Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

تاشده به‌صورت یک تلفن است.

باز شده به‌صورت یک تبلت است.

قابلیت تاشو برای امکانات نامحدود.

Galaxy Z Fold2 برنزی مات تاشده با تصویر زمینه پروانه در «صفحه نمایش کاور». باز می‌شود تا «صفحه نمایش اصلی» با همان تصویر زمینه پروانه را روی صفحه نمایان کند. می‌چرخد و به آرامی تا می‌شود که نشان‌دهنده زاویه‌ای برای «حالت تاشو» با همان تصویر زمینه پروانه در صفحه نمایش است.

با تلفنی آشنا شوید که شکل آینده را تغییر می‌دهد. تلفن تاشونده شماره یک در جهان، این تلفن هوشمند نوآورانه عملکرد قوی، شیشه تاشونده و باتری کافی برای تمام روز را در دستان شما قرار می‌دهد.1, 2

فصل بعدی در فناوری تلفن همراه در حال باز شدن است.

معرفی Galaxy Z Fold2

طراحی

طراحی شده برای متحول ساختن شکل و شمایل آینده

سبک

تخته رنگ ظریف و متشکل از رنگ‌های پیچیده

آینده تلفن همراه در دو رنگ غنی است —Mystic Black و Mystic Bronze. رنگ Mystic Black را برای یک منظر ممتاز و ورای زمان انتخاب کنید یا Mystic Bronze را برای منحصر بودن در جمعیت برگزینید.

دو تلفن Galaxy Z Fold2، یکی به رنگ Mystic Black و دیگری به و Mystic Bronze از هر طرف وارد شده و نیمه‌باز هستند، به‌طوری که تصویر زمینه پروانه روی صفحه آنها مشاهده می‌شود. آنها در وسط به هم می‌رسند، در کنار یکدیگر قرار گرفته و به‌طور کامل تا می‌شوند. اکنون یک Galaxy Z Fold2 از پشت و دیگری از جلو دیده می‌شود، در حالی که تصویر زمینه پروانه روی «صفحه نمایش کاور» آنها مشاهده می‌شود.

*موجود بودن رنگ ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

صفحه نمایش کاور

چندین آسمانخراش‌، دوربین به سمت بالای ساختمان‌ها نگاه می‌کند و آسمان آبی در مرکز روی «صفحه نمایش کاور» دیده می‌شود.
تاشده، یک تلفن هوشمند با عملکرد کامل

Galaxy Z Fold2 هنگامی که کاملاً تا خورده و بسته باشد یک تلفن هوشمند مدرن با صفحه نمایش 6.2 اینچی است.3 صفحه نمایش گسترده فضای بیشتری برای بازی می‌دهد — و برای نوشتن، صحبت و بازی عالی است.

صفحه نمایش اصلی

Galaxy Z Fold2 باز می‌شود تا نشان‌دهنده تصویر آسمان‌خراش در «صفحه نمایش اصلی» باشد.
بازشده، نگاه شما به جهانی بزرگتر

از شیشه فوق نازک سامسونگ ساخته شده است. این صفحه نمایش تاشونده 7.6 اینچی باز می‌شود تا رنگ‌های غنی AMOLED 2X دینامیک ارائه دهد.4 این صفحه نور آبی کمتری ساطع می‌کند تا تجربه تماشای تبلتی داشته باشید و ساعت‌ها با حداقل فشار به چشم لذت ببرید.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

 • حداقل حواس‌پرتی

  در صفحه نمایش Infinity Flex

  حفره دوربین خیلی کوچک، نبود فرورفتگی و لبه پخ باریک‌تر، عوامل حواس‌پرتی بصری را به حداقل رسانده است و به شما امکان می‌دهد که مقدار بیشتری از صفحه نمایش را ملاحظه کنید.

