Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

با Galaxy Z Flip آشنا شو

یک گوشی تمام صفحه با صفحه‌نمایش قابل انعطافی که به راحتی در جیبتان جا می‌شود، دوربینی که تکیه‌گاهش خودش است و یک باتری دوگانه ای که تمام طول روز را دوام می آورد. این گوشی‌ایست برای تغییر آینده.

طراحی

چرخشی کاملاً جدید بر روی گوشی

کوچک و تاثیرگذار

Galaxy Z Flip تا می شود و اندازه اش به گونه‌ای می‌شود تا به راحتی در جیب و کیفتان جا شود.

Galaxy Z Flip تاشو به رنگ مشکی آینه‌ای، در حال چرخش است تا وقتی دوربین عقب را نشان ‌دهد و تبدیل به زنی شود که آن را بالای چشمش نگه داشته است

آینده را در فولد جدید ببینید.

این یک گوشی تماماً جدید با شکلی تاشو است. کوچک، با دوام و متفاوت با هر چیزی است که تا الان در دست گرفته اید.

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

چهار تلفن Galaxy Z Flip به رنگ ارغوانی آینه‌ای در دایره‌ای با زوایای مختلف. یکی یک عکس سلفی از یک مرد، دیگری یک عکس سلفی از یک زن و بعدی عکس سلفی دیگری از یک زن روی صفحه نمایش دارد

زیبایی در دستان شماست

شکل منحصر به فرد Galaxy Z Flip با طیفی از رنگ های خیره کننده ارتقا یافته است.

یک زن Galaxy Z Flip را در دستانش نگه داشته است.

گوشی ای که در جیب شما جا می شود

صفحه نمایش Infinity Flex گوشی Galaxy Z Flip، یک صفحه نمایش Dynamic AMOLED است که کیفیت رنگ باورنکردنی را ارائه می دهد و نور آبی مضر را کاهش می دهد. بدون هیچ برش یا حاشیه ای در صفحه نمایش، این یک صفحه نمایش 6.7 اینچی سینمایی خیره کننده است.1

6.7"

صفحه نمایش Infinity Flex

Galaxy Z Flip با تصویری از یک مردی که گوشی Galaxy Z Flip به رنگ Mirror Black را در دست دارد و آن را در جیب خود می گذارد.

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است. *ممکن است متوجه خط تاشدگی در مرکز صفحه نمایش اصلی شوید، که مشخصه طبیعی این صفحه نمایش است.

شیشه ای است اما قابل تا شدن

با اولین صفحه نمایش تاشو عمودی در یک گوشی Galaxy آشنا شوید. این گوشی ساخته شده از شیشه فوق نازک سامسونگ، که به شما یک دید استثنایی با صفحه نمایشی صاف می‌دهد.

یک نمای نزدیک از Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Black که در زاویه ای با یک پس زمینه ای از گل های شکوفه ی آبی بر روی صفحه آن، تا شده است تا شیشه فوق نازک سامسونگ را به رخ بکشد.

بارها و بارها بدونی مشکل، تا می شود.

لولای های مخفی طوری متصل شده‌اند که خیلی نرم خم می‌شوند . این در حالی است که تکنولوژی Sweepr، مانع گرفتن گرد و غبار به هنگام خم شدن می‌شود.

پخش
Galaxy Z Flip به رنگ ارغوانی آینه‌ای، که اندکی تا شده است، از پشت دیده می‌شود. دوربین روی Hideaway Hinge بزرگ‌نمایی می‌کند و به تصویر نمای نزدیک از دنده‌ها و قطعات لولادار داخل Hideaway Hinge ختم می‌شود که همراه با تا شدن و باز شدن تلفن حرکت می‌کنند. سپس نمای نزدیکی از فناوری داخلی Sweeper نمایش داده می‌شود که در آن قلم‌موهایی لولا را هنگام تا شدن و باز شدن Galaxy Z Flip از آشغال و کثیفی دور نگه می‌دارند. بیانیه سلب مسئولیت: برای اهداف نمایشی. ویدیو با نمای نزدیکی از نحوه ثابت ماندن لولا با فناوری حالت Flex تمام می‌شود. تلفن در حال تا شدن به جلو و سپس در حال تا شدن به عقب دیده می‌شود و سپس زنی دیده می‌شود که روی کف اتاق دراز کشیده است و پاهایش را با همان زاویه به بالا می‌کشد.

دوربین

دیدگاه منحصر به فرد شما، منحصر به فرد تر می شود

نمای نزدیک از دوربین پشت Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Black

گوشی هوشمندی که رو پای خود می ایستد

فناوری تا شدن Galaxy Z Flip گپ‌های تصویری بدون استفاده از دست، و گرفتن سلفی‌هایی را که قبلاً غیرممکن بود، میسر می‌کند. پس آن را تا کنید، برگردانید و ایستاده نگه دارید. در هر حالتی که آن را تنظیم کنید، شیوه جدیدی برای گرفتن عکس در تلفن شما ابداع می‌کند.

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Black درزاویه ای که رابط کاربری دوربین بر روی صفحه نمایش زنی را در حال گرفتن سلفی نشان می دهد، نمایان شده است.

چشم اندازی جدید از اینکه چگونه عکس می گیرید

Galaxy Z Flip تا می شود و می تواند موقعیت خود را در زاویه های مختلف نگه دارد و شما را قادر می سازد تا تصاویری شگفت انگیز با زاویه های سخت ثبت کنید تا با عکس هایی منحصربه فرد همه را شگفت‌زده کنید.

Galaxy Z Flip در گوشه ای که نشان می دهد چطور می توانید گوشی را برای گرفتن عکس هایی با زاویه پایین جانمایی کنید، نمایان شده است.
عکس با زاویه پایین از دو زن با Galaxy Z Flip ثبت شده است.

برای عکاسی در شب آماده شوید

دوربین Galaxy Z Flip حتی در شب قدرتمند است. عکس‌هایی با نوردهی طولانی مدت، بدل به آثار هنری ویدیویی با دنباله‌های نوری می‌شوند. و وقتی تلفن را تا می‌کنید، تلفن می‌تواند مانند موقعی که روی سه‌پایه قرار دارد ثابت و بدون لرزش بماند تا به‌کمک «هایپرلپس در شب» نوع جدیدی از عکس شبانه را به شما ارائه کند.

نحوه استفاده از هایپرلپس در شب

هایپرلپس در شب نمای هوایی از یک شهر را در شب با ساختمان‌هایی که چراغ‌هایشان روشن شده است نشان می‌دهد و چراغ‌های جلوی خودروها که زمان حرکت به دنباله‌های نورانی تبدیل می‌شوند

تجربه

تجربه عکس گرفتن، دوباره تصویر سازی شده است.

Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Purple در زوایه سه چهارم دیده می شود. همینطور که اسکرول می کنید به سمت گوشه می چرخد و سپس عکس ها بسته می شود.

رویکردی کاملاً جدید در گفتگوی ویدیویی

وضوح تماس تصویری در دوربین جلوی 10 مگاپیکسلی Galaxy Z Flip به‌گونه‌ای است که قبلاً تجربه نشده است. به‌علاوه، حالت Flex تلفن شما را در زاویه بی‌نقصی نگه می‌دارد تا گپ زدن بدون استفاده از دست انجام شود.

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

چندین گوشی Galaxy Z Flip که بعضی از آن ها به سمت راست تا شده اند و بعضی دیگر کاملاً باز هستند. همه آن ها رابط کاربری گفتگوی ویدیویی را بر روی صفحه نمایش دارند

با نیمی از صفحه نمایش، کنترل کامل داشته باشید

وقتی تلفن را تا می‌کنید، حالت Flex برنامه‌ها را به دو نیم تقسیم می‌کند و موارد کنترلی را در نیمه پایینی قرار می‌دهد و نیمه بالایی را به ناحیه مشاهده تبدیل می‌کند.2

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

نحوه استفاده از حالت Flex

Galaxy Fold ای که اپلیکیشن دوربین بر روی صفحه آن باز است به سمت راست تا شده است و نشان می دهد که چطور تجربه کاربری Flex کنترل ها را در نیمه پایینی صفحه نمایش قرار می دهد.

همه این کارها را همزمان انجام دهید

با باز کردن همزمان دو برنامه باهم، بهره وری خود در استفاده از اپلیکیشن ها را افزایش دهید. حتی بهتر از آن، دو برنامه را همزمان راه‌اندازی کنید — می‌توانید برنامه‌هایی را که اغلب با هم استفاده می‌کنید جفت‌سازی کنید. با قابلیت «App Pair» و «چند پنجره فعال»، انجام چند کار بصورت همزمان روی یک صفحه نمایش بزرگ 6.7 اینچی شگفت‌انگیز است.3, 4

*برنامه‌های موجود در پنل کناری از قبل تنظیم نشده‌اند و لازم است توسط کاربر از قسمت «تنظیمات» انتخاب شوند.

Galaxy Z Flip که از روبرو با صفحه نمایش اصلی و تصویر زمینه گل روی صفحه دیده می‌شود. پانل لبه از سمت راست صفحه به بیرون می‌لغزد و مکان‌نما روی «App Pairing» گالری و پیام‌ها ضربه می‌زند. هر دو برنامه روی صفحه دیده می‌شوند و قابلیت «چند پنجره فعال» را نشان می‌دهند.

اعلانات بیرونی با جریان پیش می روند

گوشی خود را حتی زمانی که تا شده است به راحتی کنترل کنید. صفحه نمایش کاور آن به شما، در لحظه هشدار می دهد و با نمایش متن روی صفحه، به شما اجازه می دهد تا روی اعلان بزنید و به صورت یکپارچه شما را به اپلیکیشن مورد نظر در زمانی که گوشی خود را باز می‌کنید، هدایت می‌کند.

نحوه استفاده از صفحه نمایش کاور

Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Black تاریخ و ساعت را در روی کاور صفحه نمایش نشان می دهد. مثل یک ساعت می چرخد و به Galaxy Z Flip در رنگ Purple Mirror که یک اعلان تماس تلفنی از پیتر بر روی صفحه نمایش، تغییر پیدا می کند

باتری که تمام روز را دوام می‌آورد

باتری دوگانه انرژی بیشتری را در فضای کم تری ذخیره می کند، شما را قادر می سازد تا تمام طول روز بتوانید گوشی را تا کنید و باز کنید. با باتری 3300 میلی آمپری (اسمی) و تکنولوژی نوآورانه، با باتری که در تمام طول روز دوام می آورد به شما امکان می دهد تا بیشترین استفاده را با هر بار شارژ داشته باشید.5, 6

*تصویر جهت اهداف نمایشی شبیه سازی شده است.

نمای از بالای 6 گوشی Galaxy Z Flip در رنگ Mirror Purple، که به صورت دوار چیده شده است و تاشدگی از زوایای مختلف با سلفی های متفاوتی که با Galaxy Z Flip گرفته شده است، بر روی صفحه نمایش دیده می شود

به علاوه اینکه بهترین ها را با گوشی های Galaxy داشته باشید

 • Wireless Powershare

  شما می توانید +Buds، ساعت و حتی گوشی دوستتان را شارژ کنید.7

 • فضای ذخیره‌سازی

  با فضای ذخیره سازی 256 گیگابایتی، تمامی عکس ها و ویدیوهایی که بدون دخالت دست گرفته اید را ذخیره کنید.8

 • AP و رم

  یک پردازنده 7 نانومتری قدرتمند و رم 8 گیگابایت که به شما امکان پخش زنده، استریم پی در پی و مولتی تسک با وقفه ناچیز را فراهم می کند.

 • Bixby

  دستیار همیشه آماده و هوشیار شما

  به Bixby بروید
 • Bixby Vision

  دوربین خود را به ابزاری هوشمند تبدیل کنید تا به شما درباره دنیای اطرافتان اطلاعات بدهد.10

  به Bixby Vision بروید
 • صفحه نمایش Cinema-grade

  تجربه تضمین شده تماشا با +HDR10

 • صفحه نمایش محافظ چشم

  خستگی چشم را بدون تغییر کیفیت رنگ ها کاهش می دهد.

 • Samsung Knox

  حفاظتی چند لایه برای اینکه گوشی خود را در برابر خرابکاری ایمن کنید

 • احراز هویت

  گوشی خود را با تشخیص چهره، اسکن اثر انگشت یا یک PIN، الگو یا پسورد باز کنید

 • ضبط با کیفیت 4K UHD

  ویدیوهای با کیفیتی ضبط کنید که پخش آن همچون زمانی که آن را مشاهده می کنید با جزئیات فراوان است.

 • بوکه عکس و ویدیو

  پس زمینه ها را محو کنید و افکت بوکه را برای داشتن عکس ها و ویدیو های هنری به آن اضافه کنید.

 • Super Steady

  قابلیت Super Steady ویدیوهای اکشن را ثابت نگه می دارد تا تصاویر آسان به نظر برسند.

 • دوربین فوق‌عریض

  با 12 مگاپیکسل و یک میدان دید 123 درجه، عکس ها و پانوراماها ارتقا پیدا کرده اند.

 • فیلتر سفارشی

  فیلترهای خودتان را بر اساس رنگ های تصویری که دوست دارید خلق کنید.

 • Single Take

  لحظات فیلم را به فرمت‌های مختلفی تبدیل می‌کند تا از بین آن‌ها انتخاب کنید.13

 • اتصال

  تا سرعت 1 گیگابایت بر ثانیه LTE، دانلود و استریم شما را با وقفه ای ناچیز حفظ می کند

 • eSIM

  می‌توانید با آن طرح‌های شرکت مخابراتی را ذخیره کنید و به‌سرعت تغییر دهید — نیازی به تعویض سیم‌کارت نیست.14

لوگوی گواهینامه VDE

* صفحه نمایش Dynamic AMOLED در Galaxy Z Flip دارای گواهینامه VDE از آلمان برای حجم رنگ موبایل 100 درصد در بازه رنگی DCI-P3 است که به این معناست که تصویر شما اشباع نمی شود و شما صرف نظر از اینکه چه میزان روشنایی دارید، به صورت ناباورانه ای رنگ های واضح را خواهید داشت. این صفحه نمایش توانایی ارائه بیشینه روشنایی تا 1000 نیتس را داراست که کنتراست بین روشنی و تیرگی محتوای دیجیتال را برای کیفیت تصویری بی نظیر، با نسبت کنتراست 2 میلیون به 1 را بهبود می بخشد تا تجریه موبایل همه جانبه ای را فراهم کند.

لوگوی گواهینامه SGS

*SGS، شرکتی پیشرو در زمینه اعطای گواهینامه، گواهینامه Eye Care را برای صفحه نمایش Galaxy Z Flip بر اساس توانایی چشمگیر کاهش تاثیرات مضر رنگ آبی اعطا کرده است. این گواهینامه در وب سایت www.sgs.com قابل مشاهده است.

محتویات داخل جعبه 15

سطح صافی از آیتم هایی که در جعبه Galaxy Z Flip شامل شده اند. بسته بندی، دستگاه، یک کاور Clear، کابل USB Type-C، آداپتور مسافرتی، هدفون ها، نکات استفاده از earbuds و یک خارج کننده سیم کارت

لوازم جانبی

تجربه استفاده از Galaxy Z Flip را بهبود ببخشید

Galaxy Z Flip را با انتخاب موارد مختلف، شخصی‌سازی کنید. کاور چرم طبیعی و ظریف برای یک استایل منحصربه‌فرد 16

Galaxy Z Flip از سمت لولا دیده می شود در حالی که کمی در کاور چرمی تا شده است
Movie player Layer