلفی باشکوهی بگیرید. هر دو دوربین نور بیشتری را جذب و تصاویری با رنگ و جزییات فوق‌العاده ارائه می‌کنند. حتی در نور کم نیز می‌توانید عکسهای پرتره حرفه‌ای بگیرید.

  بررسی کنید

  فیلمبرداری روان

  اکنون همه حرکات روان در کنترل شماست

  زندگی توقف نمی‌کند. ولی ویدئو را می‌توانید متوقف کنید. دوربین رده حرفه‌ای ما از قابلیت فیلمبرداری بدون تاری و لرزش برخوردار است و حتی زمانی که شما در حال حرکت هستید، تصاویر روانی ثبت می‌کند.

  چطور آن را ممکن ساخته‌ایم؟ زاویه اصلاح OIS به‌میزان 58% بهبود یافته است و با افزایش سرعت نمونه‌برداری متحرک، می‌تواند به تصاویر شما ثبات ببخشد. زندگی روزمره شما باشکوه‌تر و رنگارنگ‌تر خواهد شد زیرا Super HDR تا 64 برابر اطلاعات رنگ ثبت می‌کند؛ حتی اگر صحنه دارای نور پس‌زمینه باشد.

  دو تلفن Galaxy از نمای جلو دیده می‌شوند. در یکی از آنها، پنجره Quick Share روی صفحه باز است. در صفحه دیگری، برنامه «گالری» باز است و انبوه عکسها و ویدئوهای ارسال‌شده با Quick Share را نشان می‌دهد.

  به کمک Quick Share می‌توانید با یک تلنگر به تبادل عکس، ویدئو و فایل بین دستگاه‌ها بپردازید.4 صفحه اشتراک‌گذاری را باز کنید، تلفن خود را در وضعیت مناسب قرار دهید و دکمه ارسال را فشار دهید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید
  پخش
  ‎#withGalaxy‎

  وضوح بالا

  اکنون نوبت شماست که همه جزییات را ثبت کنید
  ‎#withGalaxy‎

  عکس بگیرید. سرانجام «گالری» شما با عکسهای واضح و باکیفیت پر می‌شود. در این حسگر وضوح-بالا قابلیت پیکسل تطبیقی گنجانده شده است که پیکسل‌ها را بر اساس شرایط نوری جابجا می‌کند.

  Detail Enhancer را پیش از گرفتن عکس فعال کنید. این قابلیت، به‌صورت هوشمند، کیفیت عکسهای شما را با تنظیم سایه و نور، اصلاح می‌کند.

  OBJECT ERASER (پاک‌کن شیء)

  حذف افراد یا اشیای ناخواسته

  روی نکته درست، استعداد خودتان، متمرکز شوید. افراد یا اشیا را به‌صورت دستی از پس‌زمینه عکسها حذف کنید و فقط چیزهایی را که برای دنبال‌کنندگان شما جذاب است، باقی بگذارید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید
  پخش
  ‎#withGalaxy‎
  سرآمدی دوربین راه‌های متنوع حرفه‌ای شدن
  • Space Zoom

   بزرگ‌نمایی 3 تا 30 برابری و هر مقداری بین این دو حد- می‌توانید جزییات دور را به‌صورت واضح ثبت کنید.5

  • قاب‌بندی خودکار

   در حال حرکت، یا در صورت ورود و خروج افراد به/از کادر، فوکوس خودکار و تمرکز دوربین برای ثبت ویدئو آماده آپلود، حفظ می‌شود.6, 7

  • نمای کارگردان

   همزمان با همه دوربین‌ها فیلم بگیرید و کنش و واکنش خود را همزمان ثبت کنید. زاویه را برای دستیابی به POV جدید تغییر دهید و تصاویر اصلی را برای تدوین در اختیار کارگردان بگذارید.

  • برداشت تکی

   گزینه‌ها؟ در اختیار شماست. با فیلمبرداری 20-ثانیه‌ای، «گالری» از قالب‌های گوناگون -ثابت، حلقه، ویدئو هایپرلپس و غیره- پر می‌شود.8

  منظره‌ای که باید ثبت شود

  صفحه نمایش

  خداحافظی با بازتابش نور

  آفتاب، با نمایشگر شفاف Galaxy S22 و نمایشگر روشن‌تر Galaxy S22+‎ آشنا شوید.9 نمایشگرهای 120Hz Infinity-O با Dynamic AMOLED 2X و فناوری Vision Booster ساخته شده‌اند. بدین‌ترتیب، قابلیت دید در فضای باز تقویت می‌شود و امکان دستیابی به تصویر شفاف در روشنایی روز یا شب فراهم می‌گردد.10 حالا فقط با بازتاب حسادت غریبه‌ها روبرو هستید.

  *تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

  Galaxy S22 plus از نمای جلو در حالی دیده می‌شود که تصویر مرد خوابیده روی چمن روی صفحه نمایان است. محتوای یک سمت نمایشگر تلفن به دلیل تابش نور مبهم است. این نور مزاحم به‌تدریج محو می‌شود و تصویری شفاف و واضح به جا می‌گذارد.

  GALAXY TAB S8+‎

  در تنهایی فوق‌العاده است. موقع باهم بودن بهتر هم می‌شود

  با نمایشگر بزرگتر، نما را تغییر دهید یا همزمان از دو دستگاه برای ایجاد فضایی بزرگتر استفاده کنید.11 Samsung Account امکان انتقال بی‌وقفه عملیات ویرایش از یک Galaxy به دستگاه دیگر را فراهم می‌کند. شما می‌توانید کاری را در تلفن خود آغاز کنید و در Galaxy Tab S8+‎‎ به پایان برسانید.12

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید
  Galaxy Tab S8 plus و Galaxy S22 plus هر دو از نمای جلو دیده می‌شوند. یک برنامه واحد Samsung Notes روی صفحه آنها دیده می‌شود. یادداشتی با عنوان «برنامه سفر، رفتن به خانه برای دیدار با خانواده. کارهای ضروری: تماس تصویری با خویشاوندان، خرید سوغات و پیدا کردن گواهی‌نامه رانندگی» دیده می‌شود.

  با یک تلنگر، جهان خود را به اشتراک بگذارید
  گفتگویی بین افراد در برنامه Messages. جیک سلام می‌کند و می‌پرسد که برای گفتگوی تصویری آماده هستید؟ پیام پاسخ این است: «البته!» سپس شکلک لبخند و شکلک زبان ظاهر می‌شود.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  تماس تصویری

  اهداف تماس گروهی
  تصویر دو زدن در حال بازی فوتبال کوچک می‌شود و به ویدئویی تبدیل می‌شود که سه نفر در حین تماس تصویری با Google Duo در حال تماشای آن هستند. تصویر تماس به تلویزیون منتقل می‌شود. Galaxy S22 plus از بیرون کادر به جلو تلویزیون منتقل می‌شود تا نشان دهد که محتوای تماس تصویری روی صفحه تلویزیون دیده می‌شود.

  با Google Duo، همکاران را گرد هم بیاورید.13 ایجاد روشی برای تماشای مسابقات مهم در کنار دوستان صمیمی و پخش ویدئو باکیفیت، مانند IRL، آسان شده است.14 با دوستان‌تان تماس بگیرید و با انتقال محتوای به صفحه تلویزیون، همه گروه را یکجا ببینید.15

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید

  پخش برنامه

  با صفحه بزرگ خود، چندین کار را با هم انجام دهید

  به ویدئوهای شبانه خود، صفحه تلویزیون بزرگ را که مناسب آنهاست، هدیه بدهید. برای انتقال محتوا به تلویزیون و نمایش محتوای تلفن یا استفاده از برنامه‌های دیگر، بدون بروز اختلال در پخش تصویر، از Smart View استفاده کنید.16

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید
  Galaxy S22 plus از نمای جلو و یک تلویزیون. روی صفحه تلویزیون، برنامه Messages جیک دیده می‌شود. جیک از دیدن این منظره تعجب می‌کند! پاسخ این است: «همینه!» وای. ویدئو تصویر-در-تصویر پخش می‌شود و این همان ویدئو در حال پخش از تلویزیون است.
  Galaxy S22 plus از نمای جلو و یک تلویزیون. روی صفحه تلویزیون، برنامه Messages جیک دیده می‌شود. جیک از دیدن این منظره تعجب می‌کند! پاسخ این است: «همینه!» وای. ویدئو تصویر-در-تصویر پخش می‌شود و این همان ویدئو در حال پخش از تلویزیون است.

  LINK TO WINDOWS

  Galaxy S22 Plus و Galaxy Book2 Pro 360 سربی، هر دو از نمای جلو دیده می‌شوند. در صفحه Galaxy S22 Plus، برنامه «گالری» که حاوی تعدادی عکس است دیده می‌شود. در صفحه Galaxy Book2 Pro 360 برنامه «لینک به Windows» دیده می‌شود و همان برنامه «گالری» در تلفن به چشم می‌خورد.

  سریع‌تر. قوی‌تر. طولانی‌تر

  پردازنده 4 نانومتری

  سریع‌ترین تراشه در دستگاه‌های Galaxy تا به امروز

  پردازنده 4 نانومتری فیلمبرداری از رویدادهای روزانه، بازی شبانه یا پیمایش محتوا را به تجربه بسیار خوشایندی تبدیل کرده است.

  Galaxy S22 plus از نمای جلو از بیرون کادر وارد می‌شود. صفحه تاریک می‌شود تا مربع درخشانی در مرکز آشکار شود. تلفن محو می‌شود و فقط پردازنده 4 نانومتری باقی می‌ماند.

  باتری

  گردش شبانه بدون نیاز به شارژ را تجربه کنید
  Galaxy S22 plus با منظره‌ای از شهر روی صفحه. نماد باتری در قسمت جلو قرار دارد و منظره شهر از روز به شب تغییر می‌کند تا دوام یک-روزه باتری را نشان دهد.

  زندگی متوقف نمی‌شود و استراحت برای تجدید قوا، روش سریعی برای FOMO است. باتری هوشمندانه خود را با روش استفاده از تلفن سازگار می‌کند و بیش از 24 ساعت دوام می‌آورد.1

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  شارژ فوق سریع 25 واتی برای Galaxy S22 و شارژ فوق سریع 45 واتی برای Galaxy S22+‎ گواهی سازگاری با استانداردهای USB-IF را کسب کرده است.17

  با هم بودن بهتر است آداپتور برق 45 واتی18

  برای آماده‌سازی سریع

  *برای دستیابی به نتیجه بهینه، از آداپتور برق 45 وات برای Galaxy S22+‎ و از آداپتور برق 25 وات برای Galaxy S22 استفاده کنید.

  دوام

  عملی دشوار برای تقلید
  Galaxy S22 با زاویه از جلو دیده می‌شود و لایه‌هایی از بیرون کادر ظاهر می‌شوند تا مقاومت آن را نشان دهند. دو تلفن Galaxy S22 plus با لبه‌های متقارن که با آلومینیوم مقاوم ساخته شده است، از کنار دیده می‌شوند. Galaxy S22 و Galaxy S22 plus هر دو در‌حالی از نمای عقب دیده می‌شوند که مقداری آب روی آنها پاشیده شده است.

  سقوط تلفنی که نمایشگر و صفحه پشتی آن با فناوری Corning® Gorilla® Glass Victus®+‎ تولید شده است، نباید شما را چندان نگران کند. تلفن با قاب محافظ از جنس آلومینیوم مقاوم احاطه شده است و با رتبه مقاومت در برابر آب IP68، می‌تواند در برابر قطرات آب مقاومت کند.20

  حریم خصوصی

  حریم خصوصی. ایمن.

  به کمک Samsung Knox، داده‌های خصوصی خود را از همان لحظه روشن کردن تلفن محافظت کنید. Knox Vault اطلاعات زیست‌سنجی شما را حفظ می‌کند و Secure Folder داده‌های خصوصی شما را نگهداری می‌کند. با داشبورد جدید «کاربرد مجوز» (Permission Usage) می‌توانید ببینید که کدام برنامه‌ها در حال تبادل داده‌های شما یا رهگیری وضعیت شما هستند. بدین‌ترتیب، می‌توانید مجوز دسترسی را بر اساس ضوابط خود صادر یا باطل کنید.21

  Galaxy S22 plus laying flat with a layer floating above the display. The Samsung Knox logo is on the layer to demonstrate the security provided to your entire phone.
  در تنهایی فوق‌العاده است. موقع باهم بودن بهتر هم می‌شود
  >

  *Galaxy S22 Ultra، Galaxy Tab S8+‎‎، Galaxy Buds2 و Galaxy Watch4 جداگانه فروخته می‌شود.

  جابجایی هوشمند را انجام دهید

  جعبه را باز کنید. راه‌اندازی کنید. ایجاد کنید. Smart Switch امکان انتقال بی‌وقفه داده از گالری، یادداشت‌ها، مخاطبان و... تلفن فعلی را فراهم می‌کند. حتی اگر سیستم عامل شما متفاوت باشد.22

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  برو به Smart Switch
  تلفن هوشمند Galaxy قدیمی از نمای پشت و Galaxy S22 plus از نمای جلو دیده می‌شود. تلفن‌ها با زاویه به سمت یکدیگر قرار گرفته‌اند و نماد Smart Switch در مرکز دیده می‌شود. در نمایشگر Galaxy S22 plus صفحه اجرای Smart Switch نمایان است.
  GALAXY EXCELLENCE ما نیازهای شما را می‌دانیم
  • حافظه

   فضای بسیار بیشتر برای خلاقیت

   با حافظه 256 گیگابایتی داخلی، می‌توانید شاهکارهای خلق‌شده در نور کم را در تلفن خود نگه دارید.23

  • اثر انگشت فراصوت

   امنیت در دستان شماست

   حتی در تاریکی، با امنیت و اطمینان به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید. حسگر بزرگ زیر صفحه امکان رمزگشایی سریع و آسان را فراهم می‌کند.

  • One UI

   Galaxy شما. راه و روش شما.

   زندگی دیجیتال خود را سفارشی کنید و خود را، آن‌چنان‌که دوست دارید، به نمایش بگذارید. با ورود ساده به همه دستگاه‌ها، از تجربه کامل Galaxy رمزگشایی کنید.

  پرسش‌های متداول

  • برای افراد پیشگام یا کلاسیک، Galaxy S22 و S22+ چهار سایه چشم‌نواز برای انتخاب عرضه کرده است: سفید، سبز، صورتی، و مشکی.2

   برو به رنگها
  • Galaxy S22 دارای باتری 3700 میلی‌آمپری (اسمی) و Galaxy S22+ دارای باتری 4500 میلی‌آمپری (اسمی) است.24 هر دو دستگاه میزان مصرف نیرو را با عادات استفاده شما سازگار می‌کنند تا باتری شما حداقل یک روز کامل دوام بیاورد.1

   برو به باتری
  • Galaxy S22 و S22+‎ هر دو با دوربین سلفی 10MP و دوربین عقب سه‌تایی متشکل از دوربین زاویه عریض 50MP، دوربین فوق عریض 12MP و دوربین تله‌فتو 10MP مجهز به Space Zoom 30 برابر، عرضه می‌شوند. پیشرفت‌های بی‌نظیر دوربین‌های Galaxy S22 و S22+‎ فیلمبرداری در شب و ثبت واضح‌تر ویدئوها و عکسهای شبانه را ممکن ساخته است. از این پیشرفت‌ها می‌توان به حسگر بزرگ پیکسل، شیشه فوق شفاف، Detail Enhancer، تنظیم خودکار سرعت فریم، Super Night Solution و پیکسل تطبیقی اشاره کرد.

   برو به دوربین
  • Galaxy S22 و S22+‎ هر دو چهار دوربین دارند: یکی در جلو و سه تا در عقب که می‌توان آنها را برای گرفتن عکسها و ویدئوهای باشکوه‌تر ترکیب کرد.

   برو به دوربین رده حرفه‌ای Galaxy
  • نمایشگر Galaxy S22 به اندازه 6.1 اینچ و نمایشگر Galaxy S22+‎ به اندازه 6.6 اینچ است. نسبت صفحه سینمایی آنها 19.5:9 است.25 هر دو دارای نمایشگر هوشمند Dynamic AMOLED 2X با Vision Booster هستند. فناوری Super Smooth 120Hz سرعت تازه‌سازی را در محدوده 48–120Hz، بسته به محتوای در حال پخش، حفظ می‌کند. صفحه Galaxy S22 روشنایی 1300 nits دارد و Galaxy S22+‎ با 1750 nits عنوان روشن‌ترین نمایشگر ما را به خود اختصاص داده است.

   برو به نمایشگر

  دیدن Galaxy S22 و S22+‎ در واقعیت افزوده

  باز کردن در واقعیت افزوده

  برای دسترسی به نمای AR (واقعیت افزوده)، کد QR را با دوربین تلفن خود اسکن کنید.
  Galaxy S22 از نمای پشت. Galaxy S22 plus از نمای جلو با کاغذ دیواری گرافیکی رنگارنگ که فراتر از صفحه و روی پس‌زمینه باز می‌شود.

  چرا Galaxy

  با Galaxy دریچه‌ای به زندگی شما باز می‌شود

  ما به کل چرخه عمر تلفن‌هایمان اهمیت می‌دهیم. محصولات ما متفاوت ساخته شده‌اند تا نه تنها در زندگی شما، بلکه در کل جهان تفاوت ایجاد کنند.

  بررسی بیشتر