 • سازگار با محتوا

  از 11 هرتز تا 120 هرتز و بیشتر 5

  صفحه نمایش هوشمند آنچه را انجام می‌دهید شناسایی می‌کند و نرخ بازسازی تصویر را تغییر می‌دهد. بنابراین نمایی ایده‌آل دارید و در باتری صرفه‌جویی می‌کنید.

تاشوندگی

حرکت جدید از اینجا آغاز می‌شود

Galaxy Z Fold2 به رنگ Mystic Bronze، نیمه باز شده که از پشت دیده می‌شود تا «لولای مخفی‌شونده» را نشان دهد.

لولای مخفی‌شونده

برای حرکت روان باورنکردنی به‌طور دقیق مهندسی شده است

طراحی لولای شاهکار Galaxy Z Fold2 یک حرکت تاشوندگی روان بدون نقص را ارائه می‌دهد. «لولای مخفی‌شونده» حقیقتاً پیشرفته‌ترین مکانیزم برای فناوری تلفن هوشمند تاشو می‌باشد.

 • فناوری دوربین

  اساس حالت تاشو

  تاشوندگی، باز شوندگی، حالت تاشو — همگی بستگی به فناوری دوربینی دارد که به شما امکان می‌دهد که صفحه نمایش را در زوایای متنوع قفل کنید.2

حالت تاشو

طوری مهندسی‌شده که برای انجام کارهای بیشتر انعطاف‌پذیر باشد

تماشا در حالت تاشو

زاویه مناسب خود را پیدا کنید

«حالت تاشو» به شما امکان می‌دهد تا Galaxy Z Fold2 را در زاویه‌ای تا کنید و هر جور مایلید آن را نگه دارید — یا که اصلاً آن را نگه ندارید.2 کافی است آن را تا کنید تا از «نمای تاشو» در «صفحه نمایش اصلی» استفاده کنید و با تماس تصویری بدون نیاز به دست تماس برقرار کنید. یا اینکه آن را به سمت «نمای کاور» در جلو برگردانید تا به‌طور مطلوبی نمایش مورد علاقه خود را مشاهده کنید.6

Galaxy Z Fold2 برنز مات به‌صورت تاشده و از پشت دیده می‌شود. در خلاف جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد و در حین چرخش باز می‌شود تا اینکه به سمت جلو قرار گیرد و «صفحه نمایش اصلی» در «حالت تاشو» نمایان شود. در این صفحه یک تماس تصویری با 5 مشارکت‌کننده وجود دارد که نشان می‌دهد «حالت تاشو» صفحه را به نیم تقسیم می‌کند و ناحیه تصویر در بالا و کنترل‌ها در پایین قرار می‌گیرند.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

دوربین حالت تاشو

روش کاملاً‌ جدید برای عکس گرفتن

عکس‌ها و ویدیوها را از زاویه‌هایی که اکثر تلفن‌های همراه نمی‌توانند ثبت کنید. نیاز به تجهیزات اضافه نیست.2, 6 «حالت تاشو» با قاب‌بندی خودکار ادغام می‌گردد تا ویدیوبلاگ‌های شما بدون دخالت دست و با برقراری فوکوس صورت گیرد.

Galaxy Z Fold2 با رنگ Mystic Bronze در «حالت تاشو». صفحه نمایش به برنامه «دوربین» تغییر می‌کند و مردی را نشان می‌دهد که بدون دخالت دست با «حالت نمای تصویربرداری» سلفی می‌گیرد و پیش‌نمایش بزرگتری از تصویری که تازه گرفته ارائه می‌دهد.

*عکس گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

تجربه

تجاربی را به وجود می‌آورد که هرگز ممکن نبود

پیوستگی برنامه

بی‌نقص بودن در فناوری تاشوندگی

برنامه‌ای را در «صفحه نمایش کاور» باز کنید، سپس برای مشاهده در صفحه نمایش بزرگتر با رابط کاربری بهینه‌شده آن را باز کنید. هر دو صفحه نمایش به‌طور بی‌نقص کار می‌کنند تا پیوستگی برنامه‌ای را برقرار کنند.7

 • برنامه‌های بهینه‌شده

  نمای بزرگتری پدیدار می‌شود

  برنامه‌ها برای «صفحه نمایش اصلی» بهینه شده‌اند تا اینکه شما بتوانید به آسانی تلفن را باز کنید و رابط کاربری بطور بی‌نقصی تنظیم گردد. علاوه بر این، می‌توانید نمایی را انتخاب کنید تا اینکه حتی محتوای بیشتر در یک صفحه جای گیرد.8, 9

Galaxy Z Fold2 برنزی مات تاشده و از جلو دیده می‌شود. در حالت «چند پنجره فعال» با دو برنامه در صفحه نمایش کاور قرار دارد. برای آشکار ساختن همان دو برنامه در «صفحه نمایش اصلی» باز می‌شود تا نشان‌دهنده «پیوستگی برنامه» باشد.

مالتی تسکینگ

هماهنگ می‌شود تا بتوانید به پیشروی ادامه دهید

با چیدمان ارتقا یافته چند پنجره و پیوستگی برنامه، می‌توانید برنامه‌های مالتی تسکینگ در «صفحه نمایش کاور» داشته باشید و آن را به «صفحه نمایش اصلی» جابجا کنید. نرم افزار سوم را با صفحه تقسیم باز کنید و سپس برای کار کردن یا پخش در هر جایی که لازم است به سادگی آن را لمس کنید.10, 11

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

پانل لبه باز می‌شود و می‌توانید یک برنامه را از این پانل بکشید تا آن را روی صفحه اصلی باز کنید که این نشان می‌دهد که چگونه از «چند پنجره فعال» سه برنامه‌ای در صفحه نمایش اصلی استفاده کنید.
 • App Pair

  چند برنامه را در یک زمان اجرا کنید

  اکنون می‌توانید 3 برنامه را به‌طور همزمان اجرا کنید — و اگر چیدمان را ذخیره کنید، همیشه به همان طریق باز خواهد شد.12

 • کشیدن و رها کردن

  جابجایی آسانتر فایل‌ها

  نیاز به کندوکاو بیشتری در منوها برای جابجایی محتوا از یک برنامه به برنامه دیگر نیست. از انگشت خود استفاده کنید تا به آسانی بین برنامه‌ها کشیدن و رها کردن را انجام دهید.13

بازی

برای تجربه کاملاً جدید از بازی آن را باز کنید

از زمان واکنش سریع و با کیفیت با فرکانس 120 هرتز در «صفحه نمایش اصلی» بهره ببرید.14 یا به یک دسته بازی بلوتوث و Galaxy Buds Live با تأخیر بهینه‌شده متصل شوید تا به‌صورت آنی بتوانید بازی انجام دهید.

Galaxy Z Fold2 باز شده و از جلو قابل مشاهده است. صحنه‌ای از یک بازی که در صفحه نمایش اصلی قرار دارد. در هر طرف تلفن صحنه‌هایی از سایر بازی‌های موجود برای پخش در Galaxy Z Fold2 وجود دارند.

*Galaxy Buds Live به‌صورت جداگانه فروخته می‌شود.

*دسته بازی به‌صورت جداگانه فروخته می‌شود.

عملکرد

عملکردی که شبیه به هیچ‌یک از تلفن‌های هوشمند قبل از آن نیست

باتری دوگانه برای تمام روز

باتری دوگانه برای یک روز کامل ساخته شده است

باتری که احتمالاً‌ روند را تغییر خواهد داد برای تأمین برق باتری هوشمند دوگانه برای تمام روز بازگشته است. این فناوری قدرت دو باتری را در یک باتری منبع تغذیه 4500 میلی آمپر ساعت (اسمی) ادغام می‌کند.15 و با هوش مصنوعی پیشرفته Galaxy Z Fold2 به شکلی فعال انرژی را برای هنگام بیشترین نیاز در طول روز ذخیره می‌کند.1

Galaxy Z Fold2 به رنگ Mystic Bronze، تانشده و رو به بالا گذاشته شده است. دو طرف «باتری دوتایی کل روز» نشان داده می‌شود که روی «صفحه نمایش اصلی» حرکت می‌کند و رنگ کم می‌شود تا نشان دهد که چطور باتری دوتایی به‌صورت یک واحد عمل می‌کند تا به یک اندازه توان را فراهم سازد.

دوربین

زاویه دید شما به جهان خیلی جالب‌تر گردیده است

دوربین سه‌تایی پشت Galaxy Z Fold2 در رنگ Mystic Bronze.

پیش‌نمایش دوتایی

قبل از عکس گرفتن، عالی بودن آن را مشاهده کنید

Galaxy Z Fold2 باز شده به شما امکان می‌دهد که از دو صفحه نمایش استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که قبل از عکس گرفتن همه از عکس گرفتن راضی هستند. با «صفحه نمایش اصلی» قاب‌بندی می‌شود و «صفحه نمایش کاور» به سوژه‌های شما یک پیش‌نمایش برای تغییر وضع قرارگیری خود قبل از زمان عکس گرفتن می‌دهد.

*عکس گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

Galaxy Z Fold2 به رنگ Mystic Bronze به‌صورت باز با رابط برنامه دوربین و منظره‌ای از دو مرد و یک زن در «صفحه نمایش اصلی» قابل مشاهده است. گوشی برای نشان دادن دوربین عقب و «صفحه نمایش کاور» با همان منظره از دو مرد و یک زن در صفحه نمایش چرخانده می‌شود و نشان می‌دهد که چطور «پیش‌نمایش دوتایی» به سوژه امکان می‌دهد تا پیش‌نمایشی از تصویر قبل از گرفته شدن داشته باشد.

قاب‌بندی خودکار

شما را در مرکز توجه قرار می‌دهد

این فوکوس سطح دوربین است که اکنون در تلفن هوشمند تحول عظیمی به وجود آورده است. کافی است روی نماد «قاب‌بندی خودکار» کلیک کنید تا این قابلیت شما یا سوژه شما را دنبال کند تا در مرکز و فوکوس قرار گیرد. اگر افراد بیشتر ملحق شوند، نما را گسترده‌تر می‌کند تا آنها نیز در قاب قرار گیرند — پس از رفتن آنها قاب دوباره کوچک می‌شود.16

*ویدیو گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

پخش

رابط برنامه دوربین در بالای ویدیو. مردی در داخل و کنار میز است و دوربین بزرگنمایی می‌کند تا در مرکز قرار گیرد. او دستش را تکان می‌دهد و سپس برای نشستن حرکت می‌کند. زنی وارد قاب می‌شود و دستش را تکان می‌دهد و نما برای در مرکز قرار دادن هر دو نفر در عکس تغییر می‌یابد.

لوازم جانبی

جابجایی Galaxy Z Fold2 به سطح بالاتری از کار و اجرا

دو تلفن Galaxy Z Fold2، یکی به‌صورت تاشده و دیگری به صورت تانشده، هر دو از نمای پشت دیده می‌شوند. یکی از آنها دارای «کاور ایستاده آرامید» است، و دیگری دارای «کاور چرمی» است. Galaxy Buds Live به‌ رنگ برنز مات و Galaxy Watch3 به رنگ برنز مات در کنار تلفن‌ها قرار دارند.

*لوازم جانبی به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد. موجود بودن مدل و رنگ ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

کشف Galaxy Z Fold2 در واقعیت افزوده

هم‌اکنون ببینید

دستی که Galaxy Z Fold2 را نگهداشته و سایت واقعیت افزوده روی صفحه نمایش آن دیده می‌شود